Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

mgrzedzicka napisał(a):
Moja siostra jest zalamana ze ta se przywlaszcza jej dziecko, a mnie to sie tez nie podoba, ja bym radzila zrobic fote z jakims innym chlopakiem i podpisac ze nowy tatus dla malego niech sie czuja tak samo jak ona

Kiedys juz pisalas o tym ..Madziu ,ale to trza miec tupet,co za kurwisko,leb urabac normalnie....Niech sobie swoje zrobi ,a nie za cudze dzieci sie chwyta,na miejscu Twojej siostry bym chyba za leb chwycila i kudly powyrywala ,franca straszna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
🤪AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
szotka napisał(a):
mph napisał(a):
szotka superowo 🤪 (ps. ja tez po plastyku:P)

Och...jak miło swojego znaleźć 🙂A ty?Jakieś chęci Ci zostały do tworzenia?i w czym się najlepiej czujesz?tzn co robisz malujesz itp?

jestem architektem. duuuuzo rysuje-prowadze tez kursy rysunku. a Ty gdzie pracujesz?

Artystyczne dusze..... 🙂 🙂 🙂....Ja to ładnie spiewam..........................jak się napije 😁 😁 😁 😁 i gram na nerwach dla mojego kochanego męża 🤪 🤪 🤪


Mi to chcą płacić 😁ale za tożebym przestastała śpiewać ha ha ha Troche są bezczelni bo nawet niewiedsza jaki naprawde ja mam talent :/gdyby tylko wysłuchali mnie do końca...................... 🤪 🤪
oo ja tez w tym jestem rewelacyjna,takze okazy z nas nie do podrobienia 😜

Własnie mam tak samo jak Ty .....nie chca mnie słuchać nigdy do końca 🤪 🤪, a na koncu mam już najwspanialszy głos na świeci.......Taka rozluźniona jestem 😁 😁 😁

A ja tam uwazam ,nie to nie niech zalujooo!!!Jakby wysluchali i mnie to docenili by mą dusze artystyczna hahaha
Dziewoje,a moze by tak trio???A moze jeszcze jakas chetna ,jak w spice girls bedziemy ..tylko nieco wieksze hahahaha

3 chętne są Dorota , ja i Ty ......już sobie wyobrazam nasze wspaniałe wycie do księżyca ......

Czarna troche samoopalaca i bedziesz murzynka,a wlosy masz krecone??Jak nie to cos wykombinujemy i wyczarujemy Ci piekne Afroooo!!hahaha

Afro to ja bede miała juz niedługo , jak nie bede mogła się dobrac do swojej kATARZYNKI 🙂 🙂 🙂jESZCZE Agata jest chętna........Moze zrobimy ją naszym MENAGER 🤪 🤪 🤪, bo ktos musi nas pilnowac jak za duzo damy w palnik 🤪 🤪

Agata do pilnowania to raczej sie nie nada 😁Ta to z drinem bananowo-porzeczkowym bedzie nas szkolic 😁Leer chyba jest nie pijaca -z tego co pamietam jedyna porzadna na forum 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ojciec dziecka zabiera je czasem do siebie, ona zeby zrobic na zlosc mojej siostrze zrobila sobie z malym zdjecia wstawila na naszej klasie i opisywala jakby to byl jej syn, nie dosc ze odebrala jej faceta to jeszcze proboje zabrac syna

Syna to jej nie zabierze.Jeżeli nie jest w stanie tego po prostu olać to niech się dowiaduje po forach prawniczych co można z tym zrobic.Inaczej się nie da.Bawienie się w robienie sobie nawzajem na złość moim zdaniem nie ma sensu tylko bardziej ją rozjuszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
🤪AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
szotka napisał(a):
mph napisał(a):
szotka superowo 🤪 (ps. ja tez po plastyku:P)

Och...jak miło swojego znaleźć 🙂A ty?Jakieś chęci Ci zostały do tworzenia?i w czym się najlepiej czujesz?tzn co robisz malujesz itp?

jestem architektem. duuuuzo rysuje-prowadze tez kursy rysunku. a Ty gdzie pracujesz?

