Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja od następnego tygodnia też biore sie za reszte zakupów..

pożarłam leczo i mam zgage ☺️


zgaga to zaraza przenoszona drogą płciową 😜 🤪 mój wiecznie się skarżył na zgagę a ja lajt bo nie miałam a teraz 😮 😮 😮 on nie ma a ja dzień na dzień france czuję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
tak to wyglada
http://www.philips.pl/c/avent-przygotowanie-do-karmienia/220-240-v-scf255_57/prd/

No bo wlasnie sie zastanawiam nad zakupem..fajna sprawa ..ja tego nie mialam przy Kami i nie mam zdania..ale sa ze sterylizatorami tyz,...kurcze musze sie zorientowac w temacie ,bom zielona 😉

Tez jestem zielona ☺️ wszystko wczoraj wywiezlismy do brata mojego S bo nie mamy miejsca u nas w pokoju,a klucze od mieszkania dostaniemy jutro. Dzisiaj na spokojnie pokukam sobie te wszystkie rzeczy i poczytam o tym podgrzewaczu,wiem tylko ze podgrzewa do 4 min bo zalezalo mi aby w miare szybko to trwalo..tyle zdazylam przeczytac 😁 aaa i zamowilam dzisiaj elektroniczna nianie bo w sklepach sa jednak drozsze. Jedna kosztowala 500 zł,z materacykiem ktora mierzyla tetno dziecko,oddech itp jakas masakra 😲


co oni nie wymyślą to masakra 😮 Ja po cichu liczę na nianię w prezencie 😜 bo w sumie w domu mieszkam i bardzo by mi się przydała 🙂 jak nie dostaniemy to zakupię jak Mały się urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja od następnego tygodnia też biore sie za reszte zakupów..

pożarłam leczo i mam zgage ☺️


zgaga to zaraza przenoszona drogą płciową 😜 🤪 mój wiecznie się skarżył na zgagę a ja lajt bo nie miałam a teraz 😮 😮 😮 on nie ma a ja dzień na dzień france czuję 😠

mnie tez czasem zlapie,a jak mi sie odbije to normalnie jakby mi sie palil przelyk 😲 powiedzenie ze jak sie ma zgage dziecko ma wloski w moim przypadku sie sprawdzilo,bylo widac na usg i zeski fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja od następnego tygodnia też biore sie za reszte zakupów..

pożarłam leczo i mam zgage ☺️


zgaga to zaraza przenoszona drogą płciową 😜 🤪 mój wiecznie się skarżył na zgagę a ja lajt bo nie miałam a teraz 😮 😮 😮 on nie ma a ja dzień na dzień france czuję 😠

mnie tez czasem zlapie,a jak mi sie odbije to normalnie jakby mi sie palil przelyk 😲 powiedzenie ze jak sie ma zgage dziecko ma wloski w moim przypadku sie sprawdzilo,bylo widac na usg i zeski fajnie 🙂


Moja Mama miała okropną zgage jak była w ciąży..i ja i moje 2 Siostry urodziłyśmy sie łyse jak kolano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins faktycznie lista imponująca 🤪 🙃
Karola super ta pościel 🙂 jaki kolorek ??
Asiulko jak samopoczucie ? 😘

a tako ooo 🙂 hi hi oby do przodu kurna ,jeszcze miesiac i mozna kluć oseski 🤪
😘 😘 😘


oj tak 🙂 oby do przodu !!!!!
mi już jest tak strasznie ciężko że mam dość i prawie 🥴

oj tak Asku 🙂
A pytalam dzis sierpnioweczek o tabelke ich...ktoras tez tu chciala zerknac ..sama ciekawa jestem..niewiem czy mi odpisaly ,zaraz lukne 🤪


też kiedyś szukałam i nie znalazłam 🙂 ale z tego co któraś pisała u nas to chyba 11 rozpakowanych 🤪

No i nikt mi nic nie odpisal..coz ..moze one nie maja tabelki ? A tam lepiej sie zainteresuje tu nami ,nie bede wscibiac nosa 😁 😁 😁 😁 top secret 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Legins faktycznie lista imponująca 🤪 🙃
Karola super ta pościel 🙂 jaki kolorek ??
Asiulko jak samopoczucie ? 😘

a tako ooo 🙂 hi hi oby do przodu kurna ,jeszcze miesiac i mozna kluć oseski 🤪
😘 😘 😘


oj tak 🙂 oby do przodu !!!!!
mi już jest tak strasznie ciężko że mam dość i prawie 🥴

oj tak Asku 🙂
A pytalam dzis sierpnioweczek o tabelke ich...ktoras tez tu chciala zerknac ..sama ciekawa jestem..niewiem czy mi odpisaly ,zaraz lukne 🤪


też kiedyś szukałam i nie znalazłam 🙂 ale z tego co któraś pisała u nas to chyba 11 rozpakowanych 🤪

No i nikt mi nic nie odpisal..coz ..moze one nie maja tabelki ? A tam lepiej sie zainteresuje tu nami ,nie bede wscibiac nosa 😁 😁 😁 😁 top secret 😉 😎


na pewno mają tylko nie wiem czy nie tak jak u nas Czarnulka pod suwaczkiem u którejś 🙂 no może faktycznie to jaka tajemnica 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski i brzusie ...
Ja juz wyspana po kosciółku i u tesciow.....Z imprezy pojechalismy do tesciow i niedziele w Olsztynie , ale wieczorkiem wracamy do domu...zaraz Was podczytam coscie naskrobały....


hejo 😘 😘 😘 kaca masz po imprezie ? 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja od następnego tygodnia też biore sie za reszte zakupów..

pożarłam leczo i mam zgage ☺️


zgaga to zaraza przenoszona drogą płciową 😜 🤪 mój wiecznie się skarżył na zgagę a ja lajt bo nie miałam a teraz 😮 😮 😮 on nie ma a ja dzień na dzień france czuję 😠

mnie tez czasem zlapie,a jak mi sie odbije to normalnie jakby mi sie palil przelyk 😲 powiedzenie ze jak sie ma zgage dziecko ma wloski w moim przypadku sie sprawdzilo,bylo widac na usg i zeski fajnie 🙂


Moja Mama miała okropną zgage jak była w ciąży..i ja i moje 2 Siostry urodziłyśmy sie łyse jak kolano 🙂


mi też mówią że Młodemu włosy rosną ale ja w to nie wierze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane, wróciłam wląsnie z grzybów 🙂 🙂 🙂 u nas się już pokazały!!!! Maja się wybiegała,ja się przeszłam trochę i dotleniłam siebie i Gabrysię 🙂
Niestety sama się nie schylałam (bo zaraz mi słabo się robi), więc tylko wskazywalam ,a mój malżon zbieral 🙂 🙂 🙂
Dodałam fotkę z dzisiejszej wyparawy do lasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kochane, wróciłam wląsnie z grzybów 🙂 🙂 🙂 u nas się już pokazały!!!! Maja się wybiegała,ja się przeszłam trochę i dotleniłam siebie i Gabrysię 🙂
Niestety sama się nie schylałam (bo zaraz mi słabo się robi), więc tylko wskazywalam ,a mój malżon zbieral 🙂 🙂 🙂
Dodałam fotkę z dzisiejszej wyparawy do lasu 🙂

ja lasów unikam jak ognia,dwa razy juz miałam kleszcza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 🙂 U mnie leje w depresję można popaść 😞
Anulcia trzymam kciuki za babcię!
Ja wczoraj kupiłam kombinezon na jesień/zimę w Smyku przeceniony o połowę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ...mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze z babcia , moze to chwilowe osłabienie organizmu , my nie dajemy rady a co mowic starsze osby....
Asia z K....kaca tak mam ktory sie nazywa zagaga cholera jasna ......chyba to juz gorsze jak kac ....a moj mały to chyba bedzie miał włosy do kolona , bo u mnie to straznie szybko sie zaczeło bo juz w 4 miesiącu
Leginsik ...co do materaca to razem z letką zamawiamy ten i w jego aukcj sa bardzo tanie posciele z ochraniaczami
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1728388796.html
http://allegro.pl/posciel-3-elem-90-120-100-bawelna-od-adibu-i1741637234.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materac to ja zamawiać będę lateksowy, teraz odchodzi się od twardych materaców i powinno się używać takie, które nie są zbyt miękkie ale dostosowują się do ułożenia ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Ania ...mam nadzieje ze wszytsko bedzie dobrze z babcia , moze to chwilowe osłabienie organizmu , my nie dajemy rady a co mowic starsze osby....
Asia z K....kaca tak mam ktory sie nazywa zagaga cholera jasna ......chyba to juz gorsze jak kac ....a moj mały to chyba bedzie miał włosy do kolona , bo u mnie to straznie szybko sie zaczeło bo juz w 4 miesiącu
Leginsik ...co do materaca to razem z letką zamawiamy ten i w jego aukcj sa bardzo tanie posciele z ochraniaczami
http://allegro.pl/materac-gryka-pianka-kokos-7-cm-60-120-od-adibu-i1728388796.html
http://allegro.pl/posciel-3-elem-90-120-100-bawelna-od-adibu-i1741637234.html


Kochana 🙃 nie mały tylko Juleńka 🙂 od razu z warkoczem wyskoczy 🤪 😁
ja czekam na obiadek i spadamy do teściów 😮 🤢 tak mi się nie chce że szok 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Cześć 🙂 U mnie leje w depresję można popaść 😞
Anulcia trzymam kciuki za babcię!
Ja wczoraj kupiłam kombinezon na jesień/zimę w Smyku przeceniony o połowę 🙂


ponoć od wtorku u nas zmiana 🙂 także jakieś tam pocieszenie jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Cześć 🙂 U mnie leje w depresję można popaść 😞
Anulcia trzymam kciuki za babcię!
Ja wczoraj kupiłam kombinezon na jesień/zimę w Smyku przeceniony o połowę 🙂


ponoć od wtorku u nas zmiana 🙂 także jakieś tam pocieszenie jest 😜


No... tylko od którego wtorku 😮 O zmianie to już mówią ze 2 tyodnie 🤢
Założę się, że będąupały na naszą przeprowadzkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy materac gryczano - kokosowy, podobno jest najlepszy. najpierw stosuje się stronę kokosową a potem gryczaną.
ja już jestem bardzo stęskniona za słoneczkiem... lato do d... było słonko w czerwcu może 2 tyg a od 3 lipa... chyba już nie będzie lata tylko od razu jesień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Cześć 🙂 U mnie leje w depresję można popaść 😞
Anulcia trzymam kciuki za babcię!
Ja wczoraj kupiłam kombinezon na jesień/zimę w Smyku przeceniony o połowę 🙂


ponoć od wtorku u nas zmiana 🙂 także jakieś tam pocieszenie jest 😜



No... tylko od którego wtorku 😮 O zmianie to już mówią ze 2 tyodnie 🤢
Założę się, że będąupały na naszą przeprowadzkę 😁


mam nadzieje że od tego 🤪 🙃 bo idzie oszaleć ... wiadomo nie żeby przywaliło 40stopni ale tak z 25 i będzie gitara 🙂
kiedy się przenosicie ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane ja się zwijam, idę na obiadek, a poźniej wracamy do Poznania,więc znów jakiś czas będę bez kontaktu z wami 😞 no chyba że skoczę sprawdzić "pocztę" do sąsiadów hihihiihihihih. Będę się odzywać smsami,co byście wiedziały co u mnie 🙂 I trzymajcie kciuki w środę za wizytę mą 🙂
I żeby mi żadna nie zaczęła się rozpakowywać przypadkiem 😜
Trzymajcie się kochane, dbajcie o siebie i Maluszki!!
! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kochane ja się zwijam, idę na obiadek, a poźniej wracamy do Poznania,więc znów jakiś czas będę bez kontaktu z wami 😞 no chyba że skoczę sprawdzić "pocztę" do sąsiadów hihihiihihihih. Będę się odzywać smsami,co byście wiedziały co u mnie 🙂 I trzymajcie kciuki w środę za wizytę mą 🙂
I żeby mi żadna nie zaczęła się rozpakowywać przypadkiem 😜
Trzymajcie się kochane, dbajcie o siebie i Maluszki!!
! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


czekamy na Ciebie 🙂 pisz jak po wizycie 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😘 😘 😘 😘
w środę obowiązkowo sprawdź pocztę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Cześć 🙂 U mnie leje w depresję można popaść 😞
Anulcia trzymam kciuki za babcię!
Ja wczoraj kupiłam kombinezon na jesień/zimę w Smyku przeceniony o połowę 🙂


ponoć od wtorku u nas zmiana 🙂 także jakieś tam pocieszenie jest 😜



No... tylko od którego wtorku 😮 O zmianie to już mówią ze 2 tyodnie 🤢
Założę się, że będąupały na naszą przeprowadzkę 😁


mam nadzieje że od tego 🤪 🙃 bo idzie oszaleć ... wiadomo nie żeby przywaliło 40stopni ale tak z 25 i będzie gitara 🙂
kiedy się przenosicie ? 🙂


A tego to nikt nie wie, ale raczej przed wrześniem 😜 😁 najpierw trzeba podpisy złożyć, a potem tamci się muszą wyprowadzić, trochę głupio ich popędzać, skoro oni tyle na nas czekali... Ja wciąż jestem optymistką i myślę, że w okolicach połowy sierpnia będzie po wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kochane ja się zwijam, idę na obiadek, a poźniej wracamy do Poznania,więc znów jakiś czas będę bez kontaktu z wami 😞 no chyba że skoczę sprawdzić "pocztę" do sąsiadów hihihiihihihih. Będę się odzywać smsami,co byście wiedziały co u mnie 🙂 I trzymajcie kciuki w środę za wizytę mą 🙂
I żeby mi żadna nie zaczęła się rozpakowywać przypadkiem 😜
Trzymajcie się kochane, dbajcie o siebie i Maluszki!!
! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


czekamy na Ciebie 🙂 pisz jak po wizycie 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
😘 😘 😘 😘
w środę obowiązkowo sprawdź pocztę 😜


Podpisuję się pod tym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...