Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
Hej wpadłąm na chwike bo mam ambitne pllany na dzisiaj a mianowicie chce zrobic pierwszy raz w zyciu knedle 🙂
a co do wizyty to termin z usg mam na 26.09 mój Szkrabik waży 1325 g i moja gin powiedziała ze idealna waga jak na 30 tydz 🙂serduszko jest ok wszystkie przepływy również 🙂widziałam jak sobie połykał i wypluwał wody płodowe -słodziak mój kochany 😁 szyjke mam zamknieta wiec wsio ok 🙂no oprócz tego ze ułożony jest miednicowo i jak sie nie przekreci to cc ma na to nie wiele czasu bo im wiekszy bedzie tym mniejsze szanse na przekrecenie ,ale porzejde i to bye tyllko był zdrowy bo sliczny to napewno będzie 🙂 🤪 🤪

bedzie jak Mamusia!super,ze wsio oki!!!! 😘 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
megimi napisał(a):
dziewczyny czy wasi lekarze sprawdzaja wage waszego dziecka ile juz przybralo?
Moja mala wazy juz okolo 1800 gram

spora 🙂ja w piatek bede miala usg to sie dowiem


Standardowa raczej 🙂 Mój też miał na początku 32 tc 1800 g i gin powiedziała, że średnia krajowa 🙂

a byl taki pęcherzyk żółtkowy ..rosna nam dzidziorki ze hej! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
asia widze że podobnych piosenek słuchałyśmy 😁
powiedz jeszcze że kaliber 44 i paktofonika hehe 😉
no a jak ,a pozniej tez 18L hehe
http://www.youtube.com/watch?v=5eFdt6Y_34E
i http://www.youtube.com/watch?v=mJ1mobvjXKw&feature=related peja 🤪
przypomnialas mi moj buntowniczy okres z zycia http://www.youtube.com/watch?v=HsEBqSkcr34&feature=related 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
dobra ja spadam do knedli 🙂kurcze napewno naskrobiecie stron na maksa i pewnei was nie nadgonie bo to czasami jest nie realne!!!!!!!!!!
jak robisz knedle Kochana wrzuc potem przepisik plisss 🙂 a ja teraz tez sie oddale 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny!
melduje sie, ze lezalam caly czas i juz troche lepiej z tymi skurczami.. na tyle ze czuje jak maly probuje wcisnac mi glowe pod zebra 😁 i zadne argumenty ze to boli do niego nie przemawiaja :P nie ma miedzy nami komunikacji... 😁
maz wrocil wiec jestem spokojna bardziej ze juz ktos tu jest i ide dalej lezec, ciekawe cxzy uda mi sie Was nadrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej dziewczyny!
melduje sie, ze lezalam caly czas i juz troche lepiej z tymi skurczami.. na tyle ze czuje jak maly probuje wcisnac mi glowe pod zebra 😁 i zadne argumenty ze to boli do niego nie przemawiaja :P nie ma miedzy nami komunikacji... 😁
maz wrocil wiec jestem spokojna bardziej ze juz ktos tu jest i ide dalej lezec, ciekawe cxzy uda mi sie Was nadrobic 😉

Maga podaj nam swoj numer tel na e-maila do Agatki czy komus wyslij ,bo dobrze miec kontakt poza chalupą tyz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny!
melduje sie, ze lezalam caly czas i juz troche lepiej z tymi skurczami.. na tyle ze czuje jak maly probuje wcisnac mi glowe pod zebra 😁 i zadne argumenty ze to boli do niego nie przemawiaja :P nie ma miedzy nami komunikacji... 😁
maz wrocil wiec jestem spokojna bardziej ze juz ktos tu jest i ide dalej lezec, ciekawe cxzy uda mi sie Was nadrobic 😉

Maga podaj nam swoj numer tel na e-maila do Agatki czy komus wyslij ,bo dobrze miec kontakt poza chalupą tyz 🙂


najpierw musze miec email do agatki 😁 teraz znowu sie klade.. bede pozniej i wtedy nadrobie i wysle
trzymajcie sie brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
sluchajcie,od paru dni jakos tak dziwnie boli mnie Katarzyna,niby nie mocno i nie stale,ale jednak ja czuje co jakis czas. To jest takie uczucie,jakbym tam siniaka miala,albo sama juz nie wiem...Macie cos podobnego??

mam tak jak pobita niekiedy ,ani wstac z lozka ,ani sie przekrecic ,ja tak mam od dawna ..problem zdjac skarpetki,albo spodnie,czy wytrzec stopy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
sluchajcie,od paru dni jakos tak dziwnie boli mnie Katarzyna,niby nie mocno i nie stale,ale jednak ja czuje co jakis czas. To jest takie uczucie,jakbym tam siniaka miala,albo sama juz nie wiem...Macie cos podobnego??

mam tak jak pobita niekiedy ,ani wstac z lozka ,ani sie przekrecic ,ja tak mam od dawna ..problem zdjac skarpetki,albo spodnie,czy wytrzec stopy 😮

to Ty odważna jesteś!!! ja to już skarpetek dawno nie zakładam 😉 bo i po co mieć później kłopot ??? 😉
a co do bólu to mnie też tak czasami tam dziwnie boli albo kłuje ale przechodzi samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
sluchajcie,od paru dni jakos tak dziwnie boli mnie Katarzyna,niby nie mocno i nie stale,ale jednak ja czuje co jakis czas. To jest takie uczucie,jakbym tam siniaka miala,albo sama juz nie wiem...Macie cos podobnego??

mam tak jak pobita niekiedy ,ani wstac z lozka ,ani sie przekrecic ,ja tak mam od dawna ..problem zdjac skarpetki,albo spodnie,czy wytrzec stopy 😮

No wlasnie,taka obita jakby 🤪 🤪 🤪 a nie ma po czym,bo celibat u nas przeciez. No nic,widac tak ma byc,skoro i Wy tak macie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megimi napisał(a):
juz jestem!
z tymi stopami to masz racje,ja siadam po prysznicu na wannie i wtedy wycieram stopki bo inaczej sie nie da 😁 A jak radzicie sobie z zakladaniem butow? 😜

Ja chodze w japonkach,albo w balerinach,wiec sie nie schylam do zakladania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
megimi napisał(a):
juz jestem!
z tymi stopami to masz racje,ja siadam po prysznicu na wannie i wtedy wycieram stopki bo inaczej sie nie da 😁 A jak radzicie sobie z zakladaniem butow? 😜

ja na lato same klapki zakupiłam i sandałki w których są powszywane przy zapięciach gumki tak więc nie trzeba paseczków zapinać ani odpinać tylko bez odpinania da się założyć i zdjąć 🙂 inaczej bym chyba rady nie dała...
a i tak zawsze się muszę o coś podeprzeć żeby te sandałki wcisnąć na stópki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...