Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Tak w ogóle to witam was wszystkie kochane dziewczyny 😘 widze ze mamusie juz okiełznały swoje pociechy i coraz wiecej udzielają sie na forum i nawet zdominowały brzuszki, ktore pozostały i niecierpliwie czekają rozwiązań 🙂)
Ja zycze wam krotkich niezbyt bolesnych porodów.
A w razie jakich kolwiek komplikacji czy problemow dawajcie wszystko co macie za cc.

Ja dzis mam wizyte i spotkanie dosc kosztowne zapewne ale tu juz nie ma zastanawiania. Przypuszczam ze juz raz podjelam zla decyzje teraz nie oszczedzam....


no zdominowały nas mamuśki,co u nas powoduje większe zniecierpliwienie ale to już końcówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
A jednak jabłecznik podziałał !! Asiulka GRATULACJE!! Ale Cię wymęczyli 😞
Co do dwupaków to i ja nim jestem nadal... Co prawda nie należę (jeszcze) do grupy 20+, ale moja Olcia miała na liczniku w zeszłym tygodniu ok. 3900. Aż się boję pytać dzisiaj ile jej przybyło... Chyba sporo, niestety, bo wieczorem wywaliło mi rozstępy na brzuchu 😞 😞 😞 A tak się cieszyłam, że chociaż brzuch ocaliłam... Jakieś takie dziwne, bo na wysokości pępka i w bok skierowane.
Ja chcę już mieć dzidzię ze sobą!!


Hola hola!!!! 😠 może jednak moja magiczna sałatka brała w tym udział??? 🤪 😁 😁 😁 😁 😎

A przepraszam... Pytałam wczoraj o cudowne właściwości, ale jakoś nie dotrwałam do odpowiedzi... Właściwości jabłecznika są naukowo udowodnione :P
Najważniejsze że zadziałało 🙂



Ja jak kroiłam ogórki na sałatke to w specyficzny sposób...
Jeden ogórek za Asiulke...
Drugi ogórek za Leginsika...
Trzeci ogórek za Dorcie...
Czwarty ogórek za Maggie...
piąty ogórek za Letke...
szósty za Karolajne...
siódmy za Novike..
ósmy za MNIE... 😁 😁 😁 😁

Chyba nikogo nie ominęłam a jeśli tak to pseplasam ☺️


no to akurat tak jak pokolei kroilas ogórki tak beda sie rozpakowywać 😁 jak w oszukać przeznaczenie haha

to asiiulka już rozpakowana to dzisiaj kolej na Leginsika 🙂


Leginsik w takim razie jedz juz rodzic kochana nbo ja ytrzecia w kolejce jestem 🙂

podoba mi sie ta lista 🤪 ..tylko że na mnie nic nie działa,chałupa posprzątana nie mam co robić..sąsiad wywróżył termin porodu swoich dwóch córek,mi oznajmił że jutro jest mój dzień,mam nadzieje że i w moim przypadku się nie pomyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
A tak poważnie to musze po kosmetyczke skoczyć do sklepu,bo kosmetyki do szpitala mam w torebce foliowej BIEDRONKI heheh..może Emilka se myśli "MAMO!!OBCIACH JAK CHOLERA NIE WYŁAŻE JESZCZEEEEEE!!!" 😁 😁 😁 😁

tez bym musiala kupic bo nie mam ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak poważnie to musze po kosmetyczke skoczyć do sklepu,bo kosmetyki do szpitala mam w torebce foliowej BIEDRONKI heheh..może Emilka se myśli "MAMO!!OBCIACH JAK CHOLERA NIE WYŁAŻE JESZCZEEEEEE!!!" 😁 😁 😁 😁

tez bym musiala kupic bo nie mam ☺️ 🤨



No to już znamy przyczyne dlaczego Nasze Kruszyny jeszcze koczują w brzuszkach 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak poważnie to musze po kosmetyczke skoczyć do sklepu,bo kosmetyki do szpitala mam w torebce foliowej BIEDRONKI heheh..może Emilka se myśli "MAMO!!OBCIACH JAK CHOLERA NIE WYŁAŻE JESZCZEEEEEE!!!" 😁 😁 😁 😁

