Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zocha napisał(a):
i ja się odliczam... noc w końcu przespana .. ale znowu śniły mi się jakieś bzdury że Zosia wielkości calineczki i że niezdolna do życia... ehh... dobrze że jak się budze to Ona już szaleje w brzuszku bo inaczj bym oszalała....
u mnie w rodzinie ze 3 lata temu był taki przypadek że cała ciążą była ok.. a z w końcu dziewczyna urodziłą w 8 miesiącu i mały przeżył pod aparaturami 2 dni... miał zapalenie płuc...a ona nawet kataru w tym czasie nie miałą.. fakt że ona się mądrze w tej ciąży nie zachowywała bo przez cały czas mąż jej powtarzał ze jest gruba więc ona sie odchudzała i skończyło się tak jak się skończyło... teraz dzień w dzień są na cmentarzu ... a to już tyle czasu minęło...
Pewnie stąd mam takie jakieś schizy.... Do tego wszyscy mi powtarzają ze mam mały brzuszek wiec to jeszcze nie czas i ze mała jeszcze musi rosnąć... i wszystko to razem daje sny o chorej calineczce... szok...
Ja gdzieś po cichu mam nadzieję że już niebawem przytulę moja śliczną zdrowiutką Zosieńkę ... nie mogę sie doczekać... bolą mnie plecy w krzyżu, pachwiny, biodra, brzuch jak na okres przez większość czasu, piersi że sie dotknąć ciężko więc generalnie marzę o rozpakowaniu... ehh

Biedna jestes, ze mecza cie takie smutne sny, nie zamartwiaj sie przeciez Zosienka jest zdrowiutka i sliczna, jeszcze tylko chwilke i ja bedziesz tulic 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszecie o swoich bolączkach to i ja je tez niestety mam rtak mnie kregosłup na wieczór napiżdza ze z łóżka nie moge wstac a jak juz wstane to z bólu mi sie nogi uginaja i ledwo chodzę juz też mam dość wogóle za duzo przytyłam bo 18 kg a gdzie jeszcze do końca tyle ze pocieszam sie ze to może bardzo duzo wody mi sie w oorganizmie zebrało bo nogi to mam jak baleron a duzo wcale nie jem !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to juz każda będzie aby narzekać... doris nie ma co sie łamać my wszystkie przezywamy to samo..
no w koncu jabłecznik ale nawet 10 szt mi nie pomoże jak nadii nie będzie chciała sama wyjsc.. 😞
jestem zła na lekarzy że naopowiadali mi bajek że urodzę przed 20 sierpnia ja sie nastawiłam a tu wielka dupa. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia ty wczoraj dzielnie zastępowałas nocnego marka 😁 😁 😁
w duchu smailam sie ze zastąpilam Twoje strozowanie 😁 😁 😁 Dopiero przed 5rano usnelam,a Andru wrocil ok 7;00 wiec juz nie spie ..


No to masz powera. ja nie domagam 😁 krzyz mi nie daje usiedziec. co sie z tym porobilo to masakra, napewno ta waga swoje robi
, jak sie dowiem dzis ze wiecej niz 16 na plus to zaczne sie obawiac
😁 😁 😁 😁 😁ja juz te magiczna liczbe przekroczylam 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
piszecie o swoich bolączkach to i ja je tez niestety mam rtak mnie kregosłup na wieczór napiżdza ze z łóżka nie moge wstac a jak juz wstane to z bólu mi sie nogi uginaja i ledwo chodzę juz też mam dość wogóle za duzo przytyłam bo 18 kg a gdzie jeszcze do końca tyle ze pocieszam sie ze to może bardzo duzo wody mi sie w oorganizmie zebrało bo nogi to mam jak baleron a duzo wcale nie jem !!!!

Dorus nie smutaj sie 🙂sama wiesz,ze kilosy sie zrzuci,a teraz grunt zeby wsio oki z dzidziolkami no i nami.....a i Tatusiami na porodowce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia jak tam Szakira nad morzem????
Leer tobie sie nie dziwie ze chodzisdz jak bomba zegarowa bo nastawiłaś sie na wczesniejszy poród a tu dupa !!!!!!!!!!!!ja tez nie cierpie takich akcji
Leginsik fajny ten napis 🙂mi dwa by sie takie napisy przydaly zeby Kuba nie był zazdrosny niby to juz stary kon ale mimo wszytko dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie wkońcu "kiedyś" urodzimy wiec nie ma co rozpaczac,poki jest wszystko dobrze i lekarze nie widza zadnych przeciwskazan aby wyciagac przedwczesnie dziecko to lepiej chyba zeby tam jeszcze troche posiedziało.
Trzymam za Age kciuki 😘 laski powoli się sypią... ide wysprzątać chałupę 😎 przeraża mnie jedynie ta pogoda,boje sie ze przez te upały jeszcze bardziej spuchne,nogi mam jak u małego słoniątka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
teraz to juz każda będzie aby narzekać... doris nie ma co sie łamać my wszystkie przezywamy to samo..
no w koncu jabłecznik ale nawet 10 szt mi nie pomoże jak nadii nie będzie chciała sama wyjsc.. 😞
jestem zła na lekarzy że naopowiadali mi bajek że urodzę przed 20 sierpnia ja sie nastawiłam a tu wielka dupa. 😠

