Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide obciac mojego Kocura 😁


tylko mu głowe obetnij , żeby Ci się tam w inne miejsca nie chciało zaglądać co by skrócic tu i ówdzie 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪

irokeza mu zostaw na srodku .....jakis pas startowy musi byc


Kocur ma dobrze ja to mojego Siwulca jak bym obcieła to by na ulice wstydził sie wyjsć he he

ja pierdziu to Wy o kocie gadacie buhahahahahahahahah 🙂 😁, zeszcze sie ze smiechu zaraz ..... 🤪 🤪 🤪

AGA ]nie o kocie takim kici kici tylko Asia na Andriu mówi Kocur buhahaha to ja sie normalnie zeszczea brzuch mi cycki podbija 😁 🙃 🙃 🙃

teraz to juz w ogole sie posikam szok .....jaka ty jestes agentka nie o kocie kici kici .....buhahahahah 😁, ja nie pamietałam ze ona tak mowiła na Jedru....



dostałam ataku śmiechu normalnie sie poryczałam naprawde 😁a Kuba mój to patrzy sie na mnie jak na idiotke bo sie do kompa brechtam hahahahahahahahah cudnie to wyszlo 😁

ja to na poczatku pomyslałam o KATARZYNI E, ale tak mysle moze ASKA inaczej ja nazwała wiec daje na katarzyne , a pozniej ty o tej siwiznie to zaczełam sie brechtac i mowie ze o kocie takim kici kici gadaja , ale jak Ty mi napisałas to myslałm ze sie posikam , moj tez siedzi koło mnie i sie patrzy nam mnie jak na nienormalna ....a ja tylko szklanke mleka wypiłam ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ide obciac mojego Kocura 😁


tylko mu głowe obetnij , żeby Ci się tam w inne miejsca nie chciało zaglądać co by skrócic tu i ówdzie 🙃 🙃 🤪 🤪 🤪

irokeza mu zostaw na srodku .....jakis pas startowy musi byc


Kocur ma dobrze ja to mojego Siwulca jak bym obcieła to by na ulice wstydził sie wyjsć he he

ja pierdziu to Wy o kocie gadacie buhahahahahahahahah 🙂 😁, zeszcze sie ze smiechu zaraz ..... 🤪 🤪 🤪

AGA ]nie o kocie takim kici kici tylko Asia na Andriu mówi Kocur buhahaha to ja sie normalnie zeszczea brzuch mi cycki podbija 😁 🙃 🙃 🙃

teraz to juz w ogole sie posikam szok .....jaka ty jestes agentka nie o kocie kici kici .....buhahahahah 😁, ja nie pamietałam ze ona tak mowiła na Jedru....



dostałam ataku śmiechu normalnie sie poryczałam naprawde 😁a Kuba mój to patrzy sie na mnie jak na idiotke bo sie do kompa brechtam hahahahahahahahah cudnie to wyszlo 😁

ja to na poczatku pomyslałam o KATARZYNI E, ale tak mysle moze ASKA inaczej ja nazwała wiec daje na katarzyne , a pozniej ty o tej siwiznie to zaczełam sie brechtac i mowie ze o kocie takim kici kici gadaja , ale jak Ty mi napisałas to myslałm ze sie posikam , moj tez siedzi koło mnie i sie patrzy nam mnie jak na nienormalna ....a ja tylko szklanke mleka wypiłam ....


Ja na swojego Siwulec czasami mówie bo ma juz lekko przypruszone hery sniegiem 🙂ojej normalnie rozbawiłam sie na maksa Aga az sapie ze smiechu a Kuba wlasnie stwierdzil ze szaleju sie napilam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=4.13.607.2.23.1.&pr=58285

i tam też sa inne stroje ... ja sobie tez zamówiłam strój właśnie z bon prix i cena dobra[/quote

o super ten strój 🙂 🙂 🙂 ale będziesz dżaga Karolcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
dac Wam tylko haslo do gadki i juz tem,mmmmat ze ho ho 😁 😁 😁 😁
kulam sie razem z Andru ,nie moge 🙃 🙃 🙃


Asia obciełaś swojego Kocurka ładnie bo mój Siwulec to z domu nie che wychodzić po moim stzyrzeniu musze go na smyczce wyprowadzac buhahahhahaha 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
dac Wam tylko haslo do gadki i juz tem,mmmmat ze ho ho 😁 😁 😁 😁
kulam sie razem z Andru ,nie moge 🙃 🙃 🙃


Asia obciełaś swojego Kocurka ładnie bo mój Siwulec to z domu nie che wychodzić po moim stzyrzeniu musze go na smyczce wyprowadzac buhahahhahaha 🙃 🙃

buhahahahahahhahahahahahaahahahhh 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....


Po bokach wygolic a po środku ściezke zostawic he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
dac Wam tylko haslo do gadki i juz tem,mmmmat ze ho ho 😁 😁 😁 😁
kulam sie razem z Andru ,nie moge 🙃 🙃 🙃


Asia obciełaś swojego Kocurka ładnie bo mój Siwulec to z domu nie che wychodzić po moim stzyrzeniu musze go na smyczce wyprowadzac buhahahhahaha 🙃 🙃

obcielam ,jest piekny 🤪 😜
Pierwszy raz mi zaufac nie chcial,ale tak sie przyzwyczail ,ze oddaje sie w me szpony chetnie i juz nie chce slyszec o fryzjerze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie by na pewno drogo wyszedł taki strój bo by musieli duuuuuuuuuuuużo materiału na niego zużyć 😜
uciekam Laski bo mój coś mi za uchem sapie że nic tylko laptop i internet 🥴 najwyżej później zaglądnę...jak skubaniec mi uśnie albo cuś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
pasa nie zostawilam,jedynie zakoliki wypielęgnowalam estetycznie 😁

przystojny ten twoj kocur ......teraz jest ..... 🙂 🙂 🙂

dorodny taki jakby wyokraglal 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
mnie by na pewno drogo wyszedł taki strój bo by musieli duuuuuuuuuuuużo materiału na niego zużyć 😜
uciekam Laski bo mój coś mi za uchem sapie że nic tylko laptop i internet 🥴 najwyżej później zaglądnę...jak skubaniec mi uśnie albo cuś 😜

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....


Po bokach wygolic a po środku ściezke zostawic he he

Nie pamietacie pewnie ,bo to za moich czasow....byl film Lody na patyku i tam tak opierdzielili Hiujego w wojsku 😁 😁 😁 😁hahaha zostawili mu taki pas 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Biedny byl Hiuji ,nie dosc ,ze tłusty,wiecznie odstawal od ekipy z tylu to jeszcze tak go oszpecili... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja czytam żeby mu pas startowy zostawiła heh a gdzie on ma niby ten pas ?? 🤪
dajecie czadu Laski 🙂


no ty z tym pasem tez dałaś czadu 🙂

wezcie dajcie spokoj bo sie zaraz posikam jeszcze raz ...ale teraz Asia powina mu zostawic pas startowy hi hi .....


Po bokach wygolic a po środku ściezke zostawic he he

Nie pamietacie pewnie ,bo to za moich czasow....byl film Lody na patyku i tam tak opierdzielili Hiujego w wojsku 😁 😁 😁 😁hahaha zostawili mu taki pas 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Biedny byl Hiuji ,nie dosc ,ze tłusty,wiecznie odstawal od ekipy z tylu to jeszcze tak go oszpecili... 😮


Ja ten film kojarze ale gostka ale scenki nie koniecznie 🙂a wogóle to co Ty masz na mysli piszac za Twoich czasów Kochana co??????????????/?????????????????????/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...