Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie 😘
ja jednak usg przełożyłam na jutro...byłam u położnej zapytac czy moge to z wielkim fochem odpowiedziała a jaki jest niby tego powód? już jej nie chciałam tłumaczyć,że sie martwie i chce już mieć je za sobą to skłamalam,że chce żeby Mąż był przy mnie a 26 maja mu nie pasuje.No to sie zgodziła jutro na 17 mam..pytałam ją o serduszko czy jak bedzie ok czy trzeba będzie jakieś dodatkowe badania robić to powiedziała,że nie .Ale żebym sie nastawiła,że jak coś będzie nie tak to sie nic z tym nie zrobi..WREDNA BABA!nie oczekiwałam nie wiadomo jakich słów..ale chociaż mogła powiedzieć,żebym sie nie martwiła na zapas,bo przecież wszystko jest ok...a ona tak do mnie wyrypała:| i jeszcze pytałam o ktg domowe,czy warto kupić i czy to bezpieczne to wyskoczyła do mnie że po co mi to?jak ja nie wiem jak to używać!od tego są specjaliści i oni sie na tym znają a nie ja!! ale przecież ja nie chciałam jakoś pod kątem medycznym,tylko tak dla siebie żeby sie nacieszyć tym słuchaniem...wróciłam do domu z płaczem:/ i jak o tym pomyśle teraz to znowu mi sie zbiera 😞zresztą zawsze jest wredna jak przed wizytą ide do niej sie zważyć itd..mają jakąś głupia wage,co dolicza + 3 kg :| a na innych jak sie waże zawsze jest mniej.I drze sie na mnie ,że za duzo przytyłam!!i mi nawet ustala co moge a czego nie moge!następnym razem jej powiem,żeby tak sie nie darła,bo przed ciaża schudłam 40 kg! i to nie był dla mnie wysilek!
ehh sie rozpisałam,ale troche mi ulżyło.

Ania sorki ze tak powiem ale jakas pojebana jest ta kobieta ....jak ona w ogole podchodzi do badania , ty nie mozesz jej zmienic ....Szok , ze takie baby zyja na swiecie ...


zmieniłabym lekarza na Twoim miejscu.. po co się stresować i jeszcze babie kase dawać za to że tak traktuje cięzarne, masakra ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KASIA jakiś tam po siostrze ręczny zwykły leży, ona tego wogule nie używała, także różnie bywa.
ANULCIA nie przejmuj się i nie słuchaj głupiej baby, jakby nic nie można był zrobić to by się nie robiło wogule Usg w ciąży. Takie k... pitolenie. Trzymamy kciuki jutro 😘
KALAIS cieszę się że jednak wszystko u Ciebie i dzidzi ok.
A mi się kuźwa spać chce a na dole coś stukają i wiercą, nie wiem chyba na spacer wybedę, tylko boję się zeby gdzieś nie paść bo mi coś nie dobrze jednak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
uffff poprasowałam 😮 jak ja tego nie znoszę 😠 wszystko mogę robić byle by nie prasować ...jeszcze tak gorąco na polu a tu przy żelazku gorącym trzeba było stać ... pot po dupsko ściekał hehe a jak będzie ponad 30 stopni to ja zwariuje z tym prasowaniem 😮
Czarnulko na którą masz wizytę ???? 🙂
coś dziewczyny nie piszą jak tam usg 🤔

kochana ja mam jutro rano o 9



obstawiam u Cibie chłopczyka 🙂

zobaczymy jutro sie okaze ....ale jak przegladałam tabelke to jest wiecej chłopakow , az dziwne zobaczymy , jutro wkleje nowa po usg swoim i dziewczyn i dopisałam nowe mamuski ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??[/quote

Ezgamin mam z Prawa Wyborczego a studiuje administracje publiczna .Ja tez miala zaczac pisac prace w tym semestrze zeby nie pisac jak licencjata w biegu przez 2 tyg,ale cos mi to kiepsko idzie a jak jeszcze dzidzia dojdzie to echhh szkoda gadac pewnie znowu bede pisac ekspresowo 🙂 a Ty co studiujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
KASIA jakiś tam po siostrze ręczny zwykły leży, ona tego wogule nie używała, także różnie bywa.
ANULCIA nie przejmuj się i nie słuchaj głupiej baby, jakby nic nie można był zrobić to by się nie robiło wogule Usg w ciąży. Takie k... pitolenie. Trzymamy kciuki jutro 😘
KALAIS cieszę się że jednak wszystko u Ciebie i dzidzi ok.
A mi się kuźwa spać chce a na dole coś stukają i wiercą, nie wiem chyba na spacer wybedę, tylko boję się zeby gdzieś nie paść bo mi coś nie dobrze jednak.

