Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jasna281288 napisał(a):
heh serio wczoraj niezly ubaw mialyscie heh ja od kiedy moge sie kochac non stop mam ochote heh maz powoli zaczyna mi odmawiac heh

hehe sie wlasnie smialysmy,ze przez te nasze gabaryty wkoncu bedzie w gaciach uciekal ,albo i bez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂
wadłam na chwilę bo korzystam z chwili kiedy mały jeszcze śpi i na uczelnię robię rzeczy. Nadrobię Was później 🙂

ps. od wczoraj wieczora czuję delikatni dzidzię 🙂 póki co delikatne muśnięcia, ale przez moją rozciągnięta macicę to i tak dobrze że cokolwiek czuje 😁

Bardzo się cieszę , ze już czujesz maluszka- teraz bedziesz o niego spokojniejsza 🙂

Ze mnie się dziś pół poczekalni na pobraniu krwi śmiało bo jak mnie moja kruszynka z nienacka kopnęła to aż podskoczyłam tak się wystraszyłam 😉 aż mi głupio było ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂
Szotko nic się nie martw bo z maluchem na pewno będzie oki ... mi się już też nerwy udzielają przed jutrzejszym usg ! 10 maja potwierdzą że z Twoim maluchem jest wszystko w jak najlepszym porządku 🙂 głowa do góry
Jasna kupe lat Cię nie było 🤪 dobrze że wróciłaś i wszytko u Ciebie oki 🙂 a i chcice na sex to mają tu chyba wszystkie ostatnie , im grubsze tym bardziej napalone 😜
Ania witam nową mamuśkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzusio zaczyna rosnac wiec jest ok 🙂 zalezy co ubiore czasami widac dobrze brzusio a czasami jest prawie niewidoczny pewnie tak nagle wyskoczy heh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
hej mamusie 🙂
Wróciłam po męczącym dniu do domku,dziś miałam aż 3 godziny jazd 🤪,bo robię prawko,3 godziny siedzenia za kółkiem to zdecydowanie zbyt długo,ale przeżyłam.
Potem wyprawa po sklepach z wózeczkami dla Frania,wszystkimi jeździłam i wypróbowywałam,aż wszyscy ekspedienci gapili się jak jeżdżę po całym sklepie 😁 😁.Hihi.Ale co tam,przynajmniej mam pewność i wybrałam dla mnie najlepszy 🙂


A gdzie byłaś??? ja się chciałąm też wybrać na rekonesans ale poza tym sklepem przy tesco na pojezierskiej to nie znam innych sklepów z wózkami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio bekowy sen mialam 🙂 śnilo mi sie ze dosc wysoko w ciazy bylam i nozka dzidzi przez brzuch mi wychodzila a ja ja wpychalam do środka 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
wstałam właśnie wybudzona z głębokiego snu przez siostrę bo chciała sobie porozmawiać na skape i oto jestem 😁 a teraz sobie poszła pogadać przez telefon i siedzę jak rura na krześle 😮 ale jestem głodna.. jak zawsze rano mój maluch domaga sie jedzonka , a mamusi to pasuje.. tylko zobaczymy dzis na wadze u lekarza chyba spadnę z krzesła 🤢 mam nadzieje że nic nie przytyłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Mila, czy ten zabieg laserowy jest bolesny? ile razy go powtarzałaś? Też poważnie o tym myślę, bo depilacja tych miejsc jest okropnie bolesna i męcząca, a golenie niezwykle upierdliwe.

Ja w największym miejscu brzuszka mam podobnie jak Wy wszystkie 92 cm. Poki co 3,5kg do przodu

smerfetka depilacja laserowa bikini nie jest bolesna wiadomo cos tam kuje ale dla mnie to bylo jak regulacja brwi. mialam robiony zabieg 4 razy i efekt jest naprawde super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej
wstałam właśnie wybudzona z głębokiego snu przez siostrę bo chciała sobie porozmawiać na skape i oto jestem 😁 a teraz sobie poszła pogadać przez telefon i siedzę jak rura na krześle 😮 ale jestem głodna.. jak zawsze rano mój maluch domaga sie jedzonka , a mamusi to pasuje.. tylko zobaczymy dzis na wadze u lekarza chyba spadnę z krzesła 🤢 mam nadzieje że nic nie przytyłam...


na pewno będzie dobrze 🙂 napisz jak tam wizyta 🙂 będziemy czekać niecierpliwie , i ja też z rana jestem mega głodna 😜 Maluch się domaga po nocy czegoś dobrego heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia241 napisał(a):
Hej dziewczyny tak czytam co piszecie mój to ostatnio stwierdził że teraz to wyglądam jak kobita nie tak jak wcześniej najmniejszy palec u ręki


zobaczymy czy tak będą chwalić we wrześniu 😜 jak będziemy się turlać a nie chodzic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...