tez bym musiala kupic bo nie mam ☺️ 🤨



No to już znamy przyczyne dlaczego Nasze Kruszyny jeszcze koczują w brzuszkach 😁 😁

sądziłam że powodem niewypakowania były klapki pod prysznic,które tez po czasie dopiero spakowałam więc szukamy dalej przyczyny może faktycznie to ta kosmetyczka 😁
-ja już jestem przeterminowana 😮 😲 JA APELUJE O ROZWARCIE !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak poważnie to musze po kosmetyczke skoczyć do sklepu,bo kosmetyki do szpitala mam w torebce foliowej BIEDRONKI heheh..może Emilka se myśli "MAMO!!OBCIACH JAK CHOLERA NIE WYŁAŻE JESZCZEEEEEE!!!" 😁 😁 😁 😁

tez bym musiala kupic bo nie mam ☺️ 🤨



No to już znamy przyczyne dlaczego Nasze Kruszyny jeszcze koczują w brzuszkach 😁 😁

sądziłam że powodem niewypakowania były klapki pod prysznic,które tez po czasie dopiero spakowałam więc szukamy dalej przyczyny może faktycznie to ta kosmetyczka 😁
-ja już jestem przeterminowana 😮 😲


Ja już trzy razy co dopakowywałam i za każdym razem jechałam na IP z torbą 😁 😁 A to bo mała sie pępowiną owinęła...a to bo skurcze były,ale rozwarcia brak..a wczoraj bo ktg wyszło źle u mnie w przychodni i wracałam..mam nadzieje,że dzsiaij jak dopakuje kosmetyczke to już odjade na dobre 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak poważnie to musze po kosmetyczke skoczyć do sklepu,bo kosmetyki do szpitala mam w torebce foliowej BIEDRONKI heheh..może Emilka se myśli "MAMO!!OBCIACH JAK CHOLERA NIE WYŁAŻE JESZCZEEEEEE!!!" 😁 😁 😁 😁

tez bym musiala kupic bo nie mam ☺️ 🤨



No to już znamy przyczyne dlaczego Nasze Kruszyny jeszcze koczują w brzuszkach 😁 😁

sądziłam że powodem niewypakowania były klapki pod prysznic,które tez po czasie dopiero spakowałam więc szukamy dalej przyczyny może faktycznie to ta kosmetyczka 😁
-ja już jestem przeterminowana 😮 😲


Ja już trzy razy co dopakowywałam i za każdym razem jechałam na IP z torbą 😁 😁 A to bo mała sie pępowiną owinęła...a to bo skurcze były,ale rozwarcia brak..a wczoraj bo ktg wyszło źle u mnie w przychodni i wracałam..mam nadzieje,że dzsiaij jak dopakuje kosmetyczke to już odjade na dobre 😁 😁 😁

a ja jeszcze ani razu torby ze soba nie brałam,jutro ktg mam to może wezme tym razem 🤔
ej to ja faktycznie ide po ta kosmetyczke,dobrze że mieszkam w rynku więc zaraz wracam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny! u nas noc przespana prawie w 100%. Pawełek spał od 21 do 3 rano!!! potem był taki głodny, że myślałam, że mi cyca wciągnie w całości. Potem obudził się o 8 30. Zjadł i śpi do teraz . Chyba idę go wybudzić, bo pewnie głodny jest. My też mamy problem. Małemu leci krew z pępuszka. Dbamy o pępuszek, przemywamy OKTENISEPTEM i coś się zaczyna pieprzyć. Wczoraj dzwoniłam do przychodni oddalonej ode mnie o 25 km ( moja już była oczywiście zamknięta ) i bardzo miła pielęgniarka powiedziała, że dziś przyjedzie obejrzeć malutkiego pępuszek. Zaskoczyłam się, bo nie przypuszczałabym, że będzie się z tak daleka fatygować. Rozumiałabym, żeby mi kazała przyjechać. To miłe. Właśnie na nią czekam. Mam nadzieję, że tam nie dzieje się nic złego....

