Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Agamu - przesliczny masz brzuszek , jakbys sobie pileczke pod bluzke wlozyla 🙂
a te rozowe kalosze, SUPER !!!

heheheeh dziękuję bardzo, faktycznie brzuszek jest jak piłka albo arbuz 🙂 Kalosze zakupiłam w zeszłym roku z myślą o spacerach porannych z Mają i wypadach na grzyby i sprawdzają się 🙂 też mi się podobają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Agamu - przesliczny masz brzuszek , jakbys sobie pileczke pod bluzke wlozyla 🙂
a te rozowe kalosze, SUPER !!!

heheheeh dziękuję bardzo, faktycznie brzuszek jest jak piłka albo arbuz 🙂 Kalosze zakupiłam w zeszłym roku i sprawdzają się 🙂 też mi się podobają 🙂


na spacer z Majeczka - na pewno bomba !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A gdzie Anka znikła w akcji , pewnie sobie podjada kochana.... 🙂 🙂 🙂


Że niby ja ??? Jestem i Was czytam całyyyy czas 😜 😜 😜 i gram w rybki na nk 😜 😜

jak wrocisz to graj Kochana,dobrze Ci idzie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Witam was kochane po tygodniowym czasie 🙂 🙂 Ja za pół godzinki wizyta u lekarza...Bardzo się boje tymbardziej żę ostatnio mały normalnie rzucał się w brzuchu bo inaczej tego nie potrafie nazwać 😞 bardzo się bałam, i wczoraj wieczorem też się tak jakby "rzucał"... mam nadzieje że to nic złego tylko po prostu jest że tak powiem bardzo ale to bardzo nadpobudliwy... Zdam relacje wieczorem... o ile nie wyląduje w szpitalu tfu tfu... 😞 buziaki kochane do później:*:*:*:*


a gdzieś Ty się podziewała ? 🙃
Martucha nie denerwuj się bo na pewno wsio jest ok ! czekamy na relację 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
dziewczyny ,a słyszałyscie cos o piciu herbaty z lisci malin?
\
tak to tez przyspiesza niby porod ale ja w to nie wierze...


trzeba pozostać przy jabłeczniku i seksie 🤪 😁 😁

buahahaha co ma ten jablecznik do seksu..jednak cos jak w American Pie -szarlotka afrodyzjak,podnieca czy cus... 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
hej laseczki ,

troszeczke was podczytalam , ale naskrobalyscie stronic przez 2 dni..
widze, ze sexy na tapecie i jableczniki...
ja to cuda na kiju wyprawialam, zeby niunia wyszla i nic, .. skonczylo sie na wywolywaniu..

a tak wogole to jak sie kochane czujecie, ??? piszecie ze katarzyny bola.. dobrze , ze juz coraz blizej...


Maggie co u Cibie ? czemu Cię nie było ? pogoda znów nie bardzo 🤨 🤔 🤔 🤔 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Ja taki wózek wybrałam :
http://www.bazarek.pl/produkt/2240340/wozek-atlantic-2011-espiro-babydesign-2w1-nr-05.html
ja tez mam atlantica espiro haha tyle ze zielonkawo limonkowy-citro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
A to znacie???

Ginekolog pyta ciężarną:
- Czy chce pani, aby mąż był przy porodzie?
- Nie ma potrzeby, przy poczęciu też go nie było. 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A to znacie???

Ginekolog pyta ciężarną:
- Czy chce pani, aby mąż był przy porodzie?
- Nie ma potrzeby, przy poczęciu też go nie było. 🤪 😁 😁


🙃 🙃 😁 😁 lol hhehhe, nie opowiem mu hehe bo porzuciłby mnie na porodówce 😁

ja to sie wytlumacze jak Ola mulatka sie urodzi ,ze na poczatku ciazy jak grilla spalil to dziecko odymilo sie .... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
jestem 😜 pospałam jak małe dziecko 🙂 po powrocie od babci wzmogło mnie jak cholera 🙃 musiałam się choć na chwilę położyć 🙂
Kamisko nie smutaj 🙂 już tak blisko porodu że nie ma co się tym cukrem zamartwiać 🙂 zleci jak dzisiejszy dzień 😉


wiem Asiula ale wiesz jak jest kurcze dla mnie insulina to nie problem ale codziennie mam wyzsze cukry a jem to samo w organizmie sie popierniczylo ale uspokoili mnie ze malemu szkodza cukry wysokie a nie insulina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiula jak przeziębienie ???

a dziekuje troszku lepi! 🙂
Ale ogolnie dzis samopoczucie do bani..slaba i rozdygotana caly dzien....jakies omdlenia nagle mnie atakuja i musze wtedy wylaczyc sie z obiegu 🙂Korzystam z przyplywu sil i Was nadrabiam 🙂
a ta duza,swieza drozdzowa za mna dalej chodzi.....z kruszonka , z czyms dobrym ..niewiem jagodami ,albo czyms .... ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem 😜 pospałam jak małe dziecko 🙂 po powrocie od babci wzmogło mnie jak cholera 🙃 musiałam się choć na chwilę położyć 🙂
Kamisko nie smutaj 🙂 już tak blisko porodu że nie ma co się tym cukrem zamartwiać 🙂 zleci jak dzisiejszy dzień 😉


wiem Asiula ale wiesz jak jest kurcze dla mnie insulina to nie problem ale codziennie mam wyzsze cukry a jem to samo w organizmie sie popierniczylo ale uspokoili mnie ze malemu szkodza cukry wysokie a nie insulina...