Artystyczne dusze..... 🙂 🙂 🙂....Ja to ładnie spiewam..........................jak się napije 😁 😁 😁 😁 i gram na nerwach dla mojego kochanego męża 🤪 🤪 🤪


Mi to chcą płacić 😁ale za tożebym przestastała śpiewać ha ha ha Troche są bezczelni bo nawet niewiedsza jaki naprawde ja mam talent :/gdyby tylko wysłuchali mnie do końca...................... 🤪 🤪
oo ja tez w tym jestem rewelacyjna,takze okazy z nas nie do podrobienia 😜

Własnie mam tak samo jak Ty .....nie chca mnie słuchać nigdy do końca 🤪 🤪, a na koncu mam już najwspanialszy głos na świeci.......Taka rozluźniona jestem 😁 😁 😁

A ja tam uwazam ,nie to nie niech zalujooo!!!Jakby wysluchali i mnie to docenili by mą dusze artystyczna hahaha
Dziewoje,a moze by tak trio???A moze jeszcze jakas chetna ,jak w spice girls bedziemy ..tylko nieco wieksze hahahaha
ja jestem chętna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja oczywiście też 😁Spice girls w big size ha ha

Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę ..... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
🤪AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mph napisał(a):
szotka napisał(a):
mph napisał(a):
szotka superowo 🤪 (ps. ja tez po plastyku:P)

Och...jak miło swojego znaleźć 🙂A ty?Jakieś chęci Ci zostały do tworzenia?i w czym się najlepiej czujesz?tzn co robisz malujesz itp?

jestem architektem. duuuuzo rysuje-prowadze tez kursy rysunku. a Ty gdzie pracujesz?

Artystyczne dusze..... 🙂 🙂 🙂....Ja to ładnie spiewam..........................jak się napije 😁 😁 😁 😁 i gram na nerwach dla mojego kochanego męża 🤪 🤪 🤪


Mi to chcą płacić 😁ale za tożebym przestastała śpiewać ha ha ha Troche są bezczelni bo nawet niewiedsza jaki naprawde ja mam talent :/gdyby tylko wysłuchali mnie do końca...................... 🤪 🤪
oo ja tez w tym jestem rewelacyjna,takze okazy z nas nie do podrobienia 😜

Własnie mam tak samo jak Ty .....nie chca mnie słuchać nigdy do końca 🤪 🤪, a na koncu mam już najwspanialszy głos na świeci.......Taka rozluźniona jestem 😁 😁 😁

A ja tam uwazam ,nie to nie niech zalujooo!!!Jakby wysluchali i mnie to docenili by mą dusze artystyczna hahaha
Dziewoje,a moze by tak trio???A moze jeszcze jakas chetna ,jak w spice girls bedziemy ..tylko nieco wieksze hahahaha
ja jestem chętna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ja oczywiście też 😁Spice girls w big size ha ha

Mozesz byc Geri haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Aga, ja się tak samo męczę, ze zgagą i w moim przypadku nie jest to związane ani z tym co jem i ile jem, . Jest to w dużej mierze wynikiem uciskającej macicy na żołądek, info od gina z wczoraj, a ja jeszcze do tego mam refluks, masakra.

Ania ja juz prawie nic nie jem ......Słodyczy juz od 2 tygodni nic a nic....Tak to juz jest .....nasza wspaniała przyjaciółka Zgaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym naprawdę radziła to olać wiem że łatwo mówić ale nie widzę innego wyjścia tylko poczekać i zobaczyć czy jej się znudzi.
A mogłabyś podać jej nazwisko?chętnię bym sobie zobaczyła taka trzaśnietą babę...no i te zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁
Nazwa pasuje jak w pysk strzelił!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
pozwala sobie na coraz wiecej, moja siostra sie przejmuje a ja bym jej wyrwala te czarne kudly

Jaka psychiczna baba, kiedyś już pisałaś o tym. ja bym na miejscu twojej siostry nie pozwoliła się widywać z dzieckiem temu chłopu. Kurde to jak moja siostra ze swoim, on sobie inna babę, a chciał 100euro dawać za dziecko na weekend. Zerwała kontakt całkowicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ojciec dziecka zabiera je czasem do siebie, ona zeby zrobic na zlosc mojej siostrze zrobila sobie z malym zdjecia wstawila na naszej klasie i opisywala jakby to byl jej syn, nie dosc ze odebrala jej faceta to jeszcze proboje zabrac syna

Syna to jej nie zabierze.Jeżeli nie jest w stanie tego po prostu olać to niech się dowiaduje po forach prawniczych co można z tym zrobic.Inaczej się nie da.Bawienie się w robienie sobie nawzajem na złość moim zdaniem nie ma sensu tylko bardziej ją rozjuszy.


