Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej a ja tu własnei czytam jak Czarna kiełbaski wczoraj grilowane wcinała z ogórasem az sie uślimaczyłam po kolana 🤪 🤪 🤪


tez to wlasnie czytalam

no i jak tu uslimaczonym niechodzic wiecznie jak tu ciagle o jakimś dobrym żarełku piszą 😁 😁 😁 😁
jakies chlapacze se trza na alegro zamówic bo inaczej nie wyda 🙃 🙃

Bez jaj Mój się mnie pytał ostatnio skąd tyle okruchów w klawiaturze 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
kalais napisał(a):
hej brzuszki
bylam dzis na usg w szpitalu, bo jestem w takim programie i musze kilka razy w ciazy jezdzic do szpitala, pobieraja mi krew, ślinę, włosy, wypełniam mnostwo ankiet,mam robione bardzo dokładne usg itp. Dzieki temu chodząc prywatnie do lekarza, za żadne badania nie płacę. A dziś na tym usg zamdlałam ;-( , z 20 min mnie badał i leżałam caly czas na plecach, troche sie wystrachałam, ale już jest ok. Dzidziuś zdrowy, a to najważniejsze.


może nie zjadłaś porządnego śniadania? do tego lekki stresik przy wizycie 🤔 z dwojga złego chyba lepiej zemdleć w szpitalu niż na ulicy 😮

W zaawansowanej ciąży nie wolno tak długo leżeć na plecach ja już nie raz słyszałam że kobitka zemdlała przy usg bo uciska maluszek jakąś żyłę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
kalais napisał(a):
hej brzuszki
bylam dzis na usg w szpitalu, bo jestem w takim programie i musze kilka razy w ciazy jezdzic do szpitala, pobieraja mi krew, ślinę, włosy, wypełniam mnostwo ankiet,mam robione bardzo dokładne usg itp. Dzieki temu chodząc prywatnie do lekarza, za żadne badania nie płacę. A dziś na tym usg zamdlałam ;-( , z 20 min mnie badał i leżałam caly czas na plecach, troche sie wystrachałam, ale już jest ok. Dzidziuś zdrowy, a to najważniejsze.


może nie zjadłaś porządnego śniadania? do tego lekki stresik przy wizycie 🤔 z dwojga złego chyba lepiej zemdleć w szpitalu niż na ulicy 😮

W zaawansowanej ciąży nie wolno tak długo leżeć na plecach ja już nie raz słyszałam że kobitka zemdlała przy usg bo uciska maluszek jakąś żyłę

ciezko tak lezec nawet te 20 minut ucisk jest i wtedy wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej ) dzis u mnie mżawka więc nie ciekawie na dworze..

mariola-s napisał(a):
też słyszałam o tym ucisku na jakąś żyłę, dlatego najlepiej spać na lewym boku (przy okazji wtedy też zgaga troche mniej dokucza), ale wiadomo całej nocki nie wytrwa się w takim bezruchu...


no tak mówią ze na lewym, ale w nocy ja tak mam, ze nie wiaomo kiedy sie przekręce i śpię na prawym.. Na plecach nie umiem spac, nawet bez ciąży. Za to lubię spac na brzuchu, ale o tego powrócę po porodzie.

Kurcze, Michaś mi sie nie za bardzo dzis rusza ;/ 2 razy się przeciągnął i to wszystko.. niedługo sie połoze to zobacze czy łaskawie wstane i da znak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej hej ) dzis u mnie mżawka więc nie ciekawie na dworze..

mariola-s napisał(a):
też słyszałam o tym ucisku na jakąś żyłę, dlatego najlepiej spać na lewym boku (przy okazji wtedy też zgaga troche mniej dokucza), ale wiadomo całej nocki nie wytrwa się w takim bezruchu...


no tak mówią ze na lewym, ale w nocy ja tak mam, ze nie wiaomo kiedy sie przekręce i śpię na prawym.. Na plecach nie umiem spac, nawet bez ciąży. Za to lubię spac na brzuchu, ale o tego powrócę po porodzie.

Kurcze, Michaś mi sie nie za bardzo dzis rusza ;/ 2 razy się przeciągnął i to wszystko.. niedługo sie połoze to zobacze czy łaskawie wstane i da znak


Kochana cukru Michasiowi i odzew gwarantowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema mamuski i brzusie ....
Wstałam przed 9 posprzatałam chałupe i teraz moge sobie popisac z Wami ....
Asik Z Krakowa....super ze wszytsko z TYMONEM OK ,....musi posiedziedz jeszcze z 3 tyg , a wtedy trza bedzie łapac ....chyba ze da czadu i jeszcze go przenosisz ...roznie to bywa pamietaj kochana
Laski co do kiełbasy wczorajszej była zajebista ....na dzisiaj mam parówki a co z musztarda....
Viola czekamy na wiesci
Leginsik czekamy na zdjecie małej....ciekawe ile nabrała ciałka
Agata jestes the best ....poszła do sąsiadów na brzuszek .... 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
gdzie Asiulka ZG i Czarnulka ??

od rana cicho sza ... Chyba wszędzie się pogoda zrobiła bo coś pustawo 😉
mykam bo już mnie mój goni 😜

