Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Agamu napisał(a):
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???

Ja tez musze spisac co mam ,co dokupic 😉Dziewoje ja jeszcze nie ruszylam z remontem;(Ten moj wciaz w pracy ,biedak czasu nie ma na nic,martwie sie,bo przed nami malowanie ,tapeta u dzieci w pokoju ,nowa wykladzina,meble kuchenne,musze sofe sprzedac,a kupimy cos co mniej miejsca zajmuje do spania dla nas ...ajajajjaajjjj ,a ja w kropce poki co ani kasy,ani czasu na te sprawy,boje sie ,ze mnie wrzesien zastanie z tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???


Napewno pieluchy no chyba ,że szpital daje to wtedy rzecz jasna nie 🙂,ja miałam pieroga którego wyściełałam pieluchą tetrową ,rękawiczki dla maleństwa, jedna pielucha flanelowa na niej kładłam Kubę jak przewijałam żeby miał cieplutko w dupeczkę 🙂,czapeczki X2 ,3 kaftaniki ,3 pary śpiochów i skarpetki .zakładałam je na śpiochy żeby malusie stopki nie marzły.To chyba wszystko jak mi sie przypomni ,że jeszcze cos tam miałam to napewno napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???


Napewno pieluchy no chyba ,że szpital daje to wtedy rzecz jasna nie 🙂,ja miałam pieroga którego wyściełałam pieluchą tetrową ,rękawiczki dla maleństwa, jedna pielucha flanelowa na niej kładłam Kubę jak przewijałam żeby miał cieplutko w dupeczkę 🙂,czapeczki X2 ,3 kaftaniki ,3 pary śpiochów i skarpetki .zakładałam je na śpiochy żeby malusie stopki nie marzły.To chyba wszystko jak mi sie przypomni ,że jeszcze cos tam miałam to napewno napiszę 🙂
Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???

Ja tez musze spisac co mam ,co dokupic 😉Dziewoje ja jeszcze nie ruszylam z remontem;(Ten moj wciaz w pracy ,biedak czasu nie ma na nic,martwie sie,bo przed nami malowanie ,tapeta u dzieci w pokoju ,nowa wykladzina,meble kuchenne,musze sofe sprzedac,a kupimy cos co mniej miejsca zajmuje do spania dla nas ...ajajajjaajjjj ,a ja w kropce poki co ani kasy,ani czasu na te sprawy,boje sie ,ze mnie wrzesien zastanie z tym wszystkim...[/quot

Mnie tez czeka remont i to całego mieszkania zaczynajac od podłóg koncząc glazurze.Kupiliśmy nowe mieszkanie w stanie surowym i teraz czekamy jak na szpilkach na klucze zeby móc juz zacząć wić nasze nowe gniazdko 🙂więc trochę latania zaraz będę miała po sklepach z wyposażeniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
KASIA
Ty mialas Kochana te liste z wyprawka co kupic maluchowi...Moze wklej ja w nowy wątek,by zawsze bylo pod reką 🙂 🙂


ta lista jest w wątku naszym wrześniowym -,,wyprawka" zaraz jeden z pierwszych postów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

body(w zaleznosci od pogody i pory roku)na dlugi?krotki rekaw,spioszki,kaftaniki lub pajace,skarpetki,rekawiczki niedrapki(choc moja cora za choinke nie chciala i cala buzia byla podrapana)jakis spiworek lub kombinezonik czapeczke bawelniana,czapeczke cieplejsza na wierzch(choc niewiem jak to we wrzesniu bedzie bo ja core rodzilam w polowie listopada),pieluchy tetrowe,pampersy na droge powrotna,szczoteczke do wloskow ,oliwke,wrazie czego sudocrem,fiolet-(ale chyba w szpitalu maja ),rozek ,ale tez w nie kazdym szpitalu,bo kiedy ja rodzilam mialam rozek szpitalny ,nawet wlasnej koszuli miec nie moglam ....
A dla nas dziewczyny podklady poporodowe do domu sa niezbedne (w szpitalu dawali ,ale niewiem jak jest teraz)
Ja to jestem sklerotyczka ,ale z tego co pamietam to chyba tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do remontu to nie jesteście osamotnione, mnie tez czeka cały remont w domu, przeprowadzka do niego, slub za miesiąc, chrzciny za 2 tyg mojego chrzestniaka, i poród:0 a czasu brak 😁 co tam czas, jakby była kasa to byłby i czas- innych ludzi 🤨 a tak trzeba samemu wszystko ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
KASIA
Ty mialas Kochana te liste z wyprawka co kupic maluchowi...Moze wklej ja w nowy wątek,by zawsze bylo pod reką 🙂 🙂


ta lista jest w wątku naszym wrześniowym -,,wyprawka" zaraz jeden z pierwszych postów 🙂

a dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
KASIA
Ty mialas Kochana te liste z wyprawka co kupic maluchowi...Moze wklej ja w nowy wątek,by zawsze bylo pod reką 🙂 🙂


ta lista jest w wątku naszym wrześniowym -,,wyprawka" zaraz jeden z pierwszych postów 🙂
Dzięki , jest faktycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
co do remontu to nie jesteście osamotnione, mnie tez czeka cały remont w domu, przeprowadzka do niego, slub za miesiąc, chrzciny za 2 tyg mojego chrzestniaka, i poród:0 a czasu brak 😁 co tam czas, jakby była kasa to byłby i czas- innych ludzi 🤨 a tak trzeba samemu wszystko ..

