Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kobitki 😘 😘 😘 widzę że skład ten sam 😜 naprawdę nie wiem na co czekacie 😉 Kochane przecież Was zima zastanie z brzuszkami 🙂 twarde sztuki 😁
My po nocy ok , o 23 pokazała się mega kupa 🤪 herbatka i masaże zdziałały to "cudo".
Dziś wizyta u lekarza ogólnego popołudniu a jutro u ortopedy 😞 i pewnie gipsy ... ajć strasznie się denerwuję ... 🤢

No toś nas pocieszyla hehe 🙂 a mys sobie lubimy bardzo byc w ciazy, zwlaszcza ten przyjemny 9 m-c 😁 😁
Gratuluje mega kupencji 🙂
Spokojnie Asiu jak mus to mus, przywykniecie na jakis czas a to wam szybciutko zleci i zpaomnicie ze wogole mialo miejsce..


wiem... pociesza mnie to że jest malutki i szybko się przyzwyczai ... ale wiesz sam fakt że musi je mieć , zobaczymy zreszta jutro co powiedzą 🤢 póki co mam mega nerwa 🤢


Asia cos mnie ominelo pewnie, bo nie doczytalam.. co jest z Tymonkiem, ze musi to miec?


zrobił nam niespodziankę przy porodzie i urodził sie z zakrzywionymi stópkami ,miał za mało miejsca w macicy i tak był ułożony w brzuchu .Jutro mamy wizytę u najlepszego ortopedy w małopolsce i zadecyduję co z tym robić . Najprawdopodobniej będzie miał gipsy prostujące a potem zabieg nacinania pięt achillesa , wszystko będę widziała jutro ....

wiesz co,kolega mojej siostry (ma 12 lat) też tak miał ze stópkami i to samo jemu zrobili,teraz smiga chłopak za piłką 🙂 wszystko bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ooo wlasnie dostałam skurczu,a dopiero jedno okno umyte 🤪


hehe to tak szybko działa ? 😁 kurde ide się wykąpie i też zaczne myć szyby , żeby nie było , na porodówce tez trzeba jakos wyglądać 😉 😁

a ja mojego chłopa od dwóch dni prosze żeby mi ogolił nogi bo sama za chiny nie dam rady,dzisiaj juz stanowczo go biore za łeb i bedzie mi orał giery 😁


ja ogólnie stwierdziłam że nie proszę starego o żadne golenie. jak patrze na jego twarz , po tym jak sam się goli, to aż strach pomyśleć ile krwi by było jakby się wziął za moją katarzyne ... normalnie wyglądałabym chyba jakbym z ubojni wyszła 😁
no a dziś muszę , ogarnąć i ją i nogi i głowę umyć ... tylko coś się do łazienki rozpędzić nie mogę ... jeszcze poczekam tak do 11 😁 może mi się zachce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam muszę się przyznać ,że nie mogę się powstrzymać żeby tutaj nie zaglądnąć 😉 CUDNE MACIE DZIECIĄTECZKA 😘Jestem ciekawa która z Was urodzi 18 .09 ,mój synek tego dnia skończy roczek 🤪 🤪 No dobra niezaśmiecam Wam już tutaj stron JESZCZE RAZ GRATULUJE WSZYSTKIM MAMUSIOM A TYM CO SĄ PRZED PORODAMI SZYBKIEGO BEZPROBLEMOWEGO PORODU 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘

Dziewczyny mam pytanie..odczuwacie takie kłucia-szczypanie w kaśce??

z bólem stwierdzam,że tak



Mnie to męczy od rana...dodatkowo Mała daje popalić jak nigdy...nie wiem co mam robić..czy iść gdzieś do lekarza..czy wstrzymać sie do jutra,bo jutro mam wizyte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ooo wlasnie dostałam skurczu,a dopiero jedno okno umyte 🤪


hehe to tak szybko działa ? 😁 kurde ide się wykąpie i też zaczne myć szyby , żeby nie było , na porodówce tez trzeba jakos wyglądać 😉 😁

a ja mojego chłopa od dwóch dni prosze żeby mi ogolił nogi bo sama za chiny nie dam rady,dzisiaj juz stanowczo go biore za łeb i bedzie mi orał giery 😁


ja ogólnie stwierdziłam że nie proszę starego o żadne golenie. jak patrze na jego twarz , po tym jak sam się goli, to aż strach pomyśleć ile krwi by było jakby się wziął za moją katarzyne ... normalnie wyglądałabym chyba jakbym z ubojni wyszła 😁
no a dziś muszę , ogarnąć i ją i nogi i głowę umyć ... tylko coś się do łazienki rozpędzić nie mogę ... jeszcze poczekam tak do 11 😁 może mi się zachce 😁

no jak masz im na porodówce pokazać pokancerowaną kukułke to lepiej samemu sie pomeczyć,ja na ślepo jakoś daje rade 😁 mi jeszcze pozostał zabieg wyregulowania brwi 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘

