Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć dwupaczki 🙂

Agamu napisał(a):
Ania 100 napisała, że postara się niedługo nam wszystko opisać 🙂 Więc czekamy 🙂


własnie miałam sie pyta.c co z Anią bo ostatnio jej nie widać na forum, ale jak daje znaki to ok 🙂

mam dzis wizyte na 16, jestem ciekawa ile przytyłam. Obstawiam, że łącznie mam juz 83-84 kg ;/ no ale nie dołuje się tym, po porodzie szybko zleci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja słyszłama co u mnie 🙂
wielkie Nic!! 😜 jak na razie od rana aby mam skurcze no i rozwarcie mi sie zwiększa ale powoli.. teraz mam prawie na 4 cm ale co to jest..

a ja myslałam ,że Ty po weekendzie juz Nadie bedziesz tuliła 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć dwupaczki 🙂

Agamu napisał(a):
Ania 100 napisała, że postara się niedługo nam wszystko opisać 🙂 Więc czekamy 🙂


własnie miałam sie pyta.c co z Anią bo ostatnio jej nie widać na forum, ale jak daje znaki to ok 🙂

mam dzis wizyte na 16, jestem ciekawa ile przytyłam. Obstawiam, że łącznie mam juz 83-84 kg ;/ no ale nie dołuje się tym, po porodzie szybko zleci 🙂

powodzenia i czekamy na wiesci 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki 😘 w końcu net działa 🙃 coś z rana szwankował 🥴 😠
Ciemme chmury przegonione 🙃 ha ! mój przeprosił 😁 wiedziałam że nie wytrzyma 😉 generalnie wsio objaśnione bo do prawie 1 w nocy gadaliśmy i tam troszku poprzytulaliśmy się ☺️ także jest ok 😁 Musi wiedzieć że nie które kłótnie nie przejdą bokiem i ucichną tylko trzeba przeprosić i obgadać sprawę 🙂 Dziś KTG 🙂 i w ogóle mam mocne biegunki od rana 😮 może się coś zaczyna 🤪 🙃
Ale u nas upał nie ziemski 😮 😮 😮 masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
ja słyszłama co u mnie 🙂
wielkie Nic!! 😜 jak na razie od rana aby mam skurcze no i rozwarcie mi sie zwiększa ale powoli.. teraz mam prawie na 4 cm ale co to jest..

a jestes 🙂
Powiem Ci ze mnie zanim sie wsio porozwieralo to myslalam ze umre ,te skurcze i bezradnosc ,a Ty sie juz ciesz ze masz 4cm ...pojdzie szybko i sprawnie zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
asik to zacznij sie rozpakowywać bo az niemożliwe że jesteśmy pierwszym miesiącem tak zwartym! 🤪 😁


heh no jak narazie ciezko idzie to rozpakowywanie heh 🙂 ale w sumie wrzesien jeszcze sie nie zaczal 🙂 Leer Ty zapisalas sie do forum wrzesniowiaczek i moze dlatego masz do wrzesnia czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
violka ja byłam o tym przekonana wręcz !! 😁

no ja tez wchodzac tu mysle o pewnie nasza leer ju zpo ,a tu takie buty 😉ale co tam i tak ju zbliziutko 4 cm rozwarcia to juz i tak ładnie i w domku siedzisz bez stresu szpitalnego .Jak tam pojedziesz to juz tylko na sam finał 😉 😉 😉szybko pójdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja słyszłama co u mnie 🙂
wielkie Nic!! 😜 jak na razie od rana aby mam skurcze no i rozwarcie mi sie zwiększa ale powoli.. teraz mam prawie na 4 cm ale co to jest..
ale mialas 40tyg za soba a teraz 38tydzien? jak to? ja myslalam ze juz sie rozpakowalaś, ja ciagle czekam moj gin mowil ze nie ma szans zebym doczekala terminu juz mialo byc po wszystkim a Olence tam dobrze chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Brzuszki 😘 w końcu net działa 🙃 coś z rana szwankował 🥴 😠
Ciemme chmury przegonione 🙃 ha ! mój przeprosił 😁 wiedziałam że nie wytrzyma 😉 generalnie wsio objaśnione bo do prawie 1 w nocy gadaliśmy i tam troszku poprzytulaliśmy się ☺️ także jest ok 😁 Musi wiedzieć że nie które kłótnie nie przejdą bokiem i ucichną tylko trzeba przeprosić i obgadać sprawę 🙂 Dziś KTG 🙂 i w ogóle mam mocne biegunki od rana 😮 może się coś zaczyna 🤪 🙃
Ale u nas upał nie ziemski 😮 😮 😮 masakra

hihi 🙂Fajnie Niunia ,ze wkoncu sie poddal 🤪 🤪 🤪 🤪
Moze juz sie zaczyna ...ale fajnie by bylo 🙂
Tylko ,ze ja ostatnio tez latam non stop,po tym jak odstawilam zelazo ....goni mnie jak diabli ...a ja wlasciwie nie zapytalam czy mam odstawic zelazo ...tylko kazal mi witaminki brac,mAGNEZ ODSTAWIC ,NOSPE ....a hemoglobinke mam ladna 12.6 mi skoczyla ,wiec anemii nie ma ....niewiem sama czy brac te zelazo do konca ,cholera ...

