Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
ale mam dziś zje...ny dzień tylko chodze i rycze...
a czego Ty ryczysz ???przecie to nie zakonczenie roku szkolnego(z czerwonym paskiem na dupencji) ino poczatkowe luzy!!! 😉 🤪


aaa mój mnie tak wkurwiiił za przeproszeniem że chyba go zabije dziisaj jak przyjedzie z pracy... i bedzie na tvnie cieżarna kobieta zabiła swojego niedoszłego męza wałkiem
hahahha a kto jak nie chlop potrafi czlowieka tak..."pobudzic"-az sie czuje ze sie zyje ! 😎
a co zmalowal?


bardzo głupia sprawa.. bo on jutro jedzie do siebie do domu to jest ponad 300 w jedna strone no ale ja pow ze nie pojade bo nie mam zamiaru rodzic w lesie jak mnie złapie, wiec on oczywiscie znał moje zdanie na ten temat zaproponował mojej przyjaciółce zeby znim pojechała!!!!!! znał moje zdanie ze sie nie zgadzxam bo nie i koniec, oczywiscie nikt sie ,mnie nie zapytał o zdanie !!!! co ja o tym sądze , od wczoraj mam wojne z nim noi masakra
a po co mu na droge Twoja przyjaciolka ?ze tak spytam... 🤔

wogole nie rozumiem twojego chlopa? nie znamy przeciez dnia ani godziny kiedy mozemy zaczac rodzic,on cie zostawia i wyjezdza do mamusi w dodatku z przyjaciolka ? ona tez chyba powinna sie puknac w leb ze tak nie wypada

nigdy w zyciu bym nie pojechala z typem swojej kolezanki na wweekend !!! jestem załamana .. jeszcze nikt mnie o to nie pytał łukasz znał moje zdanie na ten temat a i tak sie zapytał no super
powiem tylko tyle ,ze "ładnie" to nie wyglada...
do przyjazni chyba dluga droga skoro sie nie liczy z Twoja osoba ,a maz tez jakby ogłupiał-sorry ale ma kobiete "na rozsypce",a zawija dupe w trok z Jej "przyjaciolka"...zamiast czuwac przy Was ...

ehhh jest mi cholernie przykro ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna a pogadaj z Nim szczerze...mysle ,ze rozmowa w cztery oczy tylko moze tu zaradzic...
a jak nie to faktycznie tylko walek ,albo patelnia... 🤨


ile to mozna gadać słuchaj jezeli nie rozumie ja mu caly czas o tym wałkowałam ... najwidoczniej ma mnie w dupie albo jest juz tak pewny ze jak bedzie mial ze mna dziecko to moze sobie na wszystko pozwolić o nie nie.... poczekam aż wróci ... pogadam ostatni raz jezeli nie zrozumie to ja nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Czarnulke nic nie ruszyło po tym żelu,lezy i czeka nie wiedząc na co. Ciąć jej nie chca bo bedzie miała brzydka rane i sie martwią. Adze juz nerwy puszczają,płacze i ich wyzywa

boże to lepiej niech dziewczyna się martwi i denerwuje ta naszaa polska służba zdrowia!!! ja chyba bym wolałabym miec brzydką rane niż siedzieć i nic nie wiedzieć i mieć swoja dzidize juz przy sobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
to która piecze sernik? czy jabłecznik? poproszę z dedykacją dla mnie 🙂

ja tez mam schizę od rana, mały sie bardzo mało rusza w porównaniu z tym co wczoraj wyczyniał to dzis jest masakra, no i wkurza mnie ze od dwóch tygoni miałam skurcze a od wczoraj nic i pzreczyszczanie tez mi przeszło 😠 😠 😠 😠

Mi też wszystkie skurcze, które miałam przeszły....no nic pozostaje tylko czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Czarnulke nic nie ruszyło po tym żelu,lezy i czeka nie wiedząc na co. Ciąć jej nie chca bo bedzie miała brzydka rane i sie martwią. Adze juz nerwy puszczają,płacze i ich wyzywa


Ci lekarze są pojebani!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 Wczoraj wielce miała rodzić i to szybko, bo coś tam się działo. A teraz nagle raną się martwią!! Niech ją tną do cholery jasnej!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

Laski, czy któraś urodziła? na chwilkę wpadłam a ni chcę mieć zaleglości w tabelce 😜


