Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
a tak w ogole to cześć czołem mały własnie zasnąl po obfitym posiłku biedak padl 😁 wiec mam chwilke czasu 🙂
co u Was? czy ktoras rodzi?
jak tam u Ciebie Agatka??


u mnie dziś mija 3 termin...i dupa....ide zaraz z psem do lasu (bo mycie okien i inne tego typu rzeczy nie działają).
Jak nie urodzę to w piątek do gina na mam nadzieję, ostateczne starcie 🙂 Niech robi co chce-mi już wszystko jedno, chcę urodzić i koniec.


trzymam kciuki 🙂
znam ten bol lezalam 2 tyg w szpitalu i na obchodzie codziennie ordynator po obejrzeniu moich wynikow mowil czekamy na porod tylko te slowa zapamietam na dlugo 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):

to ja mam takich dwoch pseldo znajomych co jak sie dowiedzieli ze bierzemy slub oni tez szybko zaczeli planowac wielkie przygotowania na czerwiec nastepny rok 😁 za pewne jak sie dowiedzieli o mojej ciazy ona by go szybko do lozka zaciagnela co by nie byc gorsza ale on taki glupi nie jest wiec mu wala nie wywinie.

napisałam do niej aby sie nie obraziła ale nie mam ochoty kogokolwiek goscic,ona zas wychodzi z zalozenia ze tym bardziej powinnam z nia pogadac co by tyle nie myslec,qrwa to chyba normalne ze teraz czlowiek intensywnie myśli o porodzie,przygotowuje sie mentalnie do wysiłku,tego całego zdażenia prócz tego moje myśli są wyłaczone. tak czy siak po smse teraz bombarduje mnie nawałem informacji jak powinny wyglądać skurcze,kiedy jechać do szpitala itp itd,normalnie nie ogarniam tego 😮


a ona już ma jakieś dzieci ?

taaa półtora roczne,wychowane na książkach


hehe to powiedz jej że też czytałaś te książki gdzie pisali o skurczach 😁

teraz mi zadzwoniła i gadała o wywołaniu porodu,że mam do tego prawo..zebym olala swojego lekarza,zebym zagadala z polozna nazwisko mi podala numer tez chciala mi dac raaaany no i jak tu sie nie wkurzyć 😮

Boże , co ją to obchodzi :/ z tego co zdążyłam zauważyć przez te wszystkie miesiące to Ty jesteś osobą która doskonale wie co ma robic i do czego ma prawo.
NIENAWIDZE takich osob co sie wszędzie wpieprzają :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Info od Asi ZG

Ma rozwarcie na 1,5 cm, brakuje tylko skurczy,glówka jest nisko,więc w kazdej chwili może się coś zacząć. Do piątku ma zwolnienie, jutro ktg. I będzie tu ok 13 🙂

suuuuuuper !!!! 🤪 🙃 🙂 🙂


świetnie 🙂 mam nadzieję że się ruszy u niej 😉
u mnie w sumie taka sama sytuacja już od początku września ... tylko skurczy nie ma :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):

to ja mam takich dwoch pseldo znajomych co jak sie dowiedzieli ze bierzemy slub oni tez szybko zaczeli planowac wielkie przygotowania na czerwiec nastepny rok 😁 za pewne jak sie dowiedzieli o mojej ciazy ona by go szybko do lozka zaciagnela co by nie byc gorsza ale on taki glupi nie jest wiec mu wala nie wywinie.

napisałam do niej aby sie nie obraziła ale nie mam ochoty kogokolwiek goscic,ona zas wychodzi z zalozenia ze tym bardziej powinnam z nia pogadac co by tyle nie myslec,qrwa to chyba normalne ze teraz czlowiek intensywnie myśli o porodzie,przygotowuje sie mentalnie do wysiłku,tego całego zdażenia prócz tego moje myśli są wyłaczone. tak czy siak po smse teraz bombarduje mnie nawałem informacji jak powinny wyglądać skurcze,kiedy jechać do szpitala itp itd,normalnie nie ogarniam tego 😮


a ona już ma jakieś dzieci ?

