Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Ja tez pospałam .....czytałam troszku sierpniowki bo u nas spokoj ....i tam wszytskie po magicznym jabłeczniku sie rozpakowuja ...trzeba poprosic dziewczyny o przepis , bo nasza LEEr wstepuje juz w 38 tydz , to juz czas zeby ktos jej upiekł ....i cos MAGDA GRz sie nie odzywa mam nadzije ze jeszcze w dwupaku....
Spadam robic obiad kochane ...trzymajcie sie dzielnie bez sensacji za godz bede ....

No Magda to faktycznie slaba frekwencja ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzusie?? A czy któraś z Was kupuje chustę do noszenia? A jeśli tak to jaką? Poproszę o jakieś namiary a tymczasem zagłębiam się w Allegro 😉


ja dostałam ostatnio nosidełko 🙂 co do chust to nie jestem przekonana do nich

ja tez nie chce tej chusty...chocby za darmo..jakos dziwnie to wyglada i wogole chyba nie wygodne jakies takie ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny,
dawno sie nie odzywalam i nie mam jak Was nadrobic teraz.. a to przez to, ze od kilku dni jezdzimy po szpitalach z mezem 😞 juz od jakiegos czasu slysze jakies dziwne trzaski z brzuszka i zaden lekarz nie potrafi powiedziec co to jest ale w szpitalu chcieli mnie zatrzymac ze wzgledu na moje skurcze te od 16tc..
no i strasznie sie tam poklocilam z lekarzami, bo pytalam sie czy jest sens zebym tam lezala, skoro skurcze mam od dawna, biorena nie tabletki i nic sie nie dzieje a ostatnio ich juz prawie w ogole nie ma (przynajmniej nie w takim sopniu jak byly) a pewnie chcieliby nie zatrzymac do konca... eh, wiec mam napieta sytuacje z szpitalu, bo nikt nie rozumial, ze sie tylko pytalam czy jest sens a nie ze mowilam, ze nie chce 😜
zreszta t dluga historia 😉
ale prosze o szybki skrot z forum- nikt nie urodzil jeszcze? 😉


Kochana jak ma Ci to pomóc i mają Cie zbadać z każdej strony i będziesz miała pewność że wsio ok..to ja na Twoim miejscu jednak zostałabym w szpitalu..


tez bym zostala, jakby nie to, ze oni na wstepie powiedzieli mi, ze na inne problemy niz skurcze nic ie poradza, bo nie maja pojecia co to moze byc 😮 no to po co mam lezec na skurcze, skoro prawie ich nie mam? troche bez sensu.. zwlaszcza, ze ja naprawde pamietam jak bylo wczesniej i wczensiej one byly mocne a teraz to po prostu ich nie ma 🙂


A no to niech sie w dupsko pocałują 🙂 to kto jak nie Oni powinni Ci powiedzieć co to jest??wróżka??!!


Otóż to! Ale trzaski w brzuszku dziwna sprawa, nigdy nie słyszałam o czymś takim 😮


ja tez nie, dlatego pojechalismy do szpitala. ale dzisiaj jak juz od tego czwartku mam czas to sprawdzilam i na roznych forach dziewczyny slysza wlasie takie "trzaski".. jak strzelanie palcami.. 🥴


Kochana ja miałam tak kiedyś..albo takie cuś jakby sie po lesie łaziło i stanęło na gałąź..

A to swiateczne dzieciaczki...moze jaka galazka choinki sie zapodziala 😁 😁 😁 😁
Pierwsze slysze tak naprawde ...


moja jest "noworoczna" 😜Znam konkretną date a nawet godzine heheh kiedy Nam sie udalo 😁 😁 i sie pokrywa co do dnia z terminem 😁 😁

heheheh to zapewne fajerwerki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂

Ja juz tez sie nie wynurzam za daleko....a ostatnio to dziczeje w 4katach ...sama nie wynurzam sie nawet,a jak jest z kim to sie zle czuje ..kurna dzika wpadne na porodowke i bede patrzec wilkiem na personel... 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂


ja też wypadam z obiegu jeżeli chodzi o dłuższe łażenie 🥴 zaraz brzuch się stawia a ja tuptam jak gejsza bo mnie kacha boli 🥴 choćby się człowiek chciał przespacerować to nie da rady niestety 😮

dokladnie....beztroski spacerek -marzenie..... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂


ja też wypadam z obiegu jeżeli chodzi o dłuższe łażenie 🥴 zaraz brzuch się stawia a ja tuptam jak gejsza bo mnie kacha boli 🥴 choćby się człowiek chciał przespacerować to nie da rady niestety 😮


