Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja to się zastanawiam nie nad jabłecznikiem tylko nad tym seksem po 38 tygodniu 😁 może bedzie tak, że co jakaś się bzyknie to inna na porodówkę 🤪 🤪 🤪

to jak ja sie zaczne bzykac to wszytskie traficie w jeden dzien na porodowke ....mam zamiar po pare razy dziennie hi hi , zeby szybko poszło ....tylko my mozemy sobie chcec , jak chłop nie za bardzo ....


ja mam zakaz seksu 😮


no ja na razie też ale po 38tyg. to chyba już wszelkie zakazy nie obowiązują 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Fashionalex napisał(a):


mam nadzieje ze dziala ten link wlasnie zlozylam wozek i oto on wozek.



fajny wózio..ładny kolorek 🙂

ja mam podobny kolor ....


a to będzie Emilki wózio jak sie sprawdzi w prowadzeniu w sklepie 🙂

http://allegro.pl/q12-gondola-83cm-sprawdz-najlepszy-wozek-maked-pro-i1731770981.html#gallery


tylko nie wiem jeszcze jaki kolor 😉 ale może ten 01 albo 02 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja to się zastanawiam nie nad jabłecznikiem tylko nad tym seksem po 38 tygodniu 😁 może bedzie tak, że co jakaś się bzyknie to inna na porodówkę 🤪 🤪 🤪

to jak ja sie zaczne bzykac to wszytskie traficie w jeden dzien na porodowke ....mam zamiar po pare razy dziennie hi hi , zeby szybko poszło ....tylko my mozemy sobie chcec , jak chłop nie za bardzo ....

mnie w ostatniej ciazy to pomogło po dwóch dniach i juz było po ,a to faktycznei chłopy to mogą miec obiekcje heheheh

no juz mi powiedział ze nie bedzie pukał małej w głowe ....i wez sie dogadaj z chłopem , ale jak siade to sie na pewno skusi ...a co nie bedzie miał siły mnie zdjac z siebie hi hi ....



hahaha wariatka!!!! 🤪 😁 😁

Aga mój mówi to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I że nie chce żeby pierwszą rzeczą,jaką ujrzy nasza córeczka był ptaszek tatusiowy 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Violka jaka pogoda w okolicach mojej ukochanej Krynicy??? 🙂 🙂 🙂

a no słonko od samej niedzieli 😜 😜tak ma byc do konca tygodnia 😉ale to pewnie sie okaże 😜 😜 😜 😜

Super 🙂 🙂 🙂ostatnio oglądałam zdjęcia (bo ciotka z wujkiem byli na wakacjach tam) i aż się pobeczałam!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja to się zastanawiam nie nad jabłecznikiem tylko nad tym seksem po 38 tygodniu 😁 może bedzie tak, że co jakaś się bzyknie to inna na porodówkę 🤪 🤪 🤪

to jak ja sie zaczne bzykac to wszytskie traficie w jeden dzien na porodowke ....mam zamiar po pare razy dziennie hi hi , zeby szybko poszło ....tylko my mozemy sobie chcec , jak chłop nie za bardzo ....

mnie w ostatniej ciazy to pomogło po dwóch dniach i juz było po ,a to faktycznei chłopy to mogą miec obiekcje heheheh

no juz mi powiedział ze nie bedzie pukał małej w głowe ....i wez sie dogadaj z chłopem , ale jak siade to sie na pewno skusi ...a co nie bedzie miał siły mnie zdjac z siebie hi hi ....



hahaha wariatka!!!! 🤪 😁 😁

Aga mój mówi to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I że nie chce żeby pierwszą rzeczą,jaką ujrzy nasza córeczka był ptaszek tatusiowy 🙂

te nasze chłopy nawet sie dogaduja , moze oni do siebie dzwonia hi hi ....bo maja takie same poglady

no dokładnie 🙂 🙂 🙂 może oni się znają 🙂

myslisz ze sie przyznaja do tego ....

czuję, że zabalują, jak się poznają 🙂 Podobnie z resztą jak my 🙂

na pewno za rok .....tak jak sie umawiałysmy hi hi z naszymi niunkami ...no chyba ze u mnie okaze sie niuniek .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja to się zastanawiam nie nad jabłecznikiem tylko nad tym seksem po 38 tygodniu 😁 może bedzie tak, że co jakaś się bzyknie to inna na porodówkę 🤪 🤪 🤪

to jak ja sie zaczne bzykac to wszytskie traficie w jeden dzien na porodowke ....mam zamiar po pare razy dziennie hi hi , zeby szybko poszło ....tylko my mozemy sobie chcec , jak chłop nie za bardzo ....

mnie w ostatniej ciazy to pomogło po dwóch dniach i juz było po ,a to faktycznei chłopy to mogą miec obiekcje heheheh

no juz mi powiedział ze nie bedzie pukał małej w głowe ....i wez sie dogadaj z chłopem , ale jak siade to sie na pewno skusi ...a co nie bedzie miał siły mnie zdjac z siebie hi hi ....



hahaha wariatka!!!! 🤪 😁 😁

Aga mój mówi to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I że nie chce żeby pierwszą rzeczą,jaką ujrzy nasza córeczka był ptaszek tatusiowy 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Violka jaka pogoda w okolicach mojej ukochanej Krynicy??? 🙂 🙂 🙂

a no słonko od samej niedzieli 😜 😜tak ma byc do konca tygodnia 😉ale to pewnie sie okaże 😜 😜 😜 😜