Iza ty lepiej siedz w domu , ja wiem co przezywasz wczoraj miałam to samo , połoz sie i sie przespij ...i cały czas pij wode niegazowana ...to pomaga tak mi mowiły ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??[/quote

Ezgamin mam z Prawa Wyborczego a studiuje administracje publiczna .Ja tez miala zaczac pisac prace w tym semestrze zeby nie pisac jak licencjata w biegu przez 2 tyg,ale cos mi to kiepsko idzie a jak jeszcze dzidzia dojdzie to echhh szkoda gadac pewnie znowu bede pisac ekspresowo 🙂 a Ty co studiujesz ?

kochana dasz rade , kto jak nie Ty ....ja bym sie zdecydowała na pisanie pracy teraz bo pozniej wiesz jak to bedzie .....wiem jak patrza na kobiety w ciazy podchodzace do licencjatu lub mgr , zupełnie inaczej sa traktowane , takze mysle ze dobra decyzja na pisanie pracy teraz ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisz na nia skarge taka pisemna ma lepsze efekty!!!!!a baba jest pojebana zeby tak traktowac kobiete w ciazy karygodne i zmień kochana lekarza bo wizyty powinny byc przyjemnoscia a nie dodatkowym stresem .... okropny babsztyl!!!!!!!!!!!


Tylko że lekarz jest ok..tylko ta położna jest taka wredna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??[/quote

Ezgamin mam z Prawa Wyborczego a studiuje administracje publiczna .Ja tez miala zaczac pisac prace w tym semestrze zeby nie pisac jak licencjata w biegu przez 2 tyg,ale cos mi to kiepsko idzie a jak jeszcze dzidzia dojdzie to echhh szkoda gadac pewnie znowu bede pisac ekspresowo 🙂 a Ty co studiujesz ?

kochana dasz rade , kto jak nie Ty ....ja bym sie zdecydowała na pisanie pracy teraz bo pozniej wiesz jak to bedzie .....wiem jak patrza na kobiety w ciazy podchodzace do licencjatu lub mgr , zupełnie inaczej sa traktowane , takze mysle ze dobra decyzja na pisanie pracy teraz ...



wiem Kochana wiem tyle ze ja naprawde nie wiem kiedy to zrobie moze jakos w wakacje bo teraz nasz czeka przyozdabianie podłóg i ścian w mieszkaniu a co z tym sie wiaze to to ze musimy razem pojezdzic za materiałami .OJJJJ moze to jakos bedzie właśnie szkoda ze obrony nie mam teraz w lipcu bo napewno by mi poszo łatwiej przeciez kobiety w ciazy nie mozna denerwowac i stresowac he he 🙂
Aga ja obstawiam tez u Ciebie na chłopaka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisz na nia skarge taka pisemna ma lepsze efekty!!!!!a baba jest pojebana zeby tak traktowac kobiete w ciazy karygodne i zmień kochana lekarza bo wizyty powinny byc przyjemnoscia a nie dodatkowym stresem .... okropny babsztyl!!!!!!!!!!!


Tylko że lekarz jest ok..tylko ta położna jest taka wredna



to weż i jej cos odpyskuj nastepnym razem wkoncu to dzieki Tobie ma co żreć wiec niech prace szanuje !!!!!!!!!!ale sie nakreciłam normalnie jak bym mogła to sam,a bym jej nawsadzała a ostatnio to jetem taka złośliwa ze sama na swoich wrednych słowach sie łapie biedna ta moja rodzinka teraz ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??[/quote

Ezgamin mam z Prawa Wyborczego a studiuje administracje publiczna .Ja tez miala zaczac pisac prace w tym semestrze zeby nie pisac jak licencjata w biegu przez 2 tyg,ale cos mi to kiepsko idzie a jak jeszcze dzidzia dojdzie to echhh szkoda gadac pewnie znowu bede pisac ekspresowo 🙂 a Ty co studiujesz ?

kochana dasz rade , kto jak nie Ty ....ja bym sie zdecydowała na pisanie pracy teraz bo pozniej wiesz jak to bedzie .....wiem jak patrza na kobiety w ciazy podchodzace do licencjatu lub mgr , zupełnie inaczej sa traktowane , takze mysle ze dobra decyzja na pisanie pracy teraz ...



wiem Kochana wiem tyle ze ja naprawde nie wiem kiedy to zrobie moze jakos w wakacje bo teraz nasz czeka przyozdabianie podłóg i ścian w mieszkaniu a co z tym sie wiaze to to ze musimy razem pojezdzic za materiałami .OJJJJ moze to jakos bedzie właśnie szkoda ze obrony nie mam teraz w lipcu bo napewno by mi poszo łatwiej przeciez kobiety w ciazy nie mozna denerwowac i stresowac he he 🙂
Aga ja obstawiam tez u Ciebie na chłopaka 😁

Dorcia to lipa ze nie masz tej obrony w lipcu.....a co do chłopaka tez bardzo chciałabym ....zobaczymy jutro , kurcze zeby sie nie odwrociło 🙂 🙂 .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisz na nia skarge taka pisemna ma lepsze efekty!!!!!a baba jest pojebana zeby tak traktowac kobiete w ciazy karygodne i zmień kochana lekarza bo wizyty powinny byc przyjemnoscia a nie dodatkowym stresem .... okropny babsztyl!!!!!!!!!!!


