Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Brzuszki i Maluszki 🙂 ja też po wizycie u gina , złapałam grzyba heh muszę się leczyć z moim bo pewnie go zaraziłam 😜 a tak to mam dużo leżeć , mało chodzić i robić sobie tylko prysznice bo coś mu się szyjka nie podoba 🤢, na usg ide 6.maja także już niebawem 🙂 🙂
a waga od początku 5,5 kg 🙂 nie jest żle a nawet bym powiedziała że całkiem oki .
Zaraz po obiadku uciekam na drzemkę bo padam na cyce , byliśmy na malych zakupach i kupiłam śliczne półśpiochy żółte i białe w słodkie pieski 😉

Oj Asiu to musisz dbac o siebie i wiecej zasiadywac z nami przy komputerku z kawusia w reku 🙂relaksik 😎A co do prysznica to teraz mam tylko kabine w domku,a za dluga relaksujaca kapiela juz tesknie...ale widac,ze zdrowiej jednak sie chlapac pod prysznicem 😆



ale ja właśnie mało co chodzę 🥴 nie spaceruje nigdzie tyle co gdzieś jade albo ewentualnie krąże po ogrodzie .... najwidoczniej nawet taki ruch jest mi nie wskazany 🤢 . A co do kąpieli to specjalnie też nie wysiaduje w wannie więc sama zgłupiałam ... ale jak mus to mus 🙂 wytrzymam dla mojej Kruszynki 🙂

No jasne ,ze dasz rade,mysle,ze kapiel ,a przede wszystkim ciepla,rozpulchnia tamte strony i jesli szyjka jest troche miekka to dlatego zakazal sie moczyc w wannie
Mi pod prysznicem ciezkawo sie depilowac cholera,pozy,akrobacje na jednej nodze wyczyniam takie ,ze ho ho..czasem sie zastanawiam co to bedzie dalej....


ja wczoraj w kąpieli się szykowałam na dzisiejsza wizytę i byłam bardziej zmęczona niż zrelaksowana takie wygibasy wyczyniałam hehe 😜 . Już nie długo brzuchol przysłoni mi "katarzyne" i jedynym rozwiązaniem będzie lustro pod dupski 🙃 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i byłam dziś tak spięta na wizycie że jak mnie badał lekarz wziernikiem to się tak spiełam że szczelił plastikowy wziernik na kilka kawałków hehehe 😁 😁 😁 zaczełam się śmiać z ginem bo on stwierdził że musi zadzwonić do mojego że mam ,, bardzo silne mięśnie krocza i żeby się do mnie nie zbliżał " 😜
prze jaja normalnie , musiał uzyć drugiego bo tamten leżał rozczaskany na podłodze 😁

hahahhahahahahahhahaahaha lepiej nie mow swojemu ,bo sie bedzie bal zagladac 😁 🙃 😁 🙃kulam sie


odrazu mu powiedziałam 😁 ostatnio nie zagląda więc bez obaw hehhee , choć ja im grubsza to większą ochote mam 😁

rechocze sie w glos sama do siebie !!! 🙃 😁dawno mnie nikt tak nie rozbawil


ja usłyszałam tylko "trzask" i niewiedziałam o co chodzi dopiero gin mi mówi co zrobiłam i zaczełam się tak smiać że bym się do tego posikała i dopiero był by wstyd hahaha 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
a ja swojemu zapowiedzialam zeby nie podskakiwal mi ,bo ja jestem coraz wieksza i silniejsza,a Ty to juz wogole niebezpieczna sie zrobilas hahahaa


jak się tylko będzie zbliżał do mnie i naszego malucha to mu odrazu historie "wziernika" przypomnę 😁 niech sobie nie myśli że ze mną tak łatwo 😜 😜 hahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a i byłam dziś tak spięta na wizycie że jak mnie badał lekarz wziernikiem to się tak spiełam że szczelił plastikowy wziernik na kilka kawałków hehehe 😁 😁 😁 zaczełam się śmiać z ginem bo on stwierdził że musi zadzwonić do mojego że mam ,, bardzo silne mięśnie krocza i żeby się do mnie nie zbliżał " 😜
prze jaja normalnie , musiał uzyć drugiego bo tamten leżał rozczaskany na podłodze 😁