Niee 🤢


aha, no to czekamy dalej na wrzesniowe bobaski

buźka, mykam

Czekamy czekamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Czarnulke nic nie ruszyło po tym żelu,lezy i czeka nie wiedząc na co. Ciąć jej nie chca bo bedzie miała brzydka rane i sie martwią. Adze juz nerwy puszczają,płacze i ich wyzywa

Boze Drogi...co Ona musi czuc..niewiadoma jedna .. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny! Jestem tzw. cichym czytaczem tego forum zbyt dużo się nie udzielałam. Termin mam na 23.09 będzie chłopczyk imię jest jeszcze kwestią sporu. Dolegliwości mam jak większość (czyt. emerytka). Mam jednak problem. Wczoraj na usg mój gin zauważył że Maluch jest owinięty pępowiną wokół szyi. Kazał się nie martwić gdyż mam planowaną cesarkę na 14,09 a zaciśnięcie pępowiny zazwyczaj następuje podczas parcia. Jednak jak każda mądra mamusia odpaliłam internet i zaczęłam czytać nt. owinięcia pępowiną. Jestem przerażona - jest to jedne z czynników mogacych spowodować uduszenie malucha. Mam tylko nadzieję że mój gin. nie zbagatelizował sprawy i dokładnie wszystko sprawdził. Sprawdzał Wam Dziewczyny podczas przepływów gdzie znajduje się pępowina?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
asia2011 napisał(a):
to która piecze sernik? czy jabłecznik? poproszę z dedykacją dla mnie 🙂

ja tez mam schizę od rana, mały sie bardzo mało rusza w porównaniu z tym co wczoraj wyczyniał to dzis jest masakra, no i wkurza mnie ze od dwóch tygoni miałam skurcze a od wczoraj nic i pzreczyszczanie tez mi przeszło 😠 😠 😠 😠

Mi też wszystkie skurcze, które miałam przeszły....no nic pozostaje tylko czekać 🙂

u mnie to samo..zero skurczy na ktg..kurde a byly wczesniej jakies ..teraz nic ..o ...kurde nic! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Czarnulke nic nie ruszyło po tym żelu,lezy i czeka nie wiedząc na co. Ciąć jej nie chca bo bedzie miała brzydka rane i sie martwią. Adze juz nerwy puszczają,płacze i ich wyzywa

Boze Drogi...co Ona musi czuc..niewiadoma jedna .. 😞 😞 😞

ja nie mam po prostu pytań 😮 jak by im pewnie posmarowała to by inaczej spiewali,pewnie dziecko juz by miala dawno na swiecie a tk to sie modla nad nia jakby to miało wywołac skurcze ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
asia2011 napisał(a):
to która piecze sernik? czy jabłecznik? poproszę z dedykacją dla mnie 🙂

ja tez mam schizę od rana, mały sie bardzo mało rusza w porównaniu z tym co wczoraj wyczyniał to dzis jest masakra, no i wkurza mnie ze od dwóch tygoni miałam skurcze a od wczoraj nic i pzreczyszczanie tez mi przeszło 😠 😠 😠 😠

Mi też wszystkie skurcze, które miałam przeszły....no nic pozostaje tylko czekać 🙂

u mnie to samo..zero skurczy na ktg..kurde a byly wczesniej jakies ..teraz nic ..o ...kurde nic! 😠

ja jeszcze nie miałam ktg,chyba teraz sie bedzie ze mna na nie umawiac ale skurcze juz czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
ide się połoze bo z tych nerwów boli mnie brzuch ... 😞

