Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
a u nas fajnie,bo ino kolo samego domu nam robia kapielisko,jest potok ,taki strumien ,slicznie tu sie robi kamyczki (jak potoczek gorski) 🤪 do tego kapioelisko jak cza ! 🤪 🤪 🤪wczoraj raciczki moczylam w lodowatej wodzie 🤪 i jak jest upal to mykam tam 🙂dzis tez wybede ,az chce sie zyc normalnie 😎 🤪


no to kochana wprowadzam sie do Ciebie 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w ogole to strasznie duzo nas trafilo do szpitala teraz na pobyty.. smutne, ze na samej koncowce, gdzie w sumie najbezpieczniej powinno byc, bo juz prawie donoszone tyle brzuchatek siedzi w szpitalach..
ja tez sie w srode wybieram, ale na ustalenie terminu cc 😁 😁 i na odstawienie tabletek.. wiec jak w srode odstawie toooo.. moze juz w TEN czwartek bedzie z nami junior! 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
a u nas fajnie,bo ino kolo samego domu nam robia kapielisko,jest potok ,taki strumien ,slicznie tu sie robi kamyczki (jak potoczek gorski) 🤪 do tego kapioelisko jak cza ! 🤪 🤪 🤪wczoraj raciczki moczylam w lodowatej wodzie 🤪 i jak jest upal to mykam tam 🙂dzis tez wybede ,az chce sie zyc normalnie 😎 🤪


zaraz będe u Ciebie 😁 🙃 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
teraz to juz każda będzie aby narzekać... doris nie ma co sie łamać my wszystkie przezywamy to samo..
no w koncu jabłecznik ale nawet 10 szt mi nie pomoże jak nadii nie będzie chciała sama wyjsc.. 😞
jestem zła na lekarzy że naopowiadali mi bajek że urodzę przed 20 sierpnia ja sie nastawiłam a tu wielka dupa. 😠

tak wiec wierzmy lekarzom ale z rozsadkiem...
nie przejmuj sie KochAN choc wierze,ze juz bys chciala,badz jednak cierpliwa 🙂 Wkurza Cie napewno jak kazdy pyta i gada "kiedy ?kiedy?""jeszcze nie????" .. 🤢 dlatego nie pytam ,nie ponaglam..Nadia sama wie kiedy i oby zdrowa ,tyle wytrwalas to i wytrwasz te chwile 🙂 Pomysl ,ze we wrzesniu Twoja corcia zaniesie cukierki do szkoly na urodziny i Jej beda sto lat spiewac dzieci,a w sierpniu juz nie... 😉


a moj bedzie koncowo sierpniowy jak ja 😞 i nie dane nam bedzie poznac urokow noszenia cukierkow 😁 ale jak to slusznie ktos tu mi napisal- dzieciaki sa teraz wybredne to przynajmniej nie musze w gusta sie dopasowywac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
w ogole to strasznie duzo nas trafilo do szpitala teraz na pobyty.. smutne, ze na samej koncowce, gdzie w sumie najbezpieczniej powinno byc, bo juz prawie donoszone tyle brzuchatek siedzi w szpitalach..
ja tez sie w srode wybieram, ale na ustalenie terminu cc 😁 😁 i na odstawienie tabletek.. wiec jak w srode odstawie toooo.. moze juz w TEN czwartek bedzie z nami junior! 😁 🤪


no Kochana możesz śmiało zaczynać 😁 ktoś w końcu musi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
w ogole to strasznie duzo nas trafilo do szpitala teraz na pobyty.. smutne, ze na samej koncowce, gdzie w sumie najbezpieczniej powinno byc, bo juz prawie donoszone tyle brzuchatek siedzi w szpitalach..
ja tez sie w srode wybieram, ale na ustalenie terminu cc 😁 😁 i na odstawienie tabletek.. wiec jak w srode odstawie toooo.. moze juz w TEN czwartek bedzie z nami junior! 😁 🤪


no Kochana możesz śmiało zaczynać 😁 ktoś w końcu musi 😜


dokladnie 😁 wszystko sie wyjasni w srodev 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mam nadzieje że niczego nie pominełam 🤔 🤨 w razie co mój będzie dowoził i w rezultacie wyjdę z 4 torbami 🤪 🙃 😁 😁 😁
upał nie ziemski ... paraduję w samych spodenkach i staniku bo pot się ciurkiem leje ze mnie 😠


ja tez, chociaz chowam sie w naszej sypialni, bo tu do poludnia jest w miare chlodno.. 😁 ale moze zrobie sobie przeciag i powybijam szyby przy okazji he he 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
no akurat moja teściowa jest zgrabna nie ma co 😲
ja sobie włoski wyprostowałam co bym miała juz na porodówkę w razie w.. 😁


