Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
A ja chcę loda! Ale nie chce mi się iść do sklepu, mocy mi znów zabrakło... 😞 😞 😞

NO to jak nie pojdziesz do sklepu nie bedziesz miała LOda chyba ze męzus Ci kupie ,,,ale to kochana musisz troszke poczekac jeszcze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
w lesie z mezem na spacerku bylam teraz on poszedl grac z kolegami w pilke a ja mam troche czasu zeby popisac z wami 🙂 my w droze do domu kupilismy arbuza w biedronce 5kg heh bo promocja do jutra jest a maz jutro na 24h do pracy idzie a ja bym go nie udzwignela 🙂 fajny en kocyk na allegro 🙂 ja kupilam ten w lidlu taki rozowy z myszka miki 🙂 akurat ja zadnego nie mialam 🙂a ten taki milutki w dotyku jest 🙂

Marta Ty chyba ta mało to tylko na rozowo bedziesz ubierala .....bo wczesniej tez pisałas ze wszytsko co rozowe .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh maz tez tak mówi heh nie no co Ty mam tez fioletowy pajacyk zielony pajacyk itd ale to nie zmienia faktu ze roz jest w centrum 🙂 ale to tak na poczatku tylko 🙂 potem mala kolorowa bedzie 🙂 wózek np czerwony chce miec no ale chociaz kocyk wtedy rozowy do niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Dziewczyny, czy Wy już pierzecie ciuszki dla Maluszków??? Ja szczerze mówiąc nie zaczęłam jeszcze i nie wiem, czy się już za to brac..????


Agata no coś Ty jeszcze za wcześnie !!!!jak teraz wypierzesz to kurzem sie znowu pokryja i robota od poczatku nawet jak je schowasz w szufladach to sie zakurza najlepiej to 2-3 tyg przed prodem 🙂
A ja przezornie juz sobie niemal wszystko popralam,poprasowalam,jeszcze tylko resztki mi zostaly 🙂
Boje sie ,ze moge pozniej nie dac rady ,a roznie to bywa odpukac....oby nic sie nie dzialo...
Poprostu sobie w woreczki powiazalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
nowe tez trzeba poprac czy wystarczy poprasowac? roznie mowia u mnie w rodzinie

Ja tam przepieram 🙂Zawsze masz pewnosc ,ze jest czyste ,wyprasowane 🙂Noworodek ma wrazliwa skorke,a niewiadomo gdzie lezaly nowe ubranka ,czy nie kolo jakiejs chemii czy czegos co moglo by pozniej uczulic dzidzie
Ja juz porobilam,bo ciuszkow jest masa ...a potem nie wiadomo w co rece wlozyc ...,zreszta upaly moga byc solidne i nie dam rady stac przy zelazku ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
zmieniajac temat a jak jest z ta glukoza w pon chce isc do lekarza i jak on to do popicia tam da i wtedy tam godz dwie mam czekac?

Martula z tego co wiem tu od dziewczyn,to kazda przychodnia ma inne zasady..w jednej daja glukoze do picia ,a w innej trzeba zakupic samemu..
Ja tego tez nie robilam jeszcze..
Trzeba bedzie zapytac lekarza,lub zadzwonic do laboratorium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaaaaa i mam kawałek arbuza sasiadka mi dala tak wiec do zamrazalnika go wrzucilam i bede za jakis czas szamac 😁

heehehhe ja od czasu jak mnie bolał żołądek w zeszłym tygodniu arbuza odpuściłam...ciekawe na jak długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
mykam znowu bok caly mnie boli musze sie polozyc do juterka:*


słuchaj, a jak dokładnie boi Cię ten bok? bo ja mam problem z prawym bokiem, czasami czuje jakby to była jakas kolka czy coś, o żeber aż po biodro - az nie mogę się ruszać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
mnie glukoza niestety nie ominie 😞ale mi daqja wiec kupowac nie musze 🙂

Dorcia jak za darmo to trza pic ile wlezie haha,ja chyba baniak wezme jaki i na zapas do chalupy przytargam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
nowe tez trzeba poprac czy wystarczy poprasowac? roznie mowia u mnie w rodzinie

Ja tam przepieram 🙂Zawsze masz pewnosc ,ze jest czyste ,wyprasowane 🙂Noworodek ma wrazliwa skorke,a niewiadomo gdzie lezaly nowe ubranka ,czy nie kolo jakiejs chemii czy czegos co moglo by pozniej uczulic dzidzie
Ja juz porobilam,bo ciuszkow jest masa ...a potem nie wiadomo w co rece wlozyc ...,zreszta upaly moga byc solidne i nie dam rady stac przy zelazku ...


ja nowe ciuszki prałam i prasowałam. A potem po narodzinach nie bawiłam się już w prasowanie bo bym czasowo nie wyrobiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaaaaa i mam kawałek arbuza sasiadka mi dala tak wiec do zamrazalnika go wrzucilam i bede za jakis czas szamac 😁

o popatrz,nawet nie wiedzialam ,ze mozna mrozic arbuza ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...