Dziewczyny mam pytanie..odczuwacie takie kłucia-szczypanie w kaśce??

z bólem stwierdzam,że tak



Mnie to męczy od rana...dodatkowo Mała daje popalić jak nigdy...nie wiem co mam robić..czy iść gdzieś do lekarza..czy wstrzymać sie do jutra,bo jutro mam wizyte...

ej jak dokazuje to sie tylko cieszyć 🙂 🙂 moja sie zrobiła leniwa i prostuje tylko nóżki i sie bezczelnie na mnie wypina dupcią 🙃
ja jeszcze tak mam ze jak sie wycieram i stane na prawej nodze to czuje przeszywające kłucie w katarzynie ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kobitki 😘 😘 😘 widzę że skład ten sam 😜 naprawdę nie wiem na co czekacie 😉 Kochane przecież Was zima zastanie z brzuszkami 🙂 twarde sztuki 😁
My po nocy ok , o 23 pokazała się mega kupa 🤪 herbatka i masaże zdziałały to "cudo".
Dziś wizyta u lekarza ogólnego popołudniu a jutro u ortopedy 😞 i pewnie gipsy ... ajć strasznie się denerwuję ... 🤢

No toś nas pocieszyla hehe 🙂 a mys sobie lubimy bardzo byc w ciazy, zwlaszcza ten przyjemny 9 m-c 😁 😁
Gratuluje mega kupencji 🙂
Spokojnie Asiu jak mus to mus, przywykniecie na jakis czas a to wam szybciutko zleci i zpaomnicie ze wogole mialo miejsce..


wiem... pociesza mnie to że jest malutki i szybko się przyzwyczai ... ale wiesz sam fakt że musi je mieć , zobaczymy zreszta jutro co powiedzą 🤢 póki co mam mega nerwa 🤢


Asia cos mnie ominelo pewnie, bo nie doczytalam.. co jest z Tymonkiem, ze musi to miec?


zrobił nam niespodziankę przy porodzie i urodził sie z zakrzywionymi stópkami ,miał za mało miejsca w macicy i tak był ułożony w brzuchu .Jutro mamy wizytę u najlepszego ortopedy w małopolsce i zadecyduję co z tym robić . Najprawdopodobniej będzie miał gipsy prostujące a potem zabieg nacinania pięt achillesa , wszystko będę widziała jutro ....

wiesz co,kolega mojej siostry (ma 12 lat) też tak miał ze stópkami i to samo jemu zrobili,teraz smiga chłopak za piłką 🙂 wszystko bedzie dobrze.


wiem że to wszystko do wyleczenia ale serce mi pęka jak sobię pomyślę że będzie unieruchomiony i do tego ten zabieg 🤢 😞 no nic... wszystko okaże się jutro . Jedyne pocieszenie że może to potrwać tylko 2 m-ce ale też się nie nakręcam bo każde dziecko jest inne i potrzebuje mniej lub więcej czasu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


antos tez sie prezy tylko piers mu pomaga.. a ten rumianek u Was dziala?


ja mam herbatkę hipp rumiankową i pomogła , do tego masuję mu brzyszek , kładę na brzuszku i wczoraj puściło ale dziś widzę że zaczyna się ten sam problem ... będę u ogólnego dziś to pogadam co jest grane ... może mleko mu nie podeszło 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


antos tez sie prezy tylko piers mu pomaga.. a ten rumianek u Was dziala?


ja mam herbatkę hipp rumiankową i pomogła , do tego masuję mu brzyszek , kładę na brzuszku i wczoraj puściło ale dziś widzę że zaczyna się ten sam problem ... będę u ogólnego dziś to pogadam co jest grane ... może mleko mu nie podeszło 🤨 🤔


no ja tez.. podaje nawet esputicon 1 kropelke za rada poloznej.. ale ona mowi, ze uklad pokarmowy nie jest jeszcze wyksztalcoy i tak moze byc po protu.. przywykac trzeba podobno.. ale jak to zaakceptowac 😁?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Info od Martusi 22

