Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzien dobry dziewczynki 🙂 🙂 Byliśmy wczoraj na Kabarecie skeczów męczących,na żywo są jeszcze śmieszniejsi 🙃
Laski czy u was juz sie pojawila siara ? Pytam sie bo mnie bolą piersi,zauważam tez zeschniete grudki białe i czasem mi troszke wycieknie woda,a góra piersi dosyc mnie boli 🤨

Tak Kochana ,ja mam tez,ale jak przydusze leciutko takie biale i zolte krople siary,a cyce bola jak diabli sa takie ciezkie ,grawitacja je pcha niemilosiernie 😮 😮 😮
Niedlugo bede je z ziemi zbierac i pod pacha nosic 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


Ja to swoje na plecy zarzuce 😁 😁 🤪 🤪 Ewentualnie na taczce można wozić jeszcze 🤪 🤪

😁 😁 😁 sie garba czlowiek niebawem dorobi przez te cycory

no z tymi cycorami to sie robi masakra,w dodatku nasz kregoslup coraz bardziej wygiety..chodzace z nas eSki 😁 mała cały czas mi sie przekreca,zeby tak za niedlugo odwrocila sie juz głowka w dol to bedzie oki....czasami kopie mnie pod cyckami a czsami wali po pecherzu 🙃
Ja również dołączam się do życzeń 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heee... to pomyślcie ze ja się z tymi cycorami to od 16 tygodnia męczę 🙂Pocieszę ból mija tylko sutki czasami są obolałe.No i bez stanika sportowego to bym sobie raczej nie pospała bo pół biedy że leci gorzej że draństwo się lekko klei.Ja dzisiaj szczęśliwa bo mój jest ze mną 🙂 🙂 🙂 Wypatrzyliśmy ostatnio w H&M zestaw ciuszków z żyrafką ale nie kupiliśmy gamonie no i teraz mi spać ten komplecik nie daje więc jedziemy go dzisiaj kupić. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny spowrotem 🙂 🙂 Nie było mnie długo bo neta nie miałam 😞 i małe problemy w domku.... Co u was ??
Jak dzisiejsze samopoczucie?? Ja jestem po środowej wizycie u lekarza... Stwierdził że mam skróconą szyjke macicy i mam jak najwięcej leżeć... poza tym cukier na pograniczu normy zlecił dodatkowe badanie na hemoglobine glikozylowaną..Na szczęście maluszek zdrowy, i duży jak na 28 tydzień ciąży bo waży aż 1400g 🙂 A jak wasze pociechy?? Pozdrawiam was cieplutko....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
Witam was dziewczyny spowrotem 🙂 🙂 Nie było mnie długo bo neta nie miałam 😞 i małe problemy w domku.... Co u was ??
Jak dzisiejsze samopoczucie?? Ja jestem po środowej wizycie u lekarza... Stwierdził że mam skróconą szyjke macicy i mam jak najwięcej leżeć... poza tym cukier na pograniczu normy zlecił dodatkowe badanie na hemoglobine glikozylowaną..Na szczęście maluszek zdrowy, i duży jak na 28 tydzień ciąży bo waży aż 1400g 🙂 A jak wasze pociechy?? Pozdrawiam was cieplutko....


