Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

moja sunia jak zobaczy muche , to chodzi za nia skacze , a jak siadzi na oknie to szczeka wtedy ja ide i elektruczna lapka zabijam, a ona czeka na nastepna az wleci do domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem już po ginie 🙂
Najpierw miałam ktg, słuchałam swojej małej Rybki 🙂, zapis prawidłowy 🙂 🙂 🙂za miesiąc znów słuchamy i tak już do końca 🙂

później na samolot-szyjka zamknięta, dno macicy 2 palce nad pępkiem.... co oznacza, że wszystko oki 🙂

łożysko prawidłowe 🙂

następnie usg- Gabrysia przytyła od ostatniego razu, waży teraz 860 g 🙂 🙂 z czego wynika, że jej orientacyjna waga w 40 tyg to będzie około 3200 🙂 Niestety nie chciała zapozować do fotki (dla tatusia), mimo różnych zabiegów zasłoniła się łapkami i koniec, ale znów widziałam ją w 4D, -uparta po Mamusi 🤪 🤪

a ja przytyłam 6 gram od ostatniej wizyty 🙂 🙂

za miesiąc robimy badania doplerowskie (czyli jeszcze raz te wszystkie przepływy)

Wszystko przebiega wzorcowo, mogę się kąpać w jeziorkach, basenach itp 🙂

Na następną wizytę morfologia i glukoza z krwi+mocz!
JESTEM MEGA SZCZĘSLIWA 🙂 🙂 🙂


super że wszystko ok z Małą 🙂 ajjj ja jeszcze parę godzin i też będę wiedziała co i jak z moim Urwisem 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a z Twoją wagą 🤪 🤪 🤪 dajesz czadu buhahahaha ja jak stanę dziś na wadze to mi error wyskoczy a nie jakieś tam gramy hahahha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
dzisiaj w nocy a moze bardziej nad ranem nie wiem dokladnie bo nie kontrolowałam godziny mój synus tak mnie kopał ze sie obudziłam 😁


mi w tamtym tygodniu 3 dni pod rząd zrobił pobutkę między 5-6 rano 😮
fajna pobudka była 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
co do much to albo mnie coś gryzie ostatnio albo mam uczulenie na coś 🤔 takie małe swędzące bąble mi wychodzą czasami a słyszałam, że truskawki mogą uczulać???


pewnie że mogą uczulać ... mi na plerach wychodzi od czasu do czasu jakieś uczulenie ale chyba od cytrusów bo jak nie jem to nie mam nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dzisiaj w nocy a moze bardziej nad ranem nie wiem dokladnie bo nie kontrolowałam godziny mój synus tak mnie kopał ze sie obudziłam 😁


mi w tamtym tygodniu 3 dni pod rząd zrobił pobutkę między 5-6 rano 😮
fajna pobudka była 🙃 🙃 🙃 🙃



dokładnie 🙂oby takich w ciazy jak najwiecej 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
moja sunia jak zobaczy muche , to chodzi za nia skacze , a jak siadzi na oknie to szczeka wtedy ja ide i elektruczna lapka zabijam, a ona czeka na nastepna az wleci do domu

no własnie dobra sprawa ta elektryczna łapka 😜 też ją mam. Much nie mam nic nie pamietam kiedy ostatnio jakąś widziałam ale za to na weekendzie u rodziców na wsi dają popalić 😠 Mnie ostatnio meszki pogryzły do tej pory się chorcuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
co do much to albo mnie coś gryzie ostatnio albo mam uczulenie na coś 🤔 takie małe swędzące bąble mi wychodzą czasami a słyszałam, że truskawki mogą uczulać???


pewnie że mogą uczulać ... mi na plerach wychodzi od czasu do czasu jakieś uczulenie ale chyba od cytrusów bo jak nie jem to nie mam nic


soki z cytrusów mogą uczulać więc lepiej pić jabłko, banan itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie pogoda wczoraj była swietna bo wiaterek był słońce nie grzało a dzisiaj abarot od poczatku Polska Ludowa!!!!!!!!!!!jutro ponoc ma byc 21 st a w piatek 16 tyle ze weekend wolalbym ciepły bo w sobote chcemy isc na Podzamcze na te fontanny tam tyle ludu z dzieciakami chodzi ze szok ale dzieci moga sie w tych fontannach popluskac a i ja sama nogi bym pomoczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
co do much to albo mnie coś gryzie ostatnio albo mam uczulenie na coś 🤔 takie małe swędzące bąble mi wychodzą czasami a słyszałam, że truskawki mogą uczulać???


no moga moga wiec uwazaj bo maleństwo moze byc uczulone poźniej

hej
jedzac truskawki w ciązy nie sposób spowodowac pozniejszej alergii u dziecka
ja padam z nog przygotowalam szaszlyki bno dzis robimy pierwszego griila w tym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
co do much to albo mnie coś gryzie ostatnio albo mam uczulenie na coś 🤔 takie małe swędzące bąble mi wychodzą czasami a słyszałam, że truskawki mogą uczulać???


no moga moga wiec uwazaj bo maleństwo moze byc uczulone poźniej

hej
jedzac truskawki w ciązy nie sposób spowodowac pozniejszej alergii u dziecka
ja padam z nog przygotowalam szaszlyki bno dzis robimy pierwszego griila w tym roku 🙂



moze i masz racje ale z nikad alergia sie nie bierze!!!nie od czapy mowi sie zeby jesc jak najmniej cytrusów w ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...