Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kahlanik napisał(a):
Wiecie co, tak Was poczytałam teraz i przede wszystkim JASNA, ja bym temu Twojemu od razu z ryjem wyjechała, nie umiem się opanować w takich sytuacjach, chamstwo trzeba leczyć chamstwem niestety, to najbardziej skutkuje. Mojemu bardzo rzadko to się zdarza, ale kiedyś mi wyjechał z tekstem: "Co ty kurwa robisz z tym papierem?" Chodziło o papier toaletowy, kupiliśmy jakiś badziew to i szybko schodził. Mnie aż zatrzęsło i mu wypaliłam głośno i wyraźnie: "WPIERDALAM" (sorry). Zatkało go i się opamiętał.

Super, że Żabka AGAMU już taka duża i zdrowa i w ogóle 🤪 🤪 Coraz więcej dzieciaczków gotowych do startu 😆
hahahhaahahaha krotko i na temat 🙂
Jak moj nieraz spyta z wyrzutem "a to co tu robi???" a ja "lezy!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.

Biszkopty, jogurty naturalne, sok jabłkowy na pewno to mozna

To już wiem co mam tam między ciuszki Nataszki powpychać. Gorzej jak wezmą je aby Natke ubrać a tam Okruszki z Biszkopcików ☺️ ☺️ 😜


😜 🙃 😁 😁 😁 😁

Śmiej się śmiej, ale zobaczysz jaka będę pełna sił witalnych po porodzie jak wrocę, Ty też lepiej coś ukryj między Ciuszki. A jak się zapytają w szpitalu co to, to spale głupa i powiem, że nie wiedziałam co noworodki mogą jeść 😁 😁


o ja pier********* nie mogę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
sikam choć nie mam czym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zawsze możesz dodać że to twoje pierwsze dziecko 🤪 🙃 😜 😜 😜 😜

No od tego zacznę tłumaczenie się 🙂 🙂


no powiem Ci że dałaś czadu dziś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A Dziewczynki co jeśc po porodzie ???


to mówią Karola , bo to wiesz zależy od tego czy będziesz karmić czy nie ... moja kuzynka po CC miała 3 dniową dietę ... na wodzie i sucharach jechała 😮 to zależy na pewno też od szpitala 🙂


Nie no cycem karmic ja bede ... ale tak myśle bo ja to bym normalnie jadla hee , na obiad jakiś gulasz , czy mielony , jakas roladka , pieczen, albo normalnie zupkę ... bo chyba nie trzeba na okraglo jeśc fileta gotowanego????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.

Biszkopty, jogurty naturalne, sok jabłkowy na pewno to mozna

To już wiem co mam tam między ciuszki Nataszki powpychać. Gorzej jak wezmą je aby Natke ubrać a tam Okruszki z Biszkopcików ☺️ ☺️ 😜


😜 🙃 😁 😁 😁 😁

Śmiej się śmiej, ale zobaczysz jaka będę pełna sił witalnych po porodzie jak wrocę, Ty też lepiej coś ukryj między Ciuszki. A jak się zapytają w szpitalu co to, to spale głupa i powiem, że nie wiedziałam co noworodki mogą jeść 😁 😁


o ja pier********* nie mogę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
sikam choć nie mam czym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zawsze możesz dodać że to twoje pierwsze dziecko 🤪 🙃 😜 😜 😜 😜

No od tego zacznę tłumaczenie się 🙂 🙂


no powiem Ci że dałaś czadu dziś 😜

Czadu to ja dam dopiero na porodówce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ja po raz setny spisuję co potrzebuje jeszcze kupić i czekam na kaskę, żeby zamawiać 😆 ostatnio w SR oglądaliśmy akcesoria różnych firm i powiem Wam, że ciekawie wyglądały podkłady poporodowe Seni Lady, były fajnie wyprofilowane z takimi rowkami jakby. Szukałam troche w necie, żeby poczytać i w większości tej firmy są podkłady dla kobiet, które nie trzymają moczu 😮 😜 nie wiem czy to te co oglądałam ale z kształtu podobne 😁

Ja mam z tej firmy jednorazowe seni sensitiv poporodowe na lozko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
a za chwile mężu wróci to będe miała do kogo dziób otworzyć 😁 bo tak to gadam do siebie 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 jeszcze chwila i człowiek zdziczeje z tej chałupie 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hahaha nie jestem sama dzikuska 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja po raz setny spisuję co potrzebuje jeszcze kupić i czekam na kaskę, żeby zamawiać 😆 ostatnio w SR oglądaliśmy akcesoria różnych firm i powiem Wam, że ciekawie wyglądały podkłady poporodowe Seni Lady, były fajnie wyprofilowane z takimi rowkami jakby. Szukałam troche w necie, żeby poczytać i w większości tej firmy są podkłady dla kobiet, które nie trzymają moczu 😮 😜 nie wiem czy to te co oglądałam ale z kształtu podobne 😁

