Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Słuchajcie przeglądałam ogłoszenia na necie u mnie w mieście i na sprzedanie ma dziewczyna łóżeczko te Safari z żyrafką i materacem kokosowo gryczanym za 150zł może któraś chce numer kontaktowy?? przecież przesyłka to nie problem... 🙂 jak coś piszcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Umarłam...
A propos odkurzania: „poprosiłam” męża ostatnio, aby odkurzył, Mała leżała na dywanie, ja w łazience. Słyszę odkurzacz, mężowskie „ziu ziu” wygłaszane w stronę córy, córka coś gaworzy, i nagle płacz, wielki ryk. Znam rodzaje jej płaczu. Ten akurat: wystraszyła się czegoś. Biegnę.
Ja- spokojnie: „co się stało?”
Mąż-mina kota ze Shreka: „Nic.” Więc nabieram podejrzeń, że to wina męża.
Pytam raz jeszcze: „co jej zrobiłeś?”
Mąż: ” no bo chciałem się z nią pobawić, tak jak ja w dzieciństwie się bawiłem i wciągnąłem jej włosy w rurę”
Na marginesie dodam, że córa włochata, więc było co ciągnąć.

No kurde ja takich zabaw nie urządzałam. 🙂
też z dzieciowo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Słuchajcie przeglądałam ogłoszenia na necie u mnie w mieście i na sprzedanie ma dziewczyna łóżeczko te Safari z żyrafką i materacem kokosowo gryczanym za 150zł może któraś chce numer kontaktowy?? przecież przesyłka to nie problem... 🙂 jak coś piszcie


3 sie mocno. Tez jestem z toba. Jestem w szoku ze tak to wszystko dobrze znioslas!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wróciłam z zakupów kupiliśmy recznizek,pieluszki flanelowe,skarpetki,caly komplet pościeli do kołyski rożek 🙂
Asia mam pytanko odnośnie macierzynskiego bo widzialam ze pisalyscie
ja mam wlasna dzialalnosc i jak teraz liczyc zasilek macierzynski?jaka jest podstawa wymiaru?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Asiu ja też mam do Ciebie pyt. w sprawie ZUSU. Co prawda, dosyć się orientuję w tych sprawach, trochę slyszałam od mojej kadrowiej, bo miałam razem z nią pokój, ale jednej rzeczy nie wiem. Chodzi o to, że moje l4 zaczeło się niedawno pod koniec maja. MIałam najpierw 2 tyg, potem tydzień przerwy, teraz 3 tyg, ktore konczą sie jutro. Oczywiście będe miala następnie. ZUS placi zasiłek chorobowy powyzej 33 dni. Pytanie 33 roboczych, czy 33 tak jak leci z weekendami? I drugie pyt. czy to prawda ze te moje wczesniejsze 2 tyg dodaje sie do obecnych 3 i potem do nastepnych i wylicza 33? czy to prawda, że miedzy zwonieniami moze byc przerwa a l4 i tak sie sumuje?
dzieki za porade 🙂 🙂 🙂


w przeciągu roku sumuje się 33 dni które wypłaca pracodawca (łącznie z sb i nd ) a potem zostają odesłane do ZUS - u i ZUS wypłaca resztę 🙂 może być jak najbardziej przerwa między L4 , tak czy tak łącznie w roku pierwsze 33 dni L4 płaci pracodawca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej wróciłam z zakupów kupiliśmy recznizek,pieluszki flanelowe,skarpetki,caly komplet pościeli do kołyski rożek 🙂
Asia mam pytanko odnośnie macierzynskiego bo widzialam ze pisalyscie
ja mam wlasna dzialalnosc i jak teraz liczyc zasilek macierzynski?jaka jest podstawa wymiaru?