a nie mogą Ci dobrać jakieś indywidualnej diety ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamisia naprwde masz sie z tym cukrem..inne tu dziewoje zapanowaly,a u Ciebie Kochana cos w organizmie sie chyba faktycznie pogłupilo.. 😮 😮 😮a co lekarz na to??jedynie insuline mma do zaoferowania??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula jak przeziębienie ???

a dziekuje troszku lepi! 🙂
Ale ogolnie dzis samopoczucie do bani..slaba i rozdygotana caly dzien....jakies omdlenia nagle mnie atakuja i musze wtedy wylaczyc sie z obiegu 🙂Korzystam z przyplywu sil i Was nadrabiam 🙂
a ta duza,swieza drozdzowa za mna dalej chodzi.....z kruszonka , z czyms dobrym ..niewiem jagodami ,albo czyms .... ☺️ ☺️ ☺️


oj ja taka oststnio rozdygotana byłam i jakaś słaba 🥴 więc wiem jak się czujesz,poleżakuj sobię dziś więcej a jutro będzie lepiej ! Dobrze że przeziębienie przechodzi 🙂
A i ja mam smaka na coś dobrego ☺️ mudżyn kazał dietę wprowadzić a ja jak prosiątko dziś jem hhehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja taki wózek wybrałam :
http://www.bazarek.pl/produkt/2240340/wozek-atlantic-2011-espiro-babydesign-2w1-nr-05.html
ja tez mam atlantica espiro haha tyle ze zielonkawo limonkowy-citro 🙂

🙂
Też śliczny wahałam sie jeszcze nad fioletem z tej wersji 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula jak przeziębienie ???

a dziekuje troszku lepi! 🙂
Ale ogolnie dzis samopoczucie do bani..slaba i rozdygotana caly dzien....jakies omdlenia nagle mnie atakuja i musze wtedy wylaczyc sie z obiegu 🙂Korzystam z przyplywu sil i Was nadrabiam 🙂
a ta duza,swieza drozdzowa za mna dalej chodzi.....z kruszonka , z czyms dobrym ..niewiem jagodami ,albo czyms .... ☺️ ☺️ ☺️


oj ja taka oststnio rozdygotana byłam i jakaś słaba 🥴 więc wiem jak się czujesz,poleżakuj sobię dziś więcej a jutro będzie lepiej ! Dobrze że przeziębienie przechodzi 🙂
A i ja mam smaka na coś dobrego ☺️ mudżyn kazał dietę wprowadzić a ja jak prosiątko dziś jem hhehehe 😜

zakazany owoc najlepiej smakuje 🙂
Ja zjadlam kukurydze,teraz arbuza i czeresnie czekAJA W KOLEJCE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja taki wózek wybrałam :
http://www.bazarek.pl/produkt/2240340/wozek-atlantic-2011-espiro-babydesign-2w1-nr-05.html
ja tez mam atlantica espiro haha tyle ze zielonkawo limonkowy-citro 🙂

🙂
Też śliczny wahałam sie jeszcze nad fioletem z tej wersji 2011

NO JA MA WERSJE ALE Z 2010 🙂 WIESZ WOZECZKI TE SA SPRAWDZONE I NAPRAWDE NIE DO ZDARCIA 🙂SMIGASZ PO TERENACH PIASZCZYSTYCH ,GORZYSTYCH ,NIC IM NIE STRASZNE 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja taki wózek wybrałam :
http://www.bazarek.pl/produkt/2240340/wozek-atlantic-2011-espiro-babydesign-2w1-nr-05.html
ja tez mam atlantica espiro haha tyle ze zielonkawo limonkowy-citro 🙂

🙂
Też śliczny wahałam sie jeszcze nad fioletem z tej wersji 2011

NO JA MA WERSJE ALE Z 2010 🙂 WIESZ WOZECZKI TE SA SPRAWDZONE I NAPRAWDE NIE DO ZDARCIA 🙂SMIGASZ PO TERENACH PIASZCZYSTYCH ,GORZYSTYCH ,NIC IM NIE STRASZNE 😎 🤪


Nie moge sie doczekac, czasem po domu sobie zrobie koleczko na sucho hehehehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laseczki, czy któraś z Was nosi soczewki kontaktowe?
Czytałam że generalnie powinno się zrezygnować z nich w ciąży bo oko wysycha bardziej itp, rzeczywiście mi coś dokucza, czesto mi mgłą nachodzą i męczą mnie, nie daje rady cały dzień ponosić jak zwykle. Założyłam nawet nową parę dla pewności, ale nadal to samo, szybko sie mgliste robią, czesto by trzeba zdejmować czyścić, ale jak mam w ciagu dnia makijaż to mi sie nie chce tak machać.
Też tak macie może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze duzo nie naskrobałyscie....
Luiza....ja Ci nie pomoge bo nie nosze , ale moja bratowa jest w ciazy i nosi soczewki i nie narzeka , a duzo masz wade wzroku , bo wiesz ze jak jest duza to sa przeciwskazania do sn tylko robia cc
Kamisia ....ja ci współczuje z ta insulina.... 😞
Ciekawe co u Dorci juz mogłaby wracac , bo nas nie nadrobi .... 🙂 😜
Asik ...Ty sie uspokoj z ta drozdzowka bo tylko smaka robisz..... 🤪
Maggi gdzies ty była jak ciebie nie było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...