Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪


Ha a ja sie podpielam na obiad mojego taty i siostry i zamowilam dla Nas zeby tez zrobili wiec tez mam luz haha
Nadal mnie cosik pobolewa dzis lekko skurczowo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪


Ha a ja sie podpielam na obiad mojego taty i siostry i zamowilam dla Nas zeby tez zrobili wiec tez mam luz haha
Nadal mnie cosik pobolewa dzis lekko skurczowo..

Mnie też,w sumie od wczoraj....ale jakiegoś wielkiego szału ni ma, więc się nie przejmuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Dziś robimy pamiątkową, ciążową sesyjkę, bo boję się że moge nie zdążyć potem 😜 😜

Pamiętaj, żeby się pochwalić tą sesyją później 🙂


Przemyślę to, jak odrzuce te gdzie mój schaboszczak bedzie mnie irytował 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
też z chęcią poszłabym na taką sesję... ale u mnie takie ceny że szok... i jeszcze żeby dobry fotograf był... 🤢

Ja nie ide na płatną, wszystko w rodzinie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadam sie wypicować 😁 A potem do znajomków, już czuje że pojdzie pizza dzis nah nah 😜 😜 😜 😜
A nadal cos lekko mnie łapie.... dzis juz 37 tc toz to szok szokens nomalnie 🤪 🤪 🤪
Miłego dzionka laseczki 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪
😁 😁 😁 😁
ja tez nie robie..poszlam na łatwizne i fasole zaserwowalam po bretonsku ze sloika a co! nie moge sie ogarnac ...Kami wyfruwa z gniazda niebaweem szczesliwa ,a matka jak jebnieta o niczym innym nie mysli i ciesze sie ze choc bedzie cos miala z tych wakacji ,ale z drugiej str panikara ze mnie jakich malo..ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i puchy jak to w weekend 😜
Umyłam okna 😮 masakra ... czuję że jutro się nie zwlekę z wyra bo tak mnie będzie wsio bolało 🤢
jaki człowiek zastany to szok normalnie 😮
Luiza czekamy na foto ze sesji 🙃
Asiula nie łam się 🙂 tydzień szybciutko zleci i będziesz miała Szakirę ze sobą 🙂 pomyśl jak odpocznie i się wyszaleje przed szkołą 🙂

coś miałam jeszcze pisać ale zapomniałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
no i puchy jak to w weekend 😜
Umyłam okna 😮 masakra ... czuję że jutro się nie zwlekę z wyra bo tak mnie będzie wsio bolało 🤢
jaki człowiek zastany to szok normalnie 😮
Luiza czekamy na foto ze sesji 🙃
Asiula nie łam się 🙂 tydzień szybciutko zleci i będziesz miała Szakirę ze sobą 🙂 pomyśl jak odpocznie i się wyszaleje przed szkołą 🙂

coś miałam jeszcze pisać ale zapomniałam 😜



hi hi wiem wiem ,Kochana jestes.. 😘 😘 😘 tak sobiue mysle co to bedzie jak Ja przyjdzie na jaka kolonie za jakies 2lata puscic ..ja pierdziuuuuu,ale bedzie mlyn...Dorcia i Jej panika to przy mnie pikus 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Spadam sie wypicować 😁 A potem do znajomków, już czuje że pojdzie pizza dzis nah nah 😜 😜 😜 😜
A nadal cos lekko mnie łapie.... dzis juz 37 tc toz to szok szokens nomalnie 🤪 🤪 🤪
Miłego dzionka laseczki 😘 😘 😘 😘 😘

leci sie z tymi tygodniasami ..masakra ..u mnie we wtorek zacznie sie 38t... 😮 😮 😮
czekamy na fotorelejszyn 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
no i puchy jak to w weekend 😜
Umyłam okna 😮 masakra ... czuję że jutro się nie zwlekę z wyra bo tak mnie będzie wsio bolało 🤢
jaki człowiek zastany to szok normalnie 😮
Luiza czekamy na foto ze sesji 🙃
Asiula nie łam się 🙂 tydzień szybciutko zleci i będziesz miała Szakirę ze sobą 🙂 pomyśl jak odpocznie i się wyszaleje przed szkołą 🙂

