Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
laski jestem już 🙂
Tomek niestety dziś w pracy 😞 ale tylko do 13 🙂
Nocka przespana w miarę, brzuch twardniał, ale jakoś nie bolało aż tak mocno 🙂
Za to Katarzyna-szkoda gadać....najgorzej jest przy przekręcaniu się z boku na bok,lub przy podnoszeniu się z kibelka...normalnie czuję, jakby miała eksplodować za chwilę!
Poza tym dzień zapowiada się ladny (oby nie za ciepły) 🙂
Idę jeszcze się legnąć do wyrka!
Dziś już 20 sierpnia,a u nas jeszcze Dzidziolków brak, zobaczcie jak szczelnie jesteśmy zapakowane 🤪 🤪
Miłego dnia wrześniówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy 😘

My już nie śpimy 🙂 podjadamy kanapeczki 😉Noc przespana dosyć dobrze 🙂jak patrze za okno to płakać mi sie chce,bo wiem że dzisiaj też upał będzie 😮 poleżymy sobie jeszcze z Emilką a później wyruszamy na sobotni targ coś fajnego sobie zakupić(jeszcze nawet nie wiem co to będzie hehehe) 😉 a później pojadymy do Wrocka 🙂 A napisze se zielonym bo lubięęęęęęęę 🤪 😁 😁MIŁEGO DNIA KOCHANE 😘 😘


Ps. JAk coś ważnego sie wydarzy uprzejmie prosze o smska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
ja i Antoś wstaliśmy o 6 😲 a poszlismy spac o 1 😉 wiec dzisiaj pewnie bedziemy odpoczywac 😁
maz za jakas godzinke powinien przyjechac z wozkiem, juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂! jak bedzie ten wozek to juz mamy wszystko 😁 😁 😎
ide poczytac ksiazke synowi, może się uspokoi, bo juz z 30min go męczy czkawka 🤪
miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
my tez juz wstaismy i bierzemysie dzisaj za jakies sprzatanie bo normanie wstyd sie przyznac ile to czasu nie sprzatalismy ☺️mój jest w pracy to mamy czas na te wlaśnie "przyjemnośc"a po poudniu smigamy na dziake do Kubusia 🙂u mnie jak na razie pododa reweka bo cos koło 20 st i mam nadzieje ze tak zostanie 🙂

MIEGO DNIA WRZEŚNIÓWKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie i ja z kawusia 🙂
u MNIE POGODA DO NICZEGO JAK NA JESIENI I UWAGA NIECAŁE 14 STOPNI 😮
WCZORAJ TO ZE 3 RAZY BURZA BYŁA NORMALNIE POGODA SIE KRZANI JAK NIC
KAROLINKO TO SUPER WOJTUŚ ŁADNIE ROSNIE ,A TY SIE TAK NIE MARTW NA PEWNO BY GIN. POWIEDZIAŁ JAKBY COS BYŁO NIE TEGES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
kurcze jak mnie głowa boli...normalnie nie daję rady 🤢 🤢chyba bez tabletki się nie obejdzie 🤢

Kurcze mnie tez 😞( od samego rana od 6 chyba non stop tak mnie lewa strona boli 🤨 🤨 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
kurcze jak mnie głowa boli...normalnie nie daję rady 🤢 🤢chyba bez tabletki się nie obejdzie 🤢

Kurcze mnie tez 😞( od samego rana od 6 chyba non stop tak mnie lewa strona boli 🤨 🤨 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viola1976 napisał(a):
Witam sie i ja z kawusia 🙂
u MNIE POGODA DO NICZEGO JAK NA JESIENI I UWAGA NIECAŁE 14 STOPNI 😮
WCZORAJ TO ZE 3 RAZY BURZA BYŁA NORMALNIE POGODA SIE KRZANI JAK NIC
KAROLINKO TO SUPER WOJTUŚ ŁADNIE ROSNIE ,A TY SIE TAK NIE MARTW NA PEWNO BY GIN. POWIEDZIAŁ JAKBY COS BYŁO NIE TEGES


