Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
Aśka POCHWĘ to ty masz na serio jak strong women 😁 😁 😁,wspołczuje twojemu M, jak go scisniesz to az mu Wacka rozsadzi 🤪 🤪 🤪

lepsze ma doznania chlop 🙂Pewnie nie narzeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Dobra zaczynam tabelke , bo letka gdzies znikła.... 🙂
ktoras z nas ma termin na 28.08.Jakbyscie napisały terminy dziewczyn ktore pamietacie to juz wpisałabym do tabelki.Wiem , ze Asiulka ma na 13.09 i bedzie Olenka zapamietałam bo taki sam mam termin

hehe milo mi ,ze pamietasz o nas 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dobra zaczynam tabelke , bo letka gdzies znikła.... 🙂
ktoras z nas ma termin na 28.08.Jakbyscie napisały terminy dziewczyn ktore pamietacie to juz wpisałabym do tabelki.Wiem , ze Asiulka ma na 13.09 i bedzie Olenka zapamietałam bo taki sam mam termin
ja mam 12.09, będzie Gabrysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Dziewczyny!! Zmieńcie temat, bo mi lekarz zabronił bzykanka a ostry sex śni mi się co noc!!

ulala mnie tam tez brakuje nieco ostrzejszych doznan ,ale itak rzadko sie kochamy ,a jak juz to w miare delikatnie o...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dziewczyny!! Zmieńcie temat, bo mi lekarz zabronił bzykanka a ostry sex śni mi się co noc!!


taka nie wyżyta jesteś jeszcze ? skutki już są w postaci naszych maluchów 🙂 a tu wszystkie dalej jak króliki by się pleniły hehe

Mówi się, że zakazany owoc najlepiej smakuje 😉 Lekarz zakazał to się zachciewa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dziewczyny!! Zmieńcie temat, bo mi lekarz zabronił bzykanka a ostry sex śni mi się co noc!!

ulala mnie tam tez brakuje nieco ostrzejszych doznan ,ale itak rzadko sie kochamy ,a jak juz to w miare delikatnie o...


ja po ostatnim sexie to już na pewno mojego nie dopuszczę do siebie do końca ciąży , bo mi wyjechał w trakcie z tekstem że boji się że nabije guza Kruszynie , no normalnie przegiął heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wchłonęłam porządną porcję arbuzika 🙂 mniam
a tak wogóle to ćwiczycie te mięśnie kegla? bo ja zwyczajnie nie pamiętam, przypomina mi się tak raz w tygodniu 🥴 Asia ma dobrze ćwiczy nawet w rozkroku 🤪
ja mam termin na 7.09 i też jeszcze nie wiem czy będzie Szymuś czy Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dobra zaczynam tabelke , bo letka gdzies znikła.... 🙂
ktoras z nas ma termin na 28.08.Jakbyscie napisały terminy dziewczyn ktore pamietacie to juz wpisałabym do tabelki.Wiem , ze Asiulka ma na 13.09 i bedzie Olenka zapamietałam bo taki sam mam termin


Ja mam na 15 .09 i będzie Wojtuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dziewczyny!! Zmieńcie temat, bo mi lekarz zabronił bzykanka a ostry sex śni mi się co noc!!


taka nie wyżyta jesteś jeszcze ? skutki już są w postaci naszych maluchów 🙂 a tu wszystkie dalej jak króliki by się pleniły hehe

Mówi się, że zakazany owoc najlepiej smakuje 😉 Lekarz zakazał to się zachciewa 🙃


miałam identycznie tak samo !! jak miałam zakaz to wścieko dupy chciałam dostać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a gdzie ta tabelka będzie ?? tak żeby sobie kuknąć na dane osobowe innych 😜




Ja proponuję nowy wątek...
Pewnie se ją na nowy wątek wrzuci 🙂 na razie trzeba ją stworzyć 🙂a taki sajgon tu mamy, że to faktycznie nie jest łatwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...