Ma problemy z netem i nie może do nas zajrzeć....ale pozdrawia wszystkie 🙂 Mały ma już 8 dni, ładnie śpi w nocy,na razie jest Aniołkiem 🙂 grzeczniutkim 🙂
Chciała fotkę wysłać, ale mój tel niestety mmsów nie przyjmuje, więc musimy poczekać aż sama się pojawi i wrzuci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Kobitki 😘 😘 😘 widzę że skład ten sam 😜 naprawdę nie wiem na co czekacie 😉 Kochane przecież Was zima zastanie z brzuszkami 🙂 twarde sztuki 😁
My po nocy ok , o 23 pokazała się mega kupa 🤪 herbatka i masaże zdziałały to "cudo".
Dziś wizyta u lekarza ogólnego popołudniu a jutro u ortopedy 😞 i pewnie gipsy ... ajć strasznie się denerwuję ... 🤢

No toś nas pocieszyla hehe 🙂 a mys sobie lubimy bardzo byc w ciazy, zwlaszcza ten przyjemny 9 m-c 😁 😁
Gratuluje mega kupencji 🙂
Spokojnie Asiu jak mus to mus, przywykniecie na jakis czas a to wam szybciutko zleci i zpaomnicie ze wogole mialo miejsce..


wiem... pociesza mnie to że jest malutki i szybko się przyzwyczai ... ale wiesz sam fakt że musi je mieć , zobaczymy zreszta jutro co powiedzą 🤢 póki co mam mega nerwa 🤢


Asia cos mnie ominelo pewnie, bo nie doczytalam.. co jest z Tymonkiem, ze musi to miec?


zrobił nam niespodziankę przy porodzie i urodził sie z zakrzywionymi stópkami ,miał za mało miejsca w macicy i tak był ułożony w brzuchu .Jutro mamy wizytę u najlepszego ortopedy w małopolsce i zadecyduję co z tym robić . Najprawdopodobniej będzie miał gipsy prostujące a potem zabieg nacinania pięt achillesa , wszystko będę widziała jutro ....

wiesz co,kolega mojej siostry (ma 12 lat) też tak miał ze stópkami i to samo jemu zrobili,teraz smiga chłopak za piłką 🙂 wszystko bedzie dobrze.


wiem że to wszystko do wyleczenia ale serce mi pęka jak sobię pomyślę że będzie unieruchomiony i do tego ten zabieg 🤢 😞 no nic... wszystko okaże się jutro . Jedyne pocieszenie że może to potrwać tylko 2 m-ce ale też się nie nakręcam bo każde dziecko jest inne i potrzebuje mniej lub więcej czasu .


Asiulka wszystko będzie dobrze, wszystkie ciotki wrześniowe trzymają kciuki 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i kolejny gośc chciał zawitać w moje progi,znajoma która mi praktyczbie codziennie truje i by non stop do mnie wpadała na pogaduchy a ze mnie towarzysz do rozmów marny,poza tym standardowo by mi prawiła rady 😮 wiec ładnie odpisałam ze nie mam ochoty kogokolwiek gościć. ja nie wiem ale jak moja przyjaciolka byla juz na finiszu to nie zjezdzalismy sie do niej bo chyba to jest normalne ze dziewczyna chce teraz spokoju,jakiegos wyciszenia..jednym moze pomagaja rozmowy i chcetnie goszcza ja niespecjalnie mam ochote,wole miec swiety spokoj 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


jak często Ci robi kupę ?


To zależy, czasem 4 razy dziennie, a czasem raz i to z pomocą. Ale ciągle puszcza bąki, a niektóre to są, że tak powiem, dość wonne 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


antos tez sie prezy tylko piers mu pomaga.. a ten rumianek u Was dziala?


Kochana, nie wiem jeszcze, mam zamiar dziś przetestować, a efekty na pewno opiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


antos tez sie prezy tylko piers mu pomaga.. a ten rumianek u Was dziala?


Kochana, nie wiem jeszcze, mam zamiar dziś przetestować, a efekty na pewno opiszę.


to daj znac konieczie, bo ja juz nie wiem jak ulzyc mojemu synkowi inaczej niz cyckiem 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


antos tez sie prezy tylko piers mu pomaga.. a ten rumianek u Was dziala?


ja mam herbatkę hipp rumiankową i pomogła , do tego masuję mu brzyszek , kładę na brzuszku i wczoraj puściło ale dziś widzę że zaczyna się ten sam problem ... będę u ogólnego dziś to pogadam co jest grane ... może mleko mu nie podeszło 🤨 🤔


no ja tez.. podaje nawet esputicon 1 kropelke za rada poloznej.. ale ona mowi, ze uklad pokarmowy nie jest jeszcze wyksztalcoy i tak moze byc po protu.. przywykac trzeba podobno.. ale jak to zaakceptowac 😁?


No właśnie, od tego stękania i wicia serce mi się ściska 🤢 Mojemu też cyc pomaga, ale ileż można!!! Jak jest wybudzony, to ciągle szuka cyca, a jak śpi, to dobudzić się go na jedzenie nie mogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...