taaa półtora roczne,wychowane na książkach


hehe to powiedz jej że też czytałaś te książki gdzie pisali o skurczach 😁

teraz mi zadzwoniła i gadała o wywołaniu porodu,że mam do tego prawo..zebym olala swojego lekarza,zebym zagadala z polozna nazwisko mi podala numer tez chciala mi dac raaaany no i jak tu sie nie wkurzyć 😮

Boże , co ją to obchodzi :/ z tego co zdążyłam zauważyć przez te wszystkie miesiące to Ty jesteś osobą która doskonale wie co ma robic i do czego ma prawo.
NIENAWIDZE takich osob co sie wszędzie wpieprzają :/

gdybym miala taka potrzebe to bym sie zwrocila o pomoc,ale sama sobie swietnie radze...od czego są google. tez nie lubie,wpienia mnie to bo wkoncu po swojemu bede wycjowywac SWOJE dziecko qrwa !! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
no i kolejny gośc chciał zawitać w moje progi,znajoma która mi praktyczbie codziennie truje i by non stop do mnie wpadała na pogaduchy a ze mnie towarzysz do rozmów marny,poza tym standardowo by mi prawiła rady 😮 wiec ładnie odpisałam ze nie mam ochoty kogokolwiek gościć. ja nie wiem ale jak moja przyjaciolka byla juz na finiszu to nie zjezdzalismy sie do niej bo chyba to jest normalne ze dziewczyna chce teraz spokoju,jakiegos wyciszenia..jednym moze pomagaja rozmowy i chcetnie goszcza ja niespecjalnie mam ochote,wole miec swiety spokoj 🤔

Jesu nie wspominaj.. ja to juz sama zaproponowalam przyjscie na pogaduchy bo przez ten cholerny telefon wysiade psychicznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
A nas chyba kręci w brzuszku 🤢 Mały się pręży i nie chce spać, chyba mu zaaplikuję rumianek 🤔


jak często Ci robi kupę ?


To zależy, czasem 4 razy dziennie, a czasem raz i to z pomocą. Ale ciągle puszcza bąki, a niektóre to są, że tak powiem, dość wonne 😮 😉


Mniam... 🙃 🙃tak w porze obiadowej :P

Ja dzis pulpeciki zmajstrowalam w sosie pomidorowym, to aka namiastka smaku, bo mi Doris narobila ochoty na goląbki ostatnio wiec tak mniejszym trudem juz pulpeciki kołyszą sie w mega kwasniutkim pomidorowym sosiku sese
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Info od Asi ZG

Ma rozwarcie na 1,5 cm, brakuje tylko skurczy,glówka jest nisko,więc w kazdej chwili może się coś zacząć. Do piątku ma zwolnienie, jutro ktg. I będzie tu ok 13 🙂


Noo to lada chwilka... tylko cierpliwie czekac 🤪 🤪
czekamy więc na wyżej wymienioną 😁

Ehh i co normalnie dostalA ZWOLNIENIE PO TERMINIE.... ja to mam pecha 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):

to ja mam takich dwoch pseldo znajomych co jak sie dowiedzieli ze bierzemy slub oni tez szybko zaczeli planowac wielkie przygotowania na czerwiec nastepny rok 😁 za pewne jak sie dowiedzieli o mojej ciazy ona by go szybko do lozka zaciagnela co by nie byc gorsza ale on taki glupi nie jest wiec mu wala nie wywinie.

napisałam do niej aby sie nie obraziła ale nie mam ochoty kogokolwiek goscic,ona zas wychodzi z zalozenia ze tym bardziej powinnam z nia pogadac co by tyle nie myslec,qrwa to chyba normalne ze teraz czlowiek intensywnie myśli o porodzie,przygotowuje sie mentalnie do wysiłku,tego całego zdażenia prócz tego moje myśli są wyłaczone. tak czy siak po smse teraz bombarduje mnie nawałem informacji jak powinny wyglądać skurcze,kiedy jechać do szpitala itp itd,normalnie nie ogarniam tego 😮


a ona już ma jakieś dzieci ?

