Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co lekarz to inaczej, ja jak mojej wspomniałam, że może by mi jakąś dietkę podpowiedziała, to stwierdziła, że mi się w główce poprzewracało, jemy, jemy, a później będziemy się martwić o kilogramy. Ale potem dodała, że ma wszystko pod kontrolą i wie co mówi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
dziewczyny te ktore mocno tyja to radze odwiedzic endokrynogologa, ja od dziecka mam problemy z tarczyca i teraz w ciazy jest coraz gorzej do tego stopnia ze bede miec najprawdopodobniej wycnana tarczyce kilka miesiecy po porodzie.


To prawda, tycie często jest spowodowane tarczycą i można się głodzić i nic z tego nie będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, a czy któraś z Was ma do czynienia z nordic walking w ciąży? U mnie w mieście zaczęły się zajęcia w parku i tak się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać i nie spróbować. Czytałam w necie, że jest jak najbardziej wskazany jako mało obciążający ruch, a trzeba niestety zacząć się ruszać, bo wskazówka na wadze znowu podskoczyła 😞 Znowu lekarz będzie mi truł o diecie...
To masz fajnego lekarza bo moj moja wage ma kompletnie w tylku a ja wiem ze za wiele przybieram, a on nie zwraca na to uwagi


Zasugerował mi bardzo wyraźnie, że mam przejść na dietę wysokobiałkową i niskosodową. Nie obżeram się a brzuszek rośnie, tylko ze bez usg nie jest w stanie stwierdzić czy kg idą w dzidzię czy we mnie...Wczoraj waga pokazała +7kg...



Ojojoj to sporo ,ale +7 kg w przeciagu m-ca?bo ja od swojej h=gin usłyszałam ze najlepiej przybierac 2 kg na m-c no ja przez ostanie 8 tyg przytyłam ok 2kg najwiecej bo 4 kg do 10 tyg ale rzuciłam faje z czego jestem cholernie dumna 🙂 🙃 🤪


Nie, nie, nie w ciągu miesiąca tylko od początku ciąży 😉 Aż tak się nie zapuściłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂

jak tam u Was pogoda ? u mnie cieplutko , troszkę wiaterek chłodzi 🙂
ja od początku ciąży przytyłam 6,5 kg. niczego sobie nie odmawiam jeśli chodzi o jedzenie. kg raczej idą w brzuszek bo nie widzę żeby inne części jakoś drastycznie się zmieniały 🙂

cały czas myślę o 4 maja, wszyscy raczej się nie mogą doczekać majówki , a ja już bym chciała mieć ją za sobą i zobaczyć dzidzie na usg 🙃 ech ... chyba będę musiała sobie więcej znaleźć zajęć by ten czas szybciej mijał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, a czy któraś z Was ma do czynienia z nordic walking w ciąży? U mnie w mieście zaczęły się zajęcia w parku i tak się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać i nie spróbować. Czytałam w necie, że jest jak najbardziej wskazany jako mało obciążający ruch, a trzeba niestety zacząć się ruszać, bo wskazówka na wadze znowu podskoczyła 😞 Znowu lekarz będzie mi truł o diecie...
To masz fajnego lekarza bo moj moja wage ma kompletnie w tylku a ja wiem ze za wiele przybieram, a on nie zwraca na to uwagi


Eeee to nie tak źle 🙂ja ok 6 kg ,wiem wiem mogło by byc mniej ale cóż ☺️

Zasugerował mi bardzo wyraźnie, że mam przejść na dietę wysokobiałkową i niskosodową. Nie obżeram się a brzuszek rośnie, tylko ze bez usg nie jest w stanie stwierdzić czy kg idą w dzidzię czy we mnie...Wczoraj waga pokazała +7kg...



