Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Maga napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Częśc Ślicznotki ... No foteczki pierwsza klasa ... śliczne mamuśki .... a w tych brzuszkach sam urok ...
U mnie nocka nawet nawet spacerek tylko 4 razy wiec przyzwoicie ... ale glodomora mnie postwalila na nogi ... no dziś ładny dzionek a nawet upalny lato wraca ... a do września zostało 10 dni ...
ehhh
Rybko fajnie że się odezwałaś ... trzymaj się dzielnie w tym szpitalu ...

wrzesień tak blisko a my się dzielnie trzymamy 🙂 ja urodziłam się we wrześniu i kurczę takie mieszane uczucia - z jednej strony nie mogłam doczekać się urodzin a z drugiej to koniec wakacji...


ja urodzilam sie 28grudnia to dopiero porazka...nigdy cukierkow w szkole nie dawalam ani stolat nie spiewali jedyne co dobre to podwojne prezenty na swieta heh


ja pod koniec sierpnia i tez nigdy nie dawalam cukierkow w szkole 😞 i wyglada na to, ze naszego synka tez to ominie 😉
i dobrze, teraz dzieci takie wybredne ze byle czego jesc nie beda he he


haha no widzisz, dziekuje za pozytywne aspekty 😁 😁 ale za naszych czasow nie byly wybredne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maga napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
ostatki 🙂 ja tam chcialam mojego nawet zgwałcić zeby szybciej urodzić a on poleciał mi śniadanie zrobić 🙂


zabierzcie sie po sniadaniu 😁 w koncu spokojnie juz mozecie korzystac 😁 🙂
w sumie to bym skorzystala ale teraz to sama sie boje, bo tak mi ten brzuch twardnieje, troche sie powyglupialismy jeszcze w lozku, troche laskotania i tak sie napią ze masakra i nie wiem czemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej , co za noc ... z dnia na dzień coraz gorzej 😮 obudził mnie taki ból bioder że nie do wiary 🤢
Zapowiada się bardzo ciepły dzień ... ja z moim cd cichych dni więc pewnie przesiedzę całą niedziele w domu 🤢 Miłego dnia 😘 😘


a poszlo Wam o cos waznego kochana? bo wiesz, to juz ostatki 😉 moze warto je wykorzystac 😁


chciałabym je wykorzystać jak najlepiej ale niestety od środy cisza nastała ... wystarczyło by jedno słowo i rozmowa wspólna ale niestety mój się nie złamie i nie przeprosi ...Najwidoczniej mu tak lepiej a ja się nie odezwę pierwsza choćby nie wiem co ! . Pierwsza nasza taka poważna kłótnia i nigdy nie odzywaliśmy się ze sobą tak długo 😞 . A o co poszło ? szkoda nawet pisać ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):

O żesz kurwa laski jebnem pierdolnem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moj maz powiedzial ze ja aktualnie oddycham jak Lord \\\'Vader obczajcie link:
http://www.youtube.com/watch?v=XbiK6Fc9cAk&feature=related
a pod koniec tego filmiku to jak po wysiłku jakim jest przewrocenie sie z boku na bok

🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


buhahahahah 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 dajecie czadu 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Częśc Ślicznotki ... No foteczki pierwsza klasa ... śliczne mamuśki .... a w tych brzuszkach sam urok ...
U mnie nocka nawet nawet spacerek tylko 4 razy wiec przyzwoicie ... ale glodomora mnie postwalila na nogi ... no dziś ładny dzionek a nawet upalny lato wraca ... a do września zostało 10 dni ...
ehhh
Rybko fajnie że się odezwałaś ... trzymaj się dzielnie w tym szpitalu ...

wrzesień tak blisko a my się dzielnie trzymamy 🙂 ja urodziłam się we wrześniu i kurczę takie mieszane uczucia - z jednej strony nie mogłam doczekać się urodzin a z drugiej to koniec wakacji...


no ja też jestem z września z 13 dokładnie ... ciekawe czy doczekam do 13 w tym szpitalu heee
a ty który wrzesień masz urodzinki ???


🤪 to możesz mieć niespodziankę urodzinową w postaci Wojtusia 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie 🙂 mężuś śpi a mi się już oczęta otworzyły... zapowiada się słoneczny dzionek 🙂
Jak tam Agatko z sąsiadami - była jakaś akcja? Asiu wyprawiłaś córeczkę na wakacje?

tak ...wyprawiona ,spakowana,a ja chcac ukryć łzy wylam w kuchni,potem u Niej w pokoju ..ja pierdziu ,nie wiedzialam ,ze to az takie trudne bedzie..rozkleilam sie i nie moglam opanowac jakos....
dala mi swoje dwa pieski do spania ,poperfumowala swoimi perfumami ,zebym miala z kim spac jak Jej nie bedzie ,a Andru na nocce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Czesc. Ja dalej walcze z robakami,jestem tak cieta na moja siore ze dla jej dobra lepiej aby mi sie nie pokazywala na oczy !! 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞

ojojoj..a czym to paskudztwo leczysz???ja mialam szampon ,ale zabij ,a nie pamietam jak sie nazywal...wiem ze problem zniknal w moment...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej , co za noc ... z dnia na dzień coraz gorzej 😮 obudził mnie taki ból bioder że nie do wiary 🤢
Zapowiada się bardzo ciepły dzień ... ja z moim cd cichych dni więc pewnie przesiedzę całą niedziele w domu 🤢 Miłego dnia 😘 😘

ooo...to ostro bylo..te chlopy niekiedy wyrozumiale jak anioly ,a potem dadza czlowiekowi za wsze czasy ...czasem jak bezmozgi...zycze "owocnych"pogodzin hehehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czesc. Ja dalej walcze z robakami,jestem tak cieta na moja siore ze dla jej dobra lepiej aby mi sie nie pokazywala na oczy !! 😠 😞 😞 😞 😞 😞 😞


oj Izka ona nie specjalnie to dziadostwo przytargała ...

