Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
a ja tam zamiast podkładów kupiłam zwykłe podpaski big najmocniejsze czyli 5.


Ale ja nie o tych - podklady =wielkie podpaski to swoja drogą
ja pisalam o podkladach na lozko, kiedys byly w szpitalu dostepne,a teraz chca zeby swoje miec takie do rozlozenie w kolicach dupska co by nie naswinic na przescieradle, to jest masakra ze takie rzeczy rodząca ma przywozic, ale jednak u nas wymagają 5 szt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aa o takie to o takich mi nic nie wiadomo 😁
no madzia nabroiłaś to teraz cierp 😜 bo ja to bede cierpiała bez winy bo jak ja zachodziłam w ciąże to spałam hahha 😁 ( tak bynajmniej to tłumacze jak ktos pyta jak to sie stało - odpowiadam nie wiem ja spałam) 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
aa o takie to o takich mi nic nie wiadomo 😁
no madzia nabroiłaś to teraz cierp 😜 bo ja to bede cierpiała bez winy bo jak ja zachodziłam w ciąże to spałam hahha 😁 ( tak bynajmniej to tłumacze jak ktos pyta jak to sie stało - odpowiadam nie wiem ja spałam) 😜
ja nie broilam dwuch ginow mowilo ze dzieci miec nie bede, liczylam w kalendarzu w miedzyczasie gumki a w tym miesiacu co zaszlam tylko dwa razy bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD IZYRYBKI[color=red][/color]
Dopiero dziś łaskawie zrobili jej ktg na sali, na której leży....wcześniej z tymi skurczami musiała naginać piętro niżej... 🤢 😮 🤢 🤔
a jak sie czuje?

Tego właśnie nie wiem 🤢 zapytałam jak się czuje i co dalej z nią będzie,ale nie odpisała jeszcze....jak odpisze zaraz dam znać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie ciąg dalszy złego dnia...pokłóciłam sie z Mamą..a wszystko poszło o łóżko nowe..okna mojego pokoju wychodzą na balkon..łóżko śmierdzi jakimś klejem..powiedziałam,że otworze moje dwa okna jedno małe i to drugie duże..a Mama skoczyła do mnie,że gdzie ona paliła będzie?? i sie zaczęło... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
U mnie ciąg dalszy złego dnia...pokłóciłam sie z Mamą..a wszystko poszło o łóżko nowe..okna mojego pokoju wychodzą na balkon..łóżko śmierdzi jakimś klejem..powiedziałam,że otworze moje dwa okna jedno małe i to drugie duże..a Mama skoczyła do mnie,że gdzie ona paliła będzie?? i sie zaczęło... 😞
jak to gdzie? zabierze tylek i ruszy sie na zewnatrz, nie ma zimy ani snierzycy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
U mnie ciąg dalszy złego dnia...pokłóciłam sie z Mamą..a wszystko poszło o łóżko nowe..okna mojego pokoju wychodzą na balkon..łóżko śmierdzi jakimś klejem..powiedziałam,że otworze moje dwa okna jedno małe i to drugie duże..a Mama skoczyła do mnie,że gdzie ona paliła będzie?? i sie zaczęło... 😞

Anulcia tylko się nie denerwuj...spokojnie kochana! weź sobie kąpiel, odpręż się i wskocz do wyrka....jutro będzie lepszy dzień 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak se czasem mysle, jak czytam nasze problemy ze niekiedy wszystko jest wazniejsze od nas, to tesc, to tesciowa, palenie, piwo, a co z nami? juz tak niewiele nam zostalo a nawet na ten czas przed porodem nie moga nas jakos wyjatkowo potraktowac zebysmy sie odprezyly przed tym dniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Tak se czasem mysle, jak czytam nasze problemy ze niekiedy wszystko jest wazniejsze od nas, to tesc, to tesciowa, palenie, piwo, a co z nami? juz tak niewiele nam zostalo a nawet na ten czas przed porodem nie moga nas jakos wyjatkowo potraktowac zebysmy sie odprezyly przed tym dniem

ja akurat nie narzekam, wszyscy troszczą się o mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
U mnie to chyba nadchodzi czas na to,żeby sie usamodzielnić..i coś sobie wynająć...i tak kiedyś bede musiała sie wyprowadzić..bo oprócz mnie to mieszka tu moja najmłodsza Siostra z Mężem..a mieszkanie ma tylko 3 pokoje...i sie obijamy o siebie..

jakby nie było najlepiej na swoim, ale wiadomo różnie to bywa... na szczęście mi z Andru się udało od razu zamieszkać osobno, co prawda cały czas wynajmujemy (TBS), ale i tak jesteśmy zadowoleni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
U mnie to chyba nadchodzi czas na to,żeby sie usamodzielnić..i coś sobie wynająć...i tak kiedyś bede musiała sie wyprowadzić..bo oprócz mnie to mieszka tu moja najmłodsza Siostra z Mężem..a mieszkanie ma tylko 3 pokoje...
to faktycznie ciasno, ale nie martw sie, u mnie jeszcze gorzej, tesc alkoholik, jeden szwagier smierdziel ze sie nie da wytzrzymac i alkoholik, drugi troche wykolejonny zawsze klopoty z prawem, trzeci w sumie normalny ale dziwak, Przemek tez facet a to mowi samo za siebie 🙂 i ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...