Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia chyba my dwie zostałysmy na placu boju 🙂

a jednak nie 😉
Czarnulka się miała pokazać wieczorkiem a tu cicho sza .... tyle że sms-a napisała

Ja też jeszcze jestem 🙂 Czekam na męża i na coś do jedzenia 🙂 Chyba mam smaka na jajecznicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia chyba my dwie zostałysmy na placu boju 🙂

a jednak nie 😉
Czarnulka się miała pokazać wieczorkiem a tu cicho sza .... tyle że sms-a napisała

Ja też jeszcze jestem 🙂 Czekam na męża i na coś do jedzenia 🙂 Chyba mam smaka na jajecznicę.


ja też właśnie czekam na mojego 🙂 ma być zaraz po 22 bo teraz ma popołudniówki 🙂 ajjj też bym coś zjadła tylko nie wiem co 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
tez czekam na mojego a od jutra to od rana do wieczora nie bedziemy sie widzieli bo juz od jutra wraca po urlopie do pracy tak ze po parcy bedzie jeździł dogladac remontu no ale cos za cos


no musi czuwać nad robotą 🙂
ja mam sikanie nocne zapewnione 😜 najadłam się arbuza heh ... znów z rana będę narzekać że licznik nabijałam w nocy ale to nic 😜 😜 😜
ajjj ja chcę pierogi z borówkami buuuuuu.... mam taką chcice że szok !
mykam pod kołderkę 😁 😘 😘 😘 śpijcie dobrze ! do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Iwonko na którą wizyta jutro ??

Dżin przyjmuje między 11 a 13 a że zmienił miejsce urzędowania (dla mnie na plus, bo nie muszę się tłuc busem 20 km), skończyły się wizyty na konkretną godzinę 😞 Mam nadzieję, że jak rano pójdę to nie będzie nikogo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
tez czekam na mojego a od jutra to od rana do wieczora nie bedziemy sie widzieli bo juz od jutra wraca po urlopie do pracy tak ze po parcy bedzie jeździł dogladac remontu no ale cos za cos


no musi czuwać nad robotą 🙂
ja mam sikanie nocne zapewnione 😜 najadłam się arbuza heh ... znów z rana będę narzekać że licznik nabijałam w nocy ale to nic 😜 😜 😜
ajjj ja chcę pierogi z borówkami buuuuuu.... mam taką chcice że szok !
mykam pod kołderkę 😁 😘 😘 😘 śpijcie dobrze ! do jutra 😘


ty też śpij dobrze buziaki do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! wróciłam ze szkoły rodzenia. dzisiaj było lajtowo, takie srutututu o wszystkim i o niczym, ale od przyszłego tyg będzie 1 godz teorii z nauka pielęgnacji a potem godzinka ćwiczeń - oddechy, relaks itp.
ogólnie było ok. a w przyszły pon będą oprowadzać po oddziale 🙂
jakie butle będziecie kupować, bo ja teraz zastanawiam się nad aventem a dr brown's? wiecie które lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hejka! wróciłam ze szkoły rodzenia. dzisiaj było lajtowo, takie srutututu o wszystkim i o niczym, ale od przyszłego tyg będzie 1 godz teorii z nauka pielęgnacji a potem godzinka ćwiczeń - oddechy, relaks itp.
ogólnie było ok. a w przyszły pon będą oprowadzać po oddziale 🙂
jakie butle będziecie kupować, bo ja teraz zastanawiam się nad aventem a dr brown's? wiecie które lepsze?


ja będę kupowała lovi ze smoczkiem "aktywne ssanie"
http://allegro.podroze.onet.pl/lovi-butelka-aktywne-ssanie-250-ml-0m-0-bpa-tanio-i1576645216.html
u nas sprawdziła się najlepiej, Grzesiu bardzo fajnie z niej ssał bo smoczek zachowuje się jak sutek, fajnie ie rozciąga 😁 . Miałam też nuk z silikonowym smoczkiem i zwykłą butlę z gumowym smokiem, ale dziecko nie chciało z nich ssać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
myślałam o avencie albo tomme coś tam

Ja mam avent, a jak się nie sprawdzą to będę kombinować 🙂


ja tez kombinowałam, jak zresztą ze wszystkim. Cuowąłam z butelkami, z mlekiem, z pieluchami.. :P aż oszłam w koncu do tego co najbardziej mi odpowiada 🙂

ide się wykapac. Jutro rano wstaje i jade na badania. Obym nie zapomniała nasikac do kubeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
myślałam o avencie albo tomme coś tam

Ja mam avent, a jak się nie sprawdzą to będę kombinować 🙂

Ja też mam aventa 🙂 Kupowałam z myślą o podpięciu ich później pod laktator, by M.też mógł karmić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
myślałam o avencie albo tomme coś tam

Ja mam avent, a jak się nie sprawdzą to będę kombinować 🙂


ja tez kombinowałam, jak zresztą ze wszystkim. Cuowąłam z butelkami, z mlekiem, z pieluchami.. :P aż oszłam w koncu do tego co najbardziej mi odpowiada 🙂

ide się wykapac. Jutro rano wstaje i jade na badania. Obym nie zapomniała nasikac do kubeczka 😁

Bo to tak jest,że wszystko i tak zweryfikują nasze Maluszki. Ja też jutro na mocz i krew idę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...