gdyby nie paradowała jak monaliza z rozpuszczonymi kudłami po podwórku może udałoby sie uniknąc tego dziadowskiego kłopotu,miałam odpoczac przez te 3 tygodnie a ja sie musze z nia truc i sie codziennie wkurwiac

nie znasz dnia ani godziny..rozpuszczone,nie rozpuszczone wsza itak by znalazla sobie lokum ,chyba ,ze by lysa byla ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Jestem i ja 🙂

Nasi ukochani sąsiedzi oczywiście zaczęli się grupować, pety i puszki po piwsku wyrzucać przez balkon, nadzierać się. W końcu ok 1 w nocy Tomek wyszedł na balkon i powiedział im co o tym myśli i że mają 3 minuty,żeby przyjść i posprzątać po sobie, w przeciwnym razie on przyjdzie do nich 🙂 Próbowali się targować, że jutro, że coś tam,ale Tomek był tak wkurzony, że nie było dyskusji w ogóle!
Zeszli, posprzątali i impreza się skończyła....mam nadzieję, że zrozumieli,że takie rzeczy nie przejdą u nas w klatce 🙂 A w razie czego mamy nr do właściciela ich mieszkania, więc wyprowadzą sikę szybciej, niż się wprowadzili 🙂 Chyba że się opamiętają 🙂

Nocka minęła całkiem całkiem, pochłonęłam kinder bueno i szykujemy się do śniadanka 🙂

Miłej niedzieli Laseczki 🙂

i pierwszorzednie !!!!Tomek brawo!!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz obiadek bedziem szamać 😜 😜 😜 😜
Ale dzis dzien lenia schaboszczak na szybko i tyyyyyyyle wolnego, ze az zdolalam ugotowac juz zurecek na jutro jami jamiii 😜 😜 😜 😜
Upal .....do dupy nadal nie wysciubilam nosa z chalpy bo bede mokra po 10 minutach,
i nadal prawa strona katarzyny chce mi rozerwac czy cos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej , co za noc ... z dnia na dzień coraz gorzej 😮 obudził mnie taki ból bioder że nie do wiary 🤢
Zapowiada się bardzo ciepły dzień ... ja z moim cd cichych dni więc pewnie przesiedzę całą niedziele w domu 🤢 Miłego dnia 😘 😘


a poszlo Wam o cos waznego kochana? bo wiesz, to juz ostatki 😉 moze warto je wykorzystac 😁


chciałabym je wykorzystać jak najlepiej ale niestety od środy cisza nastała ... wystarczyło by jedno słowo i rozmowa wspólna ale niestety mój się nie złamie i nie przeprosi ...Najwidoczniej mu tak lepiej a ja się nie odezwę pierwsza choćby nie wiem co ! . Pierwsza nasza taka poważna kłótnia i nigdy nie odzywaliśmy się ze sobą tak długo 😞 . A o co poszło ? szkoda nawet pisać ....

najwieksze klótnie sa o pierdoly !!cos o tym wiem 😁 😁 😁
Jak Tymek weznie spr w swoje rece,to Markos zapomni o tym ze sie fochal ,bedzie w panice Wam wachlował ,cucił i podtrzymywal na duchu i powie "juz Kochanie nakrzycz ,nagadaj ino urodz szybko ,calo i zdrowo ", 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Zaraz obiadek bedziem szamać 😜 😜 😜 😜
Ale dzis dzien lenia schaboszczak na szybko i tyyyyyyyle wolnego, ze az zdolalam ugotowac juz zurecek na jutro jami jamiii 😜 😜 😜 😜
Upal .....do dupy nadal nie wysciubilam nosa z chalpy bo bede mokra po 10 minutach,
i nadal prawa strona katarzyny chce mi rozerwac czy cos

ja jeszcze dojadam kotletasa z obiadku ,ktory byl o godz 12tej 😁 jakos nie dalo rady na raz ,cos apetycik nie bardzo... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie 🙂 mężuś śpi a mi się już oczęta otworzyły... zapowiada się słoneczny dzionek 🙂
Jak tam Agatko z sąsiadami - była jakaś akcja? Asiu wyprawiłaś córeczkę na wakacje?

tak ...wyprawiona ,spakowana,a ja chcac ukryć łzy wylam w kuchni,potem u Niej w pokoju ..ja pierdziu ,nie wiedzialam ,ze to az takie trudne bedzie..rozkleilam sie i nie moglam opanowac jakos....
dala mi swoje dwa pieski do spania ,poperfumowala swoimi perfumami ,zebym miala z kim spac jak Jej nie bedzie ,a Andru na nocce 🙂

Biedna Mamuśka 🙂 Ale dasz radę,chociaż serducho pewnie boli!! A kiedy wraca Kamisia z wojaży??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...