Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

letka82 napisał(a):
Poczytałam Was sobie, życzę wszystkim Brzuszkom słodkich snów 🙂 Rano do kawki też poczytam 😜

No to zapraszam do wspolnej kawki i celebrowania tej chwili 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki. Jednak wczoraj inaczej skończył mi sie dzien jakbym to sobie wyobrazala. Pojechalam po raz drugi do lekarza bo temperetura zaczela mi rosnac,mialam wtedy juz 38. Lekarz przepisal mi tym razem antybiotyk i syrop,przed wykupieniem lekow zadzwonilam do swojego gina aby sie skonsultowac czy moge je brac i wogole. Pozwolil wziac mi jeszcze apap bo nie wyrzymywalam juz z tego bolu krzyza 😞 Farmaceutka jedynie dala mi inny syrop,bo ten co przepisala mi lekarka zawieral maline a ona powoduje skurcze macicy,dostalam typowy syrop dla kobiet wiec jestem spokojniejsza 🙂 Wydaje mi sie ze mnie tak rozlozylo bo nie wyleczylam ostatniego przeziebienia,no niestety sama herbatka z miodu i syropkiem z cebuli nie zdzialalam cudow i skonczylo sie na antybiotyku 😞 Pojechalam do mojej mamy bo nie chciala abym siedziala sama caly dzien w domu.Moje Kochanie po pracy do nas przyjezdza i u niej spimy. Mam inhalator wiec robie czesto inhalacje z wody i soli wizjologicznej dzisiaj juz sie czuje o niebo lepiej i najwazniejsze nie mam juz goraczki 🙂 W dodatku rano juz miałam mila niespodzianke,obudzilam sie i polozylam rece na brzuchu na poczatku sie przestraszylam ze mi stwardnial ale jak pogotykalam go dokladniej to bylo czuc jak malenstwo sie ulozylo bo az taka gula wyskoczyla 🤪 Od razu mi sie poprawil humor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki, piękny dzień się zapowiada, a ja mam zamiar spędzić go miło na świeżym powietrzu 🙂
Mój syn to straszny pieszczoch, a najżywiej reaguje na głaskanie tatusia! Już któryś raz zauważyłam, że jak tatuś przykłada rękę do brzucha, to ten mały nicpoń zaraz podpływa i się pod nią układa, choćby wcześniej nic się w brzuszku nie działo 😮 🤪 I łasi się jak piesek 😁 😁 😁
Biedny Leginsik, kuruj się szybko, też miałam ostatnio obawy, że mi wraca choróbsko, ale to chyba jednak alergia tylko. Lepiej żebyście z twoim mężczyzną nie spali razem przez jakiś czas, bo on się może zarazić od ciebie, a potem zarazy znowu do ciebie wrócą, okres wylęgania przechodzi bezobjawowo i wtedy najłatwiej się załatwić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj Leginsik,to dbaj o siebie ,kuruj,ale u mamy to pewnie innej opcji nie ma 🙂Dobrze ,ze ma sie kto Toba zajac i najwazniejsze ,ze goraczka odpuscila.Trzymaj sie Kochana trzymamy kciuki za powrot do grona zdrowasnych mamusiek 🙂A jaki syropek bierzesz?Dobrze by bylo wiedziec wrazie W...czy na recepte ,czy mozna bez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, polecam wam ciuszki dla dzidziusiów Early Days, ja mam stąd: http://allegro.pl/jaba16-biale-body-early-days-0-3-mega-wyprzedaz-i1574313164.html U tego sprzedającego są też inne rzeczy, jak pajacyki, body z długim i bez rękawów, słodkie skarpetki i rajstopki, wszystko śliczne. Te body co ja je mam to wyszły mniej niż 4 zł za sztukę, bo jedne dostałam gratis, poza tym kupiłam pajace, body z długim rękawem, niedrapki i skarpetki, wszystko o super jakości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
A propos tej maliny,to w zyciu bym nie wpadla ,ze nam moze zaszkodzic.. 😮To co nie bedzie mozna malinek podgryzac??? 😞


No właśnie 😮 Ja jak byłam chora to masowo piłam herbatę z sokiem malinowym i żadnych skurczów nie czułam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Aha, polecam wam ciuszki dla dzidziusiów Early Days, ja mam stąd: http://allegro.pl/jaba16-biale-body-early-days-0-3-mega-wyprzedaz-i1574313164.html U tego sprzedającego są też inne rzeczy, jak pajacyki, body z długim i bez rękawów, słodkie skarpetki i rajstopki, wszystko śliczne. Te body co ja je mam to wyszły mniej niż 4 zł za sztukę, bo jedne dostałam gratis, poza tym kupiłam pajace, body z długim rękawem, niedrapki i skarpetki, wszystko o super jakości.