Ja mam z tej firmy jednorazowe seni sensitiv poporodowe na lozko


ile Asiula kupowałaś sztuk ? ja mam 4 większe i 5 mniejszych 🤔 i nie wiem czy to za mało czy za dużo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A Dziewczynki co jeśc po porodzie ???


to mówią Karola , bo to wiesz zależy od tego czy będziesz karmić czy nie ... moja kuzynka po CC miała 3 dniową dietę ... na wodzie i sucharach jechała 😮 to zależy na pewno też od szpitala 🙂


Nie no cycem karmic ja bede ... ale tak myśle bo ja to bym normalnie jadla hee , na obiad jakiś gulasz , czy mielony , jakas roladka , pieczen, albo normalnie zupkę ... bo chyba nie trzeba na okraglo jeśc fileta gotowanego????


raczej na początku to gotowane i mało doprawione 🤔 🤔 🤔 a potem po trochę wprowadzać inne smaki 🤔 🤨 nie wiem , cza zapytać Dziewczyn doświadczonych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.

Biszkopty, jogurty naturalne, sok jabłkowy na pewno to mozna

To już wiem co mam tam między ciuszki Nataszki powpychać. Gorzej jak wezmą je aby Natke ubrać a tam Okruszki z Biszkopcików ☺️ ☺️ 😜


😜 🙃 😁 😁 😁 😁

Śmiej się śmiej, ale zobaczysz jaka będę pełna sił witalnych po porodzie jak wrocę, Ty też lepiej coś ukryj między Ciuszki. A jak się zapytają w szpitalu co to, to spale głupa i powiem, że nie wiedziałam co noworodki mogą jeść 😁 😁


o ja pier********* nie mogę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
sikam choć nie mam czym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zawsze możesz dodać że to twoje pierwsze dziecko 🤪 🙃 😜 😜 😜 😜

No od tego zacznę tłumaczenie się 🙂 🙂


no powiem Ci że dałaś czadu dziś 😜

Czadu to ja dam dopiero na porodówce. 🙂


tak bo zamiast z bólu to będziesz się z głodu darła 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.

Biszkopty, jogurty naturalne, sok jabłkowy na pewno to mozna

To już wiem co mam tam między ciuszki Nataszki powpychać. Gorzej jak wezmą je aby Natke ubrać a tam Okruszki z Biszkopcików ☺️ ☺️ 😜


😜 🙃 😁 😁 😁 😁

Śmiej się śmiej, ale zobaczysz jaka będę pełna sił witalnych po porodzie jak wrocę, Ty też lepiej coś ukryj między Ciuszki. A jak się zapytają w szpitalu co to, to spale głupa i powiem, że nie wiedziałam co noworodki mogą jeść 😁 😁


o ja pier********* nie mogę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
sikam choć nie mam czym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zawsze możesz dodać że to twoje pierwsze dziecko 🤪 🙃 😜 😜 😜 😜

No od tego zacznę tłumaczenie się 🙂 🙂


no powiem Ci że dałaś czadu dziś 😜

Czadu to ja dam dopiero na porodówce. 🙂


tak bo zamiast z bólu to będziesz się z głodu darła 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁

Uwierz mi, że jak jestem głodna to jestem nie do zniesienia. Ja się nie będę darła wystarczy, że mąż podczas porodu biszkopty będzie wpychał do buzi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Louisedg napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.

Biszkopty, jogurty naturalne, sok jabłkowy na pewno to mozna

To już wiem co mam tam między ciuszki Nataszki powpychać. Gorzej jak wezmą je aby Natke ubrać a tam Okruszki z Biszkopcików ☺️ ☺️ 😜


😜 🙃 😁 😁 😁 😁

Śmiej się śmiej, ale zobaczysz jaka będę pełna sił witalnych po porodzie jak wrocę, Ty też lepiej coś ukryj między Ciuszki. A jak się zapytają w szpitalu co to, to spale głupa i powiem, że nie wiedziałam co noworodki mogą jeść 😁 😁


o ja pier********* nie mogę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
sikam choć nie mam czym 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Zawsze możesz dodać że to twoje pierwsze dziecko 🤪 🙃 😜 😜 😜 😜