Ojojoj to sporo ,ale +7 kg w przeciagu m-ca?bo ja od swojej h=gin usłyszałam ze najlepiej przybierac 2 kg na m-c no ja przez ostanie 8 tyg przytyłam ok 2kg najwiecej bo 4 kg do 10 tyg ale rzuciłam faje z czego jestem cholernie dumna 🙂 🙃 🤪


Nie, nie, nie w ciągu miesiąca tylko od początku ciąży 😉 Aż tak się nie zapuściłam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki.....
Nie było mnie 5 dni , a Wy tyle napisałyście , ze szok... 🤪
LEGINSIK KURUJ SIĘ,wiem co to znaczy od poczatku ciązy 3 razy juz chorowałam, jezeli chodzi o te maliny to w ostatnim m-cu nie są wskazane , nie przesadzajmy ze teraz.Ja do dziisiaj pije herbate z sokiem malinowym i nic mi nie jest.
Dziewczyny mam taka ZGAGĘ ,nic mi nie pomaga , myslałam ze na poczatku to od słodyczy, ja nawet soku Kubus pic nie moge.Pomocy!!!! ktoras wczesniej mi pisała ze migdały , tez nie pomagaja.
DOROTA jak tam święta na Mazurach , ładną pogode mieliscie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajcie mamuśki.....
Nie było mnie 5 dni , a Wy tyle napisałyście , ze szok... 🤪
LEGINSIK KURUJ SIĘ,wiem co to znaczy od poczatku ciązy 3 razy juz chorowałam, jezeli chodzi o te maliny to w ostatnim m-cu nie są wskazane , nie przesadzajmy ze teraz.Ja do dziisiaj pije herbate z sokiem malinowym i nic mi nie jest.
Dziewczyny mam taka ZGAGĘ ,nic mi nie pomaga , myslałam ze na poczatku to od słodyczy, ja nawet soku Kubus pic nie moge.Pomocy!!!! ktoras wczesniej mi pisała ze migdały , tez nie pomagaja.
DOROTA jak tam święta na Mazurach , ładną pogode mieliscie.....


Ja też mam big zgaga, i w zasadzie to nie wiem od czego, różnie i nie są to słodycze, w dzień jakoś sobie radzę ale wieczorem to ból mnie budzi i wtedy tylko mleko mi pomaga, łagodzi dolegliwość, Kartonik z mleczkiem przy łóżku i heja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Eeee to nie tak źleja ok 6 kg ,wiem wiem mogło by byc mniej ale cóż

No właśnie, mogłoby być mniej ale skoro nie szalejemy z jedzeniem a brzuszki rosną to co my możemy na to poradzić? Przecież nie zacznę się teraz odchudzać! Pomyślę o tym po ciąży, chociaż mam nadzieję, że jak będę karmić piersią to Maleństwo dużo ze mnie wyciągnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Witajcie mamuśki.....
Nie było mnie 5 dni , a Wy tyle napisałyście , ze szok... 🤪
LEGINSIK KURUJ SIĘ,wiem co to znaczy od poczatku ciązy 3 razy juz chorowałam, jezeli chodzi o te maliny to w ostatnim m-cu nie są wskazane , nie przesadzajmy ze teraz.Ja do dziisiaj pije herbate z sokiem malinowym i nic mi nie jest.
Dziewczyny mam taka ZGAGĘ ,nic mi nie pomaga , myslałam ze na poczatku to od słodyczy, ja nawet soku Kubus pic nie moge.Pomocy!!!! ktoras wczesniej mi pisała ze migdały , tez nie pomagaja.
DOROTA jak tam święta na Mazurach , ładną pogode mieliscie.....


