Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
żona kuzyna mojego męża musiała po karetke zadzwonic bo była sama i na to nieszczęście karetka się zepsuła na środku Zakopianki , i z nogami w górze ją przenosili do drugiej ...dobrze że dojechali do szpitala i tam juz spokojnie urodziła


tera zsie mozemy posmiac ,ale miala "hard korowo" 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
żona kuzyna mojego męża musiała po karetke zadzwonic bo była sama i na to nieszczęście karetka się zepsuła na środku Zakopianki , i z nogami w górze ją przenosili do drugiej ...dobrze że dojechali do szpitala i tam juz spokojnie urodziła


tera zsie mozemy posmiac ,ale miala "hard korowo" 🙂 🙃


miała niezłą masakrę , ale teraz jak o tym opowiada to idzie się zesikać ze śmiechu jak to wszystko wyglądało hehe i miała gdzieś że co przejeżdżające auto widziało jej krocze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
żona kuzyna mojego męża musiała po karetke zadzwonic bo była sama i na to nieszczęście karetka się zepsuła na środku Zakopianki , i z nogami w górze ją przenosili do drugiej ...dobrze że dojechali do szpitala i tam juz spokojnie urodziła


tera zsie mozemy posmiac ,ale miala "hard korowo" 🙂 🙃


miała niezłą masakrę , ale teraz jak o tym opowiada to idzie się zesikać ze śmiechu jak to wszystko wyglądało hehe i miała gdzieś że co przejeżdżające auto widziało jej krocze 😜
heeheheehhee no ładna przesada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
A ja teraz siedzę i szukam stanika bezszwowego takiego żeby do spania był dobry bo ja już szału dostaję bo w usztywnianym spać nie mogę a w zwykłej koszuli to mnie zalewa co noc...
Mnie póki co nie zalewa, ale od wczoraj znów mnie cycki bolą 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff... nadrobiłam... 🙂
ja ważę 65 kg mam 170 cm, w najbardziej wystającym miejscu na brzuszku mam 92 cm. Od początku przybył mi 1 kg.
Mnie też przeraża poród i to cięcie krocza. Chciałabym skorzystać z wanny przed porodem, bo jest taka możliwość.
Z piwek to lubiłam tyskie a ostatnio najbardziej lecha... teraz można sobie pomarzyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
szotka napisał(a):
A ja teraz siedzę i szukam stanika bezszwowego takiego żeby do spania był dobry bo ja już szału dostaję bo w usztywnianym spać nie mogę a w zwykłej koszuli to mnie zalewa co noc...
Mnie póki co nie zalewa, ale od wczoraj znów mnie cycki bolą 😞


ojjojjoj mnie też juz zaczynają boleć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ojoj to współczuje ... ja narazie odpukać nie czuję , choć teraz jak tak myślę to chyba lepszy ból piersi niż krzyży bo ja mam wrażenie jakby mi się plecy rozłaziły 😮
Biedna! A może czymś sobie posmaruj rozgrzewającym-chociaż nie wiem, czy to pomoże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie widać, bo w pracy już nie mogę tak zaglądać na neta 😞 dopiero w domku. A teraz jak taka piękna pogoda to po przyjściu obiadek i spacerek. Potem nadrobienie stron które zapisałyście i tak mi schodzi...
Ja czuję plecy jak długo jestem pochylona i po schodach ciężej mi się wchodzi, szybciej mam zadyszkę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ojoj to współczuje ... ja narazie odpukać nie czuję , choć teraz jak tak myślę to chyba lepszy ból piersi niż krzyży bo ja mam wrażenie jakby mi się plecy rozłaziły 😮
Biedna! A może czymś sobie posmaruj rozgrzewającym-chociaż nie wiem, czy to pomoże...


niewiem czy można stosować jakieś kremy .... a najlepszy jest bardzo mocny masaż z dołu do góry ale chętnych niema żeby mi zrobić heh 😜 bo mój w pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
nie widać, bo w pracy już nie mogę tak zaglądać na neta 😞 dopiero w domku. A teraz jak taka piękna pogoda to po przyjściu obiadek i spacerek. Potem nadrobienie stron które zapisałyście i tak mi schodzi...
Ja czuję plecy jak długo jestem pochylona i po schodach ciężej mi się wchodzi, szybciej mam zadyszkę 😮


mi też się niechce siedzieć na kompie jak piękna pogoda jest , dlatego staram się być rano i na wieczór ... ale ja jestem cały czas na L4 więc mam więcej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi jeszcze o poród to chcę rodzić w pobliskiej miejscowości oddalonej o jakieś 15 km i też się lękam czy mój akurat będzie w domku...Ale zawsze jeszcze moi rodzice mają samochodzik, więc w razie czego zanim mąż się zjawi... A on pracuje akurat w tej miejscowości gdzie jest szpital, więc prosto z pracy nie będzie miał daleko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
jeśli chodzi jeszcze o poród to chcę rodzić w pobliskiej miejscowości oddalonej o jakieś 15 km i też się lękam czy mój akurat będzie w domku...Ale zawsze jeszcze moi rodzice mają samochodzik, więc w razie czego zanim mąż się zjawi... A on pracuje akurat w tej miejscowości gdzie jest szpital, więc prosto z pracy nie będzie miał daleko 🙂


to też w razie co masz kierowcę pod ręką 🙂 a już znasz płeć ?? ja jedna z nielicznych chyba jeszcze niewiem ... czekam do 6.maja na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...