Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Nadrobiłam wszycho 😎 i jestem na bieżąco 😎 U mnie aktywny dzień był..stopy mega spuchnięte ale to normalne...jutro znowu wyjazd na targ..bo butów na wesele Siostry znaleźć sobie nie moge przez te moje stopy..wszystkie jakieś ciasne 😮 no i od jutra zaczynam przemeblowanie w pokoju..już najwyższy czas..wiem że jutro niedziela ale w tygodniu nie damy z J rady bo zawsze coś po drodze wyskakuje..a do wtorku musimy zdążyć,bo nowe łoże Nam przywożą 🙂 a i znalazłam super wózeczek i w poniedziałek jedziemy z J go kupić 🙂 🙂 teraz ide wziąć prysznic i mykam lulki..jutro znowu dzień pełen wrażeń 😁 😁

Dobranoc Kochane 😘 😘

oj ostatnio to Ty Kochana migusiem i Cie nie ma ... 🤢
spijta smacznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie
przepraszam , ze ja nie na biezaco. ogladalam Wasze fotki- super brzuszki macie 😉 ja mam wreszcie fotke siebie i malej z dzisiejszej wizyty - dodam zaraz do naszej galerii. u nas wsjo oki i znamy juz termin kiedy mamy wstawic sie na cc -08.09 chyba , ze cos wczesniej zacznie sie dziac-ale nie zacznie- tak mowi pani dr.
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello !! Śpita wszystkie?

Jak mnie NAku..wiaaaaaaaaa dzis prawa strona pipencji jak by mnie ktos rozerwac chcial, do tego jeszcze cosik mi nie wlazło i jelita mi chce rozerwac.......... a stopy jak hobbit normalnie masakrator...................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Czytam was, próbuje nadrobic, a mój M do mnie: a ty co tam robisz znowu na tym PANTOFELKU? 🙃 😜 🙃 aż sie popłakałam ze śmiechu 🙂)

O żesz buahhahahha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Nadrobiłam wszycho 😎 i jestem na bieżąco 😎 U mnie aktywny dzień był..stopy mega spuchnięte ale to normalne...jutro znowu wyjazd na targ..bo butów na wesele Siostry znaleźć sobie nie moge przez te moje stopy..wszystkie jakieś ciasne 😮 no i od jutra zaczynam przemeblowanie w pokoju..już najwyższy czas..wiem że jutro niedziela ale w tygodniu nie damy z J rady bo zawsze coś po drodze wyskakuje..a do wtorku musimy zdążyć,bo nowe łoże Nam przywożą 🙂 a i znalazłam super wózeczek i w poniedziałek jedziemy z J go kupić 🙂 🙂 teraz ide wziąć prysznic i mykam lulki..jutro znowu dzień pełen wrażeń 😁 😁

Dobranoc Kochane 😘 😘

oj ostatnio to Ty Kochana migusiem i Cie nie ma ... 🤢
spijta smacznie 😘


Wiem wiem Kochaniutka..a to dlatego,że troszke sie spraw nałożyło 😁 A to wesele..a to przemeblowanie,a to kompletowanie mebli itd..ale obiecuje,że jak wszystko sie skończy będzie tak jak dawniej 😁 😁 😁 będe prawie 24h na brzuchu,aż Wam sie znudze 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siema dziewczyny 🙂
noczywiscie sie nie wyspałam , jak zawsze cała obolała, wczoraj bylismy na zakupach kupiłam już praiwe wszystko tzn Dominik ma ju wszystko teraz dla mnie ejszcze koszule i takie duperele ale dzis giełda wiec i koszule bedą 😁 życze wam miłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobrek brzuszki !!!!!

Kurde nie mam szczescia , znow mi wali po oknie ta zarowa a tak mym juz sobie od tego dychła ze 2 dni.... ale , spalam w maire dobrze, samopoczucie niezle, choc krzyz tylko lekko przestal bolec i znow zaczyna. czuje sie jak starzec ostatnimi czasy
ALe dzis niedziela nie ma co marudzic, trza spedzac ostatnie wolne chwile z R i korzystac z wolnego

Milego dzionka laski !!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dzien dobrek brzuszki !!!!!

Kurde nie mam szczescia , znow mi wali po oknie ta zarowa a tak mym juz sobie od tego dychła ze 2 dni.... ale , spalam w maire dobrze, samopoczucie niezle, choc krzyz tylko lekko przestal bolec i znow zaczyna. czuje sie jak starzec ostatnimi czasy
ALe dzis niedziela nie ma co marudzic, trza spedzac ostatnie wolne chwile z R i korzystac z wolnego

Milego dzionka laski !!! 😘 😘 😘 😘

Ty to masz powera! Późno chodzi spać i wcześnie wstaje... teraz trzeba odsypiać bo potem będzie z tym gorzej, ale wiem że łatwo mówić. Jak oczy się otworzą to koniec... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dzien dobrek brzuszki !!!!!

Kurde nie mam szczescia , znow mi wali po oknie ta zarowa a tak mym juz sobie od tego dychła ze 2 dni.... ale , spalam w maire dobrze, samopoczucie niezle, choc krzyz tylko lekko przestal bolec i znow zaczyna. czuje sie jak starzec ostatnimi czasy
ALe dzis niedziela nie ma co marudzic, trza spedzac ostatnie wolne chwile z R i korzystac z wolnego

I
Milego dzionka laski !!! 😘 😘 😘 😘

Ty to masz powera! Późno chodzi spać i wcześnie wstaje... teraz trzeba odsypiać bo potem będzie z tym gorzej, ale wiem że łatwo mówić. Jak oczy się otworzą to koniec... 🙂


ja bym pospala chetnie dluzej ale jak łupie i łupie jak nie biodro to krzyz a to nóżyska ze trza wstac i sie poruszac... ale no fakt juz sie zaprawiam w bojach moje spanie i wstawanie mozna umiesciec miedzy ostatnim nocnym i pierwszym porannym karmieniem , bedajaja jak mała bedzie chciala czesciej, bez nocnej przerwy wtedy to oczy na zapałecki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...