Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema mamuski ....
Ja juz po badaniach .....Duzoooo ludzi było , ale dałam rade hihi ......Laska siedziała obok mnie tez w ciązy ....i mowie do mnie ....o TY tez w ciązy ...ja ze tak .....a ona na mnie patrzy i mowi z którym dzieckiem , a ja ze pierwsze .....a ona usmiech dnia ( bez zębów, młodsza ode mnie .....) a ja ha ha 🙂 🙂 🙂ha 🙂 🙂 z 6.....kopara mi opadła .....szok ...szok ....szok...Wiecie co szkoda mi tych biednych dzieci .....ona z jakies wioski , nogi brudne , dzinsy na tyłku i jakas na długi rekaw poplamiona bluzka .....szok ....i ona usmiech dnia z 6 dzieckiem w ciązy.....



ja jak miałam 20 lat poznałam w pociągu dziewczynę, jechała z dwójką dzieciaczków do ich ojca(chyba na ferie je zawieść) miała wtedy chyba 25/26 lat i w rozmowie wyszło, że jak była w moim wieku- czyli mając 20 miała już 3 dzieci!!!!!! 😮 łącznie dorobiła się 4 !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu ciesze sie ze wyszłas z rogalem na buzi z gabinetu,widze ze Twoj lekarz sie z Toba nie cacka tyyyle badan Ci robi,fajnie. Ja musze za tydzien mojego gina za fraki zeby mi wkoncu powiedzial kiedymi poda wage mojej malutkiej bo do tej pory nie mowil mi nic 😞 chyba ze ta informacja jest na zdjeciu USG to zobacze co tam powypisywal.
Czarna to ci dziolcha poprawila humor hehehe usmiech dnia 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Jestem już po ginie 🙂
Najpierw miałam ktg, słuchałam swojej małej Rybki 🙂, zapis prawidłowy 🙂 🙂 🙂za miesiąc znów słuchamy i tak już do końca 🙂

później na samolot-szyjka zamknięta, dno macicy 2 palce nad pępkiem.... co oznacza, że wszystko oki 🙂

łożysko prawidłowe 🙂

następnie usg- Gabrysia przytyła od ostatniego razu, waży teraz 860 g 🙂 🙂 z czego wynika, że jej orientacyjna waga w 40 tyg to około 3200 🙂 Niestety nie chciała zapozować do fotki, mimo różnych zabiegów zasłoniła się łapkami i koniec-uparta po Mamusi 🤪 🤪

a ja przytyłam 6 gram od ostatniej wizyty 🙂 🙂

za miesiąc robimy badania doplerowskie (czyli jeszcze raz te wszystkie przepływy)

Wszystko przebiega wzorcowo, mogę się kąpać w jeziorkach, basenach itp 🙂

Na następną wizytę morfologia i glukoza z krwi+mocz!
JESTEM MEGA SZCZĘSLIWA 🙂 🙂 🙂

kochana to super .....pisałaysmy ze wszystko bedzie dobrze , ale my tak juz mamy ze musimy przezywac .....WAGA NAJLEPSZE , TRZEBA BYŁO WCZORAJ SCIAC TE WŁOSY ...TO NA PEWNO BYŁABYS NA ZERO .....TA WAGA OSZUKUJE ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a ja właśnie wstałam po drzemce 🙂Agatka Ty to poprostu powalasz swoją wagą zaczynam sie zastanawiac jak Ty to teraz robisz????super z Gabi wszystko w porzadku to najwazniejsze 😁
Aga Ty to też masz przygody 🙂biedna ta dziołcha kurcze ja to jestem za podwiazywaniem jajników w takich sytuacjach gdzie co rok to prorok a nie ma kasy na wychowanie dzieci !!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu ciesze sie ze wyszłas z rogalem na buzi z gabinetu,widze ze Twoj lekarz sie z Toba nie cacka tyyyle badan Ci robi,fajnie. Ja musze za tydzien mojego gina za fraki zeby mi wkoncu powiedzial kiedymi poda wage mojej malutkiej bo do tej pory nie mowil mi nic 😞 chyba ze ta informacja jest na zdjeciu USG to zobacze co tam powypisywal.
Czarna to ci dziolcha poprawila humor hehehe usmiech dnia 🤪 😎

jezeli Ci zwazył to musisz miec na zdjeciu ,,,,,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu ciesze sie ze wyszłas z rogalem na buzi z gabinetu,widze ze Twoj lekarz sie z Toba nie cacka tyyyle badan Ci robi,fajnie. Ja musze za tydzien mojego gina za fraki zeby mi wkoncu powiedzial kiedymi poda wage mojej malutkiej bo do tej pory nie mowil mi nic 😞 chyba ze ta informacja jest na zdjeciu USG to zobacze co tam powypisywal.
Czarna to ci dziolcha poprawila humor hehehe usmiech dnia 🤪 😎

