Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..


Pewnie nie raz jeszcze Nas zdenerwują Nasze Kruszynki 🤪 😁 Ale jak popatrzą na Nas swoimi oczkami i sie uśmiechną to serduszka Nam zmiękną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..

a mnie za to strasznie wkurza, jak ludzie mówią " oj wyśpijcię sie na zapas..." "teraz to siędopiero Wam zacznie" bla bla bla 😠 😠 😠nosz kuźwa wiadomo, że jest cięzko pewnie, że Maluch może płakać, mieć kolki, że trzeba się przestawić, że sie nie dosypiać będzie czasami itp,ale z drugiej strony jakby było tak fatalnie to ludzie by się nie decydowali na kolejne dzieci. Strasznie mi działają takie gadki na nerwy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..

a mnie za to strasznie wkurza, jak ludzie mówią " oj wyśpijcię sie na zapas..." "teraz to siędopiero Wam zacznie" bla bla bla 😠 😠 😠nosz kuźwa wiadomo, że jest cięzko pewnie, że Maluch może płakać, mieć kolki, że trzeba się przestawić, że sie nie dosypiać będzie czasami itp,ale z drugiej strony jakby było tak fatalnie to ludzie by się nie decydowali na kolejne dzieci. Strasznie mi działają takie gadki na nerwy 😠 😠

Hiiii, wyśpij się na zapas, ja całe życie śpię po 4- 5 godzin, tak też jest teraz w ciąży, więc nie wiem jak mam się wyspać na zapas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej moje Drogiie 🙂Wczoraj w nocy Was nadrobilam,nie moglam dluuugo spac ,martwilam sie o Ole ,ale juz oki 😉Jemy sniadanko dopiero..obudzilam sie o 5tej jeszcze nikogo nie bylo ,do 7mej nie spalam ,a jak zasnelam w efekcie po 10tej.. 😮 😮 😮Agtaka dzieki za sms 😘
teraz znowu Was nadrobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..

a mnie za to strasznie wkurza, jak ludzie mówią " oj wyśpijcię sie na zapas..." "teraz to siędopiero Wam zacznie" bla bla bla 😠 😠 😠nosz kuźwa wiadomo, że jest cięzko pewnie, że Maluch może płakać, mieć kolki, że trzeba się przestawić, że sie nie dosypiać będzie czasami itp,ale z drugiej strony jakby było tak fatalnie to ludzie by się nie decydowali na kolejne dzieci. Strasznie mi działają takie gadki na nerwy 😠 😠

racja... inni to chyba czasem czerpią przyjemność z tego ze człowieka "nastraszą"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to a pamieta ktoras z Was ten hicior??? 🤪


No jak nie jak tak!!!!!!

Pamiętam jak był okres że wołali "Kelly Family to banda debili" 😮

a ja debilka kochalam Paddyego ,az mi wstyd teraz normalnie ☺️

właśnie Was nadrabiam i proszę jakie miłe wspomienia....
ja miałąm okres że ich kochałam- nawet byłam na koncercie w łodzi i dostałam od Paddy'ego kostkę od gitary... to była relikfia normalnie.... uwielbiałam Angelo... aż miło sobie przypomnieć te wszytkie emocje ... 🙂

hehehe 🙂Az mi lzej,ze sama nie jestem tu tą co Kellysow uwielbiala 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej moje Drogiie 🙂Wczoraj w nocy Was nadrobilam,nie moglam dluuugo spac ,martwilam sie o Ole ,ale juz oki 😉Jemy sniadanko dopiero..obudzilam sie o 5tej jeszcze nikogo nie bylo ,do 7mej nie spalam ,a jak zasnelam w efekcie po 10tej.. 😮 😮 😮Agtaka dzieki za sms 😘
teraz znowu Was nadrobie 🙂


Dobrze,że już wszystko ok!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..

a mnie za to strasznie wkurza, jak ludzie mówią " oj wyśpijcię sie na zapas..." "teraz to siędopiero Wam zacznie" bla bla bla 😠 😠 😠nosz kuźwa wiadomo, że jest cięzko pewnie, że Maluch może płakać, mieć kolki, że trzeba się przestawić, że sie nie dosypiać będzie czasami itp,ale z drugiej strony jakby było tak fatalnie to ludzie by się nie decydowali na kolejne dzieci. Strasznie mi działają takie gadki na nerwy 😠 😠

Hiiii, wyśpij się na zapas, ja całe życie śpię po 4- 5 godzin, tak też jest teraz w ciąży, więc nie wiem jak mam się wyspać na zapas 😁 😁 😁


kiedys jedna laska, która ma dziecko powiedziała, że żałuje, że w ciąży nie odpoczywała na zapas bo później to nie ma kiedy. Od tego czasu zastanawiam jak się odpoczywa na zapas????? 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Dzien dobry wszystkim mamusiom, dzisiaj na 14.15 idę do diabetologa do szpitala i teraz napewno mnie zatrzyma w szpitalu, cały czas podnoszę sobie insulinę, a i tak cukier idzie do góry, nie kumam tego.
Mój synek dzisiaj przyjeżdza od mojej siostry, był tam trzy dni i już nie mogę się doczekac.
Ide zrobic sobie kawkę, spakowac trochę rzeczy moich i małego.
Mój mąż wczoraj stwierdził, że życie bez naszego małego Alexa jest nudne, też się stęsknił.

