Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A u nas patologia i porodówka świeżo wyremontowane na cacy więc jak leżalam to miałam przedsmak tego co mnie czeka.Łóżka wygodne nie szeleszczące,można było po ludzku wysokość wyregulować lampka nocna na pilota coby dupy nie trza było podnosić no ogólnie eleganco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dobra ja też zmykam..zaraz laptop padnie a lenia mam i niechce mi sie schylać po kabelek żeby go podłączyć ☺️ 🤪 😁 😁 do jutra Babeczki 😘 😘

Ps. jutro wyruszam na poszukiwanie butów na moje balerony!!trzymajcie kciuki 🤪 🤪

ja trzymam,!!!!!! tez nie moge znalezc butow, zwlaszca z eja mam rozm 41 i kuzwa kajakow dalej nie dostane juz na opuchniete 41 i nosze same japońce juz

dobranoc:* 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Noo czasem mam wrazenie ze ten stres o ciaze i czy wsjo z maluskziem ok, to tylko taka minimalna zapowiedz tego jak sie czlowiek potem boi o swoje dziecko cale zycie, ze to taka mala szkola dopiero....


mnie właśnie ten fakt przeraża. Żeby tylko nie zwariować i nie stać się jakąś nadgorliwą mamuśką 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Noo czasem mam wrazenie ze ten stres o ciaze i czy wsjo z maluskziem ok, to tylko taka minimalna zapowiedz tego jak sie czlowiek potem boi o swoje dziecko cale zycie, ze to taka mala szkola dopiero....


mnie właśnie ten fakt przeraża. Żeby tylko nie zwariować i nie stać się jakąś nadgorliwą mamuśką 🤢

Wrzesniowki beda najlepszymi mamuskami pod sloncem 🙂(tym okropnym sloncem 😜 😜 😜hehe )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Noo czasem mam wrazenie ze ten stres o ciaze i czy wsjo z maluskziem ok, to tylko taka minimalna zapowiedz tego jak sie czlowiek potem boi o swoje dziecko cale zycie, ze to taka mala szkola dopiero....


mnie właśnie ten fakt przeraża. Żeby tylko nie zwariować i nie stać się jakąś nadgorliwą mamuśką 🤢

Wrzesniowki beda najlepszymi mamuskami pod sloncem 🙂(tym okropnym sloncem 😜 😜 😜hehe )


Luizka, a tak z ciekawości, Ty od zawsze nie lubisz słoneczka czy tylko teraz w ciąży tak Ci się porobiło????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
A u nas patologia i porodówka świeżo wyremontowane na cacy więc jak leżalam to miałam przedsmak tego co mnie czeka.Łóżka wygodne nie szeleszczące,można było po ludzku wysokość wyregulować lampka nocna na pilota coby dupy nie trza było podnosić no ogólnie eleganco 🙂


życ nie umierac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
szotka napisał(a):
A u nas patologia i porodówka świeżo wyremontowane na cacy więc jak leżalam to miałam przedsmak tego co mnie czeka.Łóżka wygodne nie szeleszczące,można było po ludzku wysokość wyregulować lampka nocna na pilota coby dupy nie trza było podnosić no ogólnie eleganco 🙂


życ nie umierac ...


