Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
a co do ubranek to ja też już chyba mam za dużo, a teraz tyle okazji 🙃
A jeszcze wczoraj miałam urodzinki i oprócz jakiś 'standardowych' prezencików dostałam jeszcze sporo ciuszków dla Maluszka. Cioteczki też nie mogą się powstrzymać. Synuś tak się cieszył, że cale popołudnie fikał w brzuszku jak szalony 🙂
Widzę, że nie jestem odosobniona ciągłym przeglądaniem tych wszystkich malusich ciuszków 😜 uwielbiam to


[color=red]to spóźnione życzonka 😁 100latek i mnóstwo uśmiechu , miłości radości i szczęśliwego rozwiązania rzecz jasna 😁[color=red][/color][/color]

ja tez sie przylaczam do zyczonek,Asia pieknie to ujela 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.fakt.pl/O-fuj-Uprawiali-seks-w-parku-na-oczach-dziecka,artykuly,108152,1.html


jak przyszła ochota to chłop babę wy chrobotał 🤪 😁 😁 😁 😁


buhahaha 🙃 🙃 😁 😁


mają ludzie nieokiełznane pragnienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
piekne te bodziaki 🙂)))Hello Kitty jakie cudne 🤪 🤪 🤪 po 7zl i Disneya biale w myche Miki 🤪 🤪 🤪tez po 7zl obie na dlugi rekaw 😉i gacie dla mnie 2prary bezszwowe za 7zl ,biedny naciagal w tej Biedrze i sprawdzal czy wejda na dupsztyla mego 😁 😁 😁 😁 😁Musialo to wygladac bossko ! 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃


fajne te bodziaki 🙂 wiem które 🙂 jakby były większe rozmiary u nas na promocji to kupię większe 🙂 bo małych mam fulli ciut więcej 😜
heh mój raz mi tylko spodnie kupił , oczywiście nie chciał mi przykrości robić i kupił mały rozmiar jak je zobaczyłam to wpadłam w szał a potem ryk że gruba taka jestem hehe od tej pory nie kupił mi nic z ciuchów , biedny się boi 😁 🤪
jakie te spodenki Ci zakupił ???

gacie mi kupil Kochana-bezszwowe 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Rozciagal je w tej biedrze i naciagal zastanawiajac sie wejdzie,nie wejdzie ??? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Jeszcze nie mierzylam co by sie nie dolowac... 😉


🤪 aha majtasy 🤪 😁 😁 😁 😁 u nas były takie babcine w kwiaty za 1 zł sztuka ale same mega rozmiary 3XL 😮 więc bez przesady heh do takiego rozmiaru na pewno nie dojdę 😁 😮 😮 😮

hahahhaahaha,a ja sie nie zarzekam 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 😜 serio nie daj Bog...Te sa bezszwowe ,naddaja sie ,ale czy moj kuper sie zmiesci ...pomierze jutro jak Kocur bedzie w pracy bo wstyd bedzie 😁 😁 😁


toż to anty gwałty Ci kupił hehehe 🤪 😁 😁 😁 lepiej się faktycznie nie pokazywać , też mam takie majciochy że jak je założyłam to się prawie poryczałam ... ze śmiechu 🤪 😮 🙃 🙃 🙃 dupa jak stodoła i na nich barchany jak u babci

hahahahhha a te majty fajne ..ale dupa juz nie i chodzi o to jak to sie razem zgra taki duet.. 😁 😁 😁 😁 😁Jutro cicho zmierze ,co by chlop sie nie zalamal,ze tyle wybieral ,rozciagal,naciaggal w sklepie ,a tu male beda na tlusta dupe .. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
http://www.fakt.pl/O-fuj-Uprawiali-seks-w-parku-na-oczach-dziecka,artykuly,108152,1.html

swinie 🤢 🤢 🤢 🤢a tak mi jablko smakowalo....juz mniej ochoczo zajadam ..fu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.fakt.pl/O-fuj-Uprawiali-seks-w-parku-na-oczach-dziecka,artykuly,108152,1.html

swinie 🤢 🤢 🤢 🤢a tak mi jablko smakowalo....juz mniej ochoczo zajadam ..fu!


smacznego 😜

itak zjem 😁 😜 dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Moja czepiła się mojej wagi w zeszłym miesiącu.Ale chodzi o to że w ciągu miesiąca przytyłam 4 kg.a to już nie jest ciekawe bo przyrost miesięczny to tak2,5kg jest ok.No w sumie sama przyznałam jej rację no bo weź kobieto dorzuć na to biedne przeciążone serce tak 4 kg zbędnego obciążenia i pomyśl że tak przez dwa miesiące to już wcale mało nie jest.Na szczęście ja miałam tylko raz taki strzał.Może twojemu lekarzowi chodziło właśnie o taki przyrost szybki?


Może, ale ja tyje właśnie takimi skokami: 4kg. między 17 a 21 tc i 3kg. między 25 i 29tc. Pozostały 1kg gdzieś pomiędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.fakt.pl/O-fuj-Uprawiali-seks-w-parku-na-oczach-dziecka,artykuly,108152,1.html

😲 😲 😲 😲 czy ten chłop jest w skarpetkach?????? 🤢 😮 🤢

hahahhahaahahaha Agatka ,Ty jak trzasniesz to sikam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁Najgorsze w tym to te skarpety 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 fakt ,nie fajnie jak skarpety sie pchaja w trawniku .. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://www.fakt.pl/O-fuj-Uprawiali-seks-w-parku-na-oczach-dziecka,artykuly,108152,1.html

😲 😲 😲 😲 czy ten chłop jest w skarpetkach?????? 🤢 😮 🤢

hahahhahaahahaha Agatka ,Ty jak trzasniesz to sikam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁Najgorsze w tym to te skarpety 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 fakt ,nie fajnie jak skarpety sie pchaja w trawniku .. 😮

ahahahahahahahahahahahahaha 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
szotka napisał(a):
Moja czepiła się mojej wagi w zeszłym miesiącu.Ale chodzi o to że w ciągu miesiąca przytyłam 4 kg.a to już nie jest ciekawe bo przyrost miesięczny to tak2,5kg jest ok.No w sumie sama przyznałam jej rację no bo weź kobieto dorzuć na to biedne przeciążone serce tak 4 kg zbędnego obciążenia i pomyśl że tak przez dwa miesiące to już wcale mało nie jest.Na szczęście ja miałam tylko raz taki strzał.Może twojemu lekarzowi chodziło właśnie o taki przyrost szybki?


Może, ale ja tyje właśnie takimi skokami: 4kg. między 17 a 21 tc i 3kg. między 25 i 29tc. Pozostały 1kg gdzieś pomiędzy.

Ja bym tak chciala tyc jak Ty 🙂8kg to jest naprawde super wynik jak na 30tc!brawo Kochana ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
tak odbiegając od tematu : http://www.youtube.com/watch?v=CQWGNfKejPQ 🤪 😁 😁 😁
i lecę się myć 🙂 i zaraz wracam 🙂

hahahaaahhaahahaahah 🤪 🤪 🤪 🤪 i ta muza
!!!!!!!!!!!
Biedne w sumie...żal mi ich! Ale śmiesznie to wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...