Monia wierze Ci ..moja Kami zostala wczoraj u babci na pare dni ,wiec tez bedzie ciezko bez tej mojej malej lobuziarki 🙂
A podalas swoj numer ktorejs z dziewczyn??zebysmy byly na bierząco???Trzymaj sie tam i badz dzielna ,a my trzymamy kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leer napisał(a):
to czekamy na nia z z niecierpliwoscia.. 😉

anulcia mnie tez straszą że mi sie odechce wstawania karmienia itp a ja czekam na to tak jak napisałam z niecierpliwością.. na te nocne wstawanie przewijanie karmienie ... już sie nie moge doczekać..

a mnie za to strasznie wkurza, jak ludzie mówią " oj wyśpijcię sie na zapas..." "teraz to siędopiero Wam zacznie" bla bla bla 😠 😠 😠nosz kuźwa wiadomo, że jest cięzko pewnie, że Maluch może płakać, mieć kolki, że trzeba się przestawić, że sie nie dosypiać będzie czasami itp,ale z drugiej strony jakby było tak fatalnie to ludzie by się nie decydowali na kolejne dzieci. Strasznie mi działają takie gadki na nerwy 😠 😠

Hiiii, wyśpij się na zapas, ja całe życie śpię po 4- 5 godzin, tak też jest teraz w ciąży, więc nie wiem jak mam się wyspać na zapas 😁 😁 😁


kiedys jedna laska, która ma dziecko powiedziała, że żałuje, że w ciąży nie odpoczywała na zapas bo później to nie ma kiedy. Od tego czasu zastanawiam jak się odpoczywa na zapas????? 😁 😜 😜 [/quote
Mam wisielczy humor dzisiaj, ale jak czytam takie brednie to aż banan mi na twarzy się pojawia 🙂 🙂 🙂. Od dziś wypoczywam na zapas, 1 dzień = 2 tygodnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dzien dobry wszystkim mamusiom, dzisiaj na 14.15 idę do diabetologa do szpitala i teraz napewno mnie zatrzyma w szpitalu, cały czas podnoszę sobie insulinę, a i tak cukier idzie do góry, nie kumam tego.
Mój synek dzisiaj przyjeżdza od mojej siostry, był tam trzy dni i już nie mogę się doczekac.
Ide zrobic sobie kawkę, spakowac trochę rzeczy moich i małego.
Mój mąż wczoraj stwierdził, że życie bez naszego małego Alexa jest nudne, też się stęsknił.

Monia wierze Ci ..moja Kami zostala wczoraj u babci na pare dni ,wiec tez bedzie ciezko bez tej mojej malej lobuziarki 🙂
A podalas swoj numer ktorejs z dziewczyn??zebysmy byly na bierząco???Trzymaj sie tam i badz dzielna ,a my trzymamy kciuki 😘 😘 😘

Podała podała, ja mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Witam i ja wszystkie Brzuchatki 🙂 ja dziś wyjątkowo od 6 nie śpię, obudziłam się na kolejną wędrówkę do wc i już koniec spania 🤔 🤔 śniadanko pochłonięte, teraz Ala ma czkawkę 🙂
Malex trzymam kciuki za wizytę, oby było ok i nie zatrzymali Cię w szpitalu bo to raczej wątpliwa przyjemność 🤔
Ja dziś w końcu idę do fryzjera podciąć włosy bo nie mogę na siebie patrzeć, nowa fryzjerka więc mam nadzieję, że załamki nie zaliczę po wizycie 🤔
Udanego dnia dla Wszystkich Mamuś i Bąbelków 🙂 i powodzenia na wizytach 🙂

No czekamy i o fote prosimy -chcemy widziec to dzielo 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie to potrafią człowieka zdołować ..
ja tam sie ciesze i juz nie moge sie doczekać ooo.
jedyne czego sie boje to porodu cały czas o nim mysle.. calutki czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ludzie to potrafią człowieka zdołować ..
ja tam sie ciesze i juz nie moge sie doczekać ooo.
jedyne czego sie boje to porodu cały czas o nim mysle.. calutki czas.