Przeprowadzam sie nad morze 😆 😆 😆 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ...
Ja tez podjadłam właśnie skromne śniadanko ( bo cukry nie pozwalają nic rano więcej )
Spałam dzis kiepsko ale to nic nowego , te spacery na sikanie mnie dobijają ... ból katarzyny ehhh i cos kręgosłup mnie tak zabolał mocna jak by mnie ktoś kopnoł ... no i zaliczyłam ból brzuszka też więc pełen serwis .... Pogoda sloneczna ale chyba chłodno coś tak od okna w cieniu ...
A tak to się wczoraj zciełam ze swoim M... bo kurde na doś tego że jeszcze jestem sama z tą ciążą i problemami i nie mam z kim pogadac w realu ... to ten mi wyskakuje i co ze teraz będe 2 tyg smucic i gadac ze idę do szpitala ....i że mam sobie inne zajęcie i myśli znaleśc ... na palant normalnie zamiast mnie jakoś pocieszyc to idiota zdenerwował ...
a ja nawet nie o tym ale że jak on wróci to ja zamiast cieszysc sie ostatnie 2 tyg sobą i brzuszkem , będe w szpitalu a on w domu sam .... i dupa zrozum tu chłopa ... mówi i myśli co innego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogole dzien dobry!!
Tym co jeszcze nie przyszli i tym co juz poszli 😁 😁 😁
Noc przespana jak suseł, bez sikania no toz to szok, ale bylam tak padnieta juz z masakra.
Ale wcale lepiej sie nie czuje, na dworze 20 kilak stopni 😞( nie chce tyle 😞 glowa boli ehhhhhh jak nie urok to sraczka
cale szczescie dzis nic do robienia mam tylko obiadek i spotkanko ze znajomymi wieczorkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
hej hej
ja i Antoś wstaliśmy o 6 😲 a poszlismy spac o 1 😉 wiec dzisiaj pewnie bedziemy odpoczywac 😁
maz za jakas godzinke powinien przyjechac z wozkiem, juz sie nie moge doczekac 🙂 🙂! jak bedzie ten wozek to juz mamy wszystko 😁 😁 😎
ide poczytac ksiazke synowi, może się uspokoi, bo juz z 30min go męczy czkawka 🤪
miłego dnia brzuszki

Maga jaki masz wozeczek? wklej no lineczka albo fote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂 ja juz pomyłam naczynia,poodkurzałam,pranie wstawione...śniadanko się robi 😎 Wczoraj juz zawieźliśmy wszystkie garnki,talerze i inne rzeczy do kuchni,dzisiaj myjemy łazienke i bede malowała wzór na ścianie w dziennym pokoju 🙂 A pod wieczór grill ze znajomymi 🙂 miłego weekendu zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 ja juz pomyłam naczynia,poodkurzałam,pranie wstawione...śniadanko się robi 😎 Wczoraj juz zawieźliśmy wszystkie garnki,talerze i inne rzeczy do kuchni,dzisiaj myjemy łazienke i bede malowała wzór na ścianie w dziennym pokoju 🙂 A pod wieczór grill ze znajomymi 🙂 miłego weekendu zycze 🙂


NONO Leginsik ambitny plan nie powiem ... powodzenia kochana ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/pas-wyszczuplajacy-poporodowy-obwod-64-102-l-xl-i1775027513.html

myślałyscie juz o tym??bo ja wiem ze zamówie ale jeszcze nie wiem czy ten czy jakis inny moze wy wiecie cos na temat pasów 🙂

Ja też będę chciała zakupić sobie taki pas 🙂 ale jeszcze się nie orientowałam w tym temacie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/pas-wyszczuplajacy-poporodowy-obwod-64-102-l-xl-i1775027513.html

myślałyscie juz o tym??bo ja wiem ze zamówie ale jeszcze nie wiem czy ten czy jakis inny moze wy wiecie cos na temat pasów 🙂

Ja też będę chciała zakupić sobie taki pas 🙂 ale jeszcze się nie orientowałam w tym temacie....


no włąsnie tyko kurcze nie wiem czy ten bedzie dobry ?a cena jego jest fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/pas-wyszczuplajacy-poporodowy-obwod-64-102-l-xl-i1775027513.html

myślałyscie juz o tym??bo ja wiem ze zamówie ale jeszcze nie wiem czy ten czy jakis inny moze wy wiecie cos na temat pasów 🙂


Ja nosiłam taki pas przed ciążą ... i ok pomaga bo trzeba chodzic z brzuchem wciągniętym ... ale do niektórych ubran się nie nadaje ... więc lepiej mi bylo ubierac takie majty wyszczuplające one też bardzo pomogły w modelowaniu brzuszka , ale słyszałam że takie specjalne halki są które obciskają sylwetkę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dzień dobry ...
Ja tez podjadłam właśnie skromne śniadanko ( bo cukry nie pozwalają nic rano więcej )
Spałam dzis kiepsko ale to nic nowego , te spacery na sikanie mnie dobijają ... ból katarzyny ehhh i cos kręgosłup mnie tak zabolał mocna jak by mnie ktoś kopnoł ... no i zaliczyłam ból brzuszka też więc pełen serwis .... Pogoda sloneczna ale chyba chłodno coś tak od okna w cieniu ...
A tak to się wczoraj zciełam ze swoim M... bo kurde na doś tego że jeszcze jestem sama z tą ciążą i problemami i nie mam z kim pogadac w realu ... to ten mi wyskakuje i co ze teraz będe 2 tyg smucic i gadac ze idę do szpitala ....i że mam sobie inne zajęcie i myśli znaleśc ... na palant normalnie zamiast mnie jakoś pocieszyc to idiota zdenerwował ...
a ja nawet nie o tym ale że jak on wróci to ja zamiast cieszysc sie ostatnie 2 tyg sobą i brzuszkem , będe w szpitalu a on w domu sam .... i dupa zrozum tu chłopa ... mówi i myśli co innego ...

