Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej wrociłąm znad jeziorka i na klatce niespodzianka-winda nieczynna i drałowałam schodami na 7piętro
ducha nie wyzionęłam ale sapać to do tej pory sapię jak parowóż 😁


Lord Vader 🙂 jak Luizka 😁 🤪

Yeaahh buahahaa 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej wrociłąm znad jeziorka i na klatce niespodzianka-winda nieczynna i drałowałam schodami na 7piętro
ducha nie wyzionęłam ale sapać to do tej pory sapię jak parowóż 😁


Lord Vader 🙂 jak Luizka 😁 🤪

Yeaahh buahahaa 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...ole jak mnie napier...alaaaa wszystko !!!!!

ide w kimke, jezusie jak zasnac???

Mam dosc krzyz i kosci lonowe to jest jakies nieporozumienie !!!!
;(;( Masakra
Dobrej nocy laseczki :*
😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAM 😘

Melduje sie dzisiaj jako pierwsza 😁 Wstałam już z godzine temu i sie kulam po domu...W pokoju burdel na kółkach-wczoraj zaczęliśmy przemeblowanie 😮 J latał ze szafą na wszystkie ściany,a i tak wróciła na swoje miejsce.. 🤪 😁 😁 Ale bidulek był zły 😁 😁 😁 dzisiaj ciąg dalszy walki z porządkami 😁 powinnam sie dzisiaj z tym uporać i od jutra zaglądać do Was regularnie..bo mega nie w temacie jestem 😮 trzymajcie sie Dziewczynki 😘Tęsknie za Wami 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ok, ponad 100 stron! Raczej nie podołam 😜
Witam dziś, piękny dzień się szykuje 🙂 Dziś jedziemy do znajomej położnej wypytać ją o różne rzeczy i obgadać wizyty domowe 🙂 I do banku, dopełnić ostatnich formalności...
Ale póki co, trzeba coś zjeść 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Ja od rana szykuję się do szpitala. Gin dał mi skierowanie a w nim CIĄŻA WYSOKIEGO RYZYKA !!!! Najprawdopodobniej nerki przestały mi prawidłowo funkcjonować i nie filtrują. Jedna chyba wcale nie pracuje a druga coś szwankuje.
A więc na Hawaje jadę i zobaczymy co mi w tym szpitalu wymyślą mądre ludziska.
Jak wyjdę to dam znać.../
Trzymajcie się Brzucholki
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry. Wybaczcie mi ale nie nadrobie was tak dokładnie. Wczoraj mój S prawie 2h czyścił mi głowie,Kochany mój mężuś 😘 więc jestem odrobaczona jupi !! W nocy miałam dwa mocne skurcze ale póki co jest wszystko ok. Ogarne dom i ide do naszego mieszkania kończyć wzór na ścianie. Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja witam się z Wami dziewczynki.
Pogoda u mnie bardzo ładna, tak więc pranko trzeba wstawic.
A ja ciąg dalszy czyszczenia mojego organizmu, dzisiaj nawet pospac niemogłam, chciałabym już jechac na te Hawaje też i wrócic z synkiem, no cóż trza czekac, co się nie robi dla maleństwa.
W nocy kręgosłup tak wali, że niewiadomo jak spac i leci mi cały czas z prawej piersi, o bojku jak ja marudzę, no ale tyle chociaż mi zostało, trochę się pożalic.
Jadę samochód oddac do naprawy, musza mi tłumik pospawac.
Do pózniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki!
Gusia powodzenia, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze 🙂 napewno będzie...
dzisiaj spałam jak zabita i tylko raz byłam siusiać 🤪 dzisiaj dość "pracowity" dzionek - najpierw praca, potem do rodziców na obiadek, wizyta na przegląd podwozia bez usg niestety no i potem szkoła rodzenia, więc jeśli się pojawię to późnym wieczorkiem, chyba że padnę... więc miłego dzionka życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Maga napisał(a):
bede poziej dziewdczyny i nadrobie tez pozniej, bo narazie idziemy z mezem pic piccolo na balkon 🤪 🤪 🤪
swietujemy bliskie narodzenie 😁


my opijamy dzis herbatką.......zieloną 😁 😁


szalenstwo, co nie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry dzien 🙂
ja wstalam juz razem z mezem, ale chyba sie jedak poloze, jak do pracy pojedzie 😁
Gusia- powodzenia w szpitalu, na pewno sie zaopiekuja jak trzeba 🙂
Legins- slodko, ze maz tak pomaga 😁
cos tam jeszcze mialam pisac, ale jestem spiaca i lece 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
gusia trzymam kciuki bedzie dobrze na pewno cos wymyśla 🙂

piękna pogoda sie szykuje w sam raz na rodzenie 🤪 ale u mnie objawów brak, oprócz tego rozwarcia i skurczy nieregularnych nic nie słychać wiec juz sie powoli pogodziłam z tym że muszę czekać.. przynajmniej dłużej bede z wami 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
Hejka!
gusia trzymam kciuki bedzie dobrze na pewno cos wymyśla 🙂

piękna pogoda sie szykuje w sam raz na rodzenie 🤪 ale u mnie objawów brak, oprócz tego rozwarcia i skurczy nieregularnych nic nie słychać wiec juz sie powoli pogodziłam z tym że muszę czekać.. przynajmniej dłużej bede z wami 😁 😘



doczekasz sie nie martw sie juz coraz blizej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
WITAM 😘

Melduje sie dzisiaj jako pierwsza 😁 Wstałam już z godzine temu i sie kulam po domu...W pokoju burdel na kółkach-wczoraj zaczęliśmy przemeblowanie 😮 J latał ze szafą na wszystkie ściany,a i tak wróciła na swoje miejsce.. 🤪 😁 😁 Ale bidulek był zły 😁 😁 😁 dzisiaj ciąg dalszy walki z porządkami 😁 powinnam sie dzisiaj z tym uporać i od jutra zaglądać do Was regularnie..bo mega nie w temacie jestem 😮 trzymajcie sie Dziewczynki 😘Tęsknie za Wami 😘 😘


O hehehe, u mnie przmeblowanie zwykle tak wyglada ze kaze jezdzic z meblami a potem wracaja zwykle na moje mijsce, i ja jestem zachwycona z przemeblowania a reszta wcale buhahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczynki 🙂
Ja od rana szykuję się do szpitala. Gin dał mi skierowanie a w nim CIĄŻA WYSOKIEGO RYZYKA !!!! Najprawdopodobniej nerki przestały mi prawidłowo funkcjonować i nie filtrują. Jedna chyba wcale nie pracuje a druga coś szwankuje.
A więc na Hawaje jadę i zobaczymy co mi w tym szpitalu wymyślą mądre ludziska.
Jak wyjdę to dam znać.../
Trzymajcie się Brzucholki
Buziaczki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘


3maj sie dzielnie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole to dzien dobry brzuszki !!!

Spałam jak zabita wreszcie, rano przeszly mi wszystkie bole, wieczorem myslalam ze mnie rozerwie 😞(
Oj te co lubią słonko to teraz raj na ziemi.....a ja musze pomaszerowac do skarbowki i U miasta oplacic i zarejestrowac autko, masakra w tym skwarze 😞( roce pewnie na rzesach....
Milego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
zaraz oszaleję, mucha się do mnie przyczepiła... 😠

JA wczoraj mialam w kuchni 3 osy, to byl hardcir moj biedny maz musial szalec z laczem bo wariowalam 😁 😁 😁 😁 Nie wiem skad takie dziadostwo sie wzielo na 4 pietrze.... najgorzej jak u gogos na balkonie zrobily baze, to oszaleje chyba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...