A ja w ogóle o porodzie nie myśle..zero nic..śmieje sie,że pojade wypluje Mała i szybciutko Razem wrócimy do domku 🤪 ale mnie niektórzy na ziemie szybko sprowadzają hehe ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też 🙂 mi udąło sie nawet ostatnio dotknąć jej rączki 😉 a mężowi główki 😉 tak sie rozpychała że poczuliśmy jej ciałko 🙂 cudowne uczucie 😉
a moja nadia znów spokojna..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ludzie to potrafią człowieka zdołować ..
ja tam sie ciesze i juz nie moge sie doczekać ooo.
jedyne czego sie boje to porodu cały czas o nim mysle.. calutki czas.


Położna nam mówiła w szkole rodzenia, że BARDZO WAŻNE jest nastawienie, że to duża część udanego porodu. Ja cały czas myślę, że będzie ok, że to tylko takie zakończenie tych 9 miesięcy, które sprawi, że zobaczę moja córeczkę. Wiem, że bedzie bolało ale o tym staram sie nie myśleć, tylko o tych pozytywnych stronach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
też 🙂 mi udąło sie nawet ostatnio dotknąć jej rączki 😉 a mężowi główki 😉 tak sie rozpychała że poczuliśmy jej ciałko 🙂 cudowne uczucie 😉
a moja nadia znów spokojna..


Odpoczywa sobie Dziewczynka 🙂 Takie to malusie a już potrafi pokazać kto tu rządzi.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ale Malutka mi sie przewala to z lewej strony na prawą i na odwrót..czuje tylko takie twarde punkty na brzuszku... 🤪 też tak macie?


Ja czuję 😁 mała się rozpycha, tylko nie wiem czy wypina pupsko czy cos innego, jak nóżkę czy rączkę to czuc bo jest mniejsze i szybko zabiera ale jak coś większego to nie wiem 😁 śmieje się, że na mamę się wypina 😜 wczoraj P. położył głowę na brzuch a Mała tak go kopnęła, że aż odskoczył 😁 ale się śmiałam z jego miny 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie ostatnio zdenerwowałam na mojego..
cały czas mi mówił od poczatku że chce byc przy porodzie i że nie wyobraza sobie żeby było inaczej.. ja sie juz nastawiłam na to a teraz jak kto go pyta to nie wiem czy sie zgrywa czy jak to odpowiada że pewnie bedzie w pracy i nie zdązy.. albo cos głupiego powie i daje do zrozumienia że nie bedzie go.. gadałm z nim na ten temat to mówi że nadal chce być a jak go ktos zapyta to znów odpowiada że pewnie nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Cześć dziewczyny 🙂 Troche mnie nie było i juz się za wami stęskniłam 😞 😘 Nie dam rady was nadrobic wiec sie tylko przywitam 🙂
Mam troche rzeczy na głowie,codziennie od rana juz jestem u mamy dzisiaj wyjątkowo pojade do niej później jak ogarne troche rzeczy w domu. Czas mi teraz leci jak wściekły. W piatek makijaz próbny,w sobote po wodke...stwierdzilam ze nie bede robila żadnego panienskiego,dlatego za tydzien jedynie wyprawiam trzaskanie butelek. W przyszłą środe wizyta u gina,moze zrobi mi usg chociaz nie bede sie nastawiac aby potem sie nie rozczarowac.
Hania coraz bardziej sie rozpycha,rano juz mnie budzi kapiac pod samymi cyckami 🙂 i jak poloze reke moge juz wyczuc jak sie przemieszcza glowka lub innymi czesciami cialka 🙂 🙂
Cos cisnienie chyba spada bo kreci i sie w glowie,poloze sie jeszce na chwile i za niedlugo biore sie za robote.
Miłego dnia,buziaki 😘 🙂

aaaa...bylismy wczoraj wkoncu na pierwszej przedslubnej spowiedzi,nie taki diabel straszny..dali my rade hehe 😁 🙂

dobrze,ze dal rozgrzeszenie 😉 a co do zwyczaju trzaskania butelek ,to ja nie mialam pojecia ,ze taki istnieje,....poszpyralam w necie i znalazlam http://www.youtube.com/watch?v=GlAdLww_bOo hehehe ale as czeka pracy ... 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃,pomyslnosci w przygotowaniach !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja nie tylko boje sie bólu co tego że bede dziwacznie sie zachowywać.. rozumiecie.. 😁

nie ma dziwacznych zachowań... na porodówce zapewne wszystko już widzieli- spokojnie!!!!!- wiem, zę łatwo powiedzieć ... ☺️
ja nie wiem dlaczego ale wogóle się nizeo nie boję... nie wiem czy ten strach jeszcze nadejdzie czy jak... ??? nabałam się o ciąże w tych pierwszych tygodniach a teraz to już wyluzowałam zupełnie...
nawet jak myśle o tym że podczas porodu można się załatwić tak na oczach wszystkich to już mnie też to nie rusza zupełnie- nie ja pierwsza w razie czego i nie ostatnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...