Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
No jesteście 🙂 faktycznie w sumie to pora śniadaniowa jeszcze 🙂 Staram się nadrabiać zaległości, ale średnio wychodzi! Ale widzę że mniej więcej jestesmy w komplecie-to najważniejsze 🙂


juz jestes? szybko poszlo z tym kompem 🙂

Niestety,kompa swojego za jakieś 2 tyg będę mieć 😞 a teraz jestem u sąsiadów, udaję że z poczty korzystam ... 🙂

Artystka jakich malo!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
dziewczyny wy tez macie juz u gina wizyty co dwa tygodnie? moj mi tak ustalil, a mowil ze pod koniec ostatnie 3 tyg beda co tydzien

to zalezy od gina 🙂ja mam 19 sierpnia(czyli miesiac jak bylo) ale drzwi mam otwarte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Pogoda do bani, nastrój tez do bani... 🤨 to chyba ide coś zjeść 😉 😁

Ty mi nic nie mów o jedzeniu rano z mężem o 6 bigos jedliśmy o 10 już głodna byłam 😮
pogoda u mnie git 🙂

o 6 rano bigos 🤪 to co teraz hihihi

no jak Mój płakał że głodny wczoraj obiadu nie mogł zjeść....to mu pomogłam teraz to pić mi się chce diabelnie bo to był od teściowej 😜

a to pewnie i z halucynkiem jakim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej a ja tu własnei czytam jak Czarna kiełbaski wczoraj grilowane wcinała z ogórasem az sie uślimaczyłam po kolana 🤪 🤪 🤪


tez to wlasnie czytalam

no i jak tu uslimaczonym niechodzic wiecznie jak tu ciagle o jakimś dobrym żarełku piszą 😁 😁 😁 😁
jakies chlapacze se trza na alegro zamówic bo inaczej nie wyda 🙃 🙃

Bez jaj Mój się mnie pytał ostatnio skąd tyle okruchów w klawiaturze 😁 😁 😁 😁

hehe ,ja do klawiatury juz nie siegam pyszczkiem...ino łapy mam wyciagniete i pisze na oslep....a jak jem to stanior przyjmuje odpady..dzieki Bogu Ola ma bejsbolowke na pępku 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc

[/b[color=blue][/color]BOZE JAK MI JEST DZIS NIEDOBRZE!!!!!!!!! ZRESZTA MAM TAK JUZ OD KILKU DNI!!!!! MALY CHYBA NACISKA NA ZOLADEK, NIE CHYBA TYLKO NAPEWNO CZUJE JEGO GLOWKE NA MOIM ZOLADKU!!!!!!!11
TRAGEDIA!!!!!!!RATUNKU!!!!!!!!!!!

Ja tez niekiedy tak mam ,mimo ze łebek jest w dole...ale to okrpopne,odbija mi sie i zgaga ,a do tego mdlosci...ponoc herbatka z cytrynka pomaga..-Czarnulka kiedys zalecala 🙂

pomaga pomaga zycie czasami mi uratowała,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Uciekam dziewczyny szykować sie na przegląd i podgląd 😜 😜 😜
Miłego dzionka 🙂 🙂 🙂 🙂

czekamy Kochana na wieściny!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮

Właśnie do was na chwilkę zerkłam 🙂 Mamy już 10 dzieciaczków 🙂 A przepisu na jabłecznik chetnie udzielimy jak będzie potrzeba 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮

to ja pieke a tyjedziesz na porodowke hihi.....a kto dla mnie upiecze zeby mnie chwyciło????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Viola czekamy na Ciebie z wieściami co u gina 🙂

ja dziś z doskoku bo mój w pokoju buszuje 😜 zrobiło się u nas tak pięknie że aż nie do wiary 🙂 słoneczko wiaterek normalnie bahama 🤪 😜 .... i orka na leżaku 🙂 🤪 hahah

Asia ..nic mi nie mow ..u mnie pogodqa do dupy i wogole ja tez...Kurna na poczatku ciazy zakupilam sobie spodnie H&M rozm 38 ale ciazowki...one mi przyszly taaaakie ogromne,ze oburzona pisalam do sprzedawcy co to za rozm 38 i wogole....a dzis...dzis ...wlazlam w nie i sa akurat ☺️ ☺️ ☺️ ☺️
OMG a to sa takie namioty ,ze glowa mala 🤢 🤢 🤢 🤢

sie doczekaly .. 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Monia Malex .....ja tez mniej czuje ruchy małej ....wiec to moze pogoda albo nie maja juz miejsca.....

humorzaste te nasze dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny wy tez macie juz u gina wizyty co dwa tygodnie? moj mi tak ustalil, a mowil ze pod koniec ostatnie 3 tyg beda co tydzien

to zalezy od gina 🙂ja mam 19 sierpnia(czyli miesiac jak bylo) ale drzwi mam otwarte 😁[/quote
jak jest wszystko doobrze nie ma potrzeby co 2 tyg .....chyba ze cos sie bedzie działo to tak jak ci powiedział drzwi otwarte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ann5353 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮

Właśnie do was na chwilkę zerkłam 🙂 Mamy już 10 dzieciaczków 🙂 A przepisu na jabłecznik chetnie udzielimy jak będzie potrzeba 🤪 🤪 🤪

Ale fajnie 🙂Odezwiemy sie w odpowiednim czasie 😁 😁 😁 😁
A dzieciaczki zdrowiutkie ???wsio oki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮

Właśnie do was na chwilkę zerkłam 🙂 Mamy już 10 dzieciaczków 🙂 A przepisu na jabłecznik chetnie udzielimy jak będzie potrzeba 🤪 🤪 🤪

w połowie sierpnia sie odezwiemy .....co by szybciej poszło ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
ej wita co ja wczoraj sierpniówki podczytałam one tam mają tajemniczy jabłecznik co któraś upiecze to inna na porodówkę jedzie dobre nie już chyba z 6 ich poszło 🤪 a tu sierpnia nie ma jeszcze........

To my tak zaczniemy w polowie sierpnia-poczatku wrzesnia hahahha 😁
Tylko magiczny przepis by sie zdal.. 😮

to ja pieke a tyjedziesz na porodowke hihi.....a kto dla mnie upiecze zeby mnie chwyciło????

cholera ..Jedrasa poprosze 😁 😁 😁 😁 Co by na powrot bylo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Laski kupujecie przewijak ?????

tak ,mam 🙂 a co ! 😎 🤪 😁 😉

dobra rzecz co nie .....

Wiesz Agus ja kupilam ,ale dla Kami nie mialam..przewijalam w lozeczku ,albo gdzie sie da 😉
Teraz zaswiecilam 😎 ,Mysle ,ze wygodniej bedzie,a miejsca w domku wiele nie mam dlatego przewijak na lozeczko i heja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
i co mamy 6000

czy to chodzi o lotto???? 😮 😮 😮

o strone.....wskoczyło nam 6000
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
buahahahhaaha a ja o wygranych ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...