Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny a myslalyscie o tych lewatywach????same czy w szpitalu??ja to nie jestem za ,ale kurde jak w szpitalu zafangolą w dupala to sie idzie osrac ...nikt sie nie pierniczy tam ..bynajmniej ja tak mialam kurna ,gruby babsztyl jak zasadzil mi to widzialam aniolki 😮 😮 😮 😮


U mnie w szpitalu się pytają czy kobieta życzy sobie lewatywę i golenie krocza. Ja nie chcę w szpitalu, kupię sobie te czopki, Rectanal się nazywają czy cuś.

czop mozna sobie tam zaladowac bez problemu,ale cos tu kiedys Karolinka pisala o jakims tam sprzecie,do tego woda z cytryna czy cus..to jest dramat...jak dla mnie,a te czopy-dobra mysl,tez chyba zaladuje i bedzie swiety spokoj 🙂ja mam nie ciekawe doswiadczenia z tym zwiazane jednak 😁 😁 😁 😁 😁


no czopka tak , ale ja wiem czy będzie na to czas ?? 😮


nam mowila o jakis skrzykawkach!tylko sie pstryka i koniec. NO i mowila, ze maz najlepiej jakby to zrobil, bo kobieta moze sie stressowac. No ja mojemu nie pozwole wkladac strzykawki w moja dupe!! 😲

no moj jakby zasadzil za te trudy i znoje sprzed 9ciu miesiecy ,to jeszcze bym blagala te babe od lewatyw ,zeby mi zrobila 😁 😁 😁 😁


już widzę jak mój z rozpędem leci ze szczykawką wprost do mojego zada 🤪 🤪 🤪 za te wszystkie akcje z "humorami" podwójną dawkę by mi zasadził 😁 🤪 🤪 🤪

dokladnie ,az strach,mi sie xzadek az spiął na sama mysl.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć Wam,
ja po wczorajszej wizycie już tu wczoraj nie zaglądałam bo jakaś taka wkurzona byłam że szok....
ogólnie wszystko ok- bardzo ładnie jak to moja gin powiedziała z uśmiechem. serduszko posłuchane 🙂
dostałam tylko globulki na zakwaszenie pochwy tak na wszelki wypadek i skierowanie na krew i mocz.
usg będę miała za 2 tyg. - 27.07, a kolejną wizytę u gin dopiero 11 sierpnia czyli za 4 tyg.... i boję się czy to nie za długo???? to już będzie 35 tygodni dokłądnie a biorąc pod uwagę zę moja mama tyle ze mną w ciąży nie wytrzymała to stres mi się załączył i wyszłam wkurzona sama na siebie że sie nie odezwałam żeby wczesniej mi tą wizytę wyznaczyła... 😠
na poprawę humoru wybrałam sie do fryzjera a ze mojej nie było to trafiłam na jakąś nową dziewczynę.
ona bardzo miła i zainteresowana moim brzuszkiem, dużo sie wypytywała a później do mnie z tekstem że czy sie nie boję tak wszystkiego szykować dla małej bo to jeszcze różnie moze być i się rozgadała że jej dziecko by teraz roczek miało ale że w 7 miesiącu sie okazało że jest bardzo chore i nie miało podobno szans na przeżycie a do tego jego stan zaczynał sie na nią przenosić i też sie o mało nie wykończyła tak że ciąża musiała być przrwana ...
uwierzcie siedziałam na tym otelu i wszystko się pode mną ugięło
bardzo mi jej szkoda ale tak sie zastanawiałam jak powinanm się zachować i po jaką cholerę ona mi to wszystko opowiada...
po wyjściu byłam tak zmęczona że po powrocie do domu padłam ... obudził mnie ból tego złamanego ostatio zęba ale myślę sobie nic to jutro tzn dzisiaj mam wizytę więc spoko- dam radę i rzeczywiscie dałam ... aż do dzisiaj bo jak u dentystki na fotel wskoczyłam i jak mi tam coś dotknęła to mało nie zeszłam... okazuje sie ze to pęknięcie tak mi posżło po całości że nawet korzeń sie rozpadł i nie ma szansy dla tego zęba i trzeba go zatruć i kanałowo leczyć 😞 założyła mi jakieś nowe lekarstwo i 25 lipca kolejna wizyta. najgorsze jest to że mnie teraz boli jak.......... i nic nie mogę nawet na to sobie zapodać nobo co?????? ona mnie uprzedzała że moze zacząć boleć ale bała sie mi przeciwbólowe podać i teraz sie meczę...
noż szlak by to trafił ... wszystkie zęby zdrowe i ten pęknięty też i tu taka atrakcja mnie spotkała!!!!
prawdopodobnie małe wyciaga ze mnie tyle że mi się zęby osłabiły i stąd to złamanie.. kazała mi uważać i nie jeść nic strasznie twardego bo inne zęby tez podobno mogą w tym układzie nie wytrzymać.. normalnie płakać mi sie chce!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie


W ciąży wyglądamy jak słodziutkie pączusie..i Babcia myśli : O taką wnusie chciałabym mieć !ale bym ją pasła a widać że zjeść lubi 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
co do lewatywy to ja jak się zaczynam denerwować a tak będzie na pewno jak zacznie się coś dziac że się wypróżnie w domu na 1000% a jak będą chcieli to niech ładują mydliny w dupsko w szpitalu 🤪 akurat tą kwestie to mam głeboko w 4 literach 🤪 😁 😁 😁 😁


ja pierdole!! normalnie jak czasem czytam Aska twoje teksty to ryję ze śmiechu do monitora!! 😁 😁

Asik potrafi ,jak nie z gackiem wczoraj wypalila to dzis z krokodylem i teraz tooo 😁 ma nasza Asi talent !!!


no to jestem troche do tylu, wczoraj nie chcialo mi sie juz wlaczac neta i kurde tyle mnie ominelo!!

a no ominelo..jak masz dzidzie do dolu glowka to jest nietoperzyk czekajacy na wylot!-Asi obserwacje 😁 😁 😁

Ciekawe czy ja mam nietoperzyce czy jeszcze nie ? 😁 hehe


ha ja jeszcze nie! to wczoraj polozna nam jeszcze mowila jak mowia na raczki i nozki dzieciaczka , mianowicie CZESCI DROBNE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ale ze mnie durna pała 🤪 😁 😁 Wrociłam na chwilke do domu,żeby cośprzekąsić i Męża do pracy godnie wyprawić..no i zrobiłam sałatke z zera żółtego,pomidorów,śmietanki i dodałam czosnku..pyszna była..ale nie potrzebnie ją zjadłam..bo teraz z kopary mi wali a miałam iść do sklepu 😠 🤪 😁 😁 nic nie pomaga umyłam zęby chyba ze 3 razy 😠 W sumie jedno dobre że,jak zaczne oddychać w sklepie to przynajmniej wszyscy mnie szybciej do kolejki w kasie puszczą 😎

hehe ja tam jem i niech sobie wachaja 🙂 😜 😜 😜 do pracy jedynie nie odwaze sie zezrec czosnku,ale jak mam teraz WAKACJE,a smakuje ,to sie nie czaje 😁 😁 😁tyle ,ze siedze w domu ostatnio ,a w lesie mieszkam ,wiec taka cwana jezzzdem 😎


W sumie lepiej niech czosnem wali niż ma walić nocnym oddechem 😮 🤪 😁 😁

tak jest 😁 😁 😁chyba ,ze ktos ma miks tych dwoch pachnidel ,to juz dopiero musi byc odlot11!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ale ze mnie durna pała 🤪 😁 😁 Wrociłam na chwilke do domu,żeby cośprzekąsić i Męża do pracy godnie wyprawić..no i zrobiłam sałatke z zera żółtego,pomidorów,śmietanki i dodałam czosnku..pyszna była..ale nie potrzebnie ją zjadłam..bo teraz z kopary mi wali a miałam iść do sklepu 😠 🤪 😁 😁 nic nie pomaga umyłam zęby chyba ze 3 razy 😠 W sumie jedno dobre że,jak zaczne oddychać w sklepie to przynajmniej wszyscy mnie szybciej do kolejki w kasie puszczą 😎


napisz dokladnie jak robisz te salatke


Kochana więc tak...
Kroje pomidorki..ser żółty w kosteczke, zalewam śmietanką i dodaje czosnek według uznania i wsio 🙂 🤪


super! smietanke kwasna czy slodka/?

najzwyklejszą na świecie 🙂

z Toba to wiesz nigdy nic niewiadomo ..jAKA tY TAM SMIETANKE DALA 😮 😮 😮 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
co do lewatywy to ja jak się zaczynam denerwować a tak będzie na pewno jak zacznie się coś dziac że się wypróżnie w domu na 1000% a jak będą chcieli to niech ładują mydliny w dupsko w szpitalu 🤪 akurat tą kwestie to mam głeboko w 4 literach 🤪 😁 😁 😁 😁


ja pierdole!! normalnie jak czasem czytam Aska twoje teksty to ryję ze śmiechu do monitora!! 😁 😁

Asik potrafi ,jak nie z gackiem wczoraj wypalila to dzis z krokodylem i teraz tooo 😁 ma nasza Asi talent !!!