dokladnie ,zgadzam sie z Toba Madziu ...a 8 maja mamy Komunie siostrzenicy mojego meza,wiec tez jazda ,co kupi c,ubrac i ile dac do pamiatki haha,a tu niewiadomo w co pierwsze kase ladowac 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny!!!!!!zapomniałam Wam sie pochwalić najwazniejszą sprawą -nie chce pisać rzeczą bo jakoś tak dziwnie w ten sposób pisać,ale wczoraj wieczorem jak leżałam i głaskałam sie po brzusiu to poczułam pierwszy ruch Maleństwa 🙃 😆
No to gratuluję 🙂 A moja dziś chyba strajkuje, bo coś kiepsko się tam obija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny!!!!!!zapomniałam Wam sie pochwalić najwazniejszą sprawą -nie chce pisać rzeczą bo jakoś tak dziwnie w ten sposób pisać,ale wczoraj wieczorem jak leżałam i głaskałam sie po brzusiu to poczułam pierwszy ruch Maleństwa 🙃 😆

suuuper!gratuluje!!! 🤪no i sie zacznie kopanina 😁 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Dziewczyny!!!!!!zapomniałam Wam sie pochwalić najwazniejszą sprawą -nie chce pisać rzeczą bo jakoś tak dziwnie w ten sposób pisać,ale wczoraj wieczorem jak leżałam i głaskałam sie po brzusiu to poczułam pierwszy ruch Maleństwa 🙃 😆


no to gratuluje! 😉 😁 ja bez ruchów mojego maleństwa już nie mogę sie obejść, ale na szczęście moja dzidzia jest bardzo ,,wylewna" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
co do remontu to nie jesteście osamotnione, mnie tez czeka cały remont w domu, przeprowadzka do niego, slub za miesiąc, chrzciny za 2 tyg mojego chrzestniaka, i poród:0 a czasu brak 😁 co tam czas, jakby była kasa to byłby i czas- innych ludzi 🤨 a tak trzeba samemu wszystko ..

dokladnie ,zgadzam sie z Toba Madziu ...a 8 maja mamy Komunie siostrzenicy mojego meza,wiec tez jazda ,co kupi c,ubrac i ile dac do pamiatki haha,a tu niewiadomo w co pierwsze kase ladowac 😮 🙃
Kurczę współczuję tych remontów. My ostatnio robiliśmy tylko malowanie, a potem sprzątania było ze 2 tygodnie. A co dopiero taki fest remont. Za to pomyślcie sobie, że jak przeżyjecie to będziecie miały już czyściutko na długi czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???

Ja tez musze spisac co mam ,co dokupic 😉Dziewoje ja jeszcze nie ruszylam z remontem;(Ten moj wciaz w pracy ,biedak czasu nie ma na nic,martwie sie,bo przed nami malowanie ,tapeta u dzieci w pokoju ,nowa wykladzina,meble kuchenne,musze sofe sprzedac,a kupimy cos co mniej miejsca zajmuje do spania dla nas ...ajajajjaajjjj ,a ja w kropce poki co ani kasy,ani czasu na te sprawy,boje sie ,ze mnie wrzesien zastanie z tym wszystkim...[/quot

Mnie tez czeka remont i to całego mieszkania zaczynajac od podłóg koncząc glazurze.Kupiliśmy nowe mieszkanie w stanie surowym i teraz czekamy jak na szpilkach na klucze zeby móc juz zacząć wić nasze nowe gniazdko 🙂więc trochę latania zaraz będę miała po sklepach z wyposażeniem 🙂

Dorotko ,no to mnie pocieszylas 🙂Moze nie ladnie z mojej str.ale ciesze sie ,ze nie jestem sama w szczerym polu 😁 🙂 😎 😉Ale damy rade dziewuszki,oby nam tylko zdrowko dopisalo i sily witalne,aby to wszystko ogarnac... 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leer napisał(a):
co do remontu to nie jesteście osamotnione, mnie tez czeka cały remont w domu, przeprowadzka do niego, slub za miesiąc, chrzciny za 2 tyg mojego chrzestniaka, i poród:0 a czasu brak 😁 co tam czas, jakby była kasa to byłby i czas- innych ludzi 🤨 a tak trzeba samemu wszystko ..

dokladnie ,zgadzam sie z Toba Madziu ...a 8 maja mamy Komunie siostrzenicy mojego meza,wiec tez jazda ,co kupi c,ubrac i ile dac do pamiatki haha,a tu niewiadomo w co pierwsze kase ladowac 😮 🙃
Kurczę współczuję tych remontów. My ostatnio robiliśmy tylko malowanie, a potem sprzątania było ze 2 tygodnie. A co dopiero taki fest remont. Za to pomyślcie sobie, że jak przeżyjecie to będziecie miały już czyściutko na długi czas 🙂

No dzidzius nie moze zobaczyc tego pobojowiska ,trzeba zalatac dziury co by sie wstydu nie najesc 😉 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Poczytałam Was sobie, życzę wszystkim Brzuszkom słodkich snów 🙂 Rano do kawki też poczytam 😜

No to zapraszam do wspolnej kawki i celebrowania tej chwili 😆


Melduję się z kawką 🙂 Co prawda jest pewna rozbieżność czasowa, ale to nie o to chodzi 🙂 Zaczynam nadrabiać lekturę!
Miłego dnia Wrześnióweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Poczytałam Was sobie, życzę wszystkim Brzuszkom słodkich snów 🙂 Rano do kawki też poczytam 😜

No to zapraszam do wspolnej kawki i celebrowania tej chwili 😆


Melduję się z kawką 🙂 Co prawda jest pewna rozbieżność czasowa, ale to nie o to chodzi 🙂 Zaczynam nadrabiać lekturę!
Miłego dnia Wrześnióweczki

Jak wroce to potowarzysze herbatka z cytrynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny co myślicie o noszeniu butów na obcasie? ja uwielbiam buty i nie wyobrażam sobie tym bardziej teraz nie założyć ich raz na jakiś czas? czy to źle wypływa na dzidzie czy tylko na nogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...