Hej CZARNA 🙂co do zgagi to tylko o migdałach słyszałam i że nie wolno łapczywie pić gazowanego bo poteguje zgagę .W sobote jak dojechaliśmy do Pasymia bo tam jajeczka święciliśmy zaczął padać deszcz,ale tylko na szczęście przez chwilkę 🙂nie było ciepło ale dało sie przeżyc ,niedziela i poniedziałek też były w kratkę tyle że bez deszcze a we wtorek kiedy trzeba było wyjeżdzać to piękne słońce prawie upalne lato 🙂ale posoedziałam na słoneczku i wygrzałam kości i brzuszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słyszałam o mleku i to mi pomaga bo wypijam dzinnie z 2 litry , zeby nie wyszło tak ze za dużo mleka....ale co mam zrobic jak mi nic nie pomaga.Ciekawe czy mozemy jakies leki brac na zgage...
Dziewczyny te spiochy są boskie POLICJANT, PIRAT to na pewno dla Karoliny, te truskaweczki tez są fajne ale to raczej dla dziewczynek , a ja jeszcze nie wiem kto tam mnie kopie.....Wiecie co mnie to jest tak jak sie połoze na plecach to mi pływa z jednego boku na drugi , ale jak sie połoze na prawy bok to mnie tam u dołu kopie ....Czasmi mi sie wydaje ze moze go przygniatam jak tak leze na tym boku ..... 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Słyszałam o mleku i to mi pomaga bo wypijam dzinnie z 2 litry , zeby nie wyszło tak ze za dużo mleka....ale co mam zrobic jak mi nic nie pomaga.Ciekawe czy mozemy jakies leki brac na zgage...
Dziewczyny te spiochy są boskie POLICJANT, PIRAT to na pewno dla Karoliny, te truskaweczki tez są fajne ale to raczej dla dziewczynek , a ja jeszcze nie wiem kto tam mnie kopie.....Wiecie co mnie to jest tak jak sie połoze na plecach to mi pływa z jednego boku na drugi , ale jak sie połoze na prawy bok to mnie tam u dołu kopie ....Czasmi mi sie wydaje ze moze go przygniatam jak tak leze na tym boku ..... 😁 🤪
Na pewno można coś brać na zgagę-pamiętam jak mój gin coś mówił. Tylko że mnie zgaga nie męczyła, więc nie zakodowałam. Zadzwoń do gina i zapytaj-po co masz się męczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witam Was kochane , ja to jak zawsze ostatnia hee spioch jestem ... aczkolwiek dziś o 8,00 rano obudziło mnie takie ssanie że hooo
Naskrobałyście kilka stronek ...
Body słodkie hee ja napewno zamówię takie z PIRATEM hee
a swoją drogą mój pirat niezle wczoraj poszalal w brzuszku wieczorem hee
No Leginsik pochorowała się biedna ... kuruj sie kochana
Jeśli chodzi o buciki na obcasie to ja mam takie jakieś stopy obolałe że jak bym mogła to bym chodziła tylko w klapeczkach , 6 maja mam imprezkę jadę na 18 hee i wypada szpilki ubrac ciekawe czy dam radę 🙃

Wiedzialam,ze zamowisz Pirata hahaahhaa 😁
A co do szpilek to stanowczo mowie NIE,na cholere mam sie meczyc ,itak nie bede wyglac jak Bogini seksu ,wiec moze sobie daruje ,a po porodzie odbije -uwielbiam platformy 🙂a teraz dziewczyny ja sie bym bala..a niech mi sie noga powinie(troche cialka jest ,wiec i z rownowaga gorzej..),albo nie daj Boze slabo zrobi czy cos ,aj wole nie ryzykowac i na Komunie pojde w balerinkach a co!Czy sie to komus spodoba,czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agata tak zrobie i zadz do niego popołudniu , po co mam sie meczyc. Dzisiaj rano znowu rozmawiałam z moim przyjacielem KIBELKIEM, myslałam ze juz sie to skończyło....a jednak..... 🤪
U mnie chyba sie skończyło obejmowanie klopa w końcu, wczoraj mi się co prawda cofnęło, ale bez zawartości że tak powiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, a czy któraś z Was ma do czynienia z nordic walking w ciąży? U mnie w mieście zaczęły się zajęcia w parku i tak się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać i nie spróbować. Czytałam w necie, że jest jak najbardziej wskazany jako mało obciążający ruch, a trzeba niestety zacząć się ruszać, bo wskazówka na wadze znowu podskoczyła 😞 Znowu lekarz będzie mi truł o diecie...
To masz fajnego lekarza bo moj moja wage ma kompletnie w tylku a ja wiem ze za wiele przybieram, a on nie zwraca na to uwagi


Zasugerował mi bardzo wyraźnie, że mam przejść na dietę wysokobiałkową i niskosodową. Nie obżeram się a brzuszek rośnie, tylko ze bez usg nie jest w stanie stwierdzić czy kg idą w dzidzię czy we mnie...Wczoraj waga pokazała +7kg...