Madziu ,wiem to jest swietna firma 🙂Naprawde super jakosc ,dla corci mialam mnostwo ciuszkow tej firmy ,przysylali mi znajomi z Anglii Rewelacja! 🙂Fajnie ,ze masz namiar napewno skorzystam ,a cena szok 😮 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwany ten Twoj Tadeusz 😁 Moja z kolei sie chowa ,czy co przed starszym heh,moze dlatego,ze ostatnio tata duuuzo pracuje,rzadko bywa w domu..a Oli sie to nie podoba hahaha foch a co! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych kompletow pewnie i nasza Karolinka cos znajdzie dla dzidzi 🙂Ja tam widze malego Pirata haha ,jakos mi sie skojarzylo,ze pasuje jak ulal dla Twojego Wojtusia haha 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuchatki, ale ruch z rana, my pijemy kawkę i zaraz idziemy się pomoczyć 🙂 ciuszki super i cena też, co do maliny to ja piłam cały czas soki malinowe bo tylko one mi wchodziły, widocznie na mnie malinka nie działa 🙂 takie dziwadło ze mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śpiochy są śliczne! w ogóle wszystko jest śliczne, nie mogłam się wczoraj napatrzeć 🙂 Ja mam osiołka i ufoludki, te ostatnie są kozackie 🤪
Mały pirat na body też mnie mocno kusił 😜 ale w końcu wzięłam policję 🙂
Co do body z krótkim rękawem to są też wersje kolorowe, ale droższe.
Kończę z kupowaniem ciuszków na razie! Poczekam co mi babcia wyślę i potem kupię brakujące rzeczy. Będzie ciężko, to jest jak nałóg 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bylam przeziebiona to z kolei gina polecala mi sok malinowy ..teraz sobie przypominam hm...moze to w przypadku Leginsa bylo zagrozenie jakies w polaczeniu z tym antybiotykiem i dlatego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Śpiochy są śliczne! w ogóle wszystko jest śliczne, nie mogłam się wczoraj napatrzeć 🙂 Ja mam osiołka i ufoludki, te ostatnie są kozackie 🤪
Mały pirat na body też mnie mocno kusił 😜 ale w końcu wzięłam policję 🙂
Co do body z krótkim rękawem to są też wersje kolorowe, ale droższe.
Kończę z kupowaniem ciuszków na razie! Poczekam co mi babcia wyślę i potem kupię brakujące rzeczy. Będzie ciężko, to jest jak nałóg 😜 😉

ktore ufoludki ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Śpiochy są śliczne! w ogóle wszystko jest śliczne, nie mogłam się wczoraj napatrzeć 🙂 Ja mam osiołka i ufoludki, te ostatnie są kozackie 🤪
Mały pirat na body też mnie mocno kusił 😜 ale w końcu wzięłam policję 🙂
Co do body z krótkim rękawem to są też wersje kolorowe, ale droższe.
Kończę z kupowaniem ciuszków na razie! Poczekam co mi babcia wyślę i potem kupię brakujące rzeczy. Będzie ciężko, to jest jak nałóg 😜 😉

ktore ufoludki ????


http://allegro.pl/jaba16-pajace-spiochy-0-3-early-days-mix-kolorow-i1573697599.html tam są, w realu są jeszcze śliczniejsze 🙂 a dla dziewczynek strasznie mi się powoda komplet "serce", boski jest 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 😜 wstałam tak wcześnie bo tak mnie głód obudził, teraz czekam na jajeczka aż sie zrobią mniam 😉 a o 10 jade do salonu przymierzać suknie ślubne ,uf to będzie tragedia.. 🥴 ale jak tego nie zrobie to w dniu wesela obawiam sie że moge zamknąć sie całkiem przypadkowo w łazience i zgubić klucz, z moim charakterkiem nic nie wiadomo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięń dobry Mamuski 🙂ja też juz zdążyłam wyprawic swoją familię i mam troche czasu tylko dla siebie 🙃co do body to naprawdę są śliczne i mi wpadły w oko te policyjne , a to ze wzgledu bardziej na tatusia 🙂tyle,ze uważam że lepsze dla noworodka na początku są kaftaniki dlatego ze nie trzeba ich zdejmowac przez malutka gibioczącą sie główkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja muszę przejrzeć to co już mam, posprawdzać czego brakuje i dokupić. Żeby w lecie w upałach nie latać po sklepach! A Tobie zazdroszczę, że masz wszystko w jednym miejscu pod nosem właściwie 🙂 A właśnie Dorotka powiedz mi co zabrać do szpitala dla Malenstwa???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Ja na szczęście mam koło siebie super hurtownie z ciuszkami dla dzieci do 3 lat i tam wszystko jest 🙂Nawet 9 lat temu wlasnie tam kupiłam prawie cała wyprawkę dla Kuby i jakościowo wszystkie body ,spichy ,kaftaniki ,czapeczki są świetne 🙂

Fajnie masz z tym hurtem ,tylko pozazdroscic 🙂A ja tam bodziaki bardzo sobie chwalilam 😉Nereczki i wszystko ukryte,nic nie zawieje,ani sie nie podwinie ,dla mnie bomba(nie mialam takich ,zeby przeciskac przez nie glowke ..wszystkie byly z luznym dekoldem,albo zapinanym z boczku ,wiec ekstra)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...