Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
mph napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Agamu napisał(a):
gosix89 napisał(a):
teraz na necie znalazlam...czy jak umawiasz sie na konkretny termin na cc to placi sie za to??

nieeeeeeee. pierwsze słyszę żeby się płaciło 🤢 🤢 🤢

to chociaz tyle dorbz eale teraz to mam nerwowke masakra 🤢 boje sie ze cos pojdzie nie tak 😞

wszystko bedzie oki. wydaje mi sie bardziej, ze to jakies nieporozumienie ze strony szpitala. idz jeszcze raz

a try chodzisz do gin prywatnie czy na nfz?

ja chodze prywatnie do gina ale do szpitala ide nieprywatnego-czyli normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynkimam pytanie..jakie wymiary mają Wasze łóżeczka??długość szerokość a najbardziej interesuje mnie wysokość...

zawsze znalam tylko wymiary dlx szer i ja mam 120x60 a sa tez 140x70 i tak samo materace i posciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też się żegnam
GOSIA nie denerwuj się,jutro zadzwoń i się dopytaj 🙂
Brzuch mi się stawia znów.... 🤢
DOBRANOC KRÓLEWNY MOJE KOCHANE 😘 😘


Przespanej nocki 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
masakra jak ci lekarze ludzi traktuja..i teraz zostalo mi niewiele czasu i gabianie w nerwach i zalatwianie... 🤢

nic sie nie martw- idz jeszcze raz sie umowic bo to jakies nieporozumienie....tak mysle 😉

ja tez mykam juz do lozka.
buziaczkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam Was 🙂 i mykam od razu na filmik 🙂
Luzika super że po wizycie wsio ok 🙂 córa rośnie na drożdżach 🙃
a gdzie reszta dziewczyn po wizytach 🤨 🤔 ? Letka i Justyna i chyba o kimś zapomniałam 🤔 🥴
Karola super fryzurka 🙂 będziesz nie zła lala na porodówce 🤪 😁 😜
Eh nasza Rybka to chyba zwariuje w szpitalu co dzień inna opcja i wersja ... masakra jakaś ! 😮

a co do CC to Aniulka chyba też miała się wstawić na cięcie jak skurcze dostanie więc nie wiem czy to nie zależy wszystko od szpitala i sytuacji 🤔 dopytać zawsze można 🙂
100 Lat dla Ani tak w ogóle 🙂 nic nie pisała czy ją wypuścili i czy krwawienie ustąpiło ????

Miłej nocki 😘 😘 😘 w miarę przespanej oczywiście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynkimam pytanie..jakie wymiary mają Wasze łóżeczka??długość szerokość a najbardziej interesuje mnie wysokość...

zawsze znalam tylko wymiary dlx szer i ja mam 120x60 a sa tez 140x70 i tak samo materace i posciele

ja mam 115 na 70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No więc moje ma jakieś 77 cm. tak normalnie a z płozami (bo mam bujane 🙂)to ok 83.
Dzięki za wsparcie.Swędzenie da się przeżyć jeżeli wiesz że to tylko ciebie dotyczy ale kiedy mnie uświadomili że może to się zakończyć nawet zgonem dzidzi to schizuję że nawet nie zauważę że coś sie dzieje bo tego nie da się zauważyć...
Moja mama gorzej przeżywa to wszystko niz ja więc z nią nie gadam żeby się gorzej nie denerwowała a mój nie za bardzo ogarnia co to może znaczyć(jak to chłop...)więc dobrze że tu moge trochę postrachać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Dzięki dziewczyny ... może jutro mi się tez całośc spodoba , bo dzis to juz jestem jakas umęczona ... cięcie fajne ... ale moja gębusia jakaś taka jak nie moja heee jutro będzie lepiej


Super fajna fryzurka! Ja też tak mam, że pierwszego dnia jak wracam od fryzjera to jakoś zawsze bez entuzjazmu, ale na drugi dzień człek już się oswaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
a na cholerkę ci wysokość łóżeczka jeżeli można wiedzieć?


Bo nie wiem czy wiesz..ale są róże wysokości...i chciałam sie dowiedzieć jakie Wy macie...

tez milam pytac po jakie licho 😁 nie mialam pojecia ze wysokosci sa rozne
wozek mam wysoki i jestem zadowolona a przynam ze nad lozeczkiem nawet w tej kwestii nie myslalam i totalnie nie chce mi sie isc po miarke 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
No więc moje ma jakieś 77 cm. tak normalnie a z płozami (bo mam bujane 🙂)to ok 83.
Dzięki za wsparcie.Swędzenie da się przeżyć jeżeli wiesz że to tylko ciebie dotyczy ale kiedy mnie uświadomili że może to się zakończyć nawet zgonem dzidzi to schizuję że nawet nie zauważę że coś sie dzieje bo tego nie da się zauważyć...
Moja mama gorzej przeżywa to wszystko niz ja więc z nią nie gadam żeby się gorzej nie denerwowała a mój nie za bardzo ogarnia co to może znaczyć(jak to chłop...)więc dobrze że tu moge trochę postrachać.


kurcze ulżyło mi bo ja kupiłam i moje ma 85 cm..i myślałam że to bardzo mało 😮 ja mam 176 cm wzrostu może dlatego takie niskie mi sie wydaje??

Kochana wszystko będzie dobrze,wiadomo,że łatwo Nam tu mówić bo to nie Nas dotyczy..ale najgorsze jest właśnie schizować a Dzidziulka też to czuje..MUSI BYĆ OK I BĘDZIE!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
a na cholerkę ci wysokość łóżeczka jeżeli można wiedzieć?


Bo nie wiem czy wiesz..ale są róże wysokości...i chciałam sie dowiedzieć jakie Wy macie...

tez milam pytac po jakie licho 😁 nie mialam pojecia ze wysokosci sa rozne
wozek mam wysoki i jestem zadowolona a przynam ze nad lozeczkiem nawet w tej kwestii nie myslalam i totalnie nie chce mi sie isc po miarke 😁 😁 😁


Już spoko jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa MAGA - jak obczailam ten przepis na to z nutelli to mi oczy zaswiecily a ze ja nie umiem takich rzeczy robic tylko gotowac to wbijam sie bez 2 zdan 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...