Ojojoj to sporo ,ale +7 kg w przeciagu m-ca?bo ja od swojej h=gin usłyszałam ze najlepiej przybierac 2 kg na m-c no ja przez ostanie 8 tyg przytyłam ok 2kg najwiecej bo 4 kg do 10 tyg ale rzuciłam faje z czego jestem cholernie dumna 🙂 🙃 🤪

Ja tez rzucilam i sie tym nastraszam z dumy hahahaGratuluje Dorotko i obysmy nie wracaly do tego swinstwa...wrrrr..Ja sie zarzekam ,ze nigdy w zyciu ,szkoda mi zdrowia (nie tylko mojego),i kasy ,takze trwajmy w tym 🙂Po proodzie zaczelam palic tak dla towarzystwa-popykac sobie ..no i sie zaczelo na nowo ..teraz juz sie nie dam 🥴-mam nadz.

P.S-ALez z Ciebie laseczka Dortko ,piekna fotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata tak zrobie i zadz do niego popołudniu , po co mam sie meczyc. Dzisiaj rano znowu rozmawiałam z moim przyjacielem KIBELKIEM, myslałam ze juz sie to skończyło....a jednak..... 🤪
U mnie chyba sie skończyło obejmowanie klopa w końcu, wczoraj mi się co prawda cofnęło, ale bez zawartości że tak powiem 🙂


czyli tzw oszczędne cofnięci 😉
ja mam już to za sobą definitywnie z tego co widzę, całe szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata tak zrobie i zadz do niego popołudniu , po co mam sie meczyc. Dzisiaj rano znowu rozmawiałam z moim przyjacielem KIBELKIEM, myslałam ze juz sie to skończyło....a jednak..... 🤪
U mnie chyba sie skończyło obejmowanie klopa w końcu, wczoraj mi się co prawda cofnęło, ale bez zawartości że tak powiem 🙂


czyli tzw oszczędne cofnięci 😉
ja mam już to za sobą definitywnie z tego co widzę, całe szczęście 🙂
heheeheheh ja mam nadzieję że też, od zeszłego tygodnia! I liczę na to, że w końcu coś przytyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, a czy któraś z Was ma do czynienia z nordic walking w ciąży? U mnie w mieście zaczęły się zajęcia w parku i tak się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać i nie spróbować. Czytałam w necie, że jest jak najbardziej wskazany jako mało obciążający ruch, a trzeba niestety zacząć się ruszać, bo wskazówka na wadze znowu podskoczyła 😞 Znowu lekarz będzie mi truł o diecie...
To masz fajnego lekarza bo moj moja wage ma kompletnie w tylku a ja wiem ze za wiele przybieram, a on nie zwraca na to uwagi


Zasugerował mi bardzo wyraźnie, że mam przejść na dietę wysokobiałkową i niskosodową. Nie obżeram się a brzuszek rośnie, tylko ze bez usg nie jest w stanie stwierdzić czy kg idą w dzidzię czy we mnie...Wczoraj waga pokazała +7kg...



Ojojoj to sporo ,ale +7 kg w przeciagu m-ca?bo ja od swojej h=gin usłyszałam ze najlepiej przybierac 2 kg na m-c no ja przez ostanie 8 tyg przytyłam ok 2kg najwiecej bo 4 kg do 10 tyg ale rzuciłam faje z czego jestem cholernie dumna 🙂 🙃 🤪

Ja tez rzucilam i sie tym nastraszam z dumy hahahaGratuluje Dorotko i obysmy nie wracaly do tego swinstwa...wrrrr..Ja sie zarzekam ,ze nigdy w zyciu ,szkoda mi zdrowia (nie tylko mojego),i kasy ,takze trwajmy w tym 🙂Po proodzie zaczelam palic tak dla towarzystwa-popykac sobie ..no i sie zaczelo na nowo ..teraz juz sie nie dam 🥴-mam nadz.

P.S-ALez z Ciebie laseczka Dortko ,piekna fotka 🙂



Dziękuję ASIULKA 🙂 ☺️ 🙃

ja właśnie też po porodzie tak sobie pykałam dla towarzystwa i sie zaczęło ,ale obiecuje sobie że nie wróce już więćej do tego świństwa 🙂wierzę że Nam sie to uda 🙂 😆 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszki, a czy któraś z Was ma do czynienia z nordic walking w ciąży? U mnie w mieście zaczęły się zajęcia w parku i tak się zastanawiam czy się dzisiaj nie wybrać i nie spróbować. Czytałam w necie, że jest jak najbardziej wskazany jako mało obciążający ruch, a trzeba niestety zacząć się ruszać, bo wskazówka na wadze znowu podskoczyła 😞 Znowu lekarz będzie mi truł o diecie...
To masz fajnego lekarza bo moj moja wage ma kompletnie w tylku a ja wiem ze za wiele przybieram, a on nie zwraca na to uwagi


Zasugerował mi bardzo wyraźnie, że mam przejść na dietę wysokobiałkową i niskosodową. Nie obżeram się a brzuszek rośnie, tylko ze bez usg nie jest w stanie stwierdzić czy kg idą w dzidzię czy we mnie...Wczoraj waga pokazała +7kg...