taaa półtora roczne,wychowane na książkach


hehe to powiedz jej że też czytałaś te książki gdzie pisali o skurczach 😁

teraz mi zadzwoniła i gadała o wywołaniu porodu,że mam do tego prawo..zebym olala swojego lekarza,zebym zagadala z polozna nazwisko mi podala numer tez chciala mi dac raaaany no i jak tu sie nie wkurzyć 😮

Boże , co ją to obchodzi :/ z tego co zdążyłam zauważyć przez te wszystkie miesiące to Ty jesteś osobą która doskonale wie co ma robic i do czego ma prawo.
NIENAWIDZE takich osob co sie wszędzie wpieprzają :/

gdybym miala taka potrzebe to bym sie zwrocila o pomoc,ale sama sobie swietnie radze...od czego są google. tez nie lubie,wpienia mnie to bo wkoncu po swojemu bede wycjowywac SWOJE dziecko qrwa !! 😠


to mi tak teściowa też próbowała na sile wkręcać co i jak mam zrobić. 2 miesiące temu chyba ,była MEGA zajebista kłótnia , powiedziała mi mnóstwo przykrych słów , no i ja jej tez wygarnęłam ze swoje dzieci odchowała i nie będę wychowywała mojego po jej taktykach. i nastał spokój ... teraz nie ma juz tekstów ze to , tamto , że nie będę miała na nic czasu , ze będę miała zapierdziel , ze będę robiła tak a nie inaczej bo ona właśnie tak robiła. teraz jest-ja robiłam to tak , możesz spróbować przecież , ale oczywiście zrobisz jak będzie tobie wygodniej. no bez kitu inny człowiek. i widać ze wcześniej to gadała wszystko chyba po złości , żeby udowodnić że się siura nadaje , a teraz podjescie o 180 stopni zmienione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):
Leginsik napisał(a):
n0vika napisał(a):

to ja mam takich dwoch pseldo znajomych co jak sie dowiedzieli ze bierzemy slub oni tez szybko zaczeli planowac wielkie przygotowania na czerwiec nastepny rok 😁 za pewne jak sie dowiedzieli o mojej ciazy ona by go szybko do lozka zaciagnela co by nie byc gorsza ale on taki glupi nie jest wiec mu wala nie wywinie.

napisałam do niej aby sie nie obraziła ale nie mam ochoty kogokolwiek goscic,ona zas wychodzi z zalozenia ze tym bardziej powinnam z nia pogadac co by tyle nie myslec,qrwa to chyba normalne ze teraz czlowiek intensywnie myśli o porodzie,przygotowuje sie mentalnie do wysiłku,tego całego zdażenia prócz tego moje myśli są wyłaczone. tak czy siak po smse teraz bombarduje mnie nawałem informacji jak powinny wyglądać skurcze,kiedy jechać do szpitala itp itd,normalnie nie ogarniam tego 😮


a ona już ma jakieś dzieci ?

taaa półtora roczne,wychowane na książkach


hehe to powiedz jej że też czytałaś te książki gdzie pisali o skurczach 😁

teraz mi zadzwoniła i gadała o wywołaniu porodu,że mam do tego prawo..zebym olala swojego lekarza,zebym zagadala z polozna nazwisko mi podala numer tez chciala mi dac raaaany no i jak tu sie nie wkurzyć 😮

Boże , co ją to obchodzi :/ z tego co zdążyłam zauważyć przez te wszystkie miesiące to Ty jesteś osobą która doskonale wie co ma robic i do czego ma prawo.
NIENAWIDZE takich osob co sie wszędzie wpieprzają :/

gdybym miala taka potrzebe to bym sie zwrocila o pomoc,ale sama sobie swietnie radze...od czego są google. tez nie lubie,wpienia mnie to bo wkoncu po swojemu bede wycjowywac SWOJE dziecko qrwa !! 😠


to mi tak teściowa też próbowała na sile wkręcać co i jak mam zrobić. 2 miesiące temu chyba ,była MEGA zajebista kłótnia , powiedziała mi mnóstwo przykrych słów , no i ja jej tez wygarnęłam ze swoje dzieci odchowała i nie będę wychowywała mojego po jej taktykach. i nastał spokój ... teraz nie ma juz tekstów ze to , tamto , że nie będę miała na nic czasu , ze będę miała zapierdziel , ze będę robiła tak a nie inaczej bo ona właśnie tak robiła. teraz jest-ja robiłam to tak , możesz spróbować przecież , ale oczywiście zrobisz jak będzie tobie wygodniej. no bez kitu inny człowiek. i widać ze wcześniej to gadała wszystko chyba po złości , żeby udowodnić że się siura nadaje , a teraz podjescie o 180 stopni zmienione.

teściowa to kompletnie inna bajka,owe rady i porady to standard..ale ja za każdym razem ukrócam jej słowa i mówie że bede robić inaczej ale do niej jak grochem o ściane..spokój na jakiś czas i znowu to samo,ciężko kuma ta kobieta 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1/3 prasowania odwalona... Teraz czas się szykować, bo umówiłam się w centrum na plotki z kumpelą z pracy 🙂 Może to ostatnie takie wyjście? Trzeba korzystać póki można. M. pojechał zawieść moją babcię do szpitala 😞 Coraz gorzej z nią 😞 😞 Na szczęście w razie wu kumpel jest pod telefonem :/
Uciekam. Trzymajcie się i do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki! 🙂
Jestem ..cala i zdrowa ...uf ominelo mnie masowanie 🤪
Ola juz jest bardzo niziutko ..aby ino....szyjka splaszczona,.rozwarcie na 1,5cm ,juz bysmy rodzili ,jednak brak skurczy....do piatku mam urodzic (w kazdej chwili oczywiscie mozna )wiec L4 mam do piatku ,a jak do tej pory nie urodze to kierunek -szpital,a tam juz kroplowa na skurcze i jadyyymyyyy!!! 🤪 boje sie a zarazem doczekac nie moge...
Winobranie zaliczone(choc na moment..)pamiatke dostalam ,a za rok odbije sobie z hukiem i breaka zalicze i wszystkie karuzele,a winska i miodu opije sie ,ze mnie beda spod stolu zbierac 😁 😉 😜
wiec czekam na skurcze,a okien zakazal myc moj ginek,bo jak powiedzial jeszcze spadne i dopiero bedzie szkoda... 😁 😁 😁
A i moj Ginuś dzis ostatni dzien w pracy byl....wyjezdza..ma propozycje lepszej pracy 😞 😞 😞 a tak mi ladnie ciaze prowadzil,bylam mega zadowolona z jego uslug..ale coz ..nie dziwota,ze mi go zabieraja... 😞
No i nadganiam co tam u Was moje damy 🙂
P.S-w nocy mialam bole i klucia w Kasce ,ze myslalam ,ze zejde....
LUIZKA L4 MAM BEZ ZADNEJ LASKI DO PIATKU ,WIEC UPIERAJ SIE PRZY SWOIM WRAZIE CO...KURDE ,SZKODA TWOJEGO URLOPU!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Tada!!!
Ja pierdziu!!! Jak misja z takimi firaneckami nie zadziała to dupa nie zabobony z tym rodzeniem!!!

Cala rodzina brala udzial w misji a ja z ryjem tylko... 🙃 🙃
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/dscn0082v.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7119/dscn0082v.jpg[/IMG][/URL]


Jeny jaka fajna ta Emileczka 😘 😘 😘
Ide zobaczyc moze uda sie odczopować cos... ehh co za dzien :/

Doris- no faken szit normalnie 😮 😮ja jak mam maks do marca z urlopem - to cud i tak a chca mi ukrasc tyle dni wwrrrrr, stawie sie do internisty w poniedzialek..nie ma wyjscia
PIEKNIE!,A MOWILAM ,ZE POKAZESZ ! 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej Dziewuszki! 🙂
Jestem ..cala i zdrowa ...uf ominelo mnie masowanie 🤪
Ola juz jest bardzo niziutko ..aby ino....szyjka splaszczona,.rozwarcie na 1,5cm ,juz bysmy rodzili ,jednak brak skurczy....do piatku mam urodzic (w kazdej chwili oczywiscie mozna )wiec L4 mam do piatku ,a jak do tej pory nie urodze to kierunek -szpital,a tam juz kroplowa na skurcze i jadyyymyyyy!!! 🤪 boje sie a zarazem doczekac nie moge...
Winobranie zaliczone(choc na moment..)pamiatke dostalam ,a za rok odbije sobie z hukiem i breaka zalicze i wszystkie karuzele,a winska i miodu opije sie ,ze mnie beda spod stolu zbierac 😁 😉 😜
wiec czekam na skurcze,a okien zakazal myc moj ginek,bo jak powiedzial jeszcze spadne i dopiero bedzie szkoda... 😁 😁 😁
A i moj Ginuś dzis ostatni dzien w pracy byl....wyjezdza..ma propozycje lepszej pracy 😞 😞 😞 a tak mi ladnie ciaze prowadzil,bylam mega zadowolona z jego uslug..ale coz ..nie dziwota,ze mi go zabieraja... 😞
No i nadganiam co tam u Was moje damy 🙂
P.S-w nocy mialam bole i klucia w Kasce ,ze myslalam ,ze zejde....
LUIZKA L4 MAM BEZ ZADNEJ LASKI DO PIATKU ,WIEC UPIERAJ SIE PRZY SWOIM WRAZIE CO...KURDE ,SZKODA TWOJEGO URLOPU!

no to się powoli znowu rusza i oby tak do końca bez żadnych korków 🤪 super wieści !! 🙂 🙂 teraz to już pikuś,wiesz na czym stoisz...czekamy na pierwsze skurcze 🤪 🙃 🙃 😎 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a jak u Was z pępuszkiem ? odpadł ? mój miał tak grubą pępowine 😮 że szok ! z jednej strony ładnie mi odchodzi a z drugiej trzyma się mocno 😮


U nas pępowina też gruba 🥴 i kikut dzielnie odpiera moje ataki, ale kiedyś przecież odpadnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Hej Dziewuszki! 🙂
Jestem ..cala i zdrowa ...uf ominelo mnie masowanie 🤪
Ola juz jest bardzo niziutko ..aby ino....szyjka splaszczona,.rozwarcie na 1,5cm ,juz bysmy rodzili ,jednak brak skurczy....do piatku mam urodzic (w kazdej chwili oczywiscie mozna )wiec L4 mam do piatku ,a jak do tej pory nie urodze to kierunek -szpital,a tam juz kroplowa na skurcze i jadyyymyyyy!!! 🤪 boje sie a zarazem doczekac nie moge...
Winobranie zaliczone(choc na moment..)pamiatke dostalam ,a za rok odbije sobie z hukiem i breaka zalicze i wszystkie karuzele,a winska i miodu opije sie ,ze mnie beda spod stolu zbierac 😁 😉 😜
wiec czekam na skurcze,a okien zakazal myc moj ginek,bo jak powiedzial jeszcze spadne i dopiero bedzie szkoda... 😁 😁 😁
A i moj Ginuś dzis ostatni dzien w pracy byl....wyjezdza..ma propozycje lepszej pracy 😞 😞 😞 a tak mi ladnie ciaze prowadzil,bylam mega zadowolona z jego uslug..ale coz ..nie dziwota,ze mi go zabieraja... 😞
No i nadganiam co tam u Was moje damy 🙂
P.S-w nocy mialam bole i klucia w Kasce ,ze myslalam ,ze zejde....
LUIZKA L4 MAM BEZ ZADNEJ LASKI DO PIATKU ,WIEC UPIERAJ SIE PRZY SWOIM WRAZIE CO...KURDE ,SZKODA TWOJEGO URLOPU!

no to się powoli znowu rusza i oby tak do końca bez żadnych korków 🤪 super wieści !! 🙂 🙂 teraz to już pikuś,wiesz na czym stoisz...czekamy na pierwsze skurcze 🤪 🙃 🙃 😎 😘
tak Kochana ,oby juz zadna wrzesniowa kluska nie blokowala nam przejscia 😁 czekamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...