No od tego zacznę tłumaczenie się 🙂 🙂


no powiem Ci że dałaś czadu dziś 😜

Czadu to ja dam dopiero na porodówce. 🙂


tak bo zamiast z bólu to będziesz się z głodu darła 🤪 🙃 😁 😁 😁 😁

Uwierz mi, że jak jestem głodna to jestem nie do zniesienia. Ja się nie będę darła wystarczy, że mąż podczas porodu biszkopty będzie wpychał do buzi. 🙂


dla świętego spokoju i ciszy na pewno Ci pozwolą jeść w trakcie 😜 żebyś tylko się nie darła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
no oni chyba każdej tak mówią aby wiecej dbała o siebie i tyle 😉
zobaczymy co jutro mi powie , ale bardzo nie mam ochoty na wizyte u niego a tym bardziej na badanie krocza.. znowu ten ból...;/
mam nadzieje że jutro zobaczę go ostatni raz. 🤨


ale idziesz już do swojego ? a nie tego starego capa 😮 😠
no ja Ci powiem że co wizytę to gorzej znoszę to badanie paluchami ... wszystko w środku się takie wrażliwe zrobiło i w ogóle ciasno jak diabli 😮 ( wiem bo luteine sobie aplikuję codziennie 🤢 )

Jakie sprostowanie Asia od razu dodała z kąt wie, że tam ciaśniutko. Asia Ty diabełku 🙂 🙂 🙂 Tylko winny się tłumaczy 😁 😁

haha mialam pisac- Asiu nie tlumacz sie 😉 😁 😁 😁 😁 😁
P.S-My tu zaraz brudne mysli ,ale wiesz glodnemu chleb na mysli 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
no mnie się teraz opiero pojawiła, ale smiesznie to wygląda bo zakręca 😁

a potem dośc długo się trzyma po porodzie ;/

ja nie mam tej kresy i w pierwszej ciazy tez nie mialam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
no oni chyba każdej tak mówią aby wiecej dbała o siebie i tyle 😉
zobaczymy co jutro mi powie , ale bardzo nie mam ochoty na wizyte u niego a tym bardziej na badanie krocza.. znowu ten ból...;/
mam nadzieje że jutro zobaczę go ostatni raz. 🤨


ale idziesz już do swojego ? a nie tego starego capa 😮 😠
no ja Ci powiem że co wizytę to gorzej znoszę to badanie paluchami ... wszystko w środku się takie wrażliwe zrobiło i w ogóle ciasno jak diabli 😮 ( wiem bo luteine sobie aplikuję codziennie 🤢 )

Jakie sprostowanie Asia od razu dodała z kąt wie, że tam ciaśniutko. Asia Ty diabełku 🙂 🙂 🙂 Tylko winny się tłumaczy 😁 😁

haha mialam pisac- Asiu nie tlumacz sie 😉 😁 😁 😁 😁 😁
P.S-My tu zaraz brudne mysli ,ale wiesz glodnemu chleb na mysli 😁 😉


☺️ no i się wydało 😜 😜 😜 😜 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
hejka! jak tak czytam ile Wy macie tych rzeczy dla niuni to aż zaczynam się zastanawiać czy nie mam za mało, bo po 3-4 szt z każdego rodzaju i tylko jeden rozmiar 62... ale narazie nie będę kupowała, bo dzidzia szybko rośnie, jak zabraknie to się dokupi..
no i przyszła pościel 🤪 podoba mi się, gratis - dodatkowa kołderka i poduszeczka do wózka 🙂 ale ten zestaw do wózka to jakiś taki trochę duży mi się wydaje 😮 okaże się w praktyce 🙂

no i superowo 🙂 a kolderka do wozka i podusia w zestawie byla i dorzucili druga??czy juz mialas do wozia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A Dziewczynki co jeśc po porodzie ???


to mówią Karola , bo to wiesz zależy od tego czy będziesz karmić czy nie ... moja kuzynka po CC miała 3 dniową dietę ... na wodzie i sucharach jechała 😮 to zależy na pewno też od szpitala 🙂


Nie no cycem karmic ja bede ... ale tak myśle bo ja to bym normalnie jadla hee , na obiad jakiś gulasz , czy mielony , jakas roladka , pieczen, albo normalnie zupkę ... bo chyba nie trzeba na okraglo jeśc fileta gotowanego????


