Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ale na tej aukcji to zdzierstwo z wysyłką bo za 1 rzecz 15 a za dwie 25 zł przeciez dwie bluzki w 1 koperte sie zmieszcza troche ich popierdoiło 😠


wiem właśnie ... po prostu zdziercy , takie dwie bluzeczki nie wiele ważą i śmiało mogli by zwykłą wysłać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hejka Matule 🙂Wszystkiego Najlepszego dla Maleństw w brzuszkach i tych starszych pociech 🙂

matko jest taki skwar na dworzu ze szok chyba jeszcze gorzej niz wczoraj ,wiec zaraz spadam na zakupy bo tylko światło mam w lodówce 🙂

hej dziewczynki 🙂Najlepszego dla dzidziolkow naszych wszystkich ,tych w brzusiach i tych juz wiekszych 🙂
U mnie pogoda do bani...chlodno,zero slonca jak jesien ....a bo ja sie wynurzam na wierch to dlatego ... 😠
Nic chyba w porach pojde ..milego dnia laseczki 😘 😘 😘 😘


Asik Kochana ja to dzisiaj zazdroszcze CI tej pogody bo naprawde nie wiem czy dam rade wrocic z zakupami tak parno i duszno wiec mam nadzieje ze troche popada 🙂

mi tam duszno itak jak diabli 😮 takze nie zazdrosc malenka 😁
Ale nam sie tez nie dogodzi,jak slonce -zle ,jak go brak tez zle -jak kobity w ciazy normalnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Hejka Matule 🙂Wszystkiego Najlepszego dla Maleństw w brzuszkach i tych starszych pociech 🙂

matko jest taki skwar na dworzu ze szok chyba jeszcze gorzej niz wczoraj ,wiec zaraz spadam na zakupy bo tylko światło mam w lodówce 🙂

hej dziewczynki 🙂Najlepszego dla dzidziolkow naszych wszystkich ,tych w brzusiach i tych juz wiekszych 🙂
U mnie pogoda do bani...chlodno,zero slonca jak jesien ....a bo ja sie wynurzam na wierch to dlatego ... 😠
Nic chyba w porach pojde ..milego dnia laseczki 😘 😘 😘 😘


Asik Kochana ja to dzisiaj zazdroszcze CI tej pogody bo naprawde nie wiem czy dam rade wrocic z zakupami tak parno i duszno wiec mam nadzieje ze troche popada 🙂

mi tam duszno itak jak diabli 😮 takze nie zazdrosc malenka 😁
Ale nam sie tez nie dogodzi,jak slonce -zle ,jak go brak tez zle -jak kobity w ciazy normalnie 😁 😁 😁

🤪 racja 😁 zawsze coś jest nie tak 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale na tej aukcji to zdzierstwo z wysyłką bo za 1 rzecz 15 a za dwie 25 zł przeciez dwie bluzki w 1 koperte sie zmieszcza troche ich popierdoiło 😠


wiem właśnie ... po prostu zdziercy , takie dwie bluzeczki nie wiele ważą i śmiało mogli by zwykłą wysłać 🥴


dokładnie priorytet za 8 zł jakis przekret z ta przesyłką tu węsze bo bluzki tanie ale przesyłka mi sie nie podoba ...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ten drugi wózek tez fajny 🙂 masz racje nikomu nigdy nie dogodzisz

Jak my byłyśmy małe to był jeden wzór wózka i wszyscy w nim pociskali 🤪
A teraz tyle wzorów, że nie sposób się zdecydować!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
ten drugi wózek tez fajny 🙂 masz racje nikomu nigdy nie dogodzisz

Jak my byłyśmy małe to był jeden wzór wózka i wszyscy w nim pociskali 🤪
A teraz tyle wzorów, że nie sposób się zdecydować!!!!!!!!!!


a teraz wybór taki ,ze nie wiadomo co kupować he he jedne ma taka funkcje drugi siaka a trzecie jeszce inna i huk nie wiadomo co kupowac tylko oczopląsu mozna dostac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
włąśnie dzwonił mók M o 8 miał wyleciec ,ale oczywiście Donald też gdzieś leci i lotnisko zamknęli a oni czekaja az pan premier uniessie w przestworza swoje dupsko kuzwa teraz to wróci do domu bardzo późno 😞i Kuba bedzie czekał 😞 😞
ide do sklepu bo jeszce troche a nie wyjde przez ta duchote........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja muszę za to poszukać żłobków w Poznaniu, bo naszą Gabi będziemy musieli posłać. Co prawda dopiero od września 2012, ale ponoć jest takie oblężenie że zapisywać trzeba będąc w ciąży, a czas oczekiwania na przyjęcie to około rok 😮 😮!!!!!!!! Może teraz trochhę się rozluźni przez tą ustawę o żlobkach domowych... ale mimo wszystko muszę się zorientować co i jak... Masakra jakaś!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja muszę za to poszukać żłobków w Poznaniu, bo naszą Gabi będziemy musieli posłać. Co prawda dopiero od września 2012, ale ponoć jest takie oblężenie że zapisywać trzeba będąc w ciąży, a czas oczekiwania na przyjęcie to około rok 😮 😮!!!!!!!! Może teraz trochhę się rozluźni przez tą ustawę o żlobkach domowych... ale mimo wszystko muszę się zorientować co i jak... Masakra jakaś!

daj Ty spokój 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

Ja najwięcej chyba mam pajaców takich całościowych, wydaje mi się że to będzie najwygodniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

Ja najwięcej chyba mam pajaców takich całościowych, wydaje mi się że to będzie najwygodniejsze.

i najlepiej jak są rozpinane na całej długości wtedy to luksus 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Ja własnie pisze liste i tak sie zastanawiam czy aby nie zainwestowac w wiecej spioszkow a mniej body,bo po porodzie jeszcze troche i bedzie szla zima tak mysle czy sie oplaca ☺️

Wiesz co ja myślę że body są wygodniejsze...sama nie wiem

ale dzidzia ma gołe nóżki,wiec nie wiem czy wtedy przykrywac kocykiem czy moze jakies rajstopki do tego kupic..szkoda ze nie ma do niemowlaka instrukcji obslugi jest tyle tego a ja jestem kompletnie zielona 😞

Ja pokupowałam takie półśpiochy właśnie do bodziaków żeby girek gołych nie było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
włąśnie dzwonił mók M o 8 miał wyleciec ,ale oczywiście Donald też gdzieś leci i lotnisko zamknęli a oni czekaja az pan premier uniessie w przestworza swoje dupsko kuzwa teraz to wróci do domu bardzo późno 😞i Kuba bedzie czekał 😞 😞
ide do sklepu bo jeszce troche a nie wyjde przez ta duchote........


Ale i tak macie fajnie. Ja w życiu tylko raz byłam w W-wie. Wogóle nie znam takiego fajnego życia w stolicy. Nawet Donalda nigdy nie widziałam na żywo!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...