Ojojoj to sporo ,ale +7 kg w przeciagu m-ca?bo ja od swojej h=gin usłyszałam ze najlepiej przybierac 2 kg na m-c no ja przez ostanie 8 tyg przytyłam ok 2kg najwiecej bo 4 kg do 10 tyg ale rzuciłam faje z czego jestem cholernie dumna 🙂 🙃 🤪

Ja tez rzucilam i sie tym nastraszam z dumy hahahaGratuluje Dorotko i obysmy nie wracaly do tego swinstwa...wrrrr..Ja sie zarzekam ,ze nigdy w zyciu ,szkoda mi zdrowia (nie tylko mojego),i kasy ,takze trwajmy w tym 🙂Po proodzie zaczelam palic tak dla towarzystwa-popykac sobie ..no i sie zaczelo na nowo ..teraz juz sie nie dam 🥴-mam nadz.

P.S-ALez z Ciebie laseczka Dortko ,piekna fotka 🙂



Dziękuję ASIULKA 🙂 ☺️ 🙃

ja właśnie też po porodzie tak sobie pykałam dla towarzystwa i sie zaczęło ,ale obiecuje sobie że nie wróce już więćej do tego świństwa 🙂wierzę że Nam sie to uda 🙂 😆 🙃


no to ja tez się przyznam ze paliłam , ale całe szczęście , jak złapałam bucha w ciąży to myślałam że płuca wypluje. prawie się popłakałam wtedy z radości bo to dużo dla mnie znaczyło. koniec ze śmierdzielami bez żadnego bólu. i mam nadzieję że już tak zostanie.
a te pieniądze co wydawałam na papierochy , idą teraz na jedzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Co lekarz to inaczej, ja jak mojej wspomniałam, że może by mi jakąś dietkę podpowiedziała, to stwierdziła, że mi się w główce poprzewracało, jemy, jemy, a później będziemy się martwić o kilogramy. Ale potem dodała, że ma wszystko pod kontrolą i wie co mówi

Aniu widocznie u Ciebie jest wszystko w normie,bo uwierz mi gdyby bylo o wiele za wiele kg to lekarka by napewno zwrocila na to uwage,gdyz zbyt wiele kilosow to jest tez zagrozenie dla plodu...Pamietam jak w szpitalu lezala dziewczyna i chciala sie dowiedziec od lekarza jaka bedzie plec dziecka...a ten (cham i prostak jak dla mnie )na to -przy wszystkich na obchodzie - "ja tu ledwo dziecko widze przez gore tluszczu a Pani chce plec znac???!Ile Pani bochenkow chleba na sniadanie je???!!"Dziewczyna naprawde byla delikatnie mowiac sporo korpulentna ....ale zeby az tak po chamsku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witajcie mamuśki.....
Nie było mnie 5 dni , a Wy tyle napisałyście , ze szok... 🤪
LEGINSIK KURUJ SIĘ,wiem co to znaczy od poczatku ciązy 3 razy juz chorowałam, jezeli chodzi o te maliny to w ostatnim m-cu nie są wskazane , nie przesadzajmy ze teraz.Ja do dziisiaj pije herbate z sokiem malinowym i nic mi nie jest.
Dziewczyny mam taka ZGAGĘ ,nic mi nie pomaga , myslałam ze na poczatku to od słodyczy, ja nawet soku Kubus pic nie moge.Pomocy!!!! ktoras wczesniej mi pisała ze migdały , tez nie pomagaja.
DOROTA jak tam święta na Mazurach , ładną pogode mieliscie.....

Ja zauwazylam,ze jak sie przejem ,albo na noc cos wszamie to mam zgage ,ostatnio spac przez to nie moglam ...popijaj mleczko malymi lyczkami i nie przejadaj sie ,lepiej czesciej a mniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...