Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mi mama czesała kucyka po jednej stronie i jak patrzę na fotki to mnie rozpacz ogarnia co ona za mną wyprawiała 😁 😁 😁 😁


wiecie co jest najgorsze...Mojemu J teściowa kiedyś zapuściła włosy i kucyka mu robila ale takiego konkretnego..biedny nie chciał mi zdjęć pokazać 🤪 ale na szczeście nie wyrósł z niego jakieś homo niewiadomo hehe tylko chłop jak dąb heheh 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski, ale zobaczcie jakie miałyśmy zajebiaszcze dzieciństwo, latało sie po dworze, łaziło po drzewach, grało w pilę. A teraz...siedzenie przed kompem i granie...żenada!! Biedne są terażniejsze dzieci...

ja nieraz mysle jak bylo fajnie,pelno wiary ,nie chcialo sie do domu wracac i mame blagalo"jeszcze chwile"gra w kamienia ,w gume ,skakanke,kreconke ,podchody ,pilka nozna,samoloty w klasy ,w zabki ..aj bylo tych zabaw ,a teraz ... 🤢cisza na dworze,jedynie cpuny i pijaki sie wlocza po lawkach ,klatkach ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):

cos mi sie zdaje ze te stronki juz tak zostana,za miast byc coraz to bardziej funkcjonalnym portalem staje sie coraz bardziej skomplikowanym i wnerwiajacym czlowieka buuu

Jak Cię ta strona denerwuje, to do niczego nie zmuszam - w profilu jest przycisk "USUŃ MOJE KONTO".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mi mama czesała kucyka po jednej stronie i jak patrzę na fotki to mnie rozpacz ogarnia co ona za mną wyprawiała 😁 😁 😁 😁


wiecie co jest najgorsze...Mojemu J teściowa kiedyś zapuściła włosy i kucyka mu robila ale takiego konkretnego..biedny nie chciał mi zdjęć pokazać 🤪 ale na szczeście nie wyrósł z niego jakieś homo niewiadomo hehe tylko chłop jak dąb heheh 😎

hehe ja pamietam jak Mój brat miał ze 18lat sobie kucyka zapuszczał... a i wtedy na zarobek pojechał ja miałam chyba z 4 lata czy coś i mu wyje... że ''o będzie wiecej chleba dla Nas'' a się obraził do tej pory mi wypomina... a jak wrócił jaka radocha jak nestle, marsy, snikersy nam przywiózł jaka radocha była 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski, ale zobaczcie jakie miałyśmy zajebiaszcze dzieciństwo, latało sie po dworze, łaziło po drzewach, grało w pilę. A teraz...siedzenie przed kompem i granie...żenada!! Biedne są terażniejsze dzieci...

ja nieraz mysle jak bylo fajnie,pelno wiary ,nie chcialo sie do domu wracac i mame blagalo"jeszcze chwile"gra w kamienia ,w gume ,skakanke,kreconke ,podchody ,pilka nozna,samoloty w klasy ,w zabki ..aj bylo tych zabaw ,a teraz ... 🤢cisza na dworze,jedynie cpuny i pijaki sie wlocza po lawkach ,klatkach ..

No dokładnie, super było!! Jak ja mojej klasie w pracyu opowiadałam jak za moich czasów się spędzało czas wolny to w szoku byli!!!!!!!!!!!!!!!! A ja bym tego nie zamieniła na nic innego! To były super czasy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
LASKI WIDZICIE ZMIANA W NUMERACJI STRON! Idę to przeczytać!!


czyli tak zostanie ?? 😮
Doris tam gwarzy z adminem 🙂

Wygląda, że tak zostanie. Przyzwyczaimy sie pewnie niedługo do tej zmiany 🙂 Chociaż na razie ciężko się połapać ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jak nie będzie tylko zacinało to niechajże tak jest 🙂

bylebysmy mialy kontakt na bierzaco 🤪 nam bedzie wszedzie dobrze -Byle razem dziewczyny!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jak nie będzie tylko zacinało to niechajże tak jest 🙂

bylebysmy mialy kontakt na bierzaco 🤪 nam bedzie wszedzie dobrze -Byle razem dziewczyny!!!
TAK JAK MÓWISZ ASIULKA 🤪 🤪 🤪 🤪 wszędzie, byle razem!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja mam dziś "dzień pedała" i nic nie gotuje ... a w sumie bym coś zjadła 🙂 a tu jakieś resztki z dwóch dni 😜 😁 😁 😁

Asia ja to samo ,nie robie nic,bo zauwazylam,ze u nas sie jedzenie marnuje ostatnio...jak robie obiad ,to malo nie gotuje nigdy heh i tylko wylewam,to zupe,to ziemniory ,az serce sie kroi,gdzie ludzi gloduja ,basta!!!-mysle se ,bede robila kiedy chce ,az naucza sie jesc co jest hahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
wiecie co to ma swoje plusy bo jak mam sto stron do nadrobienia to się nie zgubie 🙂 powoli przyzwyczaimy się 🙂 Adminek Nasz cosik nerwowy kazdy ma prawo swoje zdanie wyrazić..

Ja juz na ten temat dyskutowac nie zamierzam,kazdy ma swoje humory ,ale nie trzeba sie na innych wyzywac ..chyba cos nie poszlo zgodnie z mysla ,ze taki nerw sie zalaczyl,ale nie mnie to oceniac ,nie moj chlop ,nie moja spr.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja mam dziś "dzień pedała" i nic nie gotuje ... a w sumie bym coś zjadła 🙂 a tu jakieś resztki z dwóch dni 😜 😁 😁 😁

Ja bym jakąś zupę zjadła
tylko nie wiem jaką...


ja robię jajka sadzone z ziemniakami i sałatą z jogurtem bez wysiłku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...