no to jestem troche do tylu, wczoraj nie chcialo mi sie juz wlaczac neta i kurde tyle mnie ominelo!!

a no ominelo..jak masz dzidzie do dolu glowka to jest nietoperzyk czekajacy na wylot!-Asi obserwacje 😁 😁 😁

Ciekawe czy ja mam nietoperzyce czy jeszcze nie ? 😁 hehe

PEWNIE TAK ,A JAK NIE TO JESZCZE NABEDZIE ODPOWIEDNIA POZE 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie

haaaha bo łatwiej cie zauważyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie


W ciąży wyglądamy jak słodziutkie pączusie..i Babcia myśli : O taką wnusie chciałabym mieć !ale bym ją pasła a widać że zjeść lubi 🤪 😁 😁

to tylko Ty mpoglas na to wpasc 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny ale ze mnie durna pała 🤪 😁 😁 Wrociłam na chwilke do domu,żeby cośprzekąsić i Męża do pracy godnie wyprawić..no i zrobiłam sałatke z zera żółtego,pomidorów,śmietanki i dodałam czosnku..pyszna była..ale nie potrzebnie ją zjadłam..bo teraz z kopary mi wali a miałam iść do sklepu 😠 🤪 😁 😁 nic nie pomaga umyłam zęby chyba ze 3 razy 😠 W sumie jedno dobre że,jak zaczne oddychać w sklepie to przynajmniej wszyscy mnie szybciej do kolejki w kasie puszczą 😎


napisz dokladnie jak robisz te salatke


Kochana więc tak...
Kroje pomidorki..ser żółty w kosteczke, zalewam śmietanką i dodaje czosnek według uznania i wsio 🙂 🤪


super! smietanke kwasna czy slodka/?

najzwyklejszą na świecie 🙂

z Toba to wiesz nigdy nic niewiadomo ..jAKA tY TAM SMIETANKE DALA 😮 😮 😮 😮 🤪


W sumie jaka to różnica?? i tak jedną dziurą wleci inną wyleci 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie

haaaha bo łatwiej cie zauważyć 🙂

tak tez mysle 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie


W ciąży wyglądamy jak słodziutkie pączusie..i Babcia myśli : O taką wnusie chciałabym mieć !ale bym ją pasła a widać że zjeść lubi 🤪 😁 😁

to tylko Ty mpoglas na to wpasc 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃


I wpadłam na kolejny pomysł..że zjem sobie loda żeby Staruszki miały jeszcze bardziej ułatwione zadanie!! 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZOCHA najwazniejsze ze ginekologicznie wszystko oki,zawsze mozesz przeciez do niej zadzwonic i umowic sie wczesniej ?

Faktycznie nie mila sprawa z ta dziewczyna ale moim zdaniem powinna ugryźć sie w jezyk i juz sobie darowac ta przykra historia 😮

Moze jesz za malo nabialu? serkoe topionych,jogurtów itp bo to faktycznie przyczyna moze byc to ze mala duzo substancji odzywczych od ciebie wyciaga? jakies witaminki bierzesz?

Na ból mozesz brac wszystko co zawiera paracetamol,najbardziej takim neutralnym lekiem jest APAP,lekarze pozwalaja go brac sama stosowalam gdy bylam chora i mnie plecy bolaly ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZOCHA wspolczuje Ci pelnego atrakcji dnia,ale ja mam za to bekresna bezproduktywnosc w sobie ,niewiem co gorsze 🥴 🥴 🥴 a ta fryzjerka to jakas zdrowo pieprznieta ,powinna sie udac do psychologa,a nie innym zycie umilac swoja trauma ..jak to jej przez gebe przeszlo jak Ci to opowiadala ???ja bym jej powiedziala,ze nie chce sluchac i niech robi swoje,bo nie po to przyszlas by sobie zje....c humor ino poprawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
ZOCHA najwazniejsze ze ginekologicznie wszystko oki,zawsze mozesz przeciez do niej zadzwonic i umowic sie wczesniej ?

Faktycznie nie mila sprawa z ta dziewczyna ale moim zdaniem powinna ugryźć sie w jezyk i juz sobie darowac ta przykra historia 😮

Moze jesz za malo nabialu? serkoe topionych,jogurtów itp bo to faktycznie przyczyna moze byc to ze mala duzo substancji odzywczych od ciebie wyciaga? jakies witaminki bierzesz?

