Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny 😁
humor mi wrócił nie zamknęli mnie w szpitalu jupi 🙂nie ma wskazan na hospitalizacje mam miec diete mam glukometr nowy i narazie mam mierzyc
jutro rewizytka bo musze spisac co dokladnie przez caly dzien jem 🙂
zaraz postaram sie Was nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam się jestem tu nowa. Tak jak Wy mam termin jesienny a dokładnie na 05-09-2011.Od kilku dni juz nie pracuje i przegladając internet wpadłam na Wasze forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Byłam w aptece i kupiła z Johnsona,50 wkładek za 20 zł

Ja testuję babydream z rossmanna i jestem z nich zadowolona. Wiadomo, że teraz niewiele leci, zobaczymy jak się sprawdzą przy nawale 🙂

u mnie w mieście nie ma rosmanna wiec sie musze apteka pocieszyć 🙂


Letka, te johnson w promocji jak są to sa po 12,99 za 50 sztuk, także poluj na okazję 🙂

Aniu1982 - witaj na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahlanik zrób zdjęcie tych cudownych "pampersów" dla kobiet w połogu 😮 😮 😮 jak takie wielgachne to może też do szpitala zamówię co by się nie stresować przy leżeniu że nastąpi jakiś wyciek 🥴 🥴 🥴

Kamisko super że Cie nie zamknęli 🙂 a było się tak stresować 🙃 ?

Witam nową mamuśkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Kahlanik zrób zdjęcie tych cudownych "pampersów" dla kobiet w połogu 😮 😮 😮 jak takie wielgachne to może też do szpitala zamówię co by się nie stresować przy leżeniu że nastąpi jakiś wyciek 🥴 🥴 🥴

Kamisko super że Cie nie zamknęli 🙂 a było się tak stresować 🙃 ?

daj spokoj dzis cały ranek w toalecie bol głowy i ogolnie cisnienie pewnie masakryczne ale na szczescie juz po mam postanowienie juz sie tak nie stresowac bo nie ma czym
Asik a jak Ty sie czujesz?polegujesz caly czas czy jakies krotkie spacerki robisz?/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
ANIA1982 napisał(a):
Ogólnie ciąża przebiega dobrze ale te upały strasznie mi dokuczają no i mała strasznie sie rozpycha ale to akurat dobrze


Na okropne upały to wszystkie chorujemy 🙂


witam nowa wrzesnioweczke 🙂 a upały no coz doskwieraja mi np puchna nogi 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Anulcia napisał(a):
ANIA1982 napisał(a):
Ogólnie ciąża przebiega dobrze ale te upały strasznie mi dokuczają no i mała strasznie sie rozpycha ale to akurat dobrze


Na okropne upały to wszystkie chorujemy 🙂


witam nowa wrzesnioweczke 🙂 a upały no coz doskwieraja mi np puchna nogi 😞(


Ja to mam mega parówy 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Kahlanik zrób zdjęcie tych cudownych "pampersów" dla kobiet w połogu 😮 😮 😮 jak takie wielgachne to może też do szpitala zamówię co by się nie stresować przy leżeniu że nastąpi jakiś wyciek 🥴 🥴 🥴

Kamisko super że Cie nie zamknęli 🙂 a było się tak stresować 🙃 ?

daj spokoj dzis cały ranek w toalecie bol głowy i ogolnie cisnienie pewnie masakryczne ale na szczescie juz po mam postanowienie juz sie tak nie stresowac bo nie ma czym
Asik a jak Ty sie czujesz?polegujesz caly czas czy jakies krotkie spacerki robisz?/


wczoraj wybraliśmy się do teściów na wizytę ale to wiesz siedziałam na dupsku cały czas ... bez żadnych wyjść to bym o dziczała w domu chyba 😮 😲 a tak to leżę baaaaardzo dużo 🙂 już odleżyny mam na tyłku 😜
Na pewno się stresowałaś , normalne , jednak najważniejsze że na strachu się skończyło 🙂 nic się nie przejmuj na pewno coś zaradzą na ten Twój nieszczęsny cukier 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
kamiska napisał(a):
Anulcia napisał(a):
ANIA1982 napisał(a):
Ogólnie ciąża przebiega dobrze ale te upały strasznie mi dokuczają no i mała strasznie sie rozpycha ale to akurat dobrze


Na okropne upały to wszystkie chorujemy 🙂


witam nowa wrzesnioweczke 🙂 a upały no coz doskwieraja mi np puchna nogi 😞(


Ja to mam mega parówy 😮 😁


mi odpukać raz tylko spuchły że nie widziałam kostek 😁 kebab z góry do dołu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co wątpię abym zmieniła zdanie..
zdenerwował mnie tak że szok, nawet do niego nie zadzwonię jak zacznę rodzic a jego nie będzie bo bedzie w pracy.
niech ma za swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wiecie co wątpię abym zmieniła zdanie..
zdenerwował mnie tak że szok, nawet do niego nie zadzwonię jak zacznę rodzic a jego nie będzie bo bedzie w pracy.
niech ma za swoje.


Leer ja w nerwach też tak mówię a potem jak się pogodzimy i jest ok to wracamy do punktu odniesienia 🙂 także spokojnie 🙂 oddychaj głęboko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Byłam w aptece i kupiła z Johnsona,50 wkładek za 20 zł

Ja testuję babydream z rossmanna i jestem z nich zadowolona. Wiadomo, że teraz niewiele leci, zobaczymy jak się sprawdzą przy nawale 🙂

u mnie w mieście nie ma rosmanna wiec sie musze apteka pocieszyć 🙂


Letka, te johnson w promocji jak są to sa po 12,99 za 50 sztuk, także poluj na okazję 🙂

Aniu1982 - witaj na forum 🙂

Kasiu a te wkładki to w rossmanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
wiecie co wątpię abym zmieniła zdanie..
zdenerwował mnie tak że szok, nawet do niego nie zadzwonię jak zacznę rodzic a jego nie będzie bo bedzie w pracy.
niech ma za swoje.


Mnie to wkurzył wczoraj mój gad bo grał na laptopie..wołam i wołam i cisza nie przyłaził..to sie wkurzyłam wpadlam do pokoju skasowałam Mu gre i teraz spokój jest 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...