pełen wypas. Mnie najbardziej przerażają te hamaki zamiast łóżek. Jak człowiek obolały to wstać z tego czegoś to prawdziwy wyczyn 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się! Oczywiście po wizycie u dżina spotkałam się z przyjaciółką i dopiero po 21.330 wróciłam do domu - jakby nie patrzeć 12 godzin zleciało 🙂
Miałam usg (hurra),ale nie wiem ile waży nasza pociecha, bo lekarz na nowym usg nie ma wgranego programu do pomiaru wagi 😞 Wiem że "nitka łącząca uszka" (nazwa na użytek własny, bo nie wiem jak to się fachowo nazywa) ma prawie 7 cm a kość udowa równe 7. Więcej nie dało się zmierzyć, bo jakoś tak się poskręcała że nic nie pokazała 😞 Przed badaniem nawcinała się płynu, bo w trakcie badania było wyraźnie widać pracę jelit.
The end 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej widze ze wszystkie mamuski spia 🙂 wczoraj tak zbytnio czasu nie mialam odebralam wyniki mocz wydaje sie byc ok a krew to tak srednio czegos za duzo czegos za malo ale nie chce na zapas sie zamartwiac jutro mam wizyte to sie dowiem co i jak 🙂 dzisiejszej nocy juz tak duszno mi nie bylo moge zaliczyc ja do udanych 🙂 ale i tak jeszcze sie przespie heh bo co tu robic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Dzięki dziewczyny ... może jutro mi się tez całośc spodoba , bo dzis to juz jestem jakas umęczona ... cięcie fajne ... ale moja gębusia jakaś taka jak nie moja heee jutro będzie lepiej
slicznie Karolka ,wloski super,a na twarzyczce wiadomo,ze troszku zmienione jestesmy hihi ...jak Twoje foto zobaczylam to w pierwszej chwili nie poznalam 🙂 a to dobry znak,bo bedziemy bogate 🤪 a nasze Skarby sa w brzusiu 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘
wygodnie Ci bydzie ,a Tobie dobrze w rudawych barwach 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Ja też się żegnam
GOSIA nie denerwuj się,jutro zadzwoń i się dopytaj 🙂
Brzuch mi się stawia znów.... 🤢
DOBRANOC KRÓLEWNY MOJE KOCHANE 😘 😘

Agatka macice cwicza! 🤪 Ja wczoraj wieczorem sie wykapalam,zrobilam frencza ,ale stopy se darowalam,bo takich skurczy dostalam,ze szok...bolesne i dosc czeste..brzuch jak kamien do tego ..dzwonilam do mojego ,to sie wystraszyl....ale wkoncu ustaly i nie byly regularne..zasnelam jak dziecie,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewczynkimam pytanie..jakie wymiary mają Wasze łóżeczka??długość szerokość a najbardziej interesuje mnie wysokość...
http://allegro.pl/lozeczko-kacper-szuflada-lolek-nowe-wzory-i1763228855.html ja mam to 🙂i mi sie jakie niskie wydaje....ale to juz chyba moje wizje jakies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
szotka napisał(a):
No więc moje ma jakieś 77 cm. tak normalnie a z płozami (bo mam bujane 🙂)to ok 83.
Dzięki za wsparcie.Swędzenie da się przeżyć jeżeli wiesz że to tylko ciebie dotyczy ale kiedy mnie uświadomili że może to się zakończyć nawet zgonem dzidzi to schizuję że nawet nie zauważę że coś sie dzieje bo tego nie da się zauważyć...
Moja mama gorzej przeżywa to wszystko niz ja więc z nią nie gadam żeby się gorzej nie denerwowała a mój nie za bardzo ogarnia co to może znaczyć(jak to chłop...)więc dobrze że tu moge trochę postrachać.


kurcze ulżyło mi bo ja kupiłam i moje ma 85 cm..i myślałam że to bardzo mało 😮 ja mam 176 cm wzrostu może dlatego takie niskie mi sie wydaje??

Kochana wszystko będzie dobrze,wiadomo,że łatwo Nam tu mówić bo to nie Nas dotyczy..ale najgorsze jest właśnie schizować a Dzidziulka też to czuje..MUSI BYĆ OK I BĘDZIE!!!!! 😘 😘 😘

Aneczko tos Ty wysoka lasencja!!!! 🤪specjalnie zmierzyc polazlam choc glodna jak diabli ... 😉 i OLi lozeczko ma 80cm do konca szczebli ,a po tych dwoch najwyzszych szczytach jakie 97cm... takze jak dla takiego karakana jak ja itak dobrze 😉
ide jesc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
idę się wyprysznicować i naoliwić po tych dzisiejszych basenach i opalaniu 😉
Smerfnie wygladasz 🤪 ajnie wyglada z przodu brzusio wyraznie widac ,ze Ala sobie na jednym boczku lezakuje 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/dscn0058ff.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9459/dscn0058ff.jpg[/IMG][/URL]
🤪 🤪 🤪 🤪pieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...