Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak dla rozluźnienia żarcik 😁
Rodząca kobieta została za późno zabrana do szpitala i poród trzeba było odbierać na szpitalnym parkingu. Poród się udał, jednak kobieta aż rozpłakała się ze wstydu.
- Niech się pani nie martwi, dwa lata temu mieliśmy tu kobietę, która musiała urodzić w szpitalnej windzie - pociesza ją pielęgniarka.
- To też byłam ja !!! - rozpłakała się jeszcze głośniej kobieta. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem z powrotem 🙂

Najpierw byłam z kuzynką na lodach 🙂

Później pojechaliśmy do sklepu po ostatnie zakupy dla Malej i MAM JUŻ WSZYSTKO 🤪 🤪 🤪 a nadprogramowo nabyłam dresik i takie skarpetko-kapciuszki 🙂

Później byliśmy z psami w lesie i pojawiły się grzyby-kurki ( które uwielbiam), więc na kolację je pochłoniemy w jajecznicy!! Mniam 🙂

A teraz mój chłop zarządził przemeblowanie w pokoju, co by miejsce już było na to lóżeczko turystyczne,jak będziemy tu przyjeżdzać do moich rodzicow, lata, szafy przestawia...a ja nadzoruję 🙂

aaaaaaa i jeszcze w końcu mechanior wrócil z urlopu i zajrzał co z moim wozem, okazuje się że koszt calości naprawy to 1000 🤢 ale i tak myślałam, że będzie gorzej...więc niech chłopaczyna go robi. Ja już sie pogodziłam, że będzie trza go opchnąć na cześci, a jednak da się z nim jeszcze coś zrobić! JUPI 🤪

Dzień zaliczam do udanych, chociaż padam na cyce, standardowo pobolewają mnie plecy a do tego Gabi chyba na przeponę znów ciśnie, bo momentami mam problem z oddychaniem...ale co tam,niech ciśnie i dusi ile chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siła natury wygoniła mnie z leżaczka... Znaczy się spadłam z niego 😞 Jutro M. musi mi go naprawić, bo pozycja na nim jest idealna - dupcia niżej, nóżty wyżej. No i siedzę teraz przed tv i kombinuję co dalej. Chyba faktycznie od jutra trzeba będzie bardziej zwracać uwagę na to co się je i ile. Na otarcie łez pożarłam bitą śmietanę (naturalną) z rodzynkami, a co! Rano nawiedza mnie familia - 7 rano, szok 🤪 Pojadą i zaczynam pakować rzeczy do malowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, a ja już mam dosyc.
Nawet przy wysokiej dawce insuliny i oszczędzaniu się przy jedzeniu cukier mam np. po obiedzie wczoraj 149, a dzisiaj 166.
A i muszę wam powiedziec, że cały czas chodzę głodna, bo zawsze np. po obiadku jadłam coś słodkiego, a teraz ni chu chu.
MAM JUŻ DOSYC I CHCE ZJEŚC COŚ PORZĄDNEGO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dziewczyny, a ja już mam dosyc.
Nawet przy wysokiej dawce insuliny i oszczędzaniu się przy jedzeniu cukier mam np. po obiedzie wczoraj 149, a dzisiaj 166.
A i muszę wam powiedziec, że cały czas chodzę głodna, bo zawsze np. po obiadku jadłam coś słodkiego, a teraz ni chu chu.
MAM JUŻ DOSYC I CHCE ZJEŚC COŚ PORZĄDNEGO.


wspolczuje, ale dasz rade, juz coraz blizej konca ...!! w koncu tys wrzesniowka jest !!!! bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ale u mnie burza przeszła 😮 szok co to się dzieje 😮 dopiero się do prądu podłączyłam 🙂


u nas to w zeszlym tygodniu taka nawalnica przeszla, ze przez 3 dni pradu nie mielismy.. porazka ..
A dzis jest tak goraco ze POT SIE CIURKIEM PO CYCACH LEJE !!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wieczorkiem robi się chłodniej to nadrabiamy prace domowe 🙂 Ja właśnie próbuję spakować rzeczy do malowania, ale idzie mi to jak krew z nosa... E, nie jest źle - dwa regały książek spakowane, trzeci zapchany na full będzie mobilny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski i ja jetem ...
Mieszkanie pomalowane i posprzatane hi hi ....to zaledwie pokoj dla dzidzi i w duzy jedna sciana ....ale zawsze cos , ale sie umordowałam ...wiem ze juz to bedzie z głowy ....
Teraz Was poczytam troszku ,,,,

Zazdroszczę... To wszystko przede mną. Już się nie mogę doczekać prania, prasowania mini ciuszków, ale ciągle powstrzymuje mnie malowanie...Grrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Pozwolilam sobie zalozyc nowy watek pt. Waga dziecka w lonie matki na naszych wrzesniowych forach, gdyz bardzo jestem ciekawa ile Wasze dzieci juz waza i jak przybieraja w tych ostatnich tygodniach ciazy a niestety nie mam mozliwoisci byc na biezaco w postach.
Zatem wpisuje swoj pierwszy post... 🙂a Was bardzo serdecznie pozdrawiam.
Zapraszam 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...