no idz sie poloz i ochlon..jak wroci to stanowczo i krotko,bo to przeciez nie jest normalne ...a w Twoim stanie to juz wogole nie do pomyslenia... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o Agę Czarną to tak się składa że jestem z miejscowości oddalonej o 50 km od olsztyna i bardzo dobrze znam tamtejszą służbę zdrowia. Jak ni chodzisz prywatnie do gina to w szpitalu robią na tobie eksperymenty. Może urodzi a może nie. C o to za argument w ogóle z tą brzydką blizną skoro tu chodzi o dobro Naszych Kruszynek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingae napisał(a):
Jeżeli chodzi o Agę Czarną to tak się składa że jestem z miejscowości oddalonej o 50 km od olsztyna i bardzo dobrze znam tamtejszą służbę zdrowia. Jak ni chodzisz prywatnie do gina to w szpitalu robią na tobie eksperymenty. Może urodzi a może nie. C o to za argument w ogóle z tą brzydką blizną skoro tu chodzi o dobro Naszych Kruszynek
witaj Kingo 🙂milo ze zajrzalas
jesli chodzi o pepowine nic mi lekarz nie wspominal,wiec chyba jest ok ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingae napisał(a):
Hej Dziewczyny! Jestem tzw. cichym czytaczem tego forum zbyt dużo się nie udzielałam. Termin mam na 23.09 będzie chłopczyk imię jest jeszcze kwestią sporu. Dolegliwości mam jak większość (czyt. emerytka). Mam jednak problem. Wczoraj na usg mój gin zauważył że Maluch jest owinięty pępowiną wokół szyi. Kazał się nie martwić gdyż mam planowaną cesarkę na 14,09 a zaciśnięcie pępowiny zazwyczaj następuje podczas parcia. Jednak jak każda mądra mamusia odpaliłam internet i zaczęłam czytać nt. owinięcia pępowiną. Jestem przerażona - jest to jedne z czynników mogacych spowodować uduszenie malucha. Mam tylko nadzieję że mój gin. nie zbagatelizował sprawy i dokładnie wszystko sprawdził. Sprawdzał Wam Dziewczyny podczas przepływów gdzie znajduje się pępowina?

Hmmmm, zdaje mi się, że lekarz krzywdy nie dałby zrobić Twojemu bobaskowi.Pewnie tak to jest, że póki jest w brzuszku to wszystko jest oki i lekarz o tym wie. I nie czytaj tych bzdur w internecie....ja zawsze sie naczytam i zawsze wszystko wydaje mi się że do mnie pasuje 🙂 Głowa do góry 🙂 🙂 🙂
A co do przepływów to mi sprawdzał i pępowinka jest prawidłowo ułożona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
asia2011 napisał(a):
to która piecze sernik? czy jabłecznik? poproszę z dedykacją dla mnie 🙂

ja tez mam schizę od rana, mały sie bardzo mało rusza w porównaniu z tym co wczoraj wyczyniał to dzis jest masakra, no i wkurza mnie ze od dwóch tygoni miałam skurcze a od wczoraj nic i pzreczyszczanie tez mi przeszło 😠 😠 😠 😠

Mi też wszystkie skurcze, które miałam przeszły....no nic pozostaje tylko czekać 🙂

u mnie to samo..zero skurczy na ktg..kurde a byly wczesniej jakies ..teraz nic ..o ...kurde nic! 😠

ja jeszcze nie miałam ktg,chyba teraz sie bedzie ze mna na nie umawiac ale skurcze juz czuje

Ja miałam skurcze od jakiegoś tygodnia, teraz we wtorek na ktg były 2 ( z czego jednego nie czułam nawet)....po czym teraz przeszły całkiem.... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kingae napisał(a):
Hej Dziewczyny! Jestem tzw. cichym czytaczem tego forum zbyt dużo się nie udzielałam. Termin mam na 23.09 będzie chłopczyk imię jest jeszcze kwestią sporu. Dolegliwości mam jak większość (czyt. emerytka). Mam jednak problem. Wczoraj na usg mój gin zauważył że Maluch jest owinięty pępowiną wokół szyi. Kazał się nie martwić gdyż mam planowaną cesarkę na 14,09 a zaciśnięcie pępowiny zazwyczaj następuje podczas parcia. Jednak jak każda mądra mamusia odpaliłam internet i zaczęłam czytać nt. owinięcia pępowiną. Jestem przerażona - jest to jedne z czynników mogacych spowodować uduszenie malucha. Mam tylko nadzieję że mój gin. nie zbagatelizował sprawy i dokładnie wszystko sprawdził. Sprawdzał Wam Dziewczyny podczas przepływów gdzie znajduje się pępowina?


ja sie tego panicznie boję ja sie urodziłam z pępowiną owiniętą i sina jak śliwka więc mam schizę, ale, zaden lekarz nic nie mówi na ten temat mam nadzieję ze powiedzieli by mi jakby cos tam zobaczyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka pisala,ze jest po badanku ,pozamykana na 4 spusty,Wojciechu ma 3.200kg 🤪,ma za wiele wod-22....po niedzieli maja porod wywolywac,jak sie uda to ok ,a jak nie to dop.cc..
No i lezy na sali razem z Gusią-a nawet tuz obok siebie ! 🤪 tez Ja bidna trzymaja jeszcze w 2paku i czekaja na rozwoj akcji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...