hej Marta 🙂 faktycznie chwilę Cię nie było u nas 🤔
Ja tez mam za bardzo skróconą szyjkę i też mam leżeć do tego luteina dopochwowa żeby ją wzmocnić , Mały jest za nisko i napiera mi na szyjkę . Faktycznie kawał chłopa z Marcelka 🤪 , mój prawie 2 🤪tygodnie temu miał 1,100kg 🙂 rosną nam pociechy 🙂
Na ile skróconą masz tą szyjkę ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale pustki 😲 wszystkie przy niedzieli leniuchują albo są w rozjazdach 🙃
ja sama w domu , mój wybył do rodziców ... mi się nie chciało a pozatym mam dużo leżeć a nie jeżdzić po wizytach dlatego pojechał sam . Siora też już pojechała , chrzesniak ma złamany łokieć i 4 tygodnie łapka w szynie 🥴 🥴 🥴 bidulek ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguś wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Życzę Wam abyście zawsze byli szczęśliwi 🙂
dzisiaj deszcz mnie złapał i trochę zmokłam a teraz słoneczko świeci 🙂 jak narazie siary nie widzę, piersi też mnie nie bolą 🙂 oby ten stan utrzymał się jeszcze przez jakiś czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ale pustki 😲 wszystkie przy niedzieli leniuchują albo są w rozjazdach 🙃
ja sama w domu , mój wybył do rodziców ... mi się nie chciało a pozatym mam dużo leżeć a nie jeżdzić po wizytach dlatego pojechał sam . Siora też już pojechała , chrzesniak ma złamany łokieć i 4 tygodnie łapka w szynie 🥴 🥴 🥴 bidulek ...

ojojoj to sie Maluszek ma biedny,a tu taki upal i 4tyg,ale dobrze,ze to nie gips chyba lepsza szyna_? ..ale ja sie nie znam...
Wrocilam z gieldy i,nogi mi w doope wchodza ....zakupow bez liku ,ale kupilam szlafrok i reczniki -juz mam z bani 🙂,2tuniki ,torebke w czerwone paseczki marynarska w Pepco (za 25zl ,sliczna na zakupy),gaciory,bo wszystkie male jakies ☺️doopa rozrasta sie ,ja kjuz na wage nie wlaze nawet ..bo strach 🤢 🤢 🤢
No i wyprawke chcialam w Pepco wziac za 29.90 ale nie bylo w nich niedrapek ani spioszkow,tylko body krotki rekaw,koszulka krotki rekaw czapa,buciorki skarpetowe i chyba sliniak...bez niedrapek ,ani spioszkow ...
Macie moze linka na fajna wyprawke ????Bo ktos tu wrzucal (chyba Aga Czarna kiedys ,ale nie pamietam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam piekne Panie!!!

Czarnulska najlepszego z okazji rocznicy, czego tylko sobie wymarzysz..
Asiula piszesz o zakupach, cholera ja wczoraj zadowolona poszlam jakies szmatki kupic na dupsko a dzis musze polowe oddac, bo jakies takie malawe,niestety dupa i cyc rosnie.
Kasia - pytalas jak dlugo w stanach jestem, no to w sierpniu stuknie 11 lat.. jak sie zyje?- roznie, teskni sie za rodzina i przyjaciolmi z mlodych lat, ale coz los tak chcial ze wygonil mnie na emigracje..
Moj mezulek z corusia na placu zabaw a ja gotuje obiadek.. i wpadlam na sekunde zobaczyc co u was..
Widze , ze narzekacie na siare z cycochow. Ja naszczescie nie mam tego problemu, chociaz musze przyznac ze cyce jak donice sie zrobily.. w pierwszej ciazy tez nie mialam problemow z siara , a i pokarm pozno po porodzie dostalam bo dopiero na 5 dobe..
Lece moje kochane, milego wieczorku.. moze uda mi sie do was wpasc w pracy w tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka..
ale jestem zmęczona dopiero wróciłam z bkoku od 11 sprzątanie i kładzenie tapety.. masakra później wstawię wam fotki z mojego nowego Mieszkanka ale to jeszcze czas :P
agus naj co sie bede rozpisywać jak ty wiesz najlepiej;_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane.....
Dziękujemy za pamiec o naszej rocznicy.......
Ania 100 ....z okazji rocznicy ślubu....
Dla cudownej pary, z najlepszymi życzeniami,
By szczęście nie znało miary,
By codziennie świeciło słońce,
a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.


Maggie nie wiem czy wiesz kochana ale juz nie masz wyboru i zostałas wpisana do naszej tabelki i niestety bedziesz z nami ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...