Jestem ,jestem 🙂Wywolana sie pojawilam 😁 😁 😁 Wisdze ,ze Aga tyz 😘 biere sie za czytanie Waszych wypocin Gwiazdeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i brzusie ....
Wstałam przed 9 posprzatałam chałupe i teraz moge sobie popisac z Wami ....
Asik Z Krakowa....super ze wszytsko z TYMONEM OK ,....musi posiedziedz jeszcze z 3 tyg , a wtedy trza bedzie łapac ....chyba ze da czadu i jeszcze go przenosisz ...roznie to bywa pamietaj kochana
Laski co do kiełbasy wczorajszej była zajebista ....na dzisiaj mam parówki a co z musztarda....
Viola czekamy na wiesci
Leginsik czekamy na zdjecie małej....ciekawe ile nabrała ciałka
Agata jestes the best ....poszła do sąsiadów na brzuszek .... 🤪 🤪



no nie moge z ta twoja kielbasa!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny wiem,że teraz grzesze ale wcinam parówe z pomidorami ale tak mi sie chceeeee 😮 🤪 😁 😁

smaka robisz ale ja już dzis nic nie jem bo mnie zgaga pali 😞


mnie tez rura piecze jak cholera..

chyba wszystkie poszly spac ....


Chyba tak...a ja nie wiem kiedy zasne 😮 dzisiaj przesadziłam ze spaniem 😮 Może mój J utuli jakoś do snu heheh


to mozemy jeszcze poplotkowac, ja jeszcze pol godzinki w pracy
a juz chetnie poszlabym do domku i wyciagnela raciczki na lozeczko.. ale znajac zycie to tylko wejde,a moja cora bedzie mowi : mamunia pobaw sie ze mna ..


A ja od tego siedzenia w domu to świra dostaje 😮 od początku jak sie dowiedziałam,że w ciąży jestem musiałam iść na L4...


mnie czasem brakuje takiego siedzenia spkojnie w domku, ale na dluzsza mete to chybabym " ocipiala "...


Na początku było fajnie..odpoczęłam..a że prace mam stojącą..bo pracuje na produkcji to było mi ręke..ale teraz sie nudze strasznie..ale już we wrześniu będe miała słodziutkie zajęcie 🙂

a co nasza Aneczka fajnego produkuje???? 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki,pogoda barowa, dołująca,zatem na poprawę humorku w lodówce tężeje już śmietanowiec. Mięsko na obiadek się rozmraża, dziś plan słoikowy ciąg dalszy, aby tylko się nie rozadało na maxa. Miłego dnia 🙂

Akcja droga u mnie (mam nadzieję) zakończona, po dwóch dniach kolejnego boju, zjechali włodarze miasta, postawili co niektórych do pionu i chyba już będzie ok. 🙂

Aniu a co to za dobrocie Ci tężeje???? 🤪 jak smakowite to prosimy o przepisik 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Witajcie mamuśki!!Ja też po śniadańku i zabieram się zaraz za obiadek dzis w planach gołąbki ,u mnie pogoda dzisiaj nareszcie ludzka czyli słoneczko ja odliczam dni do wizyty u gina bo już doczekac sie nie mogę a wtorek już nie daleko.Co do moich skurczy dzwoniłam wczoraj do koleżanki połóznej i mam info że za miesiac powinnam urodzic od dnia tych skurczy hm...zobaczymy zmiesciłabym sie jeszcze w sierpniu było by git!

no faktycznie Tobie juz sie zaczął 36tc 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hejka!
widze że nie tylko ja miałam taką nocke.. u mnie noc zakończyła sie o 2;10 😮
nadia mnie obudziła na siku i nie mogłam za nic usnąć, normalnie wierciłam sie, zjadłam jabłko to nadia dostała kopa i dopiero sie zaczęło..
myślałam że ta noc nigdy sie nie skończy...
a pogoda u mnie fajna, idzie oddychać i nie pada, oby tak dalej 🙂


A ja caqla ciaze jak zabita ,spie az chrapie 😉 😎 Jedynie z ranka sloneczko mnie budzi (czy to poloze sie o 1szej w nocy spac ,czy o 23ciej )pobudka kolo 6-8 max 🙂 rzadko sie zdarza inaczej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins super że przenosicie się na swoje 🙂 trzymam kciuki żeby Wam się udało z mieszkaniem 🙂 a i koniecznie wrzuć fotkę po USG maleńkiej Hani 🙂

Dziekuje Kochana,trzymaj trzymaj ! Oby wszystko poszło po naszej mysli 🙂 Na pewno sie pochwale,sama jestem straaasznie ciekawa 🤪

Leginsio jeszcze bedziesz za Tesciowka tesknila 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
czesc

[/b[color=blue][/color]BOZE JAK MI JEST DZIS NIEDOBRZE!!!!!!!!! ZRESZTA MAM TAK JUZ OD KILKU DNI!!!!! MALY CHYBA NACISKA NA ZOLADEK, NIE CHYBA TYLKO NAPEWNO CZUJE JEGO GLOWKE NA MOIM ZOLADKU!!!!!!!11
TRAGEDIA!!!!!!!RATUNKU!!!!!!!!!!!

Ja tez niekiedy tak mam ,mimo ze łebek jest w dole...ale to okrpopne,odbija mi sie i zgaga ,a do tego mdlosci...ponoc herbatka z cytrynka pomaga..-Czarnulka kiedys zalecala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...