Niedobrze 🤨 🤔 Ale na pewno ma wiele innych paskudnych wad 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula pakuję i ja sie do Ciebie pomoczyć racie 🙃


Asia biedna uciekla ze stresu, ze sie jej caly brzuszek zwali do domu 🤪


Co ja bym dała za strumyczek obok domu!!! Też bym się chętnie zwaliła 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
a u nas fajnie,bo ino kolo samego domu nam robia kapielisko,jest potok ,taki strumien ,slicznie tu sie robi kamyczki (jak potoczek gorski) 🤪 do tego kapioelisko jak cza ! 🤪 🤪 🤪wczoraj raciczki moczylam w lodowatej wodzie 🤪 i jak jest upal to mykam tam 🙂dzis tez wybede ,az chce sie zyc normalnie 😎 🤪


no to kochana wprowadzam sie do Ciebie 😁 😁 😁 🤪

dawaj!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
a u nas fajnie,bo ino kolo samego domu nam robia kapielisko,jest potok ,taki strumien ,slicznie tu sie robi kamyczki (jak potoczek gorski) 🤪 do tego kapioelisko jak cza ! 🤪 🤪 🤪wczoraj raciczki moczylam w lodowatej wodzie 🤪 i jak jest upal to mykam tam 🙂dzis tez wybede ,az chce sie zyc normalnie 😎 🤪


zaraz będe u Ciebie 😁 🙃 🙂 🙂
😎 czekam i chlodze browary 🤪 🤪 🤪 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
teraz to juz każda będzie aby narzekać... doris nie ma co sie łamać my wszystkie przezywamy to samo..
no w koncu jabłecznik ale nawet 10 szt mi nie pomoże jak nadii nie będzie chciała sama wyjsc.. 😞
jestem zła na lekarzy że naopowiadali mi bajek że urodzę przed 20 sierpnia ja sie nastawiłam a tu wielka dupa. 😠

tak wiec wierzmy lekarzom ale z rozsadkiem...
nie przejmuj sie KochAN choc wierze,ze juz bys chciala,badz jednak cierpliwa 🙂 Wkurza Cie napewno jak kazdy pyta i gada "kiedy ?kiedy?""jeszcze nie????" .. 🤢 dlatego nie pytam ,nie ponaglam..Nadia sama wie kiedy i oby zdrowa ,tyle wytrwalas to i wytrwasz te chwile 🙂 Pomysl ,ze we wrzesniu Twoja corcia zaniesie cukierki do szkoly na urodziny i Jej beda sto lat spiewac dzieci,a w sierpniu juz nie... 😉


a moj bedzie koncowo sierpniowy jak ja 😞 i nie dane nam bedzie poznac urokow noszenia cukierkow 😁 ale jak to slusznie ktos tu mi napisal- dzieciaki sa teraz wybredne to przynajmniej nie musze w gusta sie dopasowywac 😁 😁

zaoszczedzisz Mycha 🤪 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
zapakowałam się i zrobiłam listę co jeszcze wrzucić jak się zacznie 😁 🤪 mam dwie torby heheh wpadnę na porodówkę jak na wczasy 😜
😁 😁 😁 no i git 🤪 a sie tez zapakuje ,wrazie jakbym sie chciala rozpakowac 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula pakuję i ja sie do Ciebie pomoczyć racie 🙃


Asia biedna uciekla ze stresu, ze sie jej caly brzuszek zwali do domu 🤪
😁 😁 😁 😁 😁 sukienki dla Szakirki na rozpoczecie roku szukam na Allegroszu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
no akurat moja teściowa jest zgrabna nie ma co 😲
ja sobie włoski wyprostowałam co bym miała juz na porodówkę w razie w.. 😁


Niedobrze 🤨 🤔 Ale na pewno ma wiele innych paskudnych wad 😜 😁 😁[/quot 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 wredna zolza itak gebiszona nie zmieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiula pakuję i ja sie do Ciebie pomoczyć racie 🙃


Asia biedna uciekla ze stresu, ze sie jej caly brzuszek zwali do domu 🤪


Co ja bym dała za strumyczek obok domu!!! Też bym się chętnie zwaliła 🤪 🤪

chono !!!! 😎 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...