Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leginsik ma problemy z netem...nie bedzie Jej caly dzien i chce na bierzaco wiesci 😉
a snilo mi sie ze Leginsik i Mariolka i Aga i AsiaKr i jeszcze ktoras z Nas przyjechaly do mnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 sen jaki mily!!! 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny o 1 w nocy MadziaGrz ...pojechala do szpitala bo nie czula ruchow Oli...okazalo sie ze miala od poczatku ciazy nadcisnienie,nie leczone!!! 😲 😲 😲 😲-masakra... ,za moment bedzie miala cc!!!!
bedzie dzidzia !!! 🤪 🤪 🤪 🤪

KURDE JAK WYSŁAŁAM CI ASIEŃKO SMSA TAK STAŁ SIE CUD I MOGE ODPISYWAC NA POSTY 😮

3mam mooocno kciuki za dziewczyne,jupi..ale sie ciesze że już bedzie jedna mamusia w śród nas 🤪 a ci lekarze to jacys niepowazni,jak mozna przeoczyc z byt wysokie,nie mierzył jej co wizyte ?? bo nie rozumiem 🤨

hahahha! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja juz schizy łapie bo od wczoraj wieczorem Mateusz kiepsko kopie dobrze ze mam usg dzisiaj !!!!!!!!!!!!!

ja tak tez mam co jakis czas ,ale moja Ola lubi mi tak robic,wiec przywyklam 🙂Raz szleje bez konca,a raz slabiutko i niesmialo sie wierci raz na jakis czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja juz schizy łapie bo od wczoraj wieczorem Mateusz kiepsko kopie dobrze ze mam usg dzisiaj !!!!!!!!!!!!!

ja tak tez mam co jakis czas ,ale moja Ola lubi mi tak robic,wiec przywyklam 🙂Raz szleje bez konca,a raz slabiutko i niesmialo sie wierci raz na jakis czas 🙂


no ja mysle ze Mati tez tak waśnie sobie postanowil ze bedzie troszke grzeczniejszy .....oby tylko do 15.30 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
BĘDZIE DZIDZIA HURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

swoja droga co za lekatrz debil nie rozpoznał tak poważnego schorzenia???????????????/ 😮 😮

TRZYMAM KCIUKI ZA MADZIE I MALENSTWO


superrrrrrr ja tez 3mam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja mam w niedzielę usg 🙂 mój mężuś już przejęty narodzinami, bo dzisiaj się budził jak się przewracałam z boku na bok w nocy a że robię to jak emerytka to tylko się pytał czy wszystko ok, bo stękam...
😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 usmialam sie!
bidoki przejete,a my w duchu mamy łaszka z nich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 😘

Ale super nowinka!!!! 😁 JA RÓWNIEŻ TRZYMAM KCIUKI ZA MADZIE!!!


U mnie wszystko ok 🙂 zaraz jade do Wrocławia...i nie bede miała dostępu do neciora więc jak będą nowe wieści to prosze o smska!!!

Asiulka dziękuje za informejszyn jesteś KOFFFANAAA 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘

Ale super nowinka!!!! 😁 JA RÓWNIEŻ TRZYMAM KCIUKI ZA MADZIE!!!


U mnie wszystko ok 🙂 zaraz jade do Wrocławia...i nie bede miała dostępu do neciora więc jak będą nowe wieści to prosze o smska!!!

Asiulka dziękuje za informejszyn jesteś KOFFFANAAA 🙂 😘

"oj tam, oj tam" ☺️ 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Niewiem co tam Aga zrobila tej kucharce ,ale jak wczoraj nie chcieli Jej dac zbozowki to dzis ma dwie !!! 🤪 🤪 🤪 🤪



a ja wiem 🙂 zjebała ja że nie chce jej dać zbożówki bo ona stwierdzia ze cukier podnosi a Aga do niej że co kurwa inka podnosi a ta zdechła mortadela NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i dzisiaj dostała dwie kawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Niewiem co tam Aga zrobila tej kucharce ,ale jak wczoraj nie chcieli Jej dac zbozowki to dzis ma dwie !!! 🤪 🤪 🤪 🤪



a ja wiem 🙂 zjebała ja że nie chce jej dać zbożówki bo ona stwierdzia ze cukier podnosi a Aga do niej że co kurwa inka podnosi a ta zdechła mortadela NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
no i dzisiaj dostała dwie kawki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczyny o 1 w nocy MadziaGrz ...pojechala do szpitala bo nie czula ruchow Oli...okazalo sie ze miala od poczatku ciazy nadcisnienie,nie leczone!!! 😲 😲 😲 😲-masakra... ,za moment bedzie miala cc!!!!
bedzie dzidzia !!! 🤪 🤪 🤪 🤪


jeeej!! trzymam kciuki za to, zeby jej tam wszystko dobrze poszlo!! 😁
co to za lekarz, ktory nie rozpoznal nadcisnienia!!?!? 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jaaa pierwszaa dzidziunia bedzie, ale co za lekarz !!!!! mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki,
A ja sie oczywiscie nie wyspalam mam ochote na omleta z szynką serem i cebulką !! wczoraj zrobiłam ciasto krakersowe mmmm pycha a teraz wstawilam pranie małego wkońcu!!. A po za tym chyba miałam skurcz w nocy bo mnie bolało aż sie obudziłam teraz tez mnie cos pobolewa czy nospe w takim wypadku można wziąść jak boli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja juz schizy łapie bo od wczoraj wieczorem Mateusz kiepsko kopie dobrze ze mam usg dzisiaj !!!!!!!!!!!!!