No tak to już jest z tymi chłopami....mają czasem takie odpały, że głowa mała....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/pas-wyszczuplajacy-poporodowy-obwod-64-102-l-xl-i1775027513.html

myślałyscie juz o tym??bo ja wiem ze zamówie ale jeszcze nie wiem czy ten czy jakis inny moze wy wiecie cos na temat pasów 🙂


Ja nosiłam taki pas przed ciążą ... i ok pomaga bo trzeba chodzic z brzuchem wciągniętym ... ale do niektórych ubran się nie nadaje ... więc lepiej mi bylo ubierac takie majty wyszczuplające one też bardzo pomogły w modelowaniu brzuszka , ale słyszałam że takie specjalne halki są które obciskają sylwetkę ...

W halce to raczej siebie nie widzę,ale z takiego pasa pewnie sobie pocisnę,albo z takich galotek modelujących.A najbardziej to się zastanawiam nad powrotem do prowadzenia moich zajęć z aqua,wtedy wszystko wróci do normy....ale to jeszcze sprawa do przemyślenia raczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej..
ratujcie!

wczoraj około godz 22 kochałam sie z mezem według zalecen lekarza ... po wszystkim poleząłam jeszcze chwilke poprzytulalismy sie i nagle zachciało mi sie siku.. jak wstałam poczułam że mam cały tyłek mokry i na nogi mi leci biała maź jakby ze sluzem troche.. wystraszyłam sie bo myslałam że to wody mi odeszły ale maz powiedzial że to może jego nasienie sie wydobywa ☺️ wiec postanowiłam isc na kibelek zrobiłam siku i poczułam jak leci mi cos nie tylko siku ale jakby znów ta woda wytarłam sie dobrze i poczekałam z 20 minut i znowu zrobiło mi sie mokro ale juz nie tak bardzo tylko troche.. wiec zasnełam z tego wszystkiego.. dzisiaj wstaje i mam mokro ale tak jakby było dużo śluzu a ostatnimi czasy ona była kompletnie sucha wiec nie wiem czy to te słynne woy mi sie sącza czy co? poradźcie co zrobic bo boje sie o malutka;/ dzis rano odczuwam delikatne pobolewanie brzuszka..
jechac na Ip i co im powiem? że po seksie zrtobiło mi sie mokro?
czytałam teraz na googlach to własnie laski pisza że wygląda to jak sluz i jest ich mało a inne że dużo wód..
Help!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
Hej..
ratujcie!

wczoraj około godz 22 kochałam sie z mezem według zalecen lekarza ... po wszystkim poleząłam jeszcze chwilke poprzytulalismy sie i nagle zachciało mi sie siku.. jak wstałam poczułam że mam cały tyłek mokry i na nogi mi leci biała maź jakby ze sluzem troche.. wystraszyłam sie bo myslałam że to wody mi odeszły ale maz powiedzial że to może jego nasienie sie wydobywa ☺️ wiec postanowiłam isc na kibelek zrobiłam siku i poczułam jak leci mi cos nie tylko siku ale jakby znów ta woda wytarłam sie dobrze i poczekałam z 20 minut i znowu zrobiło mi sie mokro ale juz nie tak bardzo tylko troche.. wiec zasnełam z tego wszystkiego.. dzisiaj wstaje i mam mokro ale tak jakby było dużo śluzu a ostatnimi czasy ona była kompletnie sucha wiec nie wiem czy to te słynne woy mi sie sącza czy co? poradźcie co zrobic bo boje sie o malutka;/ dzis rano odczuwam delikatne pobolewanie brzuszka..
jechac na Ip i co im powiem? że po seksie zrtobiło mi sie mokro?
czytałam teraz na googlach to własnie laski pisza że wygląda to jak sluz i jest ich mało a inne że dużo wód..
Help!

Nie mam pojęcia,ale może to są te wody....one ponoć mogą chlusnąć jak z wiadra,ale mogą też się sączyć....może u Ciebie właśnie się sączą 🤢 Magda,ja bym pojechała na IP,niech sprawdzą, lepiej dmuchać na zimne 🙂
Kurcze czyżby się zaczynało???? 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...