Na ból mozesz brac wszystko co zawiera paracetamol,najbardziej takim neutralnym lekiem jest APAP,lekarze pozwalaja go brac sama stosowalam gdy bylam chora i mnie plecy bolaly ;/

jem dużo nabiału i piję dużo mleka ze względu na ciągła zgagę i jeszcze sporo fasolek, bobu i innych grochów a to też na kości dobre i dupa zbita albo raczej ząb złamany...
a apap to na mnie niestety nie działa 😞 jestem migrenikiem i niestety takie "słabe" przeciwbólowe nie roią na mnie wrażenia... 😞
ale fakt, ze najważniejsze że z malutką i moją szyjką wszystko dobrze bo jak Was nadrobiłam to aż szok że tu już takie historie sie w lipcu zaczynają... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
No ładnie to ja od rana latam a tutaj widze sporo mnie omija 😠 🤪 😁 😁

teraz rankiem sie paradujesz juz???myslalam,ze nocami tylko 🤪 😉 😜


Rano same starsze niedowidzące babeczki pełzają więc spokojnie można wyjść 🤪 😁 😁 Dzisiaj chyba z 4 babki mnie w sklepie pytały: "a jaka tu cenaaa?? Bo ja okularów nie wzięła" 🙂

ja tez jakos w ciazy mnie tak zaczepiaja czesciej te staruszki 😁 😁 😁wczesniej jakos nie


W ciąży wyglądamy jak słodziutkie pączusie..i Babcia myśli : O taką wnusie chciałabym mieć !ale bym ją pasła a widać że zjeść lubi 🤪 😁 😁

to tylko Ty mpoglas na to wpasc 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃


I wpadłam na kolejny pomysł..że zjem sobie loda żeby Staruszki miały jeszcze bardziej ułatwione zadanie!! 🤪 😁 😁

ja zezarlam zagadujac Was juz banana,nekterynke,brzoskwinke i z 5 ciastek Łakotek ☺️ ☺️ ☺️ gadku szmatku ,a tu zad rosnie..niedlugo nie sięgną tam aby przeprowadzic te lewatywe 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Teraz mam pytanie!! Która pożałowała biednej Ani loda?? calą zawartość rożka mam na bluzce!!!! 😞 😮

ide sie przebrać bo wyglądam jak świnia nie dość że z figury to i z higieny teraz też 🤪 😁 😁

taka juz nasza natura ,-moja droga-nie wyprzemy sie jej 😁 😁 😁 😁 😁 ja bym cos zjadla,ale nie loda ,takze to nie ja bylam 🙂
ciesz sie ze Ci w stanik nie wpadl,bo mi wsio tam leci ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ZOCHA najwazniejsze ze ginekologicznie wszystko oki,zawsze mozesz przeciez do niej zadzwonic i umowic sie wczesniej ?

Faktycznie nie mila sprawa z ta dziewczyna ale moim zdaniem powinna ugryźć sie w jezyk i juz sobie darowac ta przykra historia 😮

Moze jesz za malo nabialu? serkoe topionych,jogurtów itp bo to faktycznie przyczyna moze byc to ze mala duzo substancji odzywczych od ciebie wyciaga? jakies witaminki bierzesz?

Na ból mozesz brac wszystko co zawiera paracetamol,najbardziej takim neutralnym lekiem jest APAP,lekarze pozwalaja go brac sama stosowalam gdy bylam chora i mnie plecy bolaly ;/

jem dużo nabiału i piję dużo mleka ze względu na ciągła zgagę i jeszcze sporo fasolek, bobu i innych grochów a to też na kości dobre i dupa zbita albo raczej ząb złamany...
a apap to na mnie niestety nie działa 😞 jestem migrenikiem i niestety takie "słabe" przeciwbólowe nie roią na mnie wrażenia... 😞
ale fakt, ze najważniejsze że z malutką i moją szyjką wszystko dobrze bo jak Was nadrobiłam to aż szok że tu już takie historie sie w lipcu zaczynają... ehh

A zab przestanie bolec,dała lekarstwo to boli moze za pare godzin juz bedzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Teraz mam pytanie!! Która pożałowała biednej Ani loda?? calą zawartość rożka mam na bluzce!!!! 😞 😮

ide sie przebrać bo wyglądam jak świnia nie dość że z figury to i z higieny teraz też 🤪 😁 😁

taka juz nasza natura ,-moja droga-nie wyprzemy sie jej 😁 😁 😁 😁 😁 ja bym cos zjadla,ale nie loda ,takze to nie ja bylam 🙂
ciesz sie ze Ci w stanik nie wpadl,bo mi wsio tam leci ☺️


No mi też..ale też na brzuchu widać co teraz jadam 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Właśnie zobaczyłam w ostatnich postach,że jakaś KOKOSANKA napisała..no i zjadłabym sobie ciasteczko ☺️

Łakotki kokosowe jadlam 🙂pyszne swiezutkie,kruchutkie az milo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...