hahahhahahahahahhahaahaha lepiej nie mow swojemu ,bo sie bedzie bal zagladac 😁 🙃 😁 🙃kulam sie


odrazu mu powiedziałam 😁 ostatnio nie zagląda więc bez obaw hehhee , choć ja im grubsza to większą ochote mam 😁

rechocze sie w glos sama do siebie !!! 🙃 😁dawno mnie nikt tak nie rozbawil


HAHAHA 🙂 dobre 🙂

a co do seksu, to od paru dni mam taką chcice, że M mnie nie poznaje :P chyba wszystko wraca do normy z popędem, bo ostatnimi czasy to sex mógł nie istnieć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja nie moge juz z Ciebie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😆 😆 😆 😆
smingus dyngus spozniony by mial doktorek 😁 😁 😁


masakra by była hahah , następnym razem się zastanowi czy mi tam wziernik wtykać 😁 , no chyba że o paluchy się będzie martwił że mu połamie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja nie moge juz z Ciebie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😆 😆 😆 😆
smingus dyngus spozniony by mial doktorek 😁 😁 😁


masakra by była hahah , następnym razem się zastanowi czy mi tam wziernik wtykać 😁 , no chyba że o paluchy się będzie martwił że mu połamie 😁 😁

hahahhaa cos nie bardzo polubila doktorka ta Twoja "Katarzyna"chlop sie bedzie bal teraz Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Ja nie moge juz z Ciebie 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 😆 😆 😆 😆
smingus dyngus spozniony by mial doktorek 😁 😁 😁


masakra by była hahah , następnym razem się zastanowi czy mi tam wziernik wtykać 😁 , no chyba że o paluchy się będzie martwił że mu połamie 😁 😁

hahahhaa cos nie bardzo polubila doktorka ta Twoja "Katarzyna"chlop sie bedzie bal teraz Ciebie 😁


może w przeciwieństwie do mnie jest rasistką hahaha bo ja do gina Afroamerykanina chodzę 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aaaaa....moze sie rwie do niego ,bo nasuchala sie bajek na tenteges temat 🙂 😎



uuuu a wysoki chłop jest 😜 🤪 🤪 🤪

ochooochoooo...Niech ten Twoj mezulek lepiej Cie prowadzi na wizyty,bo jak "Katarzyna"takie numery wyczynia to ,kto wie co jej tam strzeli jeszcze oprocz wziernika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zaraz lece do zerowki po moja Lalunie ,a przez Ciebie Asik to sie o malo nie posikalam i ja 😁
Bardzo fajny masz sposob bycia ,wesola i z dystansem do siebie ,fajnie 🙂


ja bym się też o mało co nie posikała przed kompem heheh 🙂
dzięki ☺️ a ja taka skromna hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
O widzę, że tu tematy niezłe się wkradły 🙂 No ładnie, ładnie. Ja bym się posikała pewnie,albo byłabym bliska. Ale jaja.A ja pożarłam zupę, a teraz mam ochotę na tosty z serem mniam 🙂


no powiem Ci że gdybym wpadła w głupawkę na fotelu u gina to na stówe bym się posikała heh ale na szczęście sie opanowałam 🙂 facet by miał dość na cały dzień 😜 , ojjj mi też ssa muszę obiadek szykować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AAA i jestem jeszcze zła ale po poczytaniu Was dużo mniej 🙂bo w dwóch sklepach nie było szparagów:/i muszę teraz czekać do jutra buuuuuuuu


mmmmm.... Mi też narobiłyście smaka tymi szparagami 🙂 ale jutro z rana jade na badania więc sobie zakupię heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...