Asiulka gratulacje. Nareszcie urodziłaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hejka! ja to chyba się nie przyzwyczaję do wstawania nocnego... jak dla mnie to traumatyczne przeżycia 🤢 teraz czekam na położną a jutro wizyta u pediatry...
Asia gratuluję Oleńki!!!


hehe no ciezko jest, ale ja w tym lubie bardzo jedno 😁 przynajmniej sobie jeszcze wiecej rozmawiam z mezem, bo na kazde karmienie wstaje ze mna 🙂


chociaz jak sobie teraz pomysle- moj maz jest lunatykiem i mowi przez sen, wiec nie wie na ile te rozmwwy sa swiadome hehe 😁 😁 😁 🤪

mojego nic nie budzi - chrapie nieprzerwanie, płacz nie przeszkadza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Leginsik napisał(a):
rany dopiero teraz nałożyłam buty,jak ja się ciesze że na zime z brzuchem nie bede chodzić..walczyłam z botkami,a gdzie jakby miał do tego dojść płaszcz,czy kurtka,jakieś kozaki masakra 🤢

co racja to racja, i lato nie było takie masakryczne 🙂


lato nas wyjątkowo oszczędziło 🙂
ja dziś na telefonie 😮 gorąca linia i w przerwach obróbka przy małym a oczka tak lecą że szok ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asik ...Gratuacje kochana .....doczekałas sie Olenki , ale jaka ona długa i duza .....chyba najwieksza wrzesniowa niunka...
Luizka .....kochana modle sie za Was .....juz niedługo bedziecie we 3 w domu .....na pewno wszytsko bedzie dobrze , a Twoje mleko na pewno da jej duzo siły .....Trzymaj sie dzielnie
Dorcia .....wierze ze zakonczy sie cc .....
Kamisia...trzymaj sie dzielnie kochana.....a dokarmiasz mlekiem czy tylko piers....
Wszystkim dwupaka szybkiego rozpakowania, a teraz wysypiajcie sie kochane....
U nas noc przespana w miare.....tylko teraz cosik marudzi....ale spi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!! za 2-3 h będe wiedziała czy jade dzisiaj do szpitalla i moze jeszcze dzisiaj będzie Mateusz na świecie !!!!!!!!!!!!!!ale mam nerwa az sie popłakałam ide umyc włosy

doris- 3mam kciuki! szybkie spa i na porodowke czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!! za 2-3 h będe wiedziała czy jade dzisiaj do szpitalla i moze jeszcze dzisiaj będzie Mateusz na świecie !!!!!!!!!!!!!!ale mam nerwa az sie popłakałam ide umyc włosy

doris- 3mam kciuki! szybkie spa i na porodowke czas 🙂


tez 3 mam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!! za 2-3 h będe wiedziała czy jade dzisiaj do szpitalla i moze jeszcze dzisiaj będzie Mateusz na świecie !!!!!!!!!!!!!!ale mam nerwa az sie popłakałam ide umyc włosy


no widzisz 😁 a było się tyle stresować 🙂 trzymamy kciuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wrześnióweczki 🙂 🙂 🙂 Podczytuje was bardzo długo i pomimo, ze mam termin na listopad to na waszym profilu się krztałce 🙂 🙂 🙂 Mam nadzieję, ze nie macie mi tego za złe 🙂 Tak swoją drogą to gratuluję wszystkim mamusiom i trzymam kciuki za przyszłe mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noi dopadł mnie kryzys matczyny 😞
nie radze sobie czuje sie fatalnie czuje sie winna wszystkiemu co meczy nadinke 😞
martwi mnie jej ropiejace oczko, wysypka na czole ktora sie pojawila przed chwilka , zatkany nosek..
chyba mnie to przerosło a do tego jestem tak okropnie zmeczona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...