A do tego ludzie sie gapią jak na jakąś kosmitke..nigdy Kobiety w ciąży chyba nie widzieli... 😮


mnie zaczyna to gapienie się irytować 😮 jak mi to nie przeszkadzało tak teraz zastanawiam się czasami czy sama w ciąży na świecie chodzę czy co 😮 ?

dlatego nie wychodze 😁
a jak juz wyjde to boje sie ze bede agresywna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂


ja też wypadam z obiegu jeżeli chodzi o dłuższe łażenie 🥴 zaraz brzuch się stawia a ja tuptam jak gejsza bo mnie kacha boli 🥴 choćby się człowiek chciał przespacerować to nie da rady niestety 😮


Mam to samo, brzuch się stawia chodzę tiptopkami, pochodzę po sklepie i padam a jak mam sama gdzieś dojechać autobusem to tragedia.
Dziś zrobiłyśmy kolejne słoiki i mam na chwilę obecną dość opuchnięta jestem na maxa i zmęczone jakbym wagon węgla przeładowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
yy jaka ania?
my tez tęsknimy 😘

buahahahhahaaha 😁


Dobra jest 😁 Nie wie jaka Ania,ale i tak za Nią tęskni 🤪 😁 😁

Leer jest niemozliwa 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA !!! 😁 😁 😁

Asiulka nadrabia zaległości 😉

jestem dumna ,juz meta zaraz 🤪 🤪 🤪 🤪

DAWAJCIE ZAPIERNICZAMY Z POSTAMI ASIA NAS NIE DOGONIAT!!! 😁 😁 😁 😁

Juz jestem! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 tak sie toczycie ,ze nawet Was zlapalam,a to jest ostatnio nie mozliwe ...zawsze z tylu zostaje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂


ja też wypadam z obiegu jeżeli chodzi o dłuższe łażenie 🥴 zaraz brzuch się stawia a ja tuptam jak gejsza bo mnie kacha boli 🥴 choćby się człowiek chciał przespacerować to nie da rady niestety 😮


Mam to samo, brzuch się stawia chodzę tiptopkami, pochodzę po sklepie i padam a jak mam sama gdzieś dojechać autobusem to tragedia.
Dziś zrobiłyśmy kolejne słoiki i mam na chwilę obecną dość opuchnięta jestem na maxa i zmęczone jakbym wagon węgla przeładowała.


Ty się nam Kochana miałaś nie przemęczać a ty co ? bo będzie manto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Ja wróciłam właśnie ze sklepu..nogami sobie poszłam Mama mnie z Ciotką wyciągneły 😠 i dojśjć do domu nie mogłam już tak brzuszek mi sie stawiał..już sie nie nadaje na jakiekolwiek wyprawy...wkurzyłam sie miałam dosyć zostawiłam je w sklepie a sama do domku wróciłam 🙂 teraz odpoczywam i lepiej już 🙂


ja też wypadam z obiegu jeżeli chodzi o dłuższe łażenie 🥴 zaraz brzuch się stawia a ja tuptam jak gejsza bo mnie kacha boli 🥴 choćby się człowiek chciał przespacerować to nie da rady niestety 😮


A do tego ludzie sie gapią jak na jakąś kosmitke..nigdy Kobiety w ciąży chyba nie widzieli... 😮


mnie zaczyna to gapienie się irytować 😮 jak mi to nie przeszkadzało tak teraz zastanawiam się czasami czy sama w ciąży na świecie chodzę czy co 😮 ?

dlatego nie wychodze 😁
a jak juz wyjde to boje sie ze bede agresywna 😠


Mam takie samo wrażenie, gapią się gapią a miejsca i tak nie ustąpią, a jeszcze mnie wnerwiają jak patrzą mi na stopy, bo co spuchniętych balonów nie widzieli.
Ostatnio najlepiej się czułam w hurtowni z art. dziecięcymi bo tam takich jak ja sporo, a mamy z małymi dziećmi też wyrozumiałe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
UWAGA !!! 😁 😁 😁

Asiulka nadrabia zaległości 😉

jestem dumna ,juz meta zaraz 🤪 🤪 🤪 🤪

DAWAJCIE ZAPIERNICZAMY Z POSTAMI ASIA NAS NIE DOGONIAT!!! 😁 😁 😁 😁

Tak i tak dziergacie jak szalone 😁 Ja ledwo za Wami za nadążam - no oprócz weekendu, bo się poddałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...