coś miałam jeszcze pisać ale zapomniałam 😜
Asia zuchu Ty moj!!!!!!dzis 38tc sie zaczal Ci cipucho jedna ,wytrwalas!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 jeszcze troszku ,albo i nie... 🙂 polecisz jak strzala 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪
😁 😁 😁 😁
ja tez nie robie..poszlam na łatwizne i fasole zaserwowalam po bretonsku ze sloika a co! nie moge sie ogarnac ...Kami wyfruwa z gniazda niebaweem szczesliwa ,a matka jak jebnieta o niczym innym nie mysli i ciesze sie ze choc bedzie cos miala z tych wakacji ,ale z drugiej str panikara ze mnie jakich malo..ech


oj panikara z Ciebie 🙂ale w sumie Ci sie nie dziwie sama panikowalam i mówic to można jak serce rzadzi sie swoimi prawami 🙂ale Szakira bedzie miała fajna pogode i jeszcze zarzyje kapieli w Bałtyku 🙂a tatus bedzie miał test czy nadaje sie na opiekuna czy nie 😜bo Kamisia napewno zda Ci relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kuźwa pranie muszę wywiesić....
A wcale mi się nie chce........................laalalalaalalallaalalaala 🤪 🤪 🤪


ja właśnie to zrobiłam 🙂ufff teraz włosy ukadam wrrrr

Ja nawet obiadu dziś nie robię 🤪 wprosiłam nas do teściówki 🤪
😁 😁 😁 😁
ja tez nie robie..poszlam na łatwizne i fasole zaserwowalam po bretonsku ze sloika a co! nie moge sie ogarnac ...Kami wyfruwa z gniazda niebaweem szczesliwa ,a matka jak jebnieta o niczym innym nie mysli i ciesze sie ze choc bedzie cos miala z tych wakacji ,ale z drugiej str panikara ze mnie jakich malo..ech


oj panikara z Ciebie 🙂ale w sumie Ci sie nie dziwie sama panikowalam i mówic to można jak serce rzadzi sie swoimi prawami 🙂ale Szakira bedzie miała fajna pogode i jeszcze zarzyje kapieli w Bałtyku 🙂a tatus bedzie miał test czy nadaje sie na opiekuna czy nie 😜bo Kamisia napewno zda Ci relacje 🙂
😁 😁 😁 no a jak 🙂zda jak nic !Ona mowi do mnie ,ze tata przy Niej piwka nie pije ,bo mu nie pozwala ,jak juz to jedno .."i sie mnie slucha!!!"-mowi z powaga 😁 😁 😁 😁 jak juz to w domku wieczorem bedzie mogl wypic hahahhaa-bedzie mial wakacje jak cholera 😁 😁 😁 😁 😁
ale z drugiej str ,sam sobie winien ,bo sie napatrzylo dziecie na zapity ryj ,wiec dmucha na zimne 😁 😁 😁 😉 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Czytam was, próbuje nadrobic, a mój M do mnie: a ty co tam robisz znowu na tym PANTOFELKU? 🙃 😜 🙃 aż sie popłakałam ze śmiechu 🙂)
😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 HEHE DOBRY APARAT 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
zrobilam dzisiaj obiad i ciasto, wszystko na stojaca albo na wpolzgieta, teraz mam taki spiety brzuch ze zaraz mnie rozsadzi, powinnam sie tym przejmowac? to tydzien przed porodem


cześc .... trudno powiedziec ... a masz skurcze ???[/quote nie mam, tylko taki jakis zmeczony ktegoslup i napięty mocno brzuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
zrobilam dzisiaj obiad i ciasto, wszystko na stojaca albo na wpolzgieta, teraz mam taki spiety brzuch ze zaraz mnie rozsadzi, powinnam sie tym przejmowac? to tydzien przed porodem

Mnie takie coś złapało poprzedniej nocy....brzuch twardy jak kamień,ani siedzieć ani leżeć nie mogłam....po jakimś czasie przeszło. Może spróbuj do swojego lekarza zadzwonić i zapytać,będziesz spokojniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...