liczysz średnią z12 m-cy chyba że miałaś wcześniej bez chorobowego to wtedy liczy się od m-ca w którym przystąpiłaś do dobr.chorobowego 🙂
fajne takie zakupki 🙂 można by było codziennie kupować tylko kasiory jeszcze żeby było na tyle 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Umarłam...
A propos odkurzania: „poprosiłam” męża ostatnio, aby odkurzył, Mała leżała na dywanie, ja w łazience. Słyszę odkurzacz, mężowskie „ziu ziu” wygłaszane w stronę córy, córka coś gaworzy, i nagle płacz, wielki ryk. Znam rodzaje jej płaczu. Ten akurat: wystraszyła się czegoś. Biegnę.
Ja- spokojnie: „co się stało?”
Mąż-mina kota ze Shreka: „Nic.” Więc nabieram podejrzeń, że to wina męża.
Pytam raz jeszcze: „co jej zrobiłeś?”
Mąż: ” no bo chciałem się z nią pobawić, tak jak ja w dzieciństwie się bawiłem i wciągnąłem jej włosy w rurę”
Na marginesie dodam, że córa włochata, więc było co ciągnąć.

No kurde ja takich zabaw nie urządzałam. 🙂
też z dzieciowo.pl


🤪 😁 😁 😁 hahahah mądry tatuś 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
My już po usg 🙂 Wsio ok 🙂 Mała znowu wstydziła sie pokazać buziaka 😁 pokazała tylko raz i koniec 🤪 Wszystko jest ok.Lekarz mówi,że dużą Córcie w sobie nosze 🙂 i sprawdzał rozszczep wargi (czy jak to tam) i też wszystko ok 🙂Mała waży 1364 g 🙂 ale jestem mega szczęśliwa 😎


no i było się stresować ? 🙃 super że wsio ok ! wrzuć fotkę małej jak masz z tego USG 3d 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale mam mózg wyłączony...Byłam dzisiaj w urzędzie pracy no i korzystając z okazji to poszalałam po sklepach (tak troszeczkę 🙂) No i kupiłam sobie butki do sukienki bo idę na ślub w sobotę a niedawno ogarnęłam że brakuje mi obuwia 🙂Wiecie kupiłam na obcasie nie jakimś super wielkim ale jednak(stwierdziłam że jak mi nogi nie puchną to czemu nie) no i mój brat mnie zrypał że jak to tak w ciąży i na obcach 😮 hehe sie przejął.
No i oczywiście musiałam kupić coś dla małej bo bym sobie nie darowała 🙂 kupiłam rajstopki na rozm 62 i bodziaka na74 body kosztowało mnie 7zł taki fajny sklep sobie ogarnęłam że większość ciuszków w takiej cenie fajnej jest.
A później robiłam szwagierce pazurki i tak sie namordowałam że stwierdziłam że do końca ciąży na pewno nie dam się namówić żeby robić jeszcze komuś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
ja sobie siedze na nk jako tako swojego profilu nie mam ale mojego M podglądam masakra jak się ludzie zmieniają 😮


ja mam zamiar sobie usunąć profil bo mnie zaczyna denerwować ta nasza klasa , a ludzie faktycznie się zmieniają że aż nie do wiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
nuda mnie ogarneła i nie wiem co mam ze soba zrobic w tv oczywiscie nic nie ma 😠


Doris jak Ty w takim transie sprzątania to zapraszam do mnie 🤪 🙃 😁 😁 😁 u mnie by było co porobić hehehe
daj spokój z tą telewizją szlak człowieka trafia 😠 albo powtórki albo głupkowate programy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja dziś też jestem cały czas , jakiś dzien nudów 😮 nie wiem co ze sobą zrobić przez tą pogodę chyba ... ale jest nadzieja bo na jutro u mnie pokazują na interi 25st bez deszczu więc może uda mi sie poprać resztę ubranek 🙂

ja pikolę miało być dzisiaj lepiej i co gucio co chwila pada 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja dziś też jestem cały czas , jakiś dzien nudów 😮 nie wiem co ze sobą zrobić przez tą pogodę chyba ... ale jest nadzieja bo na jutro u mnie pokazują na interi 25st bez deszczu więc może uda mi sie poprać resztę ubranek 🙂

ja pikolę miało być dzisiaj lepiej i co gucio co chwila pada 😮


za to jak przywali słońce to nie będzie czym oddychać będzie taka parówa na polu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...