Pierwsze słowa jakie mi sie cisną to SUKA!!!!!!!!!!!!!!pieprzona SUKA a on kużwa typowy fiut bo swoim dzieckiem pogrywa!!!!!!!!!!!!!!ja bym na jej miejscu najpierw do adwokata po porade posza to sa bezplatne porady.Potem bym wystapila do sadu o widzenie ojca z synkim tylko w matki obecności powod taki ze obca dziwa chce przywlaszczyc sobie w peien sposob jej syna ,Mysle ze powodów znalazla by wiele ale po porade musi sie udac .Zreszta wstawianie zdjec na forach i portalach nieletniego dziecka przez osoby obce jest KARANE!!!!!!!!!!!!!!!!!ja na jej miejscuzglosilabym naduzycie zdjec na NK tam jest taka mozliwosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁

Prosze się tu nie śmiac to bardzo powazna sprawa ....Myslisz ze Dorota albo Agata chciałaby zeby Aga jej cycuszki dorobiła , na pewno nie ........O moze usta by nam dorobiła takie wiesz ponętne ,wydęte hi hi ...... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
dla mnie to w ogole wszystko jakas szczeniacka zabawa, mi by sie nie chcialo tak zagrywac

masz racje,dziecinna sprawa,ale okropnie trudna ,jak zwalczyc tego trutnia-z czarnym łbem??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁

taka nam sesyje pierdykna ze zawojujemy rynek nasz krajowy 😁 he he he he
no i mi cycuchów dorabiac nie musza bo naprawde mam czym oddychac 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
szotka napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ojciec dziecka zabiera je czasem do siebie, ona zeby zrobic na zlosc mojej siostrze zrobila sobie z malym zdjecia wstawila na naszej klasie i opisywala jakby to byl jej syn, nie dosc ze odebrala jej faceta to jeszcze proboje zabrac syna

Syna to jej nie zabierze.Jeżeli nie jest w stanie tego po prostu olać to niech się dowiaduje po forach prawniczych co można z tym zrobic.Inaczej się nie da.Bawienie się w robienie sobie nawzajem na złość moim zdaniem nie ma sensu tylko bardziej ją rozjuszy.

Tak tylko niech najpierw to zdjęcie z nk ściągnie żeby dowód był.

Pierwsze słowa jakie mi sie cisną to SUKA!!!!!!!!!!!!!!pieprzona SUKA a on kużwa typowy fiut bo swoim dzieckiem pogrywa!!!!!!!!!!!!!!ja bym na jej miejscu najpierw do adwokata po porade posza to sa bezplatne porady.Potem bym wystapila do sadu o widzenie ojca z synkim tylko w matki obecności powod taki ze obca dziwa chce przywlaszczyc sobie w peien sposob jej syna ,Mysle ze powodów znalazla by wiele ale po porade musi sie udac .Zreszta wstawianie zdjec na forach i portalach nieletniego dziecka przez osoby obce jest KARANE!!!!!!!!!!!!!!!!!ja na jej miejscuzglosilabym naduzycie zdjec na NK tam jest taka mozliwosc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁

Prosze się tu nie śmiac to bardzo powazna sprawa ....Myslisz ze Dorota albo Agata chciałaby zeby Aga jej cycuszki dorobiła , na pewno nie ........O moze usta by nam dorobiła takie wiesz ponętne ,wydęte hi hi ...... 😁 😁 😁
Wyglądałybyśmy jak Pamele-wielki cyc, wielkie usta i wielka lufa!!!!!!!!!!haahahahahahahaahaahaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Już ciebie dawno zapisałysmy , nic sie mała nie martw .....A AGULA z Marta bedą nam zdjęcia robiły takie artystyczne ......Tylko TAka laskę proszę ze mnie zrobic jak tralala , cycuszki juz mam duże takze nie dorabiac mi proszę .....
hahaha 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 😁 😁 🤪 🤪
bedzie to Stwowarzyszenie Artustycznych Wrzsesniowek dbajacych o linie i myslacych tylko o drinie 😁

taka nam sesyje pierdykna ze zawojujemy rynek nasz krajowy 😁 he he he he
no i mi cycuchów dorabiac nie musza bo naprawde mam czym oddychac 🤪 🤪

ja tez podziekuje za cyce,juz mi starczy,noszenia itak mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Dziewczyny ale mogę Wam np,kolor oczu zmienić z fryzura gorzej bo więcej siedzenia.No nierówności na twarzy poprawić itp.


ooo oczy moglabym miec błekitne 🙂bo teraz mam brazowe-piwne a policzki dalo by rade wysmuklic???bo teraz to wygladam jak pączek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...