Super 🙂 🙂 🙂ostatnio oglądałam zdjęcia (bo ciotka z wujkiem byli na wakacjach tam) i aż się pobeczałam!!!! 🙂[/quote
ujjj 🙂powiem Ci ,ze choc ta pogoda w te wakacje jest beznadziejna to ludzi dosłownie ful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
dziewczyny ,a słyszałyscie cos o piciu herbaty z lisci malin?


a na co się ja pije??

na przyspieszenie porodu


ja też o olejku rycynowym słyszałam że nie dość że Ci przeczyści okrężnice to jeszcze skurcze powoduję .. no będziemy próbować to się przekonamy o ich działaniu 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Fashionalex napisał(a):


mam nadzieje ze dziala ten link wlasnie zlozylam wozek i oto on wozek.



fajny wózio..ładny kolorek 🙂

ja mam podobny kolor ....


a to będzie Emilki wózio jak sie sprawdzi w prowadzeniu w sklepie 🙂

http://allegro.pl/q12-gondola-83cm-sprawdz-najlepszy-wozek-maked-pro-i1731770981.html#gallery


tylko nie wiem jeszcze jaki kolor 😉 ale może ten 01 albo 02 🙂

2 a dla mnie to jeszcze 5 super jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Idę dziewczynki z moją Majeczką na spacerek 🙂
Wczoraj jak byliśmy w Ikei to kupiliśmy jej maskotkę ( bo ona uwielbia pluszaczki)-taką żabę w gatkach z takimi długimi rękami i nogami 🙂 🙂 tak się jej spodobała, że niesie ją w pysku na kazym spacerze hihihihih śmiesznie z nią wygląda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
a słyszałyście czy rzeczywiście laski rodzą po seksie? mi znajoma opowiadała, że po bzykanku następnego dnia rodziła ale była juz po terminie lekko wiec nie wiadomo czy to od tego czy juz pora przyszła


skoro mi zabronil bo to moze wywolac porod, to chyba tak. Wogole jak mnie badali pytali czy uprawialam seks, bo to moglo byc przyczyna krwawienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A gdzie Anka znikła w akcji , pewnie sobie podjada kochana.... 🙂 🙂 🙂


Że niby ja ??? Jestem i Was czytam całyyyy czas 😜 😜 😜 i gram w rybki na nk 😜 😜

Ty ty , bo tamta Anka mysli o seksie 🤪 🤪


widzisz Kochana jestem taka malutka że nikt mnie nie zauważa 🤪 😁 😁 hahhahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
dziewczyny ,a słyszałyscie cos o piciu herbaty z lisci malin?


a na co się ja pije??

na przyspieszenie porodu



ja też o olejku rycynowym słyszałam że nie dość że Ci przeczyści okrężnice to jeszcze skurcze powoduję .. no będziemy próbować to się przekonamy o ich działaniu 🙃 😁

olejek rycynowy rzeczywiscie powoduje skurcze ,lezalam kiedys z taka babeczka co to sie w domu napila tego olejku i moment ja na porodówke przywieźli a maż cieźżko wystraszony był 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny prosze napiszcie mi powaznie teraz ile jeszcze dzieci nie obrocilo sie glowka w dol? tylko moj? normalnie spedza mi to sen z powiek.....
i ile cesarek nam sie szykuje?


Kochana ja nie wiem czy moja Emilka sie obróciła już czy nie...moim zdaniem nie..ale dzisiaj sie dowiem,bo ide na usg o 15:30 i dam znać..ale ja Ci powiem,że sie nastawiam na cesarke i szczerze różnicy mi to nie robi..nie ważne czym Dzieciaczki zechcą wyjśc ważne żeby byly zdrowe..takze Aniu głowa do góry 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weźcie już z tym seksem... mój R też postanowił, że teraz jakoś dziwnie i nie za bardzo... pfff a ja zakazu nie mam to jest po świńsku. Niech no poczeka do połogu...
Ide dziś do laryngologa zobaczyć co tam siedzi na migdałku, skoro internista coś wybadał.
A już sie nie moge 9 go doczekać do Usg...jakoś mi się to dłuży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny prosze napiszcie mi powaznie teraz ile jeszcze dzieci nie obrocilo sie glowka w dol? tylko moj? normalnie spedza mi to sen z powiek.....
i ile cesarek nam sie szykuje?

moja się obróciła,ale też była pupką w dół. A mój gin mówi ze do 36 tc dzieci mogą się oobrócić jeszcze ( te nie obrócone),więc spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przyjdzie Koza do woza czyt : "mąż do żony "
Wpadło mi dziś gdzieś w oko w sieci :
Leży żona z mężem w łóżku.
Mąż w pewnym momencie daje małżonce wodę i tabletkę.
Żona: Co to jest?
Mąż: Jak to co? Tabletka na ból głowy...
Żona: Ale mnie nie boli przecież głowa...
Mąż: HA!!! Mam Cię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Jeszcze przyjdzie Koza do woza czyt : "mąż do żony "
Wpadło mi dziś gdzieś w oko w sieci :
Leży żona z mężem w łóżku.
Mąż w pewnym momencie daje małżonce wodę i tabletkę.
Żona: Co to jest?
Mąż: Jak to co? Tabletka na ból głowy...
Żona: Ale mnie nie boli przecież głowa...
Mąż: HA!!! Mam Cię!

hihihhihhhihhihihhhihhihi dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...