jezeli Ci zwazył to musisz miec na zdjeciu ,,,,,,

tylko mierzył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Hejka a ja właśnie wstałam po drzemce 🙂Agatka Ty to poprostu powalasz swoją wagą zaczynam sie zastanawiac jak Ty to teraz robisz????super z Gabi wszystko w porzadku to najwazniejsze 😁
Aga Ty to też masz przygody 🙂biedna ta dziołcha kurcze ja to jestem za podwiazywaniem jajników w takich sytuacjach gdzie co rok to prorok a nie ma kasy na wychowanie dzieci !!!!!!!!!!!!!![/quote
Dorcia daj spokoj .....przeciez mogłby jej wypisac tabletki anty sa chyba jakies za 4 zł na recepte ....a ona sie cieszy ze to jej 6 i nie wiem moze miała 26 lat .....Straszne to jest .......
Co do Agaty ...to ona chyba je te frytki nie ziemniaczane tylko nie wiem jakie .....ona nas oszukuje ....przeciez to jest nie mozliwe ....ale przed wizyta nie je z tydzien czasu ....TOC TO SZOK .....pisałam , ze gdyby wczoraj obcieła włosy i wygoliła KATARZYNKE TO BYŁABY NA MINUSIE HIHI
OD DZISIAJ AGATA PISZE WSZYTSKO ZE SZCZEGÓŁAMI CO JE .....MY SIE NIĄ ZAJMIEMY .... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu ciesze sie ze wyszłas z rogalem na buzi z gabinetu,widze ze Twoj lekarz sie z Toba nie cacka tyyyle badan Ci robi,fajnie. Ja musze za tydzien mojego gina za fraki zeby mi wkoncu powiedzial kiedymi poda wage mojej malutkiej bo do tej pory nie mowil mi nic 😞 chyba ze ta informacja jest na zdjeciu USG to zobacze co tam powypisywal.
Czarna to ci dziolcha poprawila humor hehehe usmiech dnia 🤪 😎

jezeli Ci zwazył to musisz miec na zdjeciu ,,,,,,

tylko mierzył


moze nie mogł jej zwazyc bo figlowała w brzuszku .....a ty chodzisz prywatnie czy na NFZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko, bardzo się cieszę, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze. Faktycznie przebadała Cię na wskroś. Kurcze tyjesz jak szalona 🙃. Ja dorobiłam się wreszcie wagi i szok, że pomiędzy porannym i wieczornym ważeniem potrafi być nawet 2kg. różnicy. Ważąc się rano przytyłam 6kg.
Troszkę Ci zazdroszczę, bo ja muszę czekać do jutra do 13.45 😞 i przeżywam to co Ty wczoraj). Tym bardziej, że nie wiem czy będzie USG, KTG i w ogóle... ahhhh oby do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Agatko, bardzo się cieszę, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze. Faktycznie przebadała Cię na wskroś. Kurcze tyjesz jak szalona 🙃. Ja dorobiłam się wreszcie wagi i szok, że pomiędzy porannym i wieczornym ważeniem potrafi być nawet 2kg. różnicy. Ważąc się rano przytyłam 6kg.
Troszkę Ci zazdroszczę, bo ja muszę czekać do jutra do 13.45 😞 i przeżywam to co Ty wczoraj). Tym bardziej, że nie wiem czy będzie USG, KTG i w ogóle... ahhhh oby do jutra[/quote
Smerfetka bedzie wszytsko dobrze , nie ma co sie denerwowac ..... 🙂 🙂]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede, wszyscy mi odradza włącznie z lekarzami że zatrzymuje same bakterie i odbiera powietrze maleństwu.
co do ktg nie miałam ani razu robionego od początku ciąży u mojego gina ( tylko teraz na usg 3d co byliśmy prywatnie usłyszeliśmy serduszko naszej córci)
a ja wizytę mam 16 dopiero.. brr;(
ale mnie wkurzają te muchy wrr;/ wy tez ich tyle macie., 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Agatko, bardzo się cieszę, że z Tobą i Dzidzią wszystko dobrze. Faktycznie przebadała Cię na wskroś. Kurcze tyjesz jak szalona 🙃. Ja dorobiłam się wreszcie wagi i szok, że pomiędzy porannym i wieczornym ważeniem potrafi być nawet 2kg. różnicy. Ważąc się rano przytyłam 6kg.
Troszkę Ci zazdroszczę, bo ja muszę czekać do jutra do 13.45 😞 i przeżywam to co Ty wczoraj). Tym bardziej, że nie wiem czy będzie USG, KTG i w ogóle... ahhhh oby do jutra

Mój mi kupił wagę mies temu i aby się wkurczam swoją wagą ja się ważyłam rano o 8 i teraz i jest 0.5kg różnicy. Najlepiej żeby waga stała w tym samym miejscu.
Agata ty to szalejesz z tą wagą, jakiś magnez założyłaś ginowi ukradkiem czy co???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
nie bede, wszyscy mi odradza włącznie z lekarzami że zatrzymuje same bakterie i odbiera powietrze maleństwu.


ja myślę podobnie, sama raczej bym się nabawiła klaustrofobii śpiąc pod czymś takim więc dla Dzidzi tym bardziej nie kupię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu ciesze sie ze wyszłas z rogalem na buzi z gabinetu,widze ze Twoj lekarz sie z Toba nie cacka tyyyle badan Ci robi,fajnie. Ja musze za tydzien mojego gina za fraki zeby mi wkoncu powiedzial kiedymi poda wage mojej malutkiej bo do tej pory nie mowil mi nic 😞 chyba ze ta informacja jest na zdjeciu USG to zobacze co tam powypisywal.
Czarna to ci dziolcha poprawila humor hehehe usmiech dnia 🤪 😎

jezeli Ci zwazył to musisz miec na zdjeciu ,,,,,,

tylko mierzył


moze nie mogł jej zwazyc bo figlowała w brzuszku .....a ty chodzisz prywatnie czy na NFZ

prywatnie. no ostatnim razem była spokojniejsza,poprzednia wizyte buszowała i tez mi nie powiedział wagi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...