Ja też zamierzam jeść normalnie, wiadomo że smażonego niewiele, ale podobno z kolkami u dziecka bywa róznie i czasem laski muszą te filety na parze i marchewki szamać, oby u mnie tak nie było bo na bank bym miała depresje poporodową bo jedzonko ja kochać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Aśka do spania!! ale to już !!! 😠 😠 🤪 😁 😁


ja pierdziuuuu nawet mnie nie zauważyła 😲 🤪 😁 😁 ale dla mnie to akurat komplement hahaha 🤪 😁 😁 Ide w kime 😁 Dobranoc Dziewoje 😘 😘
😁 😁 😁 😁 😁
dopiero dotarlam do Ciebie..ale Ty to juz spisz i mnie teraz olejesz ..No nic przemkne niezauwazona 😁 😁 😁 😁
Dobrej nocki spioszki 😘 😘 😘


Asiu nie chowaj sie i tak Cie widze 😜 Wstawaj śpiochuuuuuu 🤪 😁 😁
pewnie już wstałaś i w lodówce siedzisz 🤨 🤪 😁 😁

hehe gotuje barszcz bialy na wedzonych zebrach 😁[/quot

Arek zazyczyl sobie leczo, a ja chyba pomidorowke sobie zrobie

ja bym dzisiaj sie najadla co tam chciala a jemu za "szacunek"bym zostawila garnek-pusty i lodowke pelna-ale szronu 😮 😁


Asiu ale zostaw tam coś z tego barszczyku dla Swoich Najbliższych...

Laska co Ty jadłas na sniadanie , bo jakos dlugo Cie nie było hi hi ....chwal sie


a jadłam sobie serek wiejski z chlebkiem i wędlinką..ale wsiorbało mnie tv dlatego mnie tak nie długo nie było..a że mnie tu nikt nie lubi to se pomyślałam gdzie mnie sie śpieszy???? 😞 🤪 😁 😁 😁 😁 😜

Wariatka taka ze az sie Ja troszku lubi 😁 😁 😁 😁 😁 😘



Wydaje mi sie,że ktoś tu sie podlizuje 🤨 Asiu nie musisz być dla mnie miła..nie mam jedzenia..wszystko już WYŻARŁAM 🤪 😁 😁

a no w takim razie ....nie bede Cie lizac juz hehehehehe 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
Laski wy jak będziecie rodzić to prosicie mężów aby wam coś papu przywieźli do szpitala? Jak tak to co? Bo nie wiem co można jeść po porodzie jak chce się dzidzie karmić.


no masz 🤪 😁 😁 😁 ta już myśli o jedzeniu po porodzie hehehehe
Dostaniesz na pewno coś do jedzenia nie bój się Kochana hahhahahaahha 🤪 😁 😁 😁 😁 😁

buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha z glodu nie pomrzesz 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
ASIULA- wyczytałam wcześniej że kupiłaś coś takiego jak sól fizjologiczna jakieś witaminy dla niemowlaka ???? musimy to kupowac tak na własną rekę czy jak to jest ???

Sól fizjologiczną to same, a witaminy to powiedzą w szpitalu jakie mamy kupic, potem lekarka ogolna zmieni te witminy na inne dodatkowe tez powie co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
ASIULA- wyczytałam wcześniej że kupiłaś coś takiego jak sól fizjologiczna jakieś witaminy dla niemowlaka ???? musimy to kupowac tak na własną rekę czy jak to jest ???

Sól fizjologiczną to same, a witaminy to powiedzą w szpitalu jakie mamy kupic, potem lekarka ogolna zmieni te witminy na inne dodatkowe tez powie co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ja już po wizycie .... i wszystko pinknie waga Wojciecha 2350 , wiec zgodnie z 34 tyg , wody mam w normie , wiec jestem spokojna że ta wstretna cukrzyca nie działa żle na maluszka .
Co do bakteri no to fakt mogłam miec ja ja mogł miec moj M i nosic ja już nawet kilka lat , gin nie potrafil okreslic zawiele , w sumie to nawt moj M nie musi jej leczyc zabardzo bo ona nie szkodzi , bo kazdy ma jakies bakterie , i po to w 35 tyg robimy tzw czystośc pochwy , by sie dowiedzec czy nie mamy takiej baktri , bo ona tylko maluszkowi może zaszkodzic , wiec Kochane badajcie się ... 🤪 🤪 🤪
Nastepna wizyta 19 sierpnia i już będziemy rozmawiac o porodzie ...

Super ,to juz jestes spokojna 🙂
A Wojciechu to normalnie BYK!!!! 🙂 🤪 kAROLCIA JA TEZ MAM WIZYTE 19TEGO 🙂Tyle ze w Aldemedzie 🙂
Zapisalam sie na ktg na 8 sierpnia mam na 11ta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...