ja tak tez mam co jakis czas ,ale moja Ola lubi mi tak robic,wiec przywyklam 🙂Raz szleje bez konca,a raz slabiutko i niesmialo sie wierci raz na jakis czas 🙂


moj sie caly czas rusza.. 😁 😁 w nocy ostatnio zaczal tylko spac 🤪 ale odkad spi w nocy to caly dzien towarzyszy mi przewracanie, kopanie, wyciaganie glowki etc etc 😁 😁 wiec ja bym sie bardzo zmartwila, jakbym nie poczula w ciagu jedej godziny chociaz kilku ruchow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja juz schizy łapie bo od wczoraj wieczorem Mateusz kiepsko kopie dobrze ze mam usg dzisiaj !!!!!!!!!!!!!

ja tak tez mam co jakis czas ,ale moja Ola lubi mi tak robic,wiec przywyklam 🙂Raz szleje bez konca,a raz slabiutko i niesmialo sie wierci raz na jakis czas 🙂


moj sie caly czas rusza.. 😁 😁 w nocy ostatnio zaczal tylko spac 🤪 ale odkad spi w nocy to caly dzien towarzyszy mi przewracanie, kopanie, wyciaganie glowki etc etc 😁 😁 wiec ja bym sie bardzo zmartwila, jakbym nie poczula w ciagu jedej godziny chociaz kilku ruchow 😜

Mój ksiąze ze mną spi cała noc no czsami czkawki dostanie albo mu nie wygodnie to się powyciąga a teraz dopiero się budzi , czasami ma takie dni że jest leniem a czasami daje czadu cały dzień ale tez sie martwie jak sie mało rusza no ale cóż najwidoczniej taka jego uroda i kaprys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A podczytalam a co 🙂

Smerfetka i Ania- heh no ja mowilam ze to ja jestem odmiencem cos mi sie kuzwa poprzestawialo i od jakis 3 lat wogole nie mam tolerancji na temperatury, i przyznaje ze to jest masakra, my od pn mamy non stop 30 st w cieniu i jestem u kresu sil, non stop mokra do tego a po kapaniu to jest kwestia 15 minut:// i tez od nowa.. naprawde dokuczliwe i ledwo zyje.
Anulcia- gratuluje!!!!! dobrze zrobilas biorac wiekszy nr, bo moze byc roznie z puchnieciem , najwazniejsze ze sie udało!
Co do macierzynskiego, ja wlasnie tez tak na tym zusie czytalam ale z podziekowaniem i pocalowaniem w reke przyjme 4 tyg dodatkowe zamiast - wczoraj rozmawialam z kadrowa sama mowila ze musi podczytac i sie dowiedziec zdecydowanie jak to jest bo nie ma pewnosci
Maga- rewelacyjne wiesci- wiecie na czym stoicie, super!! chyba ze maly Antos jeszcze wczesniej cie zaskoczy, to by bylo hehe: 🙂
Ja nakladki na sutki kupilam juz dawno bo : podobno sie przydają jak bolą, natomiast w SR odradzali bo dziecko zle ssie, i badz tu madry
U nas wymagają 5 szt podkladow na lozko bo bida


hehe no to by bylo jakby mnie zaskoczyl urwis 😁 🤪
ja tez dawno kupilam nakladki na sutki, bo wizja zmasakrowanych tymi malymi dziaselkami troche mnie przeraza 😁 😁 ale wiem, ze w szpitalu nie pozwalaja ich uzywach podobno 😜 tzn krzywo patrza na to 😁
podklady u nas tez do sn obowiazkowe 5szt, ja mam tylko 1, bo kiedys tam kupilam i nie wiem w sumie cyz musze reszte tez dokupywac hm 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja juz schizy łapie bo od wczoraj wieczorem Mateusz kiepsko kopie dobrze ze mam usg dzisiaj !!!!!!!!!!!!!

ja tak tez mam co jakis czas ,ale moja Ola lubi mi tak robic,wiec przywyklam 🙂Raz szleje bez konca,a raz slabiutko i niesmialo sie wierci raz na jakis czas 🙂


moj sie caly czas rusza.. 😁 😁 w nocy ostatnio zaczal tylko spac 🤪 ale odkad spi w nocy to caly dzien towarzyszy mi przewracanie, kopanie, wyciaganie glowki etc etc 😁 😁 wiec ja bym sie bardzo zmartwila, jakbym nie poczula w ciagu jedej godziny chociaz kilku ruchow 😜

Mój ksiąze ze mną spi cała noc no czsami czkawki dostanie albo mu nie wygodnie to się powyciąga a teraz dopiero się budzi , czasami ma takie dni że jest leniem a czasami daje czadu cały dzień ale tez sie martwie jak sie mało rusza no ale cóż najwidoczniej taka jego uroda i kaprys


hehe no jasne 😉 kazdy ma swoj temperament 😁 moj po prostu bedzie urwisem 🤪 🤪 od ok 17tc czuje juz MOCNO ruchy 😁 😁 a to 1 ciaza 😜 od 18 bylo je nawet widac- takie pukniecia 😁 wiec po prostu siłacz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Jupi 🤪 będzie pierwsze maleństwo 🙃 😁 super !
ale lekarz ja pierdziu... 😮 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 jak można nadciśnienia nie wykryć 🤢 🤢 😮 ? dobrze że Madziara pojechała na tą izbę ... Czekamy na wieści 🙂

Ja po nocy opuchnięta jak bania ... nogi jak serdelki eh... masakra , wogóle taka duchota jest że się spać nie dało buuuu mam dość tych upałów.
Dzięki Asia za sms 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...