Tylko że lekarz jest ok..tylko ta położna jest taka wredna



to weż i jej cos odpyskuj nastepnym razem wkoncu to dzieki Tobie ma co żreć wiec niech prace szanuje !!!!!!!!!!ale sie nakreciłam normalnie jak bym mogła to sam,a bym jej nawsadzała a ostatnio to jetem taka złośliwa ze sama na swoich wrednych słowach sie łapie biedna ta moja rodzinka teraz ☺️ 🙂
Ja mam tak samo, bylam ekspedientką i musialam najwiekszym hamom w tylek wlazic bo klient nasz pan, a tam gdzie my idziemy traktuja nas jak pryszcza na dupie, tez mnie to wkurza, nie daj sie od baby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisz na nia skarge taka pisemna ma lepsze efekty!!!!!a baba jest pojebana zeby tak traktowac kobiete w ciazy karygodne i zmień kochana lekarza bo wizyty powinny byc przyjemnoscia a nie dodatkowym stresem .... okropny babsztyl!!!!!!!!!!!


Tylko że lekarz jest ok..tylko ta położna jest taka wredna



to weż i jej cos odpyskuj nastepnym razem wkoncu to dzieki Tobie ma co żreć wiec niech prace szanuje !!!!!!!!!!ale sie nakreciłam normalnie jak bym mogła to sam,a bym jej nawsadzała a ostatnio to jetem taka złośliwa ze sama na swoich wrednych słowach sie łapie biedna ta moja rodzinka teraz ☺️ 🙂

Ja tez bym cos powiedziała , przeciez to jej praca niech ja szanuje ....chyba ze bardzo mocno nie chce sie jej pracowac.....Ja to na poczatku zjebała swojego lekarza i sie tym nie przejmowałam co soebie pomysli ....jak mnie nastraszył ze dzidzia jest za mała , to mu powiedziałam niech słucha co sie do niego mowi , a nie swoje wyliczenia wprowadza ....On sie na mnie spojrzał i tylko powiedział ale Pani nerwowa , a ja do niego nie nierwowa tylko na poczatku powinniscie słuchac co sie mowi i kiedy mogłabym zajesc ( bo na poczatku dzidzia jest mała , pozniej dopiero wychodza ich wyliczenia), a nie straszysc ludzi ze dziecko za małe i nie mozemy wyczuc serca ...Wiem Pan co ja przezyłam przez taka Pana głupte .....To moje dziecko nie Pana i nie wie Pan co czuje kobieta w ciązy ....od tamtej pory idealnie ....jak za mało mowi to ja do niego 100 pytan do ....chodze do lekarza to wymagam i zupełnie inaczej juz podchodzi do mnie .... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
kurcze dziewczyny tak mi sie nie chce uczyc ze szok i to takich durnot 😞ciezko nauka mi cos wchodzi nie wiem czy to przez hormony czy jakos tak ogólnie 😠

heheh to mi się tak pracy nie chce pisać że szok 😲 A powodów:
1.Hormony
2.Lenistwo
3. człowiek się starze...komórki nerwowe zmniejszają się chyba po 25r.ż.
4. Wiosna
A z czego egzamin co studiujesz? Jakąś ekonomię jak dobrze pamiętam??[/quote

Ezgamin mam z Prawa Wyborczego a studiuje administracje publiczna .Ja tez miala zaczac pisac prace w tym semestrze zeby nie pisac jak licencjata w biegu przez 2 tyg,ale cos mi to kiepsko idzie a jak jeszcze dzidzia dojdzie to echhh szkoda gadac pewnie znowu bede pisac ekspresowo 🙂 a Ty co studiujesz ?

kochana dasz rade , kto jak nie Ty ....ja bym sie zdecydowała na pisanie pracy teraz bo pozniej wiesz jak to bedzie .....wiem jak patrza na kobiety w ciazy podchodzace do licencjatu lub mgr , zupełnie inaczej sa traktowane , takze mysle ze dobra decyzja na pisanie pracy teraz ...

Ja kończe pielegniarstwo mgr.Licencjat też chyba w 3tyg pisałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Bedę mocno trzymała kciuki ,zeby maleństwo pokazało mamusi co ma tam między nóżkami 🙂

Trzymajcie , trzymajcie wszytskie zeby tylko było dobrze , no i zeby malenstwo nie było takie wstydliwe jak mamusia i pokazało co ma miedzy nozkami... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Bedę mocno trzymała kciuki ,zeby maleństwo pokazało mamusi co ma tam między nóżkami 🙂

Trzymajcie , trzymajcie wszytskie zeby tylko było dobrze , no i zeby malenstwo nie było takie wstydliwe jak mamusia i pokazało co ma miedzy nozkami... 🙂 🙂

Weź nie wal sciemy,nie poznałyśmy się oko w oko ale po forum sądząc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...