a jak nie biere go to mi lkzej na duszy jakos ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Leer napisał(a):
violka ja byłam o tym przekonana wręcz !! 😁

no ja tez wchodzac tu mysle o pewnie nasza leer ju zpo ,a tu takie buty 😉ale co tam i tak ju zbliziutko 4 cm rozwarcia to juz i tak ładnie i w domku siedzisz bez stresu szpitalnego .Jak tam pojedziesz to juz tylko na sam finał 😉 😉 😉szybko pójdzie 😜

ja tez bym tak chciala 🙂
A mnie skurcze zyc nie dawaly ,a rozwarcie szlo jak flaki z olejem to byla masakra straszna ...lepiej sie rozewrzec spokojnie za wczasu ,a wnet skurcze beda,krotka pilka bydzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no violka czekałam za wynikami gbs i tak sie wstrzymałam że aż przesadziłam haha 😁
madzik bo moja data porodu która miałam wyznaczoną na 20 sieprnia minęła wiec postanowiłam że ustawie sobie ta co była pierwsza na 4 września z reszta tak mi powiedzieli na pogotowiu że tak mam sie teraz sugerować skoro cisza jest.
co do porodu to mi tęż wszyscy mówili że nie mam szans dotrzymać do 20 sierpnia że początek sierpnia i urodzę i co? jajeczko 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
Leer napisał(a):
violka ja byłam o tym przekonana wręcz !! 😁

no ja tez wchodzac tu mysle o pewnie nasza leer ju zpo ,a tu takie buty 😉ale co tam i tak ju zbliziutko 4 cm rozwarcia to juz i tak ładnie i w domku siedzisz bez stresu szpitalnego .Jak tam pojedziesz to juz tylko na sam finał 😉 😉 😉szybko pójdzie 😜

ja tez bym tak chciala 🙂
A mnie skurcze zyc nie dawaly ,a rozwarcie szlo jak flaki z olejem to byla masakra straszna ...lepiej sie rozewrzec spokojnie ,a wnet skurcze beda,krotka pilka bydzie 🤪

no ja ostatni raz to tez do szpitala pojechałam z 8 cm ,a do osmiu w domku i tez takie minimalne skurcze były 😉nawet jak mi w szpitalu robili ktg i 8 było to polozna mowila ze skurcze zadna rewelacja dopiero po tym jak mi pecherz przebila to sie zaczeły 😮
i tak juz poszło 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuszki 😘 w końcu net działa 🙃 coś z rana szwankował 🥴 😠
Ciemme chmury przegonione 🙃 ha ! mój przeprosił 😁 wiedziałam że nie wytrzyma 😉 generalnie wsio objaśnione bo do prawie 1 w nocy gadaliśmy i tam troszku poprzytulaliśmy się ☺️ także jest ok 😁 Musi wiedzieć że nie które kłótnie nie przejdą bokiem i ucichną tylko trzeba przeprosić i obgadać sprawę 🙂 Dziś KTG 🙂 i w ogóle mam mocne biegunki od rana 😮 może się coś zaczyna 🤪 🙃
Ale u nas upał nie ziemski 😮 😮 😮 masakra

hihi 🙂Fajnie Niunia ,ze wkoncu sie poddal 🤪 🤪 🤪 🤪
Moze juz sie zaczyna ...ale fajnie by bylo 🙂
Tylko ,ze ja ostatnio tez latam non stop,po tym jak odstawilam zelazo ....goni mnie jak diabli ...a ja wlasciwie nie zapytalam czy mam odstawic zelazo ...tylko kazal mi witaminki brac,mAGNEZ ODSTAWIC ,NOSPE ....a hemoglobinke mam ladna 12.6 mi skoczyla ,wiec anemii nie ma ....niewiem sama czy brac te zelazo do konca ,cholera ...

a jak nie biere go to mi lkzej na duszy jakos ..


wiedziałam że pęknie 😎 łaził jak pies zbity i tylko czekał na moment hehehe 😁
a mnie jakoś dziwnie tak dziś przeleciało 😮
Jak kazał witaminy brać to pewnie żelazo tez masz odłożyć skoro wyniki się poprawiły ! 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuszki 😘 w końcu net działa 🙃 coś z rana szwankował 🥴 😠
Ciemme chmury przegonione 🙃 ha ! mój przeprosił 😁 wiedziałam że nie wytrzyma 😉 generalnie wsio objaśnione bo do prawie 1 w nocy gadaliśmy i tam troszku poprzytulaliśmy się ☺️ także jest ok 😁 Musi wiedzieć że nie które kłótnie nie przejdą bokiem i ucichną tylko trzeba przeprosić i obgadać sprawę 🙂 Dziś KTG 🙂 i w ogóle mam mocne biegunki od rana 😮 może się coś zaczyna 🤪 🙃
Ale u nas upał nie ziemski 😮 😮 😮 masakra

hihi 🙂Fajnie Niunia ,ze wkoncu sie poddal 🤪 🤪 🤪 🤪
Moze juz sie zaczyna ...ale fajnie by bylo 🙂
Tylko ,ze ja ostatnio tez latam non stop,po tym jak odstawilam zelazo ....goni mnie jak diabli ...a ja wlasciwie nie zapytalam czy mam odstawic zelazo ...tylko kazal mi witaminki brac,mAGNEZ ODSTAWIC ,NOSPE ....a hemoglobinke mam ladna 12.6 mi skoczyla ,wiec anemii nie ma ....niewiem sama czy brac te zelazo do konca ,cholera ...

a jak nie biere go to mi lkzej na duszy jakos ..


wiedziałam że pęknie 😎 łaził jak pies zbity i tylko czekał na moment hehehe 😁
a mnie jakoś dziwnie tak dziś przeleciało 😮
Jak kazał witaminy brać to pewnie żelazo tez masz odłożyć skoro wyniki się poprawiły ! 🤨 🤔


a mnie jakoś dziwnie tak dziś przeleciało 😮 co Cie przelecialo Kochana ????? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...