tak wiec wierzmy lekarzom ale z rozsadkiem...
nie przejmuj sie KochAN choc wierze,ze juz bys chciala,badz jednak cierpliwa 🙂 Wkurza Cie napewno jak kazdy pyta i gada "kiedy ?kiedy?""jeszcze nie????" .. 🤢 dlatego nie pytam ,nie ponaglam..Nadia sama wie kiedy i oby zdrowa ,tyle wytrwalas to i wytrwasz te chwile 🙂 Pomysl ,ze we wrzesniu Twoja corcia zaniesie cukierki do szkoly na urodziny i Jej beda sto lat spiewac dzieci,a w sierpniu juz nie... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci juz ze mnie, bleehhhhhh jak pomysle ze trzeba dzis wyjsc na ten przegląd...najchetniej nie wysciubilabym nosa z domu tylko rolety i wiatrak... ale jak mus to mus 😞 😞
Idem sie wypickować wiec dla pana "wielka łapa" 😁 😁
zajrze moze jeszcze zanim pojade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia jak tam Szakira nad morzem????
Leer tobie sie nie dziwie ze chodzisdz jak bomba zegarowa bo nastawiłaś sie na wczesniejszy poród a tu dupa !!!!!!!!!!!!ja tez nie cierpie takich akcji
Leginsik fajny ten napis 🙂mi dwa by sie takie napisy przydaly zeby Kuba nie był zazdrosny niby to juz stary kon ale mimo wszytko dziecko 🙂

zadowolona 🙂 Kontroluje sie co by im nie "umilac wakacji "...hehehe i zniese wszystko .... 😉
a co do zazdrosci Dorus to wydaje mi sie ze itak bedzie ...mimo ,ze bedziemy sie starac i poswiecac duzo uwagi starszym bąblom ....ale moze i nie bedzie tak zle hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Leci juz ze mnie, bleehhhhhh jak pomysle ze trzeba dzis wyjsc na ten przegląd...najchetniej nie wysciubilabym nosa z domu tylko rolety i wiatrak... ale jak mus to mus 😞 😞
Idem sie wypickować wiec dla pana "wielka łapa" 😁 😁
zajrze moze jeszcze zanim pojade

czekamy do 17tej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
teraz to juz każda będzie aby narzekać... doris nie ma co sie łamać my wszystkie przezywamy to samo..
no w koncu jabłecznik ale nawet 10 szt mi nie pomoże jak nadii nie będzie chciała sama wyjsc.. 😞
jestem zła na lekarzy że naopowiadali mi bajek że urodzę przed 20 sierpnia ja sie nastawiłam a tu wielka dupa. 😠


No zrobią nadzieję a potem doopa. Jakoś zauważyłam, że jak lekarz mówi, że urodzisz szybko to mu się to z reguły nie sprawdza 😮 😮 Tak się znają 😁 😁 Ja mam niby termin z USG na 7 września, ale z moich prywatnych osobistych wyliczeń ☺️ ☺️ wynika, że właściwy termin jest w okolicach 12 września, więc w razie czego nie nastawiam się zbytnio na jakąś konkretną datę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠

a ta niech stuli twarz 😠
a wierze Ci ze Cie to wnerwia ..mnie niektorzy juz pytaja "jeszcze nie urodzilas??"ja pier.... jak mnnie to wku...... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠


A sama jest pewnie gruba i nieruchawa, hahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠

a ta niech stuli twarz 😠
a wierze Ci ze Cie to wnerwia ..mnie niektorzy juz pytaja "jeszcze nie urodzilas??"ja pier.... jak mnnie to wku...... 😠


A mnie nikt nie pyta 🤪 🤪 I jaki luzzz 🙃 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠

a ta niech stuli twarz 😠
a wierze Ci ze Cie to wnerwia ..mnie niektorzy juz pytaja "jeszcze nie urodzilas??"ja pier.... jak mnnie to wku...... 😠


A mnie nikt nie pyta 🤪 🤪 I jaki luzzz 🙃 😁 😎



mnie tez nie 🤪 🤪 🤪mówia tylko ze duzy brzuch mam i to wszystko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Leer napisał(a):
heheh asiu no tak te cukierki mnie przekonały 😁 ja wiem wiem ale ja już czekam tyle czasu ... co chwile pytają ty jeszcze z brzuchem kiedy w koncu ty rodzisz.. normalnie można dostać w łeb.. teściowa dzwoni i gada że mam dupe ruszyć to urodzę a nie siedzieć w domu tak jakbym nic ze soba nie robiła wrrr 😠


A sama jest pewnie gruba i nieruchawa, hahaha 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
a w dole MADAGASKAR 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Co za dzien, skwar taki i zar a potem duchota ze po dupie mi lecialo caly bozy dzien..... masakraa fujjjjjjj

Nie zniese.... Maga fakt podobno do niedzieli wlacznie ma byc taka pogoda, jezusicku !!!!!!!!!

Jutro mam przegląd podwozia i USG.. ciekawe czego ja sie tsam dowiem, ostatnio szyjka sie skracala juz... mam nadzieje mimo wszytsko ze wroce spokojnie do domu i jeszcze poczekamy troszke


no jak dla mnie to juz jest tragicznie... wczoraj to sie z boku na bok przerzucalam i jeczalam z goraca az maz sie smial 😜 a teaz mamy 11 i chyba uschne 😮 nikt mnie nie zmusi dzisiaj do wyjscia z domu 🤔 chyba, ze młody zechce wyjsc 😁
daj znac jak tam przeglad 😁
a u nas fajnie,bo ino kolo samego domu nam robia kapielisko,jest potok ,taki strumien ,slicznie tu sie robi kamyczki (jak potoczek gorski) 🤪 do tego kapioelisko jak cza ! 🤪 🤪 🤪wczoraj raciczki moczylam w lodowatej wodzie 🤪 i jak jest upal to mykam tam 🙂dzis tez wybede ,az chce sie zyc normalnie 😎 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...