Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Maggie003 napisał(a):
witam was kochane..
co u was?? dajcie znac co sie dzieje, jak sytuacja wyglada..
ja w dwpaku, czuje sie dobrze

Witojcie!

http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maggie003 napisał(a):
witam was kochane..
co u was?? dajcie znac co sie dzieje, jak sytuacja wyglada..
ja w dwpaku, czuje sie dobrze
my tez Kochana tylko z tym ostatnim gorzej 😁 😁 😁ciAGle cos napizdza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A tu co wiekszosc pozasypiała?
😁 😁


Ja obmyślam plana jak jutro sie wdrapie na samolocik..z tym moim kolanem 😞 🤪 😁 😁
Ania ,zadnej pioprawy nie ma???
Ja dzis panike zasialam,bo sobie oprzytomnialam,ze nie pobralam wniosku od mojego gina na te becikowe...a on kurna ostatni raz przyjmowal dzis..i akcja ..panika ,dzwonie do Alde medu i pytam..babka mowi ,ze problemu nie ma ,ze jak urodze mam zadzwonic i zamowic takie zaswiadczenie (wypisze mi je inny gin-maja w kartotece )i ze na to gowno czeka sie miesiac... 😮 😮 😮 😮 no szok!
a jak u Was jest z tym???


Właśnie żadnej poprawy nie ma 😞 W nocy co 20 min musze wstać pochodzić,i ból lekko przechodzi ide spać na kolejne 20 min i tak w kółko...

A o wniosek jutro popytam,bo jutro wizyta 🙂
no Ania ,nam juz siada wszystko ...kolana to od ciezaru..a jeszcze troche i bedziemy sarenki 🤪 😘



taaaa 😁 te moje 20 kygysów daje znać o sobie 😮 ☺️
ooo..myslalam ,ze to tylko ja tak sobie wypaslam brzusio 😁 😁 😁 😁 😁 a i Elizka tak samo -ale mysle ,ze jak na prawie zero ruchu w ciazy-tylko zarcire i Brzuszek albo Allegro to itak jest git! 😎 😉 😁 🙃


☺️ hehe przynajmniej,se pojadłyśmy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A tu co wiekszosc pozasypiała?
😁 😁


Ja obmyślam plana jak jutro sie wdrapie na samolocik..z tym moim kolanem 😞 🤪 😁 😁
Ania ,zadnej pioprawy nie ma???
Ja dzis panike zasialam,bo sobie oprzytomnialam,ze nie pobralam wniosku od mojego gina na te becikowe...a on kurna ostatni raz przyjmowal dzis..i akcja ..panika ,dzwonie do Alde medu i pytam..babka mowi ,ze problemu nie ma ,ze jak urodze mam zadzwonic i zamowic takie zaswiadczenie (wypisze mi je inny gin-maja w kartotece )i ze na to gowno czeka sie miesiac... 😮 😮 😮 😮 no szok!
a jak u Was jest z tym???


Właśnie żadnej poprawy nie ma 😞 W nocy co 20 min musze wstać pochodzić,i ból lekko przechodzi ide spać na kolejne 20 min i tak w kółko...

A o wniosek jutro popytam,bo jutro wizyta 🙂
no Ania ,nam juz siada wszystko ...kolana to od ciezaru..a jeszcze troche i bedziemy sarenki 🤪 😘



taaaa 😁 te moje 20 kygysów daje znać o sobie 😮 ☺️
ooo..myslalam ,ze to tylko ja tak sobie wypaslam brzusio 😁 😁 😁 😁 😁 a i Elizka tak samo -ale mysle ,ze jak na prawie zero ruchu w ciazy-tylko zarcire i Brzuszek albo Allegro to itak jest git! 😎 😉 😁 🙃


Cos w tym jest bo jak do was dołaczylam to mialam +11 a to byl sierpien buahahahhhhhhh drugie +10 żrąc przed kompem zaliczylam buahaha 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
A tu co wiekszosc pozasypiała?
😁 😁


Ja obmyślam plana jak jutro sie wdrapie na samolocik..z tym moim kolanem 😞 🤪 😁 😁
Ania ,zadnej pioprawy nie ma???
Ja dzis panike zasialam,bo sobie oprzytomnialam,ze nie pobralam wniosku od mojego gina na te becikowe...a on kurna ostatni raz przyjmowal dzis..i akcja ..panika ,dzwonie do Alde medu i pytam..babka mowi ,ze problemu nie ma ,ze jak urodze mam zadzwonic i zamowic takie zaswiadczenie (wypisze mi je inny gin-maja w kartotece )i ze na to gowno czeka sie miesiac... 😮 😮 😮 😮 no szok!
a jak u Was jest z tym???


Właśnie żadnej poprawy nie ma 😞 W nocy co 20 min musze wstać pochodzić,i ból lekko przechodzi ide spać na kolejne 20 min i tak w kółko...

A o wniosek jutro popytam,bo jutro wizyta 🙂
no Ania ,nam juz siada wszystko ...kolana to od ciezaru..a jeszcze troche i bedziemy sarenki 🤪 😘



taaaa 😁 te moje 20 kygysów daje znać o sobie 😮 ☺️
ooo..myslalam ,ze to tylko ja tak sobie wypaslam brzusio 😁 😁 😁 😁 😁 a i Elizka tak samo -ale mysle ,ze jak na prawie zero ruchu w ciazy-tylko zarcire i Brzuszek albo Allegro to itak jest git! 😎 😉 😁 🙃


☺️ hehe przynajmniej,se pojadłyśmy 😁 😁
nie mozna narzekac 🙂nic sobie nie odmawialysmy ,co by dzieciaczkowi nie brakowalo niczego..a my tak podskubaly przy okazji.. ☺️ 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
jakies nowosci , ktora to ostatnio sie rozpakowala ?? bo jak wiecie ja nie w temacie,
Asiunia, a ty to juz po terminie co ???
ja nawet ok, tyle ze nozki zaczynaja puchac.. no i ciezko .. ale coz zrobic .. juz coraz blizej


tabelke ci dalam link: swiezutka:
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Ehhh Kochaniutkie ja uciekam..ide połazić bo napierrrr mnie okropnie 😞 jutro rano wizyta,a po południu usg..po wszystkim zdam relejszyn 🙂

Dobranoc Kochane 😘 😘
koniecznie 🙂daj znaki !trzymamy kciuki,moze Cie na porodowke odrazu wezma! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Ehhh Kochaniutkie ja uciekam..ide połazić bo napierrrr mnie okropnie 😞 jutro rano wizyta,a po południu usg..po wszystkim zdam relejszyn 🙂

Dobranoc Kochane 😘 😘


Czekamy na wiesci od WAs!!
dobrej spokojnej przespanej nocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
jakies nowosci , ktora to ostatnio sie rozpakowala ?? bo jak wiecie ja nie w temacie,
Asiunia, a ty to juz po terminie co ???
ja nawet ok, tyle ze nozki zaczynaja puchac.. no i ciezko .. ale coz zrobic .. juz coraz blizej


tabelke ci dalam link: swiezutka:
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30



dzieki zobacze w domeczku, bo w pracy nie da rady otowrzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
jakies nowosci , ktora to ostatnio sie rozpakowala ?? bo jak wiecie ja nie w temacie,
Asiunia, a ty to juz po terminie co ???
ja nawet ok, tyle ze nozki zaczynaja puchac.. no i ciezko .. ale coz zrobic .. juz coraz blizej


tabelke ci dalam link: swiezutka:
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


dzieki zobacze w domeczku, bo w pracy nie da rady otowrzyc


hmmmm
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/beztytuufaz.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2972/beztytuufaz.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Melduję się po plotkach! Chyba coś się dzisiaj wydarzyło, bo tyyyle naskrobałyście - nie wiem czy dam radę nadrobić 😮
Pospacerowałam troszkę po mieście i dopadły mnie skurcze co 15 minut. Wracałam do domu z uśmiechem na gębie (i wykrzywionym pyszczkiem jak był skurcz), ale jakoś wiedziałam, ze jak usiądę to one miną... No i tak się stało 😞 Jutro chyba też pójdę się poszwendać to się może zacznie.
M. pojechał zawieść moją babcię do szpitala (miała skierowanie), spędził tam cały dzień, bo najpierw kartka, potem izba przyjęć, potem jakieś badania by na koniec lekarz stwierdził, że babcia ma lepsza morfologię niż M. i moja mama i że gastroskopii nie mogą babci teraz zrobić i że ma jechać do domu... Zanim znowu karetka była wolna i zanim ją nam "oddali" to godzinę temu wrócił do domu. Jutro musi jechać znowu by ustalić kiedy zrobią jej to badanie... 23 km w jedną stronę autem ze skręconym kolanem - masakra jakaś.

Piszcie w skrócie co się wydarzyło u nas? Jakieś nowe potomstwo na świecie? Któraś już w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
jakies nowosci , ktora to ostatnio sie rozpakowala ?? bo jak wiecie ja nie w temacie,
Asiunia, a ty to juz po terminie co ???
ja nawet ok, tyle ze nozki zaczynaja puchac.. no i ciezko .. ale coz zrobic .. juz coraz blizej


tabelke ci dalam link: swiezutka:
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesniowe_fasolki_2011,334,631696.html,str=30


dzieki zobacze w domeczku, bo w pracy nie da rady otowrzyc


hmmmm
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/beztytuufaz.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2972/beztytuufaz.jpg[/IMG][/URL]



hmmmmmmmmmmmm mnie tu nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...