Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dzień dobry Laseczki 🙂
ale się wyspałam...nawet nie słyszałam,kiedy mo mąż wychodził do pracy 🙂
Idę zrobić sobie śniadanko i jestem już z Wami na bieżąco 🙂
Widzę że zakupy na tapecie,ja już mam wszystko 🤪poza tym przez ten tydzień bez kompa poprałam ciuszki i pościele,spakowałam torbę,więc teraz nic tylko czekać 🙂


a Ty Agamu jakie kosmetyki kupilas?

ja kupiłam to, co polecała położna tzn płyn do kąpieli hipp sanft, mleczko do ciałka nivea baby, krem na każdą pogodę nivea,puder też nivea,10 ampułek soli fizjologicznej i husteczki nawilżające Johnsons... nic więcej nie kazała kupować, więc nie kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dzień dobry Laseczki 🙂
ale się wyspałam...nawet nie słyszałam,kiedy mo mąż wychodził do pracy 🙂
Idę zrobić sobie śniadanko i jestem już z Wami na bieżąco 🙂
Widzę że zakupy na tapecie,ja już mam wszystko 🤪poza tym przez ten tydzień bez kompa poprałam ciuszki i pościele,spakowałam torbę,więc teraz nic tylko czekać 🙂


a Ty Agamu jakie kosmetyki kupilas?

ja kupiłam to, co polecała położna tzn płyn do kąpieli hipp sanft, mleczko do ciałka nivea baby, krem na każdą pogodę nivea,puder też nivea,10 ampułek soli fizjologicznej i husteczki nawilżające Johnsons... nic więcej nie kazała kupować, więc nie kupuję 🙂


to super 🙂 nic tylko rodzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dzień dobry Laseczki 🙂
ale się wyspałam...nawet nie słyszałam,kiedy mo mąż wychodził do pracy 🙂
Idę zrobić sobie śniadanko i jestem już z Wami na bieżąco 🙂
Widzę że zakupy na tapecie,ja już mam wszystko 🤪poza tym przez ten tydzień bez kompa poprałam ciuszki i pościele,spakowałam torbę,więc teraz nic tylko czekać 🙂


a Ty Agamu jakie kosmetyki kupilas?

ja kupiłam to, co polecała położna tzn płyn do kąpieli hipp sanft, mleczko do ciałka nivea baby, krem na każdą pogodę nivea,puder też nivea,10 ampułek soli fizjologicznej i husteczki nawilżające Johnsons... nic więcej nie kazała kupować, więc nie kupuję 🙂


to super 🙂 nic tylko rodzic 🙂

hihihihi no dokładnie, wczoraj żona mojego kuzyna urodziła- ponad miesiąc wcześniej...Mała ma 2300 g,a i tak dostała 10 pkt i wszystko jest oki 🙂 więc w sumie lepiej być gotowym już teraz w każdej chwili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane ... ja tylko chciałam Wam powiedziec dzieńdoberek i zmykam bo mam do załatwienia znowu kilka spraw ... aczkolwiek dziś upał wiec pewnie nie podolam wszystkiemu ...
Noc miałam straszną bo ciągle siku i siku i jestem niewyspana ... i zła na to , boli mnie pizdzisko i wszystko co jest dookoła jak by mnie ktoś bzykał cała noc ... nie wiem o co kaman ....
Miłego dzionka Wam życzę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Kochane ... ja tylko chciałam Wam powiedziec dzieńdoberek i zmykam bo mam do załatwienia znowu kilka spraw ... aczkolwiek dziś upał wiec pewnie nie podolam wszystkiemu ...
Noc miałam straszną bo ciągle siku i siku i jestem niewyspana ... i zła na to , boli mnie pizdzisko i wszystko co jest dookoła jak by mnie ktoś bzykał cała noc ... nie wiem o co kaman ....
Miłego dzionka Wam życzę ...

heheeherheehheeh mnie też boli, wczoraj zapytałam gina o to i powiedział, że to normalne i że to kości spojenia łonowego tak bolą,bo robią się elastyczne i się rozciągają (czy coś w tym stylu) 🙂 więc to normalny objaw 🙂 Uważaj, żebyś nie przesadziła z tym załatwianiem spraw w tym upale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka! ja juz na nogach mały głodek mnie obudził ☺️
co do zgagi to ja mam codziennie o godz 18 nie wiem dlaczego akurat o 18?
dzisiaj mam wizyte.. na która wiezie mnie teściowa! normalnie bomba ciśnienie to chyba bede miała z 200 na liczniku... 😠 no ale nie ma kto mnie zawieźć a sama juz nie prowadzę gdyż sie nie mieszczę za kierownica ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewoje ,ja tyz juz po kawce i sniadanku..a planowalam pospac ...oczywiscie nie da rady oczy jak 5zl z pierwszymi promieniami slonca... 😮 😮 😮
Ide robic sosik grzybowy z ziemniaczkami tluczonymi dzis bedzie 🙂
Moje Robaczki poszly w lasek na godzinke spacerku 🙂Dobrze,ze Andru na nogach,bo moja coreczka biedna ze mna ostatnio..nie wylaze juz sama ani w las ani do parku.... 🤢 🤢 🤢Ale Kocur dba o Niunie 🙂
Milego dnia ,lece do garow ,bede przed 13ta jak juz odprawie Kocura do pracy buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł! i ja otworzyłam ślepia. Noc przedziwna, cos mnie gryzło i nie dawało spać, od 4-30 do szóstej już nie spałam(zrobiłam sie głodna, musiałam cos wszamać po czym Mała dostała czkawki 😉) jak juz stwierdziłam, że wstanę z Moim i wypije kawkę to zasnęłam i obudziłam się niedawno 🤔 😜
mnie boli mega brzuch jak sie w nocy za bardzo wyciągnę, jakbym miała za krótkie mięśnie czy coś 🤨
ja nie mam na dzis zajęć 🤢 Puki co poczytam Was troche co od wczoraj naskrobałyście 😜
Miłego wstawania i dobrych wieści na wizytach jeśli ktoś dziś ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!!
Noc spokojna. Poranna kawka i śledzik na śniadanko już za nami 🙂 Teraz na tapecie czkawka 😞 Wybieram się do sklepów na małe zakupy: trzeba zakupić kosmetyki dla małej, materiał na pościel i odwiedzić bibliotekę. Laseczki pisałyście o chusteczkach nawilżających 6 pak za 25 zł - gdzie taka promocja?? To były jak dobrze kojarzę pampersy??

Kilka chwil temu w tvn powiedzieli, że najprawdopodobniej już we wrześniu ma być zimno i zima szybko w tym roku zawita 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Witajcie!!
Laseczki pisałyście o chusteczkach nawilżających 6 pak za 25 zł - gdzie taka promocja?? To były jak dobrze kojarzę pampersy??


w realu 🙂

wpadłam sie przywitac i uciekam do Grzesia - mamy od wczoraj naukę nie robienia w pampersy i musze go z tym pilnowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc dziewczyny! Jestem wreszcie. Dziekuje za to ze sie o mnie martwilyscie. Zaraz wam wszystko opowiem

No hej! Właśnie doczytałam coś że w szpitalu Cię trzymali...opisuj... 🙂


hej dziewczyny,
my dzisiaj w nocy w ogole nie spalismy, bo moj chlopiec buszowal w brzuchu 😜 za to nadrobilismy nad ranem 😁 a teraz za niedlugo wychodze, wiec bede popoludniu 🙂
Agata, ale super, ze Gabi ma włoski...! 🤪
tez bym chciala wiedziec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
z tą zimą to chyba przesada, jeszcze lata porządnego nie było, a jesień? coraz długaśniejsze te zimy...

Dla mnie juz po lecie,widac po wieczorach jakie sa chlodne,trafilo sie teraz pare cieplych dni i za niedlugo znowu chlod i deszcze..nie zdziwie sie jesli faktycznie zima bedzie w tym roku szybciej ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze laski obcierają mnie wszystkie staniki... 😞pod cyckami!! Chyba od tego, że tam też się wybrzuszyło...masakra normalnie,każdy mnie obciera!!!!!!!
a jak zalożę taki sportowy, miękki to wtedy za to bolą mnie cycki strasznie...nie wiem już co lepsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Witajcie!!
Noc spokojna. Poranna kawka i śledzik na śniadanko już za nami 🙂 Teraz na tapecie czkawka 😞 Wybieram się do sklepów na małe zakupy: trzeba zakupić kosmetyki dla małej, materiał na pościel i odwiedzić bibliotekę. Laseczki pisałyście o chusteczkach nawilżających 6 pak za 25 zł - gdzie taka promocja?? To były jak dobrze kojarzę pampersy??

Kilka chwil temu w tvn powiedzieli, że najprawdopodobniej już we wrześniu ma być zimno i zima szybko w tym roku zawita 😞


Letka
To jasna kupowala ten 6pak chusteczek zpapersa ale ta promocja chyba sie juz skonczyla, alb o ja nie wiem nic zeby jeszcze trwala, wylapalam tylko 4pak - http://www.promobaby.pl/promocja-3289.

lub
http://www.promobaby.pl/promocja-3246.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...