Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny za 150 zł kupuje komplet mebelków do pokoju Haneczki,bez duzej szafy bo mi nie jest potrzebna i za tyle samo do salonu od szefa mojego S,one stoja i tylko zawadzają a sa na prawde ladne i w idealnym stanie jestem happy bo zaoszczedzimy kupe kasy ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ,,,,,uwazaj na siebie kochana,,,,,i mam nadzije ze szybko wrocicie do domu ...musisz byc tylko dobrej mysli ...., a co do badania przez lekarzy to jak mnie wypisywali ze szpitala to tak mnie zbadał jedej lekarz ze myslałam ze reka to mi wyjdzie gardłem , widział ze mnie strasznie bolało , ale co ja zacisnełam zeby , a on do mnie juz nie bede badał wszytsko dobrze....
Leginsik jezeli chodzi o meble masz kobito szczescie , a Ty tak w ogole bank jakis okradłas czy co tyle zakupow,,,,a co do materaca to taniej nie znajdziesz patrzyłam w sklepie to 100....
Teraz do wszystkich wrzeniowek uwazajmy na siebie bo to nie ma zartów tyg 32-36 to najgorsze czesto sie zdarza akcja odklejajace sie łozysysko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asik z Zg znalazłam ta Twoja posciel....
http://allegro.pl/edisa-posciel-dla-dziec-3-el-120x90-producent-i1733794085.html
i od razu jest do wozka....w jego przedmotach na aukcji


hej dziewczyny ja mam do lozeczka turystycznego wlasnie taka posciel czerwonego didusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Ania ,,,,,uwazaj na siebie kochana,,,,,i mam nadzije ze szybko wrocicie do domu ...musisz byc tylko dobrej mysli ...., a co do badania przez lekarzy to jak mnie wypisywali ze szpitala to tak mnie zbadał jedej lekarz ze myslałam ze reka to mi wyjdzie gardłem , widział ze mnie strasznie bolało , ale co ja zacisnełam zeby , a on do mnie juz nie bede badał wszytsko dobrze....
Leginsik jezeli chodzi o meble masz kobito szczescie , a Ty tak w ogole bank jakis okradłas czy co tyle zakupow,,,,a co do materaca to taniej nie znajdziesz patrzyłam w sklepie to 100....
Teraz do wszystkich wrzeniowek uwazajmy na siebie bo to nie ma zartów tyg 32-36 to najgorsze czesto sie zdarza akcja odklejajace sie łozysysko....


odklejajace sie lozysko co to znaczy ale np dzidzia moze sie zdrowa urodzic tyle ze wczesniej tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta prosze
http://www.mamazone.pl/artykuly/bede-mama/ciaza/zdrowie-i-badania/2009/odklejenie-lozyska.aspx
moja znajoma to miala i dziewczyna , ktora lezała ze mna na patologi ciazy ....
znajoma mi opowiadala ze cieli ja na zywca zeby tylko ratowac dziecko....i uratowali mała dostała tylko 1 punkt po cc , a na drugi dzien juz 8 i ma teraz 4 m-ce księzniczka .....
http://mediweb.pl/firstaid/wyswietl_vad.php?id=46
jak tylko dziewczyny pisza ze maja krwawienie i leza w szpitalu to tylko modle sie aby to nie było to łozysko .....ale sutuacja z Ania i Karolina sie wyjasniła czyli to po prostu przemecznie , bakteria....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):

Leginsik jezeli chodzi o meble masz kobito szczescie , a Ty tak w ogole bank jakis okradłas czy co tyle zakupow,,,,a co do materaca to taniej nie znajdziesz patrzyłam w sklepie to 100....
Teraz do wszystkich wrzeniowek uwazajmy na siebie bo to nie ma zartów tyg 32-36 to najgorsze czesto sie zdarza akcja odklejajace sie łozysysko....

czesc pieniedzy jaka uzbieralismy po weselu przeznaczylismy na tego typu zakupy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Marta prosze
http://www.mamazone.pl/artykuly/bede-mama/ciaza/zdrowie-i-badania/2009/odklejenie-lozyska.aspx
moja znajoma to miala i dziewczyna , ktora lezała ze mna na patologi ciazy ....
znajoma mi opowiadala ze cieli ja na zywca zeby tylko ratowac dziecko....i uratowali mała dostała tylko 1 punkt po cc , a na drugi dzien juz 8 i ma teraz 4 m-ce księzniczka .....
http://mediweb.pl/firstaid/wyswietl_vad.php?id=46
jak tylko dziewczyny pisza ze maja krwawienie i leza w szpitalu to tylko modle sie aby to nie było to łozysko .....ale sutuacja z Ania i Karolina sie wyjasniła czyli to po prostu przemecznie , bakteria....


musimy sie modlic zeby nas to nie spotkalo i bylo wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Bardzo wam dziekuje za slowa wsparcia i otuchy. To bardzo wazne. Krwawienie ustąpiło, tylko brzuszek mnie pobolewa caly czas, dostaje po dwie nospy, ale mimo wszystko boli. Juz sie tak nie martwie, bo Pawełek sie rusza wiec mysle ze jest juz lepiej. Jakies swiatelko w tunelu. Moj maz jeszcze mnie pocieszyl, dzwonil do mojej poloznej ze szkoly rodzenia, ona tez tu pracuje w szpitalu, akurat ma urlop, ale mowila zeby sie nie martwic bo takie krwawienia czesto wystepuja w ciazy. Oczywiscie ze trzeba bylo to sprawdzic, ale gdyby cos bylo nie tak oni by tak spokojnie nie reagowali, by biegali jak ze sraczka i bym nie lezala na ginekoligii tylko na polozniczym by mi porod wywolywali. A tak tylko obserwuja.

Jestem spokojniejsza, bede was informowac. Jeszcze raz serdeczne dzieki za wsparcie.


Kochana dobrze,że już wszystko ok 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Ania nie denerwuj się , najważniejsze że z Maluszkiem wsio ok i że jesteś w dobrych rękach !!!
co do badań to ja co wizytę gorzej znoszę badanie paluchami 😮 😮 🤢 🤢 🤢 jakieś takie wrażliwe wszystko i wogóle 🤢 bryyy....

Ja też już zle znoszę badania paluchami w strefie X 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
POprałam i poprasowalam ....wiem ze niedziele ale mnie tak jakos wzieło .....
Wszystkie juz spia wiec ja tez kłade sie powoli ....do juterka kochane ...ucałujcie brzusie od cioci Agi ....mam nadzije ze Ania napisze nam ze wychodzi ze szpital.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mówię dobrej nocki .... cisza dziś na brzuszku ale co się dziwic .... nadrobiłam co pisałyscie
ANIA- uszy do góry jestes pod dobrą opieką i w szpitalu nikt wam krzywdy nie zrobi... a fakt z tym krwawieniem to badania porobia i sie wyjasni ... grunt że się uspokoiło ale rozumiem co musiałaś czuc jak zobaczyłaś taki widok .... ja też byłam kilka dni na obserwacji i już jest dobrze więc u ciebie to pewnie też jakaś drobnostka , moze szyjka przekrwawiona, jesteśmy tam przecoież bardzo delikatne teraz 😜
No a mi dzionek minol spokojnie , podjadlam dzis troche smakolyków ... wiec nawet cukru nie patrzylam co by sie niedenerwoac ....ale wynik wieczorem ok 118 wiec gra , a tak to jest u mnie tata wiec mam toche weselej przynakmniej jest do kogo buzie otworzyc .... 😁 😁 😁
A pościelke to kupiłam ekri , miś spiący na chmurce - bo się ktos pytał ...
no to mykam spacku do juterka moje Kochane ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W nocy o 1:30 wstałam sobie siusiu no i później zaszłam do kuchni...i wsiorbałam kosteczke czekolady ☺️Emilka tak szalała,że musialam odczekać aż przestanie i zasnęlam na siedząco ☺️ obudziłam sie o 2:30 😁 a Ona dalej sie awanturowała 🙂 Moja Kochana Myszka!! 😘 teraz też chyba już głodna jest,bo mnie atakuje..ale musi jeszcze troszke wytrzymać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki 🙂 mąż poszedl do pracy jutro o 10 wraca wiec dzisiaj zeby sie nie nudzic postanowilam poprasowac nowe ciuszki dla malej 🙂 ale najpierw musze miejsce w szafie zrobic i ze sklepu jakies kartoty